Автор Тема: Захоплення вашої половинки  (Прочитано 9628 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntoshaG08Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Захоплення вашої половинки
« : 23 Лютий 2010, 13:47:08 »
Хочу підняти тему, напевно більшості з нас знайому. І чомусь дуже болючу для мене. Наш татусь захоплюється риболовлею (і десь далеко  у підсвідомості я розумію, що це набагато краще, ніж футбол, чи колекціонування чого-небудь, чи просто попити пива з друзями.....,бо після активної риболовлі, вдома повно риби, з якої можна приготувати щонебудь, але мені чомусь від цього не легшає.) і на фоні цього у нас постійно виникають непорозуміння - він собі планує їхати, а в мене інші плани; чи інший раз він просто хоче відпочити від роботи і їде на цілий день без зайвих турбот - мене це виводить з себе, адже і мені теж так хочеться кудись вирватись і відпочити (може декому це буде не зрозуміло z2), але тільки не на рибалку!!! Може це я себе накручую і мені треба було цю тему піднімати у психологічній допомозі, а я сиджу тут і пліткую??????????????

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Re: Татусі та їхні хоббі
« Reply #1 : 24 Лютий 2010, 00:58:51 »
Антоніна, а ти зроби собі хоббі корисне, запишись в фітнес-центр ;) І корисино для здоров’я і морально легше. Знайди собі щось таке, щоб ніби і користь приносило, і дурно час не втрачаєш  :) Бо сидіти вдома цілими днями дах їде, це важко для жінки психологічно, от і лізуть всякі думки в голову ... Знайти щось для себе  ;)

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #2 : 24 Лютий 2010, 09:52:37 »
Антоніна, я вас розумі  дужжжжжжже. У мене та сама ситуація, чоловік шаленіє від лиж. Лижі це половина його життя, має багато нагород, медалей, які виграв на різних змаганнях. І от він зараз працює у горах над нашою сімейною справою, їде у понеділок, а приїжає до нас у п"ятницю z2. Ми уже до мами переїхали, бо самій дах їде. Так от дзвонить вечорами і каже веселим голосом, а я на Буковелі катаюсь. Знаєте як мені тоді обідно d110 От і починається"Ти б краще до сина приїхав, побув би з нами пару годин, а ти міняєш нас на лижі" Хоча сама розумію, що він від Буковелю за 20 км, а ми значно далі і їхати до нас на 2 години немає сенсу, і дорога плюс, по-різному буває. Сваримось на цьому - жах!Мама каже, щоб вже скоріше той сніг зійшов. На ці вихідні не приїде мій коханий, бо змагання знову і він там бере участь. Ось так ми живемо, я з сином тут, а він там. Хоча розумію, що він сумує без нас, і вечором, що не сидіти там з будівельниками їде на 2-3 години на лижі, але це так мене бісить, що ми весь час сваримось через це. Ось так. Я хоч психолог і мала би поставитись з розумінням, але деколи не контролюю своїх емоцій відносно даної справи.  А він придумав гарний спосіб мене втихомирити, дає мені гроші і каже"Йди розвійся, купи собі щось, посиди з дівчатами, а я з сином побуду" І знає, що я від цього не відмовлюсь. z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 24 Лютий 2010, 10:27:15 »
Дівчата, як я вам співчуваю і розумію, тому що в цьому плані мені повезло. Ми тільки сваримось за комп’ютер, бо чоловік сідав раніше за комп, щоб попрацювати, але було дуже обідно бо на вихідних я мушу гратись з донечкою або гуляти сама. Це не було постійно, але все-одно....
А тепер ситуація змінилась, на вихідних я займаюсь своїми справами, їду на 3-4  години, а чоловік займається з донечкою, вони гуляють, граються. Спочатку він ображався,  зараз вже звик. Він розуміє, що життя змінилось і особливо кардинально у мене. І що мені необхідний такий відпочинок. Але вечором ми обов’язково разом кудись ідемо.

Ще хочу сказати, що чоловік у мене любить їздити в гори, але коли я народила, він мені дуже часто казав, що краще лишиться з нами...те саме з волейболом. Його підтримку я дуже ціную. Хоч раніше і ходила злюкою, але він ставився до цього з розумінням.

От-такі ніби дрібнички, але ми знайшли вихід якось разом d112

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #4 : 24 Лютий 2010, 10:45:08 »
Цитувати
чоловік шаленіє від лиж. Лижі це половина його життя
Перепрошую за некоректне питання, але з чого ви живете, якщо ти в декреті, а коханий тижнями на лижах катається?  d16
Чи чоловік у тебе лижний інструктор?   ;)

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #5 : 24 Лютий 2010, 12:19:27 »
Цитувати
Чи чоловік у тебе лижний інструктор?
Ні, ми будуємо готель у горах, тому він і пропадає на будівництві, а Буковель не далеко від нашої ділянки, тому він там і "коротає" вечори. Та впринципі мені не так і погано, бо і я не сижу завжди вдома, маю час щоб відволіктись і на себе часу вистачає, просто я теж лижі люблю, а можливість покататись не випадає, сина так на довго не лишаю. От висказалась і легше, але все одно чоловік приїде аж в неділю, а поїде в понеділок. Ось так, тому і важко без нього. А живемо ми із прибутку від бізнесу.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 24 Лютий 2010, 15:21:25 »
Цитувати
сидіти вдома цілими днями дах їде
d110 а він чомусь це не розуміє і вважає, що я вибрала собі гарну позицію сидіти вдома d110, от мене і бісить, що виходить він змучується , а я ні. А коли кудись йду, це повний кошмар дзвонить мені щопівгодини (будете мати змогу в цьому переконатись 7 березня), "Де ти, коли будеш і.т.п?" (уявіть картину, я на врученні диплому, грає гімн, а у мене телефон не замовкає - я забула вимкнути звук d111) І ще в мене складається враження, що він спеціально нас з дитиною уникає (то він не піде гуляти з сином, бо розболівся живіт, то голова , а лишиться з малям на час, поки він спить, щоб самому поспати (він встає о 5 год ранку) і прекрасно знає, що я піду на поступки, бо так було завжди.Сину в травні вже 3 роки, а він, чесно кажучи, гуляв з ним напевно разів 5 за весь час і постійно якісь вагомі відмовки, а я покірно йду на поводу, зате на рибу їздить при погоді майже через день (взимку вийняток - раз на міс)) А мені вже все це настільки набридло, що хочеться кричати!!!! d24

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #7 : 24 Лютий 2010, 15:30:44 »
Антонина, у меня друг тоже на рыбалке помешан, но поверьте, вам в этом плане повезло. Мало того что он часто ездит на длительные рыбалки, он еще и тратит очень денег на это. Они с друзьями-рыбаками скинулись и купили машину специально чтоб по бездорожью ездить к рыбным местам. У них 2 надувные лодки самые крутые, эхо-локаторы (такие штуки, которые указывают где плавает рыба), переносная сауна, душ, коптилка и много чего другого...

Альонка, мне в вашем случае больше всего было обидно, что он катается, а я не катаюсь.  d30

У меня другая проблема. Муж приходит с работы и сразу за комп играть в контр-страйк или футбол. При этом я могу быть в душе, ребенок может кричать, а ему все равно. Потому что играет не сам, и не может бросить товарищей d111

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 24 Лютий 2010, 15:37:18 »
таких помешаных лучше сразу d109, это же надо быть таким фанатом  d110

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #9 : 24 Лютий 2010, 15:43:31 »
Да, дівчата, у кожного своє. Мені хоч повезло, що чоловік, коли вдома, то завжди з дитиною, а у мене тоді вихідний. Гуляти, годувати, памперси міняти все хлопці удвох, я тільки помагаю покупати сина. AntoshaG08 , у вас ситуація уже аж занадто. А ти пробувала з ним поговорити, у тебе теж має бути час для розслаблення організму?  Я з своїм коли розмовляла, то сама розуміла , що він старається для майбутнього нашого, тай не може розірватись, але результат є, коли він вдома, тоді для мене вихідні дні.  А бісить те, що я не можу лишити дитину на день, а сама на лижі "чухнути", хоча може колись наважусь. :)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 24 Лютий 2010, 16:39:27 »
Говорити я пробувала, але  розмова ні до чого не приводить.Я теж прекрасно розумію, що  старається він для нас,але з одного мого розуміння толку майже ніякого. Так, він дуже багато працює (практично цілодобово) щоб забезпечити нас.Тим більше у нас попереду грандіозні плани (а помогти реально нікому взагалі, у його батьків життєве кредо - "все, що є, добились самі", от  і ви діти, вперед, але ніхто незважає, що час вже не той, а в мене одна мама) тож крутиться як може.Але і я теж не віл, і тим більше , що я не звикла до такого життя (за 3 роки).

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +312/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #11 : 24 Лютий 2010, 18:19:08 »
Знайома тема  :( і болюча  d111
У нас спочатку кожної неділі був футбол, а минулого року додалася ще й рибалка  d38

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #12 : 24 Лютий 2010, 18:24:25 »
У нас на щастя не все так страшно, але якщо комусь потрібна консультація по боксу, то я завжди тут  z5 z5 z5
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #13 : 24 Лютий 2010, 22:05:48 »
Цитувати
приходит с работы и сразу за комп играть в контр-страйк или футбол

нехороша тенденція... краще б він реальний футбол грав...

я всі свої ігри з компа видалив коли одного разу сів грати "Медаль за відвагу" в 18:00 вечора, а встав з-за компа в 5:00 ранку... 11 годин без перестанку... думав що очі повилазять... тепер до віртуальних ігор байдужий...  d104
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 24 Лютий 2010, 22:13:18 »
Гарний бокс я і сама люблю дивитись  d105 Тепер бачу що моя донечка зацікавилась після перегляду енциклопедії для малят d27 Щось так входить, що у мене більше хобі ніж у чоловіка  d112

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #15 : 24 Лютий 2010, 23:17:44 »
Перечитала це все і співчую, в мене чоловік не слабне ні рибалкою ні футбол.
В нього робота за компом, тому він цілими днями без вихідних там сидить, і щоб вам щось написати, я прошу його Йди до малого я трохи сяду поклацаю.
Чоловік безпроблєм коли треба погуляти з малим чи з обома посидіти дома згоджується, просто в нього виходу немає, хіба няню кликати.От цілу зиму виходим гуляти на годинку вдвох, я ж дві каляски сама не потягну ;)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #16 : 24 Лютий 2010, 23:19:59 »
ой золтий він у Тебе! ще шоколадку йому принести чи що!.  z5 d27 z5
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!