Автор Тема: Клуб мамочок-86! Говоримо на будь-які теми або просто лялякалка :)  (Прочитано 28679 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +114/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
О, і мене цікавить кравчиння. Хочу візок перешити, прогулянковий, може хтось таке робив?

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +224/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Хтось був сьогодні в поліклініці на Коновальця?Дійсно вже по запису?На їхньому сайті не знайшла нічого d104
я сьогодні там була - все без змін. Як завжди талончик в реєстратурі і все :flv

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +148/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
А ви чого чекали мовчки? Я з дитиною ще ніразу не чекала під кабінетом,прийшла,стаю вперед черги і зайшла за тим хто вийшов з кабінету чи лікар виходить і каже заходити. А якби чекала що хтось пропустить то певно було б довго.
Мені дурній чомусь соромно було пхатись. Рятувало те, що лікар, або медсестра виходили і кликали в кабінет
Тут немає сорому, усі знають, що дітки до року ідуть без черги. Ми до року у черзі не стояли.
А що є такий закон???Не у всіх поліклініках таке практикують..Якщо одне немовля-звісно можна без черги..Та коли таких кілька-повинна бути черговість,разок немовля,разок більша дитина...Все ж нам даоеко до цивілізованих країн...бардак у всьому
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Сказали спасибо: iruska-87, Лана87

Online **Надюшка**

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка 9 років і хлопчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Недавно хтось з дівчат запитував де можна купити пушок підвіску. Сьогодні купувала в універмазі. Натуральне хутро-105 грн., штучне - 55 грн.  mish

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я з малим до року ніколи не стояла в черзі! Є. Акий закон! Приходила, ставала перша і ніхто навіть. Не сперечався! Грудні діти чекати не будуть, ще й віроси підхоплювати, це якщо на зважування в змірювання! Хоча я завжди ходила в день здоров'я, якщо хтось возмущався, що я без черги, таке рідко бувало, я аргументувала тим, що сьогодні день здорових діток, тобто зважування і вакцинація! Всі питання зникали :*

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В нашій поліклініці малюків приймали в середу. То ми не йшли тоді.
А стосовно черги, то мами з дітьми до року іноді змушені чекати, бо їх є кілька і всі не зайдуть.
Згідна, що неправильно, що мама з зворою дитиною, яка себе зле почуває, але їй вже 1-2 роки маю чекати, щоб пройшла череда малюків.
Ми особисто в поліклініці не часті гості - нема там що робити (окрім як в чергах нервувати) , хіба довідки і щеплення. Малюків пропускаємо, але їх скупчення змушує нервувати не так мене, як мою дитину, а вона мені люба й дорога)

Подумала і додала ще: [time]19 Вересень 2017, 23:47:11[/time]
І запис - це класно і цивілізовано. Сподіваюся, скоро так буде у всіх поліклініках.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: Ключик, Санька32, Лана87

Offline legenda

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи реально щось зробити. я ненароком вийшла з мамки , а зайти чомусь не можу, хотіла змінити пароль, а він прив"язаний був до старої ел.пошти на яндексі, на яку не можливо зайти ( це створила ще один фейковий). чи можливо якось відновитися з новою електр.адресою?
напишіть в приват адміну Viktorija .

Сказали спасибо: Юлія 0

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
А ви чого чекали мовчки? Я з дитиною ще ніразу не чекала під кабінетом,прийшла,стаю вперед черги і зайшла за тим хто вийшов з кабінету чи лікар виходить і каже заходити. А якби чекала що хтось пропустить то певно було б довго.
Мені дурній чомусь соромно було пхатись. Рятувало те, що лікар, або медсестра виходили і кликали в кабінет
Тут немає сорому, усі знають, що дітки до року ідуть без черги. Ми до року у черзі не стояли.
А що є такий закон???Не у всіх поліклініках таке практикують..Якщо одне немовля-звісно можна без черги..Та коли таких кілька-повинна бути черговість,разок немовля,разок більша дитина...Все ж нам даоеко до цивілізованих країн...бардак у всьому
незнаю чи закон але інструкція точно,нам лікарка казала до року без черги.Сама в черзі не стояла ніколи з немовлям і ніхто нічого не казав,як підросли то також всіх немовлят пропускали, ще казала мамам які приходили з немовлятами і займали чергу щоб і шли без черги. Самі подумайте як з немовлятком на руках в черзі вистояти,ще периживаєш про віруси,поки вистоїш то точно щось підхватиш. Для мене похід в поліклініку був стрес,  я туи забігала і вибігала  :sling

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +195/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчата, в копійочці акція на дитячі термоси з трубочкою.
Може кому треба.
акція є, а термосів ніколи нема (( то вже так 2 рази

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
На Коновальця позавчора було багато.

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: div4unk@

Online oksanagyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
а от для багатодітних сімей є закон що діти повині обслуговуватись в лікарняних закладах першочергово( першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;).але ніхто і ніде про це неговорить.я ще правда непробувала так бо якось виходило так що непотрібно було довго чекати.але мені цікаво чи він взагалі діє чи це прсто така пільга на папері
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Мамуся Натуся

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
Дівчата, де є вибір чоловічих осінніх курток?

Offline Bile Sonce

• Щаслива тричi:-)
  • Своя Мамка
  • Репутація: +130/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
а от для багатодітних сімей є закон що діти повині обслуговуватись в лікарняних закладах першочергово( першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;).але ніхто і ніде про це неговорить.я ще правда непробувала так бо якось виходило так що непотрібно було довго чекати.але мені цікаво чи він взагалі діє чи це прсто така пільга на папері
То все на папері, як і безкоштовний проїзд по області. Донька їхала в Ясень, мали посвідчення, то сказали, що безкоштовний проїзд вже скасували. Виясняти не мали часу, тому купували квиток за повну вартість
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ♡Таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
Закони і інструкції це само собою, але дуже багато залежить, як себе мама поводить з маленькою дитиною. Бо коли приходить мама з немовлям і питає хто крайній, то деяка наглота і не пропустить їх першими. Але якщо приходить і каже, що ми йдемо без черги, то її і чіпати не будуть, а пропустять (про окремих екземплярів я мовчу).
Я ніколи не чекала в черзі з немовлям. Одного разу навіть прийшлося добряче матом сказати, щоб дойшло, що не на ту попала d112

Offline Юляська)*

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Закони і інструкції це само собою, але дуже багато залежить, як себе мама поводить з маленькою дитиною. Бо коли приходить мама з немовлям і питає хто крайній, то деяка наглота і не пропустить їх першими. Але якщо приходить і каже, що ми йдемо без черги, то її і чіпати не будуть, а пропустять (про окремих екземплярів я мовчу).
Я ніколи не чекала в черзі з немовлям. Одного разу навіть прийшлося добряче матом сказати, щоб дойшло, що не на ту попала d112
От до чого я й вела. Хто розумів, то пропускав. А деякі екземпляри, що приходили після нас, то пхались поперед, бо вони не можуть чекати. В основному можу зробити висновок, що жінку зрозуміє лиш така сама жінка. За цей період відколи я народила дитину мені допомогли ( уступили місце в транспорті, притримали двері щоб заїхати з коляскою і т.п.) в основному жінки. Лиш 2 рази допомогли мужчини. Це я дуже добре запамятала. Хоча  я ніколи не напрошуюсь на допомогу, завжди надія на себе одну. Обідно , коли збоку возмущаються, о!, типу вона з тою дитиною по всюди пхається( це я теж чула не раз), а от якщо нема на кого ту дитинку залишити, тому даю собі раду, як можу.
Віра в Бога - сенс життя...

Offline lyiza

• Свідома Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Цитувати
Хоча  я ніколи не напрошуюсь на допомогу, завжди надія на себе одну
А я навпаки як їхала сама чи в центр чи до батьків  то мені потрібно в 2 пижики сідати, я завжди когось прошу і завжди чоловіків, вони більше сили мають нехай допомагають. Чому я сама маю мучитись , і ще ні один не відказав, і навіть якщо я ще не встигла нікому сказати, то якось самі пропонували допомогу.

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я людина, яка завжди пропустить маму з маленькою дитиною - і 2-х, і 3-х річною - в черзі, чи в поліклініці, чи в магазині, чи в якійсь організації, навіть сама скажу, щоб вона йшла просила людей, щоб пропустили без черги, а то й деколи доводиться і самій взивати до совісті людей, щоб пропустили. Але це якщо мама з дитиною нормально стає в чергу, або нормально, по-людьськи пояснює, що вона не може стояти. Якщо приходять "з правами" або "уменемаладитина", то пропустити зникає будь-яке бажання.

Це насправді прекрасно що прийом в поліклініках буде по запису..В мене був випадок коли я на Коновальця ледь не побилася з іншою жінкою через чергу..Ми приїхали завчасно з Коломиї.в черзі були перші бо до прийому ще була годинка..Лікарка прийшла разом з якоюсь жінкою і грудною дитиною-пішли без черги...Не встигла вийти та жінка-пхається інша з грудною..І всі мотивують правилом-діти до року без черги..В якийсь момент я псіханула і сказала що нікого не пропущу поки не увійде моя дитина..Прийшлося навіть штовхатися з якоюсь"яжмама"

Як я Вас розумію! Була попала зі своєю дитиною в таку саму ситуацію, коли під кабінетом спеціаліста утворилося дві черги, одна - більші діти, другі - до року. І до року звичайно мають право. А те, що діти з іншої і вже величезної черги вже другу годину сидять і зайшло з тої черги тільки дві чи три людини за дві години, мало кого цікавило. Вже батьки із другої черги почали сваритися, щоб хоч через одного заходили, та де там, лишень двері до лікаря відкрилися, тато з малою дитиною на руках попер як танок. Добре, що тоді вийшов лікар і пояснив батькам як поводитися.

Але я після того випадку зрозуміла, що краще завести собі зв*язки, щоб мені нормально домовлялися коли прийти до лікаря у зручний для нього час, щоб мені і дитину гарно подивилися, і на всі мої запитання спокійно відповіли, і взагалі щоб все відбувалося нормально і цивилізовано.

Худей, учи языки, отращивай волосы, танцуй и не смей распускать сопли. Уважай себя. Люби себя. Ты у себя одна!

Сказали спасибо: Ароматна, Jessica, Ключик, Top,top