Автор Тема: Сімейний бюджет: хто заробляє більше?  (Прочитано 15406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irenka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 3 года
Re: Хто в вашій сім’ї заробляє?
« Reply #51 : 23 Вересень 2010, 21:28:59 »
В мене заробляли до вагітності ми оба,потім працював лише чоловік,коли мав кращу роботу ,то не раз чула ,що це він заробляє,тому тратить на те,що він хоче,а мені косметики і всьго іншого не треба.Почав заробляти менше ,то менше і претензій з його боку було.Зараз працюємо обоє,заробляємо небагато,він трошки більше,але і претензій вже набагато менше,відчитуватись не треба,сам зрозумів,що я економно трачу,але теж ще може сказати,тобі того не треба.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #52 : 24 Вересень 2010, 15:34:23 »
нас з малою чоловік забезпечує,бо я так і не мала нагоди нормально працювати, а як декрет закінчиться то обов'язково піду на роботу, бо якось несправедливо виходить d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #53 : 27 Вересень 2010, 15:09:58 »
До вагітності ми з чоловіком працювали двоє. Зараз тільки він, я лиш сиджу з дитиною. 
Після декрету йду на роботу, з якої пішла в декрет, хоч так не хочеться z2

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #54 : 15 Квітень 2011, 21:31:13 »
Мене цікавить, як ви формуєте свій сімейний бюджет? В нас останім часом виникли з цим непорозуміння. Завжди всю зарплату мені відавав чоловік і я вже її тратила на необхідні речі, з появою сина в мене пропала можливість ходити ком.послуги платити, додому їсти купувати, тому видавала гроші чоловіку і він це все робив. Але останім часом стало все навпаки, тобто як мені потрібні гроші, я в нього беру, зарплати давненько цілої не бачила  можливо і добре, що він почав керувати фінансами, але мені так важко розприділи бюджет хоча б на місяць, бо не знаю скільки ще залишилося грошей і чи я можу щось собі дозволити, йому поки нічого не говорю не хочу, щоб переросло у сварку, бо там де гроші і емоційна жінка там і скандал. Щось я розписалася , дівчата розкажіть як у вас з цим справи і як правильно розприділи ті грошенята, щоб ставало їх

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #55 : 15 Квітень 2011, 22:56:05 »
В нащій сім"ї чоловік заробляє гроші і навіть як я трохи працювала то складали їх в одну купку. За покупками люблю ходити з чоловіком, а як на щось беру то просто розказую йому ввечері, так як і кожного дня, де була, що робила і в тему вже вливається і ця розмова. Як потрачусь на якусь дрібницю, то він завжди каже " ну купила, то купила, я тебе що колись  сварив чи що?".

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #56 : 16 Квітень 2011, 11:41:24 »
До народження дитини ми працювали двоє, гроші спільні, але все ж таки бюджжетом привкла управляти я, мені так спокійніше, і чоловік не проти :). А після народження донечки чоловік сидить в дикреті, а я забезпечую сім"ю і мене це влаштовує... Крупні покупки обговорюємо і купуємо разом, а всякі дрібниці купує, хто має можливість...

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #57 : 16 Квітень 2011, 11:58:11 »
Після нашого весілля чоловік отримав зарплату і прийшовши додому гонорово вручив її всю мені в руки...так відбувається і до тепер вже майже сім років, але правда деколи вже не так гонорово її вручає d30 d27 деколи жартує і каже що жаліє що з першої зарплати навчив мене що всі гроші в мене d112просто у мене такий чоловік такий що яка би сума в нього на день не була-чи то 20 чи 200грн- за день її нема і він навіть не знає куди вони ділися і все каже- "ну не пропив же d112" тому він і каже що краще нехай вони будуть в мене бо я дуже економна :8 ми обоє заробляємо гроші але всі вони завжди в мене, мені повезло з чоловіком в цьому плані - він мене ніколи не сварить що я щось собі купила, деколи навіть сам каже щоб я щось собі купила одітися, а я така економна що все собі жалію,
як получаємо гроші то все обговорюємо якісь великі покупки чи ремонт машини, я завжди доводжу його до відома які предстоять витрати на сім"ю цей місяць і такими доводами все стопорю йому його бажання купити якісь панти до машини :8 d112 d27

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +332/-0
    • Награды
« Reply #58 : 16 Квітень 2011, 14:43:14 »
Цитувати
просто у мене такий чоловік такий що яка би сума в нього на день не була-чи то 20 чи 200грн- за день її нема і він навіть не знає куди вони ділися і все каже- "ну не пропив же
z5 в мене аналогічно...Правда гроші в хату приносить тільки чоловік, ну і я деколи щось поставлю з своїх дитячих 970грн. :8 як лишиться d27
  І гроші завжди не те , щоб в мене були, просто в загальній касі - кому треба, той бере ...ну звичайно я не завжи йому кажу куди я потратила, d108 а от як йому треба, то завжди мені каже скільки і на що, це якщо на щось суттєве, бо на щоденні розходи він має гроші завжди. Тобто не віддає всі до копійки, а дещо собі залишає. d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #59 : 16 Квітень 2011, 14:58:42 »
А в нашій сім*ї заробляю я. Це  не хвалю себе, просто склалась така ситуація. Правда зараз чоловік поїхав на заробітки.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #60 : 16 Квітень 2011, 15:21:33 »
Цікаво, як почувається чоловік у декретній відпустці?

Створіть тему чоловік у декретній відпусті і там обговорюйте цю тему. Модератор Vik100307

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #61 : 16 Квітень 2011, 15:34:54 »
Почувається добре z4, він з малою від 3-х місяців, так що вже привик.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #62 : 16 Квітень 2011, 15:37:01 »
А мій каже, що краще на роботу ходити z5

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #63 : 16 Квітень 2011, 15:42:53 »
дівчата створюйте тему, повідомлення перенесуться ;)

Offline Lily84

• Свідома Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
« Reply #64 : 16 Квітень 2011, 15:47:57 »
 А в нашій сімї всі гроші , які приносяться до дому, ми ставимо в одну купку в шухлядці, не рахуємо ніколи хто скільки заробив чи скільки залишилось, головне що є "купка" z1. Якщо треба відкласти на щось, то поряд зявляється ще одна "купка", і ми знаємо що звідти брати не можна.  І так в нас нещодавно було з "купи", одна на роди, одна на новий диван, а остання - просто на життя... І ось після двох місяців мого декрету і незапланованих витрат в звязку з переїздом моєї мами в інше місто, в нас знову всі гроші в одному конвертику, і ми вже не рахуємо що куди має піти, головне щоб на життя вистачило z5
Ось так ми живемо, головне на цьому не зациклюватись  d128

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #65 : 16 Квітень 2011, 18:52:00 »
Класнючо, коли є таке взаєморозуміння в сім"ї z4 z4 z4, як на мене ідеально, бо знаю багато сімей, де власне, фінансові проблеми є основними d109. Я завжди заробляла сама, і, коли жила з чоловіком, і тепер тимпаче. Завжди маю декілька робіт і підзаробітки. Так звиклася, що якщо щось відходить, то нудьгую.

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #66 : 23 Вересень 2011, 11:24:02 »
Зараз знаходжусь в декретній відпустці, тому звичайно що заробляє чоловік. Раніше працювали двоє, але головний по фінансах завжди був чоловік :(. Колись запропонувала йому дати мені керувати фінансами, то вже трохи не посварились. Це зовсім не означає, що він не дає мені грошей чи зобороняє мені щось купляти. Просто в купівлі чогось глобального для сім"ї завжди вирішує він d143

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
« Reply #67 : 23 Вересень 2011, 11:36:30 »
і внас заробляє чоловік,я у декретній відпустці :),,хоча він нівчому нам невідказує та мені хочеться теж якісь гроші заробляти :8, та поки що немаю змоги піти на роботу бо виховую донечку 2р.,а це головне зараз,їй саме тепер потрібна увага і турбота,а хто їй це дасть як не мама :) :) :)
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202