Автор Тема: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?  (Прочитано 6729 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Чи хоче ваш чоловік,щоб ви працювали?
« Reply #136 : 19 Липень 2016, 17:40:37 »
Цитувати
Проте бувають випадки, коли жінка займається любимою справою, і кайфує від своєї роботи, коли у неї є втома, але ця втома приємна.
о це про мене!!! 100% я б не сиділа вдома)). навіщо тоді вчитись?
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
« Reply #137 : 19 Липень 2016, 17:50:15 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Я не маю на увазі зовнішній вигляд, а внутрішній світ! Звичайно є багато жінок, які в декреті, але активно беруть участь в світському житті і завжди в тренді! Але погодьтеся, коли ти на роботі, то в тебе завжди рука на пульсі

я таких роботящих більше зачуханих бачила, і ззовні, і всередині.
взагалі не бачу нічого взаємозв"язуючого роботу з саморозвитком. часто буває, що робота вбиває жінку, робить її зацикленою на одному, і починаючи від певного часу жінка на роботі вже не росте, а топчеться на місті купу років, не бачить далі свого носа, робота витягує з неї всі життєдайні сили, і не відомо кого вона робить цим щасливим. Якщо жінка цікава, розумна, добра, всестороннє розвинута, і продовжує розвиватись, то вона буде цікава і своєму чоловікові, і суспільству, не залежачи від того є в неї робота, чи немає.

Сказали спасибо: олічка, Скарлет, KORPaxa

Offline stasistaska

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: stasistaska
  • Ваше справжнє ім’я: stas
« Reply #138 : 19 Липень 2016, 19:52:52 »
якщо жінка йде працювати, бо не вистачає коштів на життя, то нащо їй такий чоловік d112

тут не все так однозначно. не можна бути егоїсткою, сидіти на шиї чоловіка і рахувати, що так і має бути. часи можуть бути різними, іноді треба двом вигрібати, а не хтось один за всю сім"ю. і дуже добре, коли жінка здатна вийти на роботу, і щось заробляти, любі гроші не будуть зайвими для сім"ї.
як ви собі уявляєте...не працювала, не працювала, а тут  собі захотіла і пішла попрацювати...це хіба в компанію власником якої є її чоловік чи хтось з родичів, бо хто дасть адекватну зарплату і при цьому терпіти буде лікарняні, я вже не говорю, що від того, що вона працюватиме до 17-18 год  потім бігатиме за продуктами, готуватиме їсти, стане більш цікавою і привабливішою для чоловіка..хто уроками займатиметься і т.п. ... а ще як в чоловіка така робота, що на відпочинок можна поїхати тільки тоді, коли йому виходить, то дуже буде втішений, що в цей час його жінці не дають відпустку...раз-два стерпиться...а потім знайдеться компанія на відпочинок, раптом відкриються очі, що жінка якась замордована і часу не має на нього...а поряд молода, доглянута, без кар"єрних амбіцій, їх потрібен він і тільки він  [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +109/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #139 : 20 Липень 2016, 13:10:51 »
що це всі вчепилися до одного- буде жінка сидіти вдома, стане чоловікові нецікава, піде до іншої; буде після роботи замучена, не буде мати часу для чоловіка, піде до іншої  mish
Кожна з нас має для себе вирішувати (враховуючи думку збоку), чи має вона працювати, чи ні.
Я б теж не змогла повністю сидіти вдома. Просто якщо б чоловік був проти, шукала б роботу не на кожний день, або вільніший графік.

Сказали спасибо: ...Я...

Offline Millta

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #140 : 20 Липень 2016, 13:53:18 »
Цитувати
взагалі не бачу нічого взаємозв"язуючого роботу з саморозвитком. часто буває, що робота вбиває жінку, робить її зацикленою на одному, і починаючи від певного часу жінка на роботі вже не росте, а топчеться на місті купу років, не бачить далі свого носа, робота витягує з неї всі життєдайні сили, і не відомо кого вона робить цим щасливим. Якщо жінка цікава, розумна, добра, всестороннє розвинута, і продовжує розвиватись, то вона буде цікава і своєму чоловікові, і суспільству, не залежачи від того є в неї робота, чи немає.
Всі пишуть про саморозвиток. Що це в себе включає? Прошу написати конкретні приклади d138
Бо зазвичай пишуть - читати книжки.
а які? і напевне не тільки книжки.
Хочу себе трохи змінювати, бо за 6р декрету і сидіння вдома (доречі, до темки. Чоловік не дуже хоче, щоб я працювала, бо дитина весь час на мені)
відчуваю себе повністю спустошеною, тупенькою, навіть табличку множення призабула
та і друзі з часом повідсіювались, а з не знайомими важко розмовляти, бо все здається, що ляпну якусь дурницю d111

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +264/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #141 : 20 Липень 2016, 14:44:46 »
Якщо дуже хочете працювати,то й не обов'язково виходити на повну ставку,а на пів чи чверть,щоб трохи відволіктись.
Також відштовхуючись від ваших уподобань,можна знайти собі заняття по-длуші -спорт,йога,танці,фотографія,рукоділля,вивчення іноземних мов,або щось пов'язане з красою-курси візажу,манікюру,нарощення вій,перукарські курси ,-варіантів безліч,варто лиш бажання,трохи часу і коштів
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Сказали спасибо: Millta

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С6
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #142 : 22 Липень 2016, 23:48:02 »
Цитувати
Кожна жінка має бути самодостатньою, тобто працювати, а то сидить в декреті, зачухається з дітьми, чоловік проти роботи жінки, а потім вона йому стане не цікавою домогосподаркою, з якою нема про що поговорити, знайде цікавішу і його зовсім не хвилюватиме за що ви житимети далі! Тоді він іншої буде співати, що ніхто не заставляв тебе сидіти вдома d30 а ще шірше, не дай боже щось з ним станеться, захворіє, в лікарню попаде, що тоді далі робити?! Завжди треба розраховувати на себе, ну це тільки моя думка d127
ну бачили б ви мене зачухкану в декреті 10 рік пішов  d27 що таке самодостатня толком не пойму, я так саморозвинулася в кулінарії  d27 d27 d27 до заміжжя жарила бульбу з яйцем  mish навіть в театр ходжу , книжки не читаю, досить з мене  :xmm освіту маю , якщо-що роботу знайду при потребі  d38 всю єнергію віддаю в сімю і ні грама не жалію :flv подружки є завжди хотілося б спілкуватися, а з ким завжди знайдеться  d102 пішла на курси водіїв минулого року , так самовдосконалилася , купа знайомих  :k58 а весело було як  d120 думаю що дальше  d6 d6 d6
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline Oksyk

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
  • Ваше справжнє ім’я: Ксенія
« Reply #143 : 16 Серпень 2016, 08:16:24 »
Я, чесно кажучи, не зовсім розумію, до чого тут взагалі думка чоловіка? Дівчата, ви ж окремі особистості, і рішення, працювати вам чи ні, маєте приймати лише ви, бо вам потім ходити на ту роботу, знаходити спільну мову з колективом та планувати, як вам вписатися з усіма заплановами покупками у свою зарплату. А ще не розумію, як чоловік може бути проти, і хто він вам такий, щоб наказувати? Як часто повторює мій чоловік: "Шлюб - це союз двох абсолютно РІВНОПРАВНИХ людей, ніхто нікому не вказує і ніхто нікого не тримає". Я такої ж думки. Чоловік же не рабовласник ваш, щоб дозволяти вам щось чи забороняти. Мій чоловік тільки радий від того, що я в декреті з двохрічною дитиною встигаю ще й працювати вдома і заробляти непогані гроші. З дитиною нам ніхто не допомагає, в садок малий ще не ходить, тому так, досить непросто, бо працюю по ночах і часто сплю по дві-три години, проте я обожнюю свою роботу і не проміняла б своє життя на інше. А чоловік лише тішиться від того, що я займаюсь улюбленою справою і пишається моїми успіхами. Взагалі, я почала працювати, коли малому виповнилося 6 місяців, і по чоловікові бачила, що він дуже радіє і гордиться з того, що я не перетворилася у забиту домогосподарку. Тому усім також раджу реалізовуватися професійно і не надіятися виключно на чоловіковий заробіток  d53
ви Молодець і дуже цікаво стало яким саме підробітком ви займаєтесь
чи це щось творче чи ні?

Я перекладач з англійської мови, працюю зараз у двох видавництвах та на одному закордонному сайті. Роботи багато, сім'ю можу забезпечувати і сама. На чоловікові гроші взагалі ніколи не розраховую і не беру їх. Але справа навіть не у фінансовому аспекті, просто приємно використовувати здобуті під час навчання знання і розвиватися :)

Сказали спасибо: KORPaxa

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #144 : 09 Грудень 2016, 14:35:25 »
Моєму чоловікові всеодно, чи буду я працювати, чи ні. Головне, чого я хочу. Сидіти цілими днями зрештою набридає, і ніяке хоббі цього не змінить. А так працюєш, ще й зарплатню отримуєш, з іншими людьми спілкуєшся. Буває, не все встигаєш зробити по хаті, не без цього. Але то таке

Offline Vasylynaa

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Василина
« Reply #145 : 22 Березень 2017, 19:01:03 »
так, і я теж хочу ходити на роботу

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #146 : 26 Вересень 2017, 13:07:00 »
Так, хоче. А я б краще вдома сиділа.  d100

Сказали спасибо: Ключик

Offline Akylka

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталі
« Reply #147 : 02 Жовтень 2017, 21:33:43 »
Я думала це тільки в мене такий чоловік що не хоче щоб я працювала.Але я його ильноне слухаю після декрету вийшла на роботу і організувала все-таки щоб все встигати. Після 2го декрету також планую вийти і слухати не буду. Мені подобається між людьми бути а не тільки " кашки- какашки" хоча і це треба певний час пережити. Я розумію що діти виростуть, а потім куда піду без стажу? Можна поєднувати в собі імаму чудову і професіонала і подружку, головне не перетинати палки однобоко.

Offline Roshenka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #148 : 03 Жовтень 2017, 16:59:05 »
А мій чоловік завжди до мене прислухається. Хочеш - сиди дома, хочеш - працюй. Як синові виповнилось 8 міс я вийшла на роботу 2-4р в тиждень по пару годин. Зараз працюю повних 12 днів на місяць з 9 до 21 год. Раді збільшенню нашого сімейного бюджету. Єдине, що для мене зараз тяжко - на роботі сташенннно скучаю за сином d100

Offline Iryna_kt

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #149 : 10 Жовтень 2017, 11:32:25 »
Мій чоловік жартує, що йому дешевше, коли я дома сиджу  d27 Я працюю , але явно не за зарплату , а щоб дома не сидіти. А так і стаж йде, і на лікарняних можна побути.  d100

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #150 : 18 Листопад 2017, 11:32:46 »
Хоче і не раз про це натякав.
Ще й до цього натякав, щоб ми помінялись місцями - я на роботу,а він в "дектретний відпуск"...

Offline Mariyka

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +148/-0
  • :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #151 : 18 Листопад 2017, 12:04:16 »
Ще й до цього натякав, щоб ми помінялись місцями - я на роботу,а він в "дектретний відпуск"...
а Ви залиште його хоч на тиждень ,,в декретній відпустці" але одного з дитиною - хай спробує як то вдома відпочивається - більше не буде натякати  ;)
Люди! Гарного вам дня, хоч я навіть не знаю, що сьогодні — вівторок, чи субота та пофіг, вбивайте хамство посмішкою. (Андрій Скрябін)

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #152 : 18 Листопад 2017, 12:22:20 »
а Ви залиште його хоч на тиждень ,,в декретній відпустці" але одного з дитиною - хай спробує як то вдома відпочивається - більше не буде натякати  ;)

Я його залишила на 2 години,то він меі жалівся як йому було погано від того,що він поміняв підгузник. Один підгузник! А їх на день буває....
Тепер мовчить z5