Автор Тема: Мамочки 3-4 річних "несадікових"діток відгукніться  (Прочитано 2993 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Julija MelАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влада 3роки і 1 місяць
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Власне прохання моє сформоване в темі. Шукаю для гри, спілкування, спільних прогулянок мамочок з дітками які не ходять в садок. Моїй донечці 3роки1місяць. Живемо по вул. Гетьмана Мазепи, гуляємо часто в центрі, парку. Два місяці як переїхали в Івано-Франківськ з іншого міста. Тому кола спілкування дитина ще не має. Ну і зразу щоб не писати 2 рази відгукніться хто любить читати співтовариство в жж "турботлива альфа" alpha_parenting

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Приходьте до нас у піцерію "Макі&Таві" (Мазепи 168 а - де великий маг. "Сільпо") :flv У нас щочетверга з 17 до 19 год проводяться занняття "творчої майстерні" для діток - там і зможете познайомитися з місцевими мамками і дітками d78

якщо є якісь питання телефонуйте мені, буду рада познайомитися з ще однією активною мамкою-"переселенкою з чужих країв" :hi сама була у вашому становищі, коли нікого не знаєш у чужому місті d104, але думаю ми це виправимо ;)

щодо читання, то у нас тут на форумі є читацький клуб Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а в ньому темка про обмін книгами  http://mamka.info/index.php?topic=102879.0, його база теж у "Макі&Таві" :chitaju

Вітаю у Франківську, думаю, вам тут сподобається  :flv
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Julija MelАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влада 3роки і 1 місяць
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
О дякую, такий приємний позитивний коментар. Я обов"язково прийду з донечкою. Єдине то шкода що в часі збігається з грою в мафію яку грають форумчанки щочетверга з 18.20. Прийшла б обовязково до вас завтра, але якраз їду в Тернопіль на кілька днів. Але на наступний четвер дуже постараюсь прийти. Дякую за ссилочки.І ще цікаво "А ви переселенка звідки?" )))

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
О дякую, такий приємний позитивний коментар. Я обов"язково прийду з донечкою. Єдине то шкода що в часі збігається з грою в мафію яку грають форумчанки щочетверга з 18.20. Прийшла б обовязково до вас завтра, але якраз їду в Тернопіль на кілька днів. Але на наступний четвер дуже постараюсь прийти. Дякую за ссилочки.І ще цікаво "А ви переселенка звідки?" )))
Та нема насправді за що  дякувати - люди якраз і є для того, щоб підтримувати один одного :flv

тому ще раз кажу: "вітаємо в Івано-Франківську і на "мамці" - у нас тут цікаво, і ми тут майже "рідня"  ;)

чекаємо вас з донею у будь-який четвер d69

і ще: невеличка ремарочка - до мене на "ти" ;)

в щодо "переселенки", то я більше 10 років жила на Донбасі - тож довелося спочатку освоюватися там, а тоді знову тут,тому я добре знаю що це таке - вакуум у спілкуванні  d30
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Ирина 020683

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лада, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Ми живемо в центрі, на вул. Південний бульвар. В садок не ходимо і не знаю, чи буду віддавати...
В мене ще питання щодо жж "турботлива альфа"... Не читаю, але цікаво було б дізнатись про це?!!

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
О, я теж недавно відкрила для себе турботливу альфу, в комплекті зі всім решту, що я сповідую d27 і здоровим скептицизмом мені дуже навіть імпонують їхні статті  d27

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 :hi і ми шукаємо нових друзів та подружок, 4-5 років, Позитрон/Каскад, інколи в центрі гуляємо.

Offline Вікторія2017

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Ми теж шукаэм діток 4рочків.ми живемо на коновальця

Offline Diadora

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ваня 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Які ви розумниці. Так можно і друзів знайти

Offline Таня Карпінець

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Доброго вечора!!! :flv Пропоную послуги НЯНІ. Порядна, чесна та головне дуже люблю діток. Легко впораюся із поставленими на мене обов"язками! контактний телефон: 0686319173, або Фейсбук Таня Карпінець.