Автор Тема: Цигаркова "ароматерапія"  (Прочитано 2881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Цигаркова "ароматерапія"
« Reply #17 : 10 Квітень 2012, 16:18:02 »
Цитувати
Ліль,у але ж  це нереально заборонитии круити всім на вулиці....сама розмієш..просто дивись,шоб твої діти гуляли там,де мало курців мене це взагалі не напрягає..

Це я  знаю. Я маю наувазі не саму прогулянку серед курців (бо  стараюсь уникати таких місць) а саме коли йду по дорозі, а перед мною йде людина яка курить, а весь дим валить від неї на нас. А ще як дим вонющий... то хіба не хочеться втекти?

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #18 : 10 Квітень 2012, 16:25:06 »
А я не розумію, чому я повинна кудись тікати з дитиною з майданчика, бо хтось з батьків не може витримати щоб не покурити прямо там, де діти граються. Чи ще одна біда - стабільно в моєму під"їзді якась свинота курить в ліфті, а я і малий потім задихаємося поки доїдемо до першого поверху. Невже не можна якусь хвилинку почекати, вийти на вулицю і тоді курити d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #19 : 10 Квітень 2012, 16:29:26 »
Цитувати
А ще як дим вонющий... то хіба не хочеться втекти?
хочеться,то я просто обхожу і іду спереду d27

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #20 : 10 Квітень 2012, 16:32:21 »
ну я теж ненавиджу  накурених ліфтів...але то таке....наш народ не перевчити :( :( :(

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #21 : 10 Квітень 2012, 16:34:38 »
Цитувати
хочеться,то я просто обхожу і іду спереду

От і я про це писала і це мала наувазі
Цитувати
Вже незнаєш чи обганяти бігом курця, чи стати і чекати поки він/вона відійде, чи то на другу сторону дороги переходити

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #22 : 10 Квітень 2012, 16:52:06 »
Цитувати
Тато як курить - то вбиває. А як мамаша курить біля крихітки???????? Слів нема щось зараз сказати!
От,Ліля мене випередила,я теж думаю ,що коли тато куритьбіля дитини-це не добре,а от якщо мама-це біда.Мій чоловік курить і то дуже ,на балконі.Я з ним замучилась боротись,зрозуміла,що поки людина сама не зрозуміє,що досить,то заставляти-марна справа.Ну,чим буду його шантажувати,що розведусь?А як дітям буде краще,з курящим татом,чи без тата взагалі?От він їздив чотири роки тому з своїм товаришем і його татом в Умань,до якогось діда який крутив самокрутки і давав курцям,вони їх ледве викурювали і після них на сигарети вже не могли дивитись.Його товариш з своїм татом кинули курити і не курять по сьогоднішній день.А дід сказав,що не всі з вас кинуть курити за першим разом,декому(процентів 10 )треба буде приїхати ще через пів-року,то мій видно зразу себе в ті 10% і включив,бо стало його на місяць  d111.Недавно сестра з чоловіком кинули курити прочитавши всім відому книгу,про те як легко кинути курити.Мій теж прочитав.Стало на тиждень  d105,а потім каже я кину-кину,от я побачив що можу,значить скоро кину,а коли то скоро  d104 сам напевне не знає.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #23 : 10 Квітень 2012, 17:06:52 »
маю великий досвід - у мене в сімї курять усі, і бабуся навіть  d30  одна я - виняток, як не їхня  d112
що сказати - вони курять на балконі, не в квартирі і мене це не зачіпало. хоча запаху нелюблю.
з чоловіком взагалі цікава історія - він у мене дивний курець - може легко не курити, коли зустрічались він на пів року кинув, коли була вагітна - не курив (бо мені було взагалі від запаху  d106), нещодавно теж декілька місяців не курив. чого курить? за компанію і через нерви, курить на роботі.
мою малу поки цей запах не зачіпає, біля неї ніхто не курить.
вважаю що має бути культура куріння у людей, і дуже радію коли в кафе є окремий зал для некурящих. от нещодавно взагалі був прікол - зал в кафе був просто поділений на столи для курців і некурців  d140 але зал то один
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #24 : 10 Квітень 2012, 17:14:37 »
А я не розумію, чому я повинна кудись тікати з дитиною з майданчика, бо хтось з батьків не може витримати щоб не покурити прямо там, де діти граються.
приєднуюсь. Якщо ми вважаємо себе цивілізованою країною, то не мусимо вдавати, ніби куріння - це норма. Про шкоду всі давно знають. Тому я розглядаю куріння як свого роду порушення правил. Тобто не люди мусять тікати від курців чи обходити їх, а курці мусять шукати собі окреме місце.

Чи ще одна біда - стабільно в моєму під"їзді якась свинота курить в ліфті, а я і малий потім задихаємося поки доїдемо до першого поверху. Невже не можна якусь хвилинку почекати, вийти на вулицю і тоді курити d104
в нас те саме. Або коли їду а вавтобусі, народ має звичку затягнутись, викинути  цигарку, зайти в салон... і вже там видихнути  d109 Ну ніби то остання затяжка в їх житті. І ніякої, ну ніякої думки про оточуючих...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #25 : 10 Квітень 2012, 17:32:12 »
можливо я вам здамся ненормальною або придуркуватою але я люблюб запах тютюну...Але не так щоб було накурено в приміщенні. а от так легенько коли на вулиці пахне кавою. парфумами дорогими і трішки цигарковим димом. Не знаю але певно це в мене з дитинства асоціація з татом-він коли виходив курити на балкон і пити каву..От такий запах йшов легенький...І напевне це якось відбилось...Мій чоловік палить. але на балконі...Я до вагітності теж палила-щоправда в мене не було залежності..Могла місяцями не курити. а потім друг привезе з Німеччнини якісь ексклюзивні цигарки і я от курила. Але коли дізналась що вагітна в то й же день забичкувала цигарку і все...А от в Болгарії скажу вам курять всі поголовно-вагітні. мами тати бабусі дідусі..Дуже кряща нація...Я була в шоці-там без цигарки майже не побачиш..І припустим діти граються а мами курять-димлять ....Моя суссссідка от так палить ббіля свого Тоні....А я кажу не дими на дитину...То вона відходить вбік...Тоббто до того щоб дитина бачила свою маму з цигаркою-я проти...І коли дуже накурено теж мене дратує....

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #26 : 10 Квітень 2012, 17:48:38 »
В мене чоловік курить,і.Вдома як курить,то виходить на сходову клітку,а деколи може і на балконі покурити,но я дуже сварюся з ним за балкон,бо він як приходить з балкона,то всеодно запах сигарет дуже чути в кімнаті,особливо зимою,коли холодно.
А саме більше мене вбиває те,що ідеш по вулиці з малою,а перед тобою іде хтось і курить і весь дим іде на нас.Ну невже неможна стати десь покурити,а потім іти.

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #27 : 21 Квітень 2012, 00:56:22 »
В мене чоловік не курить і ніколи не курив. Я теж не курю... Але час від часу у нашій ванні страшно чути запах сигерат. Наші сусіди зверху спокійно курять собі у ванні включаючи витяжку, і те все сигаретне добро переходить до нас.
Сигаретний дим мене дратує тільки у великій кількості. Спокійно можу розмовляти з людиною, яка під час розмови курить.

Offline irushka783

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костя 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #28 : 15 Січень 2013, 16:10:50 »
В мене чоловік курить на балконі. Причому часто і багато. Мені теж не подобається такий запах вдома чи кафе. Я рада , що тепер в закладах курити не можна. А то прийдеш з дискотеки, і все смердить. Це кожного своя справа , курити чи ні. Але можна і з розумінням ставитись до тих хто не курить. От на зупинці я не переношу, коли курять. Я з дитиною стою , а рядом курять. Чи коли в маршрутці водій курить, теж злюся.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #29 : 15 Січень 2013, 18:35:22 »
я років 5-6 назад  кинула палити. курила багато. кинула за допомогою книжки Карра Алена "Легкий способ бросить курить" z4. дуже рада що позбулась цієї звички, зараз просто дивитись не можу в сторону курящих жінок d106 чоловік тоді теж кинув зі мною курити, але як народився синочок, почав знову :( було дуже важко призвичаятись, хоча дома не курив, в машині теж ні, ну корочє тільки на вулиці. але ці "зачекай, що не бачиш я курю" мене вбивали d111 d111 d111
але місяць назад мій чоловік знов успішно позбавився цієї звички d41

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #30 : 15 Січень 2013, 23:12:24 »
     І я, нажаль, пам"ятаю свій гіркий досвід куріння  :( Курила досить довго, але не дуже в великій кількості і кинула лише перед вагітністю, дуже хотілось лялю. Дуже рада,що получилось кинути, а ось чоловік нажаль і надалі курить. Вдома на балконі,коли з дитиною гуляє,то не курить, він намагаеться щоб дитина поменьше бачила його з сигаретою. Я б дуже хотіла щоб він кинув курити, але поки він сам цього не захоче, то я змусити не зможу.  Також радію, що прийняли цей закон, а вдруг поменьшає курців і тепер набагато приємніше в кафе сидіти.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #31 : 02 Лютий 2013, 12:48:43 »
Дякувати Богу ні я, ні чоловік не палить! Я не переношу дим цигарок, і дуже щаслива що ввели закон, який забороняє палити в громадських місцях !!!!!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #32 : 22 Лютий 2013, 00:22:00 »
У нас в сім'ї теж ніхто не курить і я цьому дуже рада :) Чоловік ніколи не курив, що як на мене в наш час рідкість d112  а я колись в студентські роки могла "бавитись за компанію" і дуже радію що пізніше змінила компанію і лишилась того ровера, а то хто зна скільки б часу це ще могло тривати, а в ті молоді роки щось за здоров'я геть чисто не думалось d110

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +654/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 22 Лютий 2013, 00:32:08 »
Цитувати
Ще спочатку як ми тільки почали зустрічатися, то мій чоловік курив, але я поставила умову, або він кидає курити, або ми розходимося  і подіяло.
у нас таку умову на етапі "кавалєрки" поставила мама татові. він чемно послухав, хоча викурював по кілька термоядерних пачок вдень :) зараз теж не курить, бо мама хворіє астмою і має приступи від диму.
тому в батьків не курив і мій чоловік, хоча в компанії курив інколи.
тепер не курить  d41 d41 d41 бо 2 роки тому сильно захворів, пив антибіотики (певно 1 раз в житті) і чудовим побічним ефектом від таблеток стала відраза до куріння  d41 d41 d41
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)