Голосування

Чи бували у вашій сім"ї так звані "кризи"?

так
ні
такого поняття не існує

Автор Тема: Сімейна криза  (Прочитано 12614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Сімейна криза
« Reply #34 : 01 Березень 2011, 12:10:30 »
Цитувати
Оля, а ти коли була в Шацьку? Маєш якісь контакти туди
ми постійно їздимо на Гряду на базу від однієї страхової компанії (мені там все подобається - контингент саме на цій базі, база на березі озера прямо (15 метрів до води), територія, але барак для ночівлі дуже гнітючий), умови там  d141, не знаю, чи ще поїдемо вже з 2 дітьми, мабуть також прийдеться шукати щось пристойніше.
а темка про Шацьк тут, переходимо сюди
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +269/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #35 : 06 Травень 2011, 18:57:29 »
Дітям теж потрібен відпочинок!!! d78 Тим більше, водичка там супер - спокійна!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #36 : 12 Вересень 2011, 21:02:42 »
Сімейні кризи — це не вигадка психологів і не плід уяви любительок глянцевих журналів. Невблаганна статистика стверджує: часова закономірність розпаду шлюбів справді існує. Проте не варто впадати в паніку, адже, як стверджують спеціалісти, криза — це обов’язковий показник нормального розвитку сім’ї. А щоб він не став кінцем вищезазначеного розвитку, «VERSAL» спробував з’ясувати, звідки варто чекати небезпеки і як з нею впоратися.

Криза ПЕРШОГО РОКУ шлюбу

Її причина більш ніж очевидна — банальна «притирка». Причому на фоні емоційного спаду, адже всі радощі сімейного життя починають сприйматися як належне. Крім того, фізіологи стверджують, що в жінок уже за перші два роки шлюбу знижується сексуальне бажання, внаслідок чого чоловіки почуваються обдуреними. Закохані починають бачити негативні сторони того, що раніше здавалося перевагою: людина з сильним характером перетворюється в самовпевненого нахабу, а м’якість і спостережливість виявляється банальною лінню.

Вихід: Постарайтеся, щоб у цей період вашого життя було якнайменше змін. Адже створення сім’ї — це, хоч і приємний, та все ж таки стрес. Він дає серйозне навантаження на нашу психіку. Тому спробуйте не підсилювати його більше нічим. Наш організм здатен впоратися одночасно лише з обмеженою кількістю змін. Якщо це можливо, не змінюйте місця проживання, роботу, відкладіть народження дитини хоча б на рік. Присвятіть цей рік лише одне одному.
Дуже важливо, щоб ви знайшли змогу прожити його окремо від батьків. Якщо вам не по кишені весь час орендувати житло, зробіть це хоча б перші шість місяців шлюбу. Побудова стосунків із батьками коханої людини — величезна праця, краще, щоб до цього часу ви мали досвід спільного проживання.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 12 Вересень 2011, 21:02:57 »
Криза ТРЬОХ років ШЛЮБУ

Цей період є визначальним для вашого спільного майбутнього. Найбільший відсоток розлучень припадає саме на нього. Зумовлено це тим, що ви вже звикли і прийняли недоліки одне одного, спогади про медовий місяць далеко, батьки поволі перестають допомагати вам фінансово, вся відповідальність лягає на ваші плечі. Тут виявляється, що уявлення дружини про роль чоловіка в забезпеченні сім’ї відрізняється від уявленнями його шефа про річний оклад.
Вироблення гормонів щастя і радості йде на спад. Психологи стверджують, що саме в цей період кохання з пристрасного стає більш спокійним. Рутина. Ваша сім’я, за логікою, мала б поповнюватися, проте чоловік сумнівається щодо своїх фінансових можливостей, знову й знову намагається мобілізувати свої сили в кар’єру, мало приділяє уваги жінці. Вона відчуває себе самотньою і, відповідно, задумується, чи справді це та людина, яка стане гідним батьком її дитини.

Вихід: Ви повинні зрозуміти: сім’я — це не ти і він,  це — ви. Відповідальність за сімейний бюджет не перекладайте на одного з партнерів. Так само, як і за прийняття рішень. У такий кризовий момент ніщо не об’єднає краще, як спільна мета, спільні плани і спільна праця. Над чим? Та хоча б над поповненням вашої сім’ї.

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 12 Вересень 2011, 21:03:10 »
Криза ПЕРВІСТКА

Народження малюка — головне, що є зараз у вашій сім’ї і що надає їй сенсу. Проте позбавляти чоловіка уваги й ніжності в ейфорії материнства — перший крок до взаємного відчуження. В такому випадку він може намагатися компенсувати нестачу уваги на роботі, добиваючись успіхів у кар’єрі. А це, як правило, займає час. Як результат — дружина з вічними претензіями, яка, об’єктивно, теж виснажується і потребує допомоги. Своєрідне замкнене коло. Вихід з нього чоловіки часто шукають на стороні.

Вихід: Ще в період вагітності треба залучати чоловіка до процесу материнства, демонструючи, що він не пасивний спостерігач, а активний учасник. Після народження дитини постарайтеся частіше залишати малюка з татом, вселяйте в нього відчуття, що це не тільки ваша, але й його дитина. Говоріть, як рада вона бачити татка і як сумує за ним, коли його немає вдома. Обов’язково слідкуйте за собою і проводьте іноді час лише вдвох. Якщо ви залишите малюка з бабусею або нянею, за дві години з ним нічого не трапиться. А от ваш шлюб такі моменти можуть врятувати.

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 12 Вересень 2011, 21:03:20 »
Криза ПОВЕРНЕННЯ, або Криза виходу з ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ

Такий етап у вашому сімейному житті може бути під час закінчення декретної відпустки дружини. І якщо криза первістка загрожує зрадою чоловіка, то тут шлюб має велику ймовірність похитнутися саме через невірність дружини. Привід — бажання жінки знову відчути себе жаданою і коханою. До того ж вона починає розуміти, що поєднувати роботу, догляд за дитиною і домашні справи непосильно. Таке відчуття незадоволення собою виливається в докори і сварки.

Вихід: Перш за все, жінка повинна поблажливіше ставитися до себе: встигнути все — нереально. Спочатку. Потім ви самі здивуєтеся, наскільки гармонійно поєднуватимете нарізку салату з маскою для обличчя і розучуванням віршика на дитячий ранок. Спробуйте відверто поговорити з чоловіком і пояснити йому, що відтепер вам доведеться розділити обов’язки на двох. Нехай у вашому домі не буде ідеального порядку — головне, щоб між вами залишалося розуміння і повага. Тепло в стосунках  краще створює сімейний затишок, ніж вимита підлога.

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 12 Вересень 2011, 21:03:32 »
Криза 7 РОКІВ, або Криза МОНОТОННОСТІ

Усе влаштувалося: дім, робота, дитина, коло спілкування… Це період, коли вже сьогодні ви можете сказати, що робитимете через місяць. Ніяких несподіваних поривів, романтики. Це як кома: життя є, але водночас його немає. На жаль, цей період може супроводжуватися інтригами на стороні — як дружини, так і чоловіка. Чоловіки в цей період не задумуються про розлучення. Як правило, їхні стосунки на стороні так само швидко закінчуються, як і почались. Чого не скажеш про жінок.

Вихід: Банально, але треба щось змінювати. Почніть планувати зведення заміського будинку, подорожуйте або запишіться разом на танці. Чудово підійде латина — пристрасть розпалює і гарно відображається на інтимних стосунках. Також непогано було б кардинально змінити імідж чи навіть роботу. Все це, так чи інакше, внесе новизну у ваші стосунки.

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 12 Вересень 2011, 21:03:47 »
Криза СОРОКАРІЧНИХ

40 років — це свого роду межа, на якій людина підсумовує своє життя, половина з якого вже минула. В чоловіків це відбувається гостріше. І якщо жінка, як досягнення, відзначає народження дитини, то чоловік часто не може відповісти на питання: «Чого я досягнув?» До всього вищезгаданого слід доплюсувати ще й перебудову організму, адже гормони теж дають про себе знати. Буває, що в цей період чоловіки задумуються про другу дитину, адже зараз вони можуть дати їй те, чого бракувало в молодості. Часто в цьому віці вони одружуються повторно… з жінкою, значно молодшою від себе.

Вихід: Подолати цю кризу важко. Тут ваші слова не переконають партнера. Потрібно, щоб він сам зрозумів, що попереду у вас ще багато десятків років щасливого подружнього життя. А набутий досвід є для вас неоціненним скарбом. Зараз ви можете відкрити свій бізнес або зробити щось подібне, про що в молодості тільки мріяли. Основне — вірити, що все найкраще у вас ще попереду!

Offline оксана7777

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 12 Вересень 2011, 21:04:00 »
Криза ПОКИНУТОГО ГНІЗДА

Це справді важкий період у житті сім’ї, коли виростають діти і будують уже свої сім’ї. І якщо любов пройшла, дружба між вами так і не зав’язалася і жили ви тільки заради дітей, то втриматися разом буде справді важко. Але з іншого боку — ви знову можете приділити час лише одне одному: разом подорожувати і займатися улюбленою справою, на яку, наприклад, вам завжди бракувало часу.
Вихід: Часто в цей період шлюб рятують онуки. Адже недарма кажуть, що онуки —  друга молодість. Крім того, пам’ятайте: ніколи не пізно шукати нові точки взаєморозуміння і по-новому відкривати одне одного для себе!
Яку б із сімейних криз ви не переживали, є одна абсолютна фраза-табу: «Якщо тобі щось не подобається — розлучімося!» Вдумайтеся, адже в сім’ях, які входять у статистику розлучень, напевне хтось сказав: «Давай». Не хочете почути такої відповіді — не пропонуйте. Адже навіть сказані згарячу, після примирення ці слова все одно залишать слід.
І взагалі, якщо кожну кризу сприймати з азартом затятого гравця, то ви маєте шанс не лише зберегти стосунки, але й зміцнити їх та вивести на новий рівень. І краще вам одразу перейнятися командним духом, адже ви боретесь не за комфорт власного самолюбства, а за вашу сім’ю.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #43 : 12 Вересень 2011, 22:03:53 »
шкода, що такі розумні статті, з котрих циитати на кшталт приведеної, читають лише жінки. Про табу і командний дух. А чоловіки собі і далі ходять і думають, що жінка їм все повинна, що вони вже точно білі і пухнасті.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #44 : 13 Вересень 2011, 00:20:03 »
У нас бували звичайно якісь сварки в сім"ї, непорозуміння. Але все це вирішується під час розмови. І ніхто з нас не може навіть припустити що "це все" або щось в цьому дусі. Тому а вважаю, що сварка, непорозуміння це зовсім інакше поняття як "сімейна криза". тому я проголосувала "НІ"

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 13 Вересень 2011, 08:03:39 »
Цитувати
Тому а вважаю, що сварка, непорозуміння це зовсім інакше поняття як "сімейна криза"
звичайно, вірніше, я теж так вважаю. Коли сварка і ви миритеся, бо знаєте як і для чого - це одне. А криза, імхо, коли ні в кого нема сили чи й бажання миритися, знаходити причини (або розуміти потребу) аби лишитися разом. Коли ніхто не бачить виходу і утворюється такий собі тупік. Може хтось поправить.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #46 : 13 Вересень 2011, 09:43:30 »
  А в нас якось на кризи нема часу. Вперше посварилися, коли старшому було десь 5 місяців - і то на тему, яке молоко краще для дитини купувати. Купували-будували житло, все самі, без допомоги родичів, віддавали старшого до школи, родили меншого - нема коли кризувати. Звичайно, сваримося часто, бо я дуже легко зриваюся, псіхую в основному через дрібниці, чоловік часом огризається. Найдовше ми не розмовляли кілька годин.  Одружені ми вже 11 років, за цей час вивчили одне одного до дрібниць. Тому я думаю, якби все далося в житті легко, була би купа вільного часу, то й не цінувалася би ця сім"я, з"являлися би різні кризи. Як то гарно сказав Толстой - Всі щасливі сім"ї щасливі однаково, кожна нещасна сім"я нещаслива по-своєму. Треба дивитися по ситуації.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #47 : 14 Вересень 2011, 01:32:12 »
Ой, дівчата, у нашому з чоловіком спільному житті було декілька криз. Перша, після 2-ох років одруження. Потім, після 4 років. Наступна, після народження дитини, але це швидше фінансова криза, яка нагнітала обстановку у сім"ї. Перші дві кризи можна було порівняти з цунамі, який був у Японії  d16 Але ... ми далі разом, отже, ми встояли  :) І хочу сказати, що все що було, багато чому начило як мене, так і його. Ми змінилися, ми змінили ставлення один до одного.

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #48 : 19 Вересень 2011, 18:10:21 »
В нас криза з"явилась з народженням дитини. Вже навіть розлучатись думали, проте заради дитини і намагаємось бути разом. Я рахую, що в кожної дитини має бути повноцінна сім"я і тато, якого вона бачить кожен день, а не по спеціально відведених днях. Ось така цікава штука, через дитину так сварились, але через неї і намагаємось бути мудріші.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #49 : 19 Вересень 2011, 18:18:29 »
Анна, це дуже добре, якщо ви обоє це розумієте, можливо варто якось ще глибше розібратися і не тільки заради дитини бути разом, а заради того, що ви з чоловіком одне ціле! адже дуже боляче розривати щось живе, а тим більше сім"ю

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 19 Вересень 2011, 18:34:10 »
нє, може вона пише, що саме дитина і не дала їм "впороти гарячку" і розійтись, а саме того вони зараз і намагаються бути мудріші аби реально зберегти нормальний шлюб з добрими стосунками, а не просто заради галочки.