Автор Тема: Аптечна косметика  (Прочитано 9402 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
Re: Аптечна косметика
« Reply #68 : 29 Червень 2012, 23:29:18 »
Я пробувала Віши, Авене, Нюкс, Лієрак, Ла рош позе, Ексфоліак, Біодерма....  d16
1. Віши, мені зовсім не підійшла(  z2
2. Авене спочатку подобалась, доки не спробувала Нюкс і Лієрак) До тепер користуюсь тільки кремом діакнеаль. Від почервонінь просто супер.  z4
3. Потім була нюкс. Пробувала ось такий крем
(кликните для показа/скрытия)
дуже сподобався (десь на осінь-зиму). Маска з екстрактами 3 роз, дуже добре очищує і не пересушує шкіру. Ще пробувала ось таку маску Nuxe Aroma-Perfection Masque Thermo-Actif Desincrustant теж класна, але для чутливої шкіри не піде ((( Прийшлось закинути. Також сподобалась емульсія з серії Арома-Перфекшн (хоча запах у неї кака d108)
4. Лієрак. О, ця марка мене дуже вразила. Як тільки почала купувати, то була у них така зелена серія для жирної шкіри. Тонік і крем там були просто ваув. Але її чомусь зняли з виробництва(((  :/ З теперішніх засобів, то пробувала таке...ГИДРА-ХРОНО+ ФЛЮИД
Увлажняющее мультизащитное матирующее средство
(для нормальной и комбинированной кожи) то ціла серія Гідра Хроно для різних типів шкіри. Мені підійшов ідеально: і зволожує, і не викликає почервонінь, і матує). Оскільки маю купероз, то пробувала крем від куперозу. Теж сподобався, але через зелений колір підходить тільки на ніч) Десь, за місяць використання були помітні значні покращення стану шкіри. Маска Пюрте очищающая, оце дуже крута маска. Очищає дуже добро, але підсушує шкіру. Ну і моє улюблене баловство - масло Сенсорель. На літо просто незамінна штука і зволожує і маж чудовий аромат на тілі.
5. Ла рош позе. Якась ця марка для мене виявилась зовсім не виразною....ні помогла, ні пошкодила (що вже добре).  d112
6. Ексфоліак. Як на мене, То це така "ядерна" космецевтика) В свій час дуже допоміг від прищиків крем Акномега 200 ( є ще полегшена серія Акномега 100). Дуже добре справлявся з усіма недолікам шкіри. Після них, я зрозуміла, що кислоти в косметиці рулять ;) Зараз ця марка для мене надто агресивна, і того використовую тільки гель для вмивання з кислотами. На літо він дуже добре очищує шкіру від всякої каки.
7. Біодерма. Теж хороша марка. Хороший матуючий крем, він дійсно матує....не на мертво, але літом години на 4 стає). Скраб у них класний, не травмує шкіру. Ще згадала дві класні штуки Себиом Сыворотка і Себиом концентра для сужения пор. Перший на ніч дуже добре вирівнює тон шкіри, а другий на день дуже гарно стягує пори. Іноді аж занадто) Для малого пробувала Атодерм з цинком і антирецедивний (при алергії і попрілостях) дуже гарно помагав.
8. Ну і останнє, то Фіто (косметика для волосся). Класна натуральна косметика для волосся, хоча ціна кусюча) Я довший час ними користувалась, але після переїзду, вони дуже пересушили шкіру голови. Видно тут вода інша, ніж у Харкові. Тож поки прийшлось їх відложити(
п.с. перечитала все прочитане, і відчула себе косметичним маніяком) не всі засоби були в повному форматі, багуто було в пробнічках і міні форматах)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ВенераАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 30 Червень 2012, 03:09:34 »
mawka, дуже гарний огляд косметики. +1 від мене

Я зараз ходжу довколо ГИДРА-ХРОНО+ ФЛЮИД. Хочеться взяти, але смущає те, що він не має SPF, а мені на літо креми мають бути обов"язково з фільтрами. На осінь він певно буде залегкий d143

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #70 : 30 Червень 2012, 14:04:13 »
і від мене + за хороший огляд для mawka

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
« Reply #71 : 01 Липень 2012, 09:44:22 »
Дівчатка, дякую за +, дуже приємно, що мій відгук виявився хоч трохи корисним d100
Венера, всі креми, що я пробувала для жирної шкіри не мали СПФ. Тому, собі купила просто з СПФ 15, але він мені дуже сильно жирнить шкіру((( Я думаю, що то всі з СПФ так будуть робити. Хіба брати пудру з СПФ, або тональний. Ще мені якось радили взяти концентрат від Біодерма для звуження пор, а після нього ще мазатись кремом з СПФ. Перший дуже підсушує шкіру. Але я сама таку комбінацію не пробувала(

Offline ВенераАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #72 : 01 Липень 2012, 12:04:37 »
З аптечних з фільтрами я маю лише Дейлонг актиніка. Він з дуже високим ступенем захисту і справді жирнить, тому я його використовую коли йду напляж, і потім зразу знімаю.

На кожен день аптечні не пробувала. 

Зараз маю для очей Шисайдо з фільтром 25, а для обличчя хапнула Олей з 15. Обидва дуже гарно лягають, не скатуються і не жирнять.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #73 : 17 Липень 2012, 14:10:48 »
Цитувати
Хіба брати пудру з СПФ, або тональний
це найкращий вихід, бо креми з СПФ дуже жирні чомусь... ніяка пудра не спасе, хто має жирну чи комбіновану шкіру.
Кремчик ЛаРошПозе ЕфакларМат хороший, матує жирну шкіру години на 3, комбіновану на довше - десь на 4-5. Він заявлений також, як зволожуючий, але з цим він не справляється. На ніч всеодно мушу наносити інтенсивно-зволожуючий ГідреанРіш, ці 2 кремчика добре працюють. В мене шкіра комбінована, але на літо стає жирною з відомих причин. Від жирності сам кремчик не спасе, тільки в парі з пудрою або тональним. Трохи не по темі, але вже закінчу пост. Дуже гарно з моєю жирною шкірою справляється пудрочка  Givenchy Matissime Powder Fondation SPF20 або Shiseido Pureness Matifying Compact SPF 15. На зиму тон. кремчик  Estee Lauder Ideal Matte
От в парі з цими продутами, ЛаРош ЕфакларМат супер працює!
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #74 : 17 Липень 2012, 14:15:17 »
ще на рахунок термалки, то це супер необхідний продукт для мене, подразнення знімає будь-де і будь-які, зволожує, шкіра після неї спокійна, колір вирівнюється... от пару днів тому купила собі по акції бутлю 350 мл + 50 мл всього за 110 грн не можу нарадуватись  d41
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #75 : 25 Липень 2012, 22:03:45 »
Цитувати
от пару днів тому купила собі по акції бутлю 350 мл + 50 мл всього за 110 грн не можу нарадуватись 
Запізно побачила, бо купила собі від авен термалку за 75 грн 150 мл...Оля, а ти де купувала і якої марки?

Offline Masia

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Майя
« Reply #76 : 07 Серпень 2012, 18:01:46 »
Купляла в Тані в СП міцелярну воду Адерма для чутливої шкіри, то косметику і бруд змиває добре, очі не подразнює, легкий приємний запах, ціна навіть трохи нижча за акційну Біодерму, тому хто шукає собі міцелярку- можете спробувати, шкіру не пересушує z4

Offline Masia

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Майя
« Reply #77 : 07 Серпень 2012, 18:06:59 »
До речі дівчатка, хто замовляв косметику, пишіть свої враження, цікаво :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #78 : 18 Серпень 2012, 08:03:58 »
мені теж цікаво враження, пишіть!

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 23 Серпень 2012, 12:49:25 »
Я маю міцелярну воду від біодерми для комбінованої та жирної шкіри, якраз поки літо користуюсь нею - задоволена, шкіра гарно очищена і зволожена, ще взяла серію від Авен, але буду користуватись вже як похолодає, бо для комбінованої і сухої шкіри, тоді і напишу відгук. А, ще шампунь і кондиціонер брала, але ще не прийшла ця посилочка, то також вже як покористуюсь напишу відгук.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #80 : 23 Серпень 2012, 13:40:19 »
У мене враження також тільки позитивні  z4 z4 z4 Все суперове, і по якості і по ціні  z4 z4 z4 буду чекати з нетерпінням що Танічка знову відкрила СП  d41

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 23 Серпень 2012, 14:40:10 »
TinaTi, а ти ще казала, пригадую, що гелі для душу кльові, бо я також замовила, але ще не прийшли. Вже не терпиться попробувати гель, шампунь і кондиціонер.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #82 : 23 Серпень 2012, 15:59:55 »
Так дуже гарно пахнуть і якісні, екологічні  :) Маю зелений і персиковий. дуже шкодую що не стигла взяти оранжевий і бордовий  d104

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #83 : 23 Серпень 2012, 23:05:47 »
Я також маю ці гелі  z4 z4 z4
Без мила і без всякої іншої гадості якою напічкані наші дорогущі  d112
Я замовляла багато засобів,то задоволена всім. Якість класна,а ціна надзвичайно приємна!

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #84 : 24 Серпень 2012, 22:38:10 »
Цитувати
Оля, а ти де купувала і якої марки?
в аптеці у Велмарті, але, думаю, що можна купити таку акційну пропозицію у будь-яккій аптеці, де продають Ла рош позе. Як на мене, то це найкраща термалка зі всіх аптечних. І міцелярка від Ла Рош найкраща. Багато перепробувала і повернулась до цієї. Взагалі Ла Рош ніжно люблю, в мене весь догляд цієї марки вже десь 4 роки, поки не планую ні нащо інше переходити, пізніше хіба на люкс.