Автор Тема: Гель лак в домашніх умовах  (Прочитано 1620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Beby

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Re: Гель лак в домашніх умовах
« Reply #17 : 23 Листопад 2016, 21:23:11 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Лаки на алиекспрес не дуже добри, в мене 3 дни трималися :( шкода потрачених грошей
краще дорожчи купити,але якисни
Хоча б лампу,  всеодно всіх Китай!

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +111/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #18 : 23 Листопад 2016, 22:09:19 »
дівчата, читаю вас і просто офігіваю. нічого, що кожній професії треба вчитися? чому самі собі зуби не лікуєте, розводку не робите, наймаєте бухгалтерів, та інше? там також інстременти не дуже дорогі. але ви звертаєтеся до спеціаліста!
 я сама -викладач, тому, напевне, вмію вчитися. для мене нарощення нігтів-хобі. я закінчила вже 8 курсів,і розумію,що цього мало. я- супермодератор на міжнародному нігтьоому форумі, я дуже багато всього знаю. тому мене таке дилетантство просто шокує.
так, в мене трьохступінчаста дезинфекція-стерилізація, в мене індивідуальні пилки для кожного клієнта. я не користуюся дубовим коді, я беру акрил ентіті, бо він найкращий.  ну і ще я вмію рахувати . собівартість нарощення -це не тільки вартість баночки акрилу та пляшечки мономеру. ( яка там баночка! я галон купляю)  тут і амортизація обладнання, і розхідники , і засоби дезинфекції, і світло, вартість стола, стільця, це і курси,зрештою. це не 30 грн, далеко не 30. бухгалтер зрозуміє. не бухгалтер-буде рахувати  аночку акрилу та мономеру.
я з 2007 року потратила на своє хоббі не один десяток тисяч гривень.  я хочу бути спеціалістом у всьому, за що беруся. якщо хтось вважає,що досить подивитися ролики в ютубі- і  все будете знати- що ж, це ваш вибір. ще одним дилетантом стане більше  d104

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #19 : 23 Листопад 2016, 22:29:28 »
Ви супер професіонал у своїй справі, який постійно вчиться і іде в ногу з часом, і дбаєте про здоров'я клієнтів, я почитала реально, як за правилами має бути.Звичайно, кожен має займатися своїм.Але багато з нас стикався з аматорами гель лаку, після яких залишився осадок після їхньої роботи.Поганий матеріал, нестерильність, пошкодження шкіри клієнта, грубість і т.д. Особисто я ходила до розрекламованого майстра, через чистку в мене почали наривати нігті, тому я написала дану тему, бо дістала халатність.Ще раз приношу вибачення , я не хотіла вас образити.Кожен вибирає, що для нього краще.Вам творчого процвітання)))

Сказали спасибо: angel-up, Lubava

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +424/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #20 : 23 Листопад 2016, 22:37:45 »
Дівчата, та не святі горшки ліплять. Манікюр в домашніх умовах може стати гарним початком і стимулом для подальшого навчання в цій сфері.
Особливо для тих, хто любить цю справу, а не бачить її як метод заробітку.
Я змінила не одного майстра. І розрекламованого, і з дезінфекторами. І якщо з часом можу підлаштуватися, то професійність жодного на 100 відсотків мене не задовільнила. І далі в пошуках.
Але сама вдома не хочу це робити, бо не моє і вчитися не хочу)))
А якщо комусь подобається, хоче почати вчитися з себе, то чому б і ні?

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Сказали спасибо: ♡Таня

Offline Euphoria

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 23 Листопад 2016, 22:46:14 »
 Barby, я нічого не маю проти самоучок, які дійсно читають гори інформації, а не задовольняються роликами з ютубу. я сама починала самоучкою, але вже за півроку була на своїх перших курсах, бо зрозуміла, що роблю какашки  ( хоча ті мої какашки не порівняти з роботами так званих майстрів, яких повно в Франківську). я і досі не вважаю себе супер-пупер майстром. я можу порізати клієнтку, але вже переконалася,що , якщо дотримуються моїх рекомендацій, то порізів не буде.
мене тільки дратують висловлювання,що, мовляв, є ролики в інтернеті- цього досить. не досить! і крапка.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +380/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #22 : 23 Листопад 2016, 23:01:01 »
Якщо людина хоче вчитися,то вона навчиться, тим бильше авторка темки хоче просто сама соби робити....я за своэ життя зробила маникюр(чистку) один раз,бо панично цього боюся, и робити напевно николи не буду,маю инструмент и роблю соби сама
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Сказали спасибо: інессс, ♡Таня

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #23 : 23 Листопад 2016, 23:12:54 »
Дівчата, я не хочу, щоб ми сперечалися )))Ми почули думку професіонала і тих, хто робить суто для себе.Я думаю, що  поради Euphoria, є цінними, як професіонала.Бо дехто думає, куплю лампу і буду косити бабло, і ми попадаємо на таких "горе майстрів", насправді потрібно, не один рік, не одні курси, не одна клієнтка, щоб бути профі в своїй справи.Якщо людина хоче професійно,хай займається,зважаючи на плюси і мінуси.Я тішуся ,що мамочки вміють робити красу і для себе)

Сказали спасибо: Mashka_Mashka, Euphoria, Beby

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +225/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #24 : 23 Листопад 2016, 23:13:42 »
Знайома теж купила все для того щоб робити гель лак собі(!) вдома. Але все якісне.  Я сама собі робить і задоволена.  Форумчанка створила тему саме для використання  для себе в дом умовах.  То до чого про майстрів і т. Д!?  Я наприклад теж спробувала собі вдома зробити. Лак акуратно малювати вмію,  все інше вона мені поступово розказувала і я робила.  І вийшло.  Вийшло так як я до цього иалювала простим лаком і як робила чистку  сама собі.  Далеко до ідеального,  але мені підійшло.  Якщо сама для себе,  то це супер.  Зробила як вмію і хочу і якщо мене так задовільняє,  то чого  не можна це робити в дом умовах?!   Я ж не йду  людям те все робити і за гроші.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Сказали спасибо: Ароматна, Мамася, Lubava, Mashka_Mashka, Barby

Offline Катя1989

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик 8 років,Марічка 3.5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #25 : 23 Листопад 2016, 23:53:30 »
Я теж роблю вдома,подружка купила в Чехіі лампу на акціі,я собі пару лаків,вона собі,як треба,то міняємся кольорами,але робимо суто я собі,а вона собі. Не вміємо ні візерунків ні малюнків робити,просто тупо,коли треба щоб лак довго тримався і гарно виглядали нігті,бо оті прості лаки,то не вспієш добре руки помити,як вже десь надлупилось. А от коли треба,щоб файнезно було,то ідем до майстра)
Надумала помити голову,помила ванну,раковину,пралку....Захотіла чаю-боюсь іти на кухню!

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #26 : 25 Листопад 2016, 11:56:06 »
Я теж роблю вдома,подружка купила в Чехіі лампу на акціі,я собі пару лаків,вона собі,як треба,то міняємся кольорами,але робимо суто я собі,а вона собі. Не вміємо ні візерунків ні малюнків робити,просто тупо,коли треба щоб лак довго тримався і гарно виглядали нігті,бо оті прості лаки,то не вспієш добре руки помити,як вже десь надлупилось. А от коли треба,щоб файнезно було,то ідем до майстра)

і я так хочу)))

Сказали спасибо: Катя1989

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #27 : 25 Листопад 2016, 12:53:44 »
я не користуюся дубовим коді, я беру акрил ентіті, бо він найкращий.  ну і ще я вмію рахувати . собівартість нарощення -це не тільки вартість баночки акрилу та пляшечки мономеру. ( яка там баночка! я галон купляю)  тут і амортизація обладнання, і розхідники , і засоби дезинфекції, і світло, вартість стола, стільця, це і курси,зрештою. це не 30 грн, далеко не 30. бухгалтер зрозуміє. не бухгалтер-буде рахувати  аночку акрилу та мономеру.
я з 2007 року потратила на своє хоббі не один десяток тисяч гривень.  я хочу бути спеціалістом у всьому, за що беруся. якщо хтось вважає,що досить подивитися ролики в ютубі- і  все будете знати- що ж, це ваш вибір. ще одним дилетантом стане більше  d104

Це вже перебор! Я користуюся коді тільки тому, що хвалений ентіті в мене сколюється, свій ніготь настільки твердий, що твердості ентіті не вистачає щоб тримати кутики і він сколюється, якщо не зрозуміло про що я, сопромат в поміч...  d53
 І до чого тут бухгалтерія взагалі, коли робиш дома сам собі, ви ж не рахуєте собівартість обрізного манікюру в домашніх умовах, але якщо вже зачепилося...Амортизація чого? Лампи чи ваших рук? Стільця чи стола? де тут обладнання взагалі? ... Ви ще забули  зарплату додати... І легше трохи, бо ніколи не знаєш досягнень опонента, ви викладач, а я керівник і бухгалтерами приходиться керувати, бо якщо не будеш знати бухгалтерію досконально в нашій державі вилетиш в трубу, а крім бухгалтерії керівних повинен знати все і вміти замінити любого працівника зі своєї сфери... це щодо мудрого слова собівартість... Щодо хоббі, це ви так похизувалися? А, в мене посвідчення тренера міжнародного класу і спілкуюся я з майстрами спорту світового рівня, і? Уявляєте скільки я потратила тисяч, не буду уточняти чого...
Тому, хочеться людини попробувати - будь ласка, попробує, не вийде, закине і прийде до "професіонала" в лапках, вийде, тоді не буде літати як навіжена в пошуках майстра, а може взагалі піде на курси, здобуде ще одну професію і стане профі. Поки не спробує ніколи не дізнається...
І ще, ніяк зрозуміти не можу, для чого людині яка на собі тренуватися буде і робити суто для себе, щоб зєкономити час, бо до майстра потрібно записатися і спланувати час, а в декреті це анріал, приблизно 4,5 літра (галон) мономеру? Чи у вас якась інша міра виміру, як гросс у страз Шваровські? Ну так порадьте дівчатам, які розхідники взяти краще на перший час, щоб було легко вчитися і по якості оптимально.
P.S. Я без наїзду, абсолютно спокійно, але ваш пост дійсно трохи занадто...

Offline marmir

• Свідома Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 08.2009 р., 10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #28 : 25 Листопад 2016, 13:15:44 »
мені дівчина робила з акриловою пудрою то тримається дуже довго, максимум 5 тижнів, я правда біля кутикули сама підмальовувала, колір тілесний, лаки Коді. Якось пішла до іншої - через тиждень повідколювалися кусочки з 4 нігтів, дуже розтроїна, нажаль фірм лаків не памятаю. І робила вона мені 2,5 год. А моя постійна дівчинка за 1 год. справлялася. І красота була.

Offline Miki

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #29 : 25 Листопад 2016, 13:38:18 »
Маю трьох знайомих дівчат,які покупляли собі стартові набори та лампу і роблять манікюр ТІЛЬКИ для себе. Я вважаю,що це дуже мудро і вигідно. І по-доброму їм заздрю,бо у мене руки ніяк до цього не складаються mish
P.S. Темка досить актуальна,бо вдома таке мати цілком реально!

Сказали спасибо: Ароматна, Mashka_Mashka, Barby, Beby

Offline Euphoria

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 25 Листопад 2016, 20:33:23 »
я не користуюся дубовим коді, я беру акрил ентіті, бо він найкращий.  ну і ще я вмію рахувати . собівартість нарощення -це не тільки вартість баночки акрилу та пляшечки мономеру. ( яка там баночка! я галон купляю)  тут і амортизація обладнання, і розхідники , і засоби дезинфекції, і світло, вартість стола, стільця, це і курси,зрештою. це не 30 грн, далеко не 30. бухгалтер зрозуміє. не бухгалтер-буде рахувати  аночку акрилу та мономеру.

Це вже перебор! Я користуюся коді тільки тому, що хвалений ентіті в мене сколюється, свій ніготь настільки твердий, що твердості ентіті не вистачає щоб тримати кутики і він сколюється, якщо не зрозуміло про що я, сопромат в поміч...  d53
 І до чого тут бухгалтерія взагалі, коли робиш дома сам собі, ви ж не рахуєте собівартість обрізного манікюру в домашніх умовах, але якщо вже зачепилося...Амортизація чого? Лампи чи ваших рук? Стільця чи стола? де тут обладнання взагалі? ... Ви ще забули  зарплату додати... І легше трохи, бо ніколи не знаєш досягнень опонента, ви викладач, а я керівник і бухгалтерами приходиться керувати, бо якщо не будеш знати бухгалтерію досконально в нашій державі вилетиш в трубу, а крім бухгалтерії керівних повинен знати все і вміти замінити любого працівника зі своєї сфери... це щодо мудрого слова собівартість... Щодо хоббі, це ви так похизувалися?
от давайте Ви мені про опір матеріалів  нічого розповідати не будете?!
 дурне запитання про амортизацію обладнання. щось Ви ніфіга в бухгалтерії не спислите.
про хоббі я не жартувала-це для мене дійсно хоббі, для задоволення. а працюю я зовсім в іншій сфері.
хочете собі робити самі-то робіть,хто Вам боронить. але радити дівчатам таке саме-це  абсолютно невірно. хоча,нехай попечуться і попадуть на гроші, тоді зрозуміють,що любій професії слід вчитися.
ну і зауваження на рахунок ентіті. коді просто поруч не валялося з ентіті, навіть близько))) от це вже я як майстер з досвідом скажу.

не сподобався мій пост? чесно, начхати. для мене найбільша небезпека у Ваших пстах полягає в тому, що дівчата дійсно понакупляють собі матеріалів, а потім захочуть відбити ті гроші, і починають робити нігті подружкам. а ось оце дуже небезпечно. якби такий розвиток подій не був масовим явищем, я би не відповідала в цій темі.

Offline Дафне

• Свідома Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #31 : 25 Листопад 2016, 20:50:46 »
Якщо людина має бажання, має час і хоче спробувати то чому б і ні. Багато хто пробує і закидає то діло. Таня, Ви ж самі пишете що починали самі вчитись, а потім вже на курси пішли і почали вдосконалюватись.
А можливо авторка піде вашими стопами? Для чого вже зразу ганити людину.
Автору бажаю успіху. Хто не пробує той і не навчиться.

Сказали спасибо: Miki, Mashka_Mashka, ♡Таня

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +424/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #32 : 25 Листопад 2016, 20:53:20 »
Цитувати
дівчата дійсно понакупляють собі матеріалів, а потім захочуть відбити ті гроші, і починають робити нігті подружкам. а ось оце дуже небезпечно. якби такий розвиток подій не був масовим явищем, я би не відповідала в цій темі.
???
Цитувати
Мені цікаво чи хтось собі сам робить гель лак вдома?Я в декреті і як приходиться робити гель лак в майстра затрачається багато часу.І я подумала може б купити базові матеріали і робити самій гель лак,так як завжди покриваю однотоним лаком.Поділіться досвідом)

Нема чого сперечатися)
Дуже класно вчитися чомусь самому, розвиватися. займатися улюбленою справою.
Ну а в невмілого майстра валятися можуть і коді, і ентіті, і навість ультрасучасний дезінфектор.)))

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Euphoria

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 25 Листопад 2016, 21:03:16 »
Дафне, Ароматна, дівчатка, ви не помітили, що я так різко відповідаю не авторці теми,а тальки одній конкретній людині? тому що вважаю,що саме її коментарі дуже можуть нашкодити.
знаєте,звідки так багато об"яв від недомайстрів? бо в свій час вони вирішили:куплю собі лампу, г-лаки та буду рубати бабло. або буду робити собі і подружкам. хм. а чому б і не подзаробити? я ще оголошення дам! і потім купа оголошень по 60-80 грн покриття гель-лаком.
мені в свій час просто дуже пощастило- коли я вирішила ,що хочу сама собі робити,бо мені дуже сподобався сам процес,то я зразу потрапила на професійний форум. щодня я читала по 2-3 години купу інформації, потім мені там же порадили хорошу школу, тепер я даю поради початківцям,хоча й сама  можу запитати поради.
в нас на форумі завжди допоможуть початківцю, але от таких "порадників" просто заклюють.

хто дійсно переживає за своє здоров"я, і хоче САМІЙ СОБІ покривати нігті гель-лаком, то можуть написати в приват- я скерую на теми, які треба спершу прочитати. і думаю, що багато хто відсіються)))