Автор Тема: Як ви боретесь з неохайністю чоловіка?  (Прочитано 3243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Е, в мого в машині, то мало не стерильно d27 завжди машина вилизана і вичищена на відміну від хати, де я газдиня
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
Я його не пиляю, а час від часу нагадую,  буває збираюсь і прошу. А ще поматюкаю про себе і складаю сама, а ще поматюкаю вголос і не збираю
я думаю, що вам треба розслабитись і робити вид, що вас зараз все влаштовує (хоч уявляю, як то буде важко :xmm). Все, що стосується його неохайності в першу чергу щодо себе - не лізьте, не радьте, не просіть, хай як мала дитина вдягає що хоче і яке хоче (я розумію, що ви десь в душі будете перейматися думкою оточуючих - що подумають про таку жінку, але ж вам важливо вплинути на чоловіка, а не на оточуючих).
От зараз ви вибрали правильний підхід
Цитувати
Але от останні дні не чищу йому штани від цього чудного болота
- це ж його штани! невже він на них зовсім не дивиться? впевнена, якщо з ним десь в колективі пожартують щодо зовнішнього вигляду, особливо жінки, він точно задумається  d27
Так само з речами розкиданими, можете пару днів не позбирати і подивіться, як він буде реагувати, шпортаючись в купах одягу  :xmm. Хоча я речі збираю за чоловіком, щось не помічала в тому проблеми, але може в нас масштаби не ті, та й він речі в основному не ставить в шафу тоді, коли не хоче заходити в спальню, щоб нас з малюком не розбудити.
Напевно, у вашого чоловіка вдома все робила мама? І дуже довго його опікувала?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
  • Любіть Україну,як сонце,любіть...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Алла,дякую за увагу до моєї ситуації і підтримку  ;)Я так і роблю як ви пишете.Ніби не звертаю уваги.А що люди скажуть то мене хвилювало колись,тепер ні.А штани виявляється чистить чоловік на роботі,сьогодні зранку я так просто підказала йому що брудні,дала щітку для одягу.Він одним оком телек дивився і чистив. От почистив,дивлюсь - а майже все лишилось на місці d27я йому так файно кажу,що треба було б водою.А він каже що на роботі почистить,бо так все робить.Ну бачите який в мене чоловік винахідниливий і чемний!А я взяла і ще й темку таку через нього створила,гарпія!!!!!

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
я якось з самого початку нашого подружнього життя "привчила" до порядку-шось поставив не там-зразу, вже йди прибери на місце, сама ніколи не прибираю за чоловіком. зате вдома в себе він відривається-у нього всі так-де роздівся там і поклав речі, тому весь одяг валяється по закуткам, там я вже його не напрягаю. правда про чистоту столу мені ще лишається мріяти, коли мене нема, після себе не витирає стіл, лише під моїм чутким руководством.  d30
з порядком в шафі на новій квартирі у нас все ок-тут у нас є велика шафа лише з одним "патичком" для вішалок, більше нічого-її я віддала Ігорю, тому його одяг гарно по вішачках розвішаний, немає приводу кинути одг на полку, бо її попросту немає.
мені здається головне не привчати до того що ти за чоловіком все будеш прибират, нехай прибирає одяг сам, стіл витирає сам за собою і т.д.
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +470/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ще до слова про неохайність.
Забираю сина з садка, а він постійно не заправлений, якийсь такий потрьопаний виходить. Підводжу до дзеркала і показую, який зараз, а коли заправлений, то набагато краще виглядаєш. От торохчу йому по дорозі додому, що хлопчики мають бути охайними, тобто майка в штанцях, сорочка також, нігті пострижені, руки чисті та інше. Син на наступний день чемно поправлявся цілий день, а потім нарешті каже, мовляв мама, прив"яжи ту майку мені до штанів, щоб не висовувалась, бо я втомився її заправляти, а хочу бути охайним.
Тепер чоловік мені трохи докоряє, що я вже прям коршуном над сином літаю і чекаю моменту, щоб дзьобнути за щось та я тої позиції, що треба вчити дитину до порядку змалку.

Цитувати
Ну бачите який в мене чоловік винахідливий і чемний!А я взяла і ще й темку таку через нього створила,гарпія!!!!!
Ось бачите Мар"яна, ви просто недооцінили в якусь мить свого чоловіка, а виявляється він все вміє і розуміє, і робить. А тонкий натяк ніколи не помішає будь-якому чоловіку та й жінкам також.

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Але ж не всі чоловіки такі, що їм сказав, а вони прибрали! Мій чоловік досить вибуховий, йому скажи - то так відповість, що знаєте, відразу нічого не хочеться відповідати. Може знайти стільки обгрунтувань, що навіть і не можеш припустити, що на дійсно щось неправильне є чіткі факти протилежного d111 А привчити - то не в моїй сім"ї, в нас більше - якщо зрозумів або дійшло якимось чином - тоді є результат чуток. І це не виправдання d128, це реальність. Хочете розумійте, хочете - ні!

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Але ж не всі чоловіки такі, що їм сказав, а вони прибрали! Мій чоловік досить вибуховий, йому скажи - то так відповість, що знаєте, відразу нічого не хочеться відповідати.
тю, дивлячись як ви це подаєте. якшо ви гавкнете, мол прибери за собою, то звичайно вибухне, якщо чоловік у вас такий емоційний. ви ж все рівно просите його про щось, в конкретному тоні, з конкретними словами, правда? тому і в цьому випадку шукайте підхід.
а на рахунок привчання-то кожен живе так, як йому комфортно-мені, наприклад, не комфортно жити в оселі де порозкидані речі, бардак і т.д. і коли я прибираю, а тут же смітять, мені так не підходить, тому я привчила своїх до чистоти, зі своїм підходом до своїх хлопців ;)

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
якшо ви гавкнете, мол прибери за собою, то звичайно вибухне
Ні, не гавкаю. Прошу з нотками ниття іноді. І не завжди він грубіянить, але буває! І мені некомфортно, коли розкидано. Але має значення на скільки розкидано!Звичайно буває більше, буває менше.
Просто б хотіла, щоб в людинивзагалі зробилося щось таке в голові, щоб вона З Р О З У М І Л А, що чистота і акуратність - це добре; це допомагає в житті , а не заважає і напрягає; це те, що оточує не тільки тебе, але й інших, які живуть з тобою! Це ще й порядок в голові!Я так думаю :xmm
Звичайно буває так, що й мені не хочеться прибирати, то я не прибираю, але то має бути в загальному просто стан такий!

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
зробіть для нього експеримент-не прибирайте після нього взагалі, кинув шмотку-нехай валяється, не витер зі столу-нехай їсть за брудним столом. собі і дитині, шоб вам легше було морально, зробіть островок чистоти і за ним слідкуйте. рано чи пізно чисті речі закінчаться, за брудним столом їсти набрдне. може хоч на трошки, але допоможе. просто зробіть бойкот, в формі жарту, шоб не дуже ображався

Offline МоргіАвтор темы

• Свідома Мамка
    • Награды
Гарна ідея, Слободянка! Я спробую!
Згадала,як я ще десь на 1-му році спільного життя зробила наліпки на жовтому папері у всії "гарячих точках" квартири:  шафі для хліба "ставити в торбинку", у ванній "ставити на місце зубну щітку і пасту" і т.д. Коли знайшов перший папірець- засміявся, другий - нічого не казав, третій - розізлився і не говорив вже довго до мене!!!

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
зробіть для нього експеримент-не прибирайте після нього взагалі, кинув шмотку-нехай валяється, не витер зі столу-нехай їсть за брудним столом. собі і дитині, шоб вам легше було морально, зробіть островок чистоти і за ним слідкуйте.
Моєму мужу цей експеримент не допоміг  d104
На мою думку, якщо таке є вже в крові, то це не поправиме. Ну хіба на деякий період (тому розумію автора темки)

Offline makapaka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Цитувати
Гарна ідея, Слободянка! Я спробую!
Згадала,як я ще десь на 1-му році спільного життя зробила наліпки на жовтому папері у всії "гарячих точках" квартири:  шафі для хліба "ставити в торбинку", у ванній "ставити на місце зубну щітку і пасту" і т.д. Коли знайшов перший папірець- засміявся, другий - нічого не казав, третій - розізлився і не говорив вже довго до мене!!!
і в мене таке було, і ще є час від часу, бо перші роки постійно забував роззуватися і заходив до хати ніби туди і назад :/, то допомагало, коли на вхідних дверях висіла записка на форматі А4 "ЗНІМАТИ ВЗУТТЯ". Ото був прикол, коли перший раз прийшла дільнична лікарка до дитини, коли зайшла в хату, то такого було обурення d12, я не розуміла в чому справа, бо записка ж уже була як предмет інтер'єру, і поки до мене дійшло і я все прояснила, - що це не для неї ото було d30 z5 z5 d140 d140 d140.

Offline solona

• Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
прийшла дільнична лікарка до дитини, коли зайшла в хату, то такого було обурення
Вибачте, трохи не в тему, мабуть d100, але якщо лікарка до хати заходить, то їй не потрібно роззутись? Чого вона обурилась, чим мотивувала це обурення? У мене ще лікарка додому не приходила, але я б їй в коридорі одразу тапочки запропонувала одноразові. Чи то так прийнято - з болотом і в хату?

Offline makapaka

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
саме нагадування її обурило, зрозуміло ж що до новонародженого в хату болото ніхто не понесе, хоча, залежно від людини.

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
Вибачте, трохи не в тему, мабуть ой, але якщо лікарка до хати заходить, то їй не потрібно роззутись? Чого вона обурилась, чим мотивувала це обурення? У мене ще лікарка додому не приходила, але я б їй в коридорі одразу тапочки запропонувала одноразові. Чи то так прийнято - з болотом і в хату?
моя завжди бахіли з собою носить.

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
так, з болотом і в хату...наша дільнична тільки так і робить  d111
а, якщо по темі, то мені теж здається, що неохайність - це штука непоправна. я, в свій час, ледь головою до стіни не билась, як тільки не просила, як не намагалась провчити, як не старалась, то нічого не допомогло  d128

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +162/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
Вибачте, трохи не в тему, мабуть ой, але якщо лікарка до хати заходить, то їй не потрібно роззутись? Чого вона обурилась, чим мотивувала це обурення? У мене ще лікарка додому не приходила, але я б їй в коридорі одразу тапочки запропонувала одноразові. Чи то так прийнято - з болотом і в хату?
купіть собі пару шт бахіл, нехай стоять в прихожій, я інколи коли не маю бахіл, заставляю одягати цалофанові кульочки на ноги d100