Автор Тема: Ревнощі  (Прочитано 12095 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irunochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікусічка
  • Ваше справжнє ім’я: Іринка
Re: Ревність
« Reply #34 : 24 Вересень 2011, 00:32:53 »
Zhychok, в мене так само  z4 z4 z4
таке враження, що жінки всі однакові!!!  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lesy@

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #35 : 14 Листопад 2011, 12:17:17 »
Цитувати
але так вийшло, моїми зусиллями, що жодної особи жіночої статі в друзях в нього немає, я таке не люблю, хоча сама з особами чоловічої статі дружу
оце ти молодець z4

Offline мамочка синочка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макарій
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #36 : 25 Листопад 2011, 19:29:22 »
Я страшенно ревнива людина, але поводу для ревнощів немає, чоловік у мене чемний d27

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #37 : 25 Листопад 2011, 20:04:20 »
Я трошки ревнива... хоча частіше я роблю вигляд, шо ревную, шоб не розслаблявся))) Кажу йому "як перестану ревнувати, то починай переживати")))) А чоловік мій раніше ревнував мене СТРАШЕННО, я навіть хотіла з ним розійтись(ми тоді ще зустрічались). Навіть був такий раз, шо він з Москви пригнався, бо думав, шо я тут собі когось надибала, перевіряв... після того випадку він не довго думаючи повів мене в РАГС писати заяву d30.
Тепер, ттт, ніби трохи вгомонився... але інколи пробиває

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #38 : 25 Листопад 2011, 20:17:14 »
Катріна, значить дуже кохає тебе чоловік! d8

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #39 : 25 Листопад 2011, 22:59:17 »
Цитувати
Я трошки ревнива... хоча частіше я роблю вигляд, шо ревную, шоб не розслаблявся))) Кажу йому "як перестану ревнувати, то починай переживати"))))
От я так само))) Іноді його підколюю, але так щоб ревнувати він мені ніколи поводу не давав) d8 d9

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #40 : 24 Лютий 2012, 10:58:33 »
Після весілля був просто дурдом з його ревнощами,але тепер вже якось заспокоївся трошки.

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #41 : 27 Лютий 2012, 15:31:00 »
ця тема для мене!!!!  d27 d27 d27 в мене до одруження була просто кожного дня- взрив бомби!!!! чоловік настільки ревнивий до невиносимості... скорше всього не ревнивий а егоїстичний...шо я маю тільки до нього говорити,дивитись і діяти.... але я до такого не привикла. в мене були друзі хлопці і це я вважала нормальним і спілкувалась завжди з ким хотіла,а тут  d109 d109 d109 d109  d27 d27 d27 d27 а тепер він мене не чіпає бо так довів ,шо я йому не даю часу на такі дурниці .взяла всю ініціативу на себе і атакую по биту....от так і живемо тепер!!!  d27 d27 d27 d27 d27 але ревність це дуже тяжко морально !!!! хто зтикався з цим мене розуміє!!!

Offline льоля 2011

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, 05.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #42 : 28 Лютий 2012, 09:14:49 »
РЕВНІСТЬ (особливо у серйозних проявах) це хвороба людей, які мають низьку самооцінку і не вміють довіряти ні собі, ні своїй половинці, що призводить до постійних скандалів (і це як мінімум) d16, сім"ї розпадаються, страждають діти.... Хоча ревніть у "маленьких дозах" навпаки приносить у сімейні стосунки родзинку, і твоя половинка завжди буде знати, що не байдужа тобі. Тому треба шукати золоту серединку ("НІ" принципам, "ТАК" компромісу) та дотримуватися цього курсу. ;)

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #43 : 28 Лютий 2012, 09:30:24 »
  цікава тема, вирішила і сама тут розповісти про себе)) так от це не зовсім правда, що ревність хвороба людей із низькою самооцінкою, мій чоловік паталогічно ревнивий і ця ревність в ньому виникає як проф.деформація... він працює в органах і дууууже багато стикався із зрадою , власне зрадою жінки....... це відклалось в нього в душі.... і дає інколи  про себе знати( коли нові співробітники чи друзі розводяться, або відкрито гуляють на стороні). Самооцінка в чоловіка висока, адже йому не складає проблеми завести знайомство з будь-якою дівчиною  ( жінкою)( у свій час їх було настільки, що він не зап.мятовував імена). А ще проблема ревності існує в нашому житті ще й тому, що як юрист ( практик) стикаюсь в основному з чоловіками по роботі, приходжу пізно , він ще пізніше. ( ми часто не знаєм як в того минає день, з ким хто спілкувався і таке інше).... інколи навіть тікаю з роботи швидше, щоб просто побути із чоловіком..... Хоча зізнаюсь сама не ревнива.. а чому не знаю..... мабуть тому, що не маю часу ревнувати чи взагалі думати про це........ d130

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 28 Лютий 2012, 11:31:08 »
Цитувати
він працює в органах і дууууже багато стикався із зрадою , власне зрадою жінки....... це відклалось в нього в душі....

чесно кажучи в мого чолові теж такі думки(він не працює в органах,але робота зводила з великим колективом мужчин,які легко могли звабити одружену жінку) от і того теж думає,що зрадити можна легко!!!

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #45 : 28 Лютий 2012, 11:47:20 »
   Так, Тінка хоча я впевнена вони не думають, що ми вже побіжимо зраджувати, однак такі ось приклади житейські міцно засіли в душі і власне вони викликають прояви ревності.... d130 не скажу, що з такою ревністю добре жити, ні звичайно, але коли її взагалі не має мабуть теж не добре.......( як на мене) d143

Offline uljana

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #46 : 28 Лютий 2012, 12:26:01 »
от я дуже ревнива...до весілля ревнувала постійно, завжди мусіла знати де він і з ким( але тоді мала приводи).. зараз коли одружилися і чекаємо ляльку...ревную менше... бо чоловік зразу з роботи спішить до мене щоб я не скучала...але як раз десь піде (на корпоратив, або на пиво з хлопцями то страшне нервуююся d109 ) хоча розумію що біля мене постійно бути неможе...і всеодно час від час провіряю його телефон і стараюся все вивідати...от такий я шпіон.. d104

Offline ната80

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #47 : 28 Лютий 2012, 12:35:06 »
Цитувати
чесно кажучи в мого чолові теж такі думки(він не працює в органах,але робота зводила з великим колективом мужчин,які легко могли звабити одружену жінку) от і того теж думає,що зрадити можна легко!!!
якщо жінка не захоче зрадити, то які б мужчини не були і як би не старалися не зваблять. Це суто моя думка

Offline ТІНКА

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 28 Лютий 2012, 12:42:50 »
Цитувати
якщо жінка не захоче зрадити, то які б мужчини не були і як би не старалися не зваблять. Це суто моя думка
- я згідна на всі 100% . z4 я кажу,як думає мій чоловік ( з раельних історій він зробив висновки ) і чого в нього прояв ревності !  :)

Offline льоля 2011

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • моє щастя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля, 05.09.2011
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #49 : 28 Лютий 2012, 13:24:40 »
Цитувати
Самооцінка в чоловіка висока, адже йому не складає проблеми завести знайомство з будь-якою дівчиною
Самооцінка не тільки в цьому заключається, але й умінні відштовхувати від себе все негативне і не брати на свій рахунок проблеми інших, а бути впевненим що в моїй сім"ї бути такого не може...

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #50 : 29 Лютий 2012, 17:22:55 »
я не дуже ревнива  d108 а от мій ненаглядний  d111  d110 правда за 7 років сімейного життя трохи ніби заспокоївся...
а до весілля я не могла спокійно поговорити з якимись хлопцями, бо потім дома був концерт на півночі  d16 
Цитувати
згодна на 1000000000000% бо стосунки залежать від двох людей...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!