Автор Тема: Мами-одиначки  (Прочитано 3903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Re: Мами-одиначки
« Reply #34 : 13 Квітень 2011, 11:18:02 »
такі поняття в більшості z2
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #35 : 13 Квітень 2011, 11:22:33 »
Цитувати
В мене є знайомий в якого 12 дітей від різних мам
капець повний d107 d107 d107 d109 d110 d110 d110
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #36 : 13 Квітень 2011, 11:31:16 »
Але є і ще інакше. Дівчина вагітніє, родить, записує дитя лишень "на себе, тобто без батька" і при тому спокійно живе з батьком дитини, який утримує сім"ю. Вони живуть повністю як звичайна сім"я і ніхто не здогадується про їхній стан. Вона звичайно має всі пільги, так як одинока мама.
 Цей випадок розказую з життя, і що саме найсмішніше, що одинока мама , а родити йшла з батьком дитини. Може і правильно роблять, трохи "взують" державу, бо наша держава "взуває" нас, кожного, на кожному кроці

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +916/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #37 : 13 Квітень 2011, 11:36:05 »
Оце додумались! Хоча якщо всі щасливі то мож нашу державу трохи потрусити!

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #38 : 13 Квітень 2011, 11:42:19 »
Цитувати
Але є і ще інакше. Дівчина вагітніє, родить, записує дитя лишень "на себе, тобто без батька" і при тому спокійно живе з батьком дитини, який утримує сім"ю. Вони живуть повністю як звичайна сім"я і ніхто не здогадується про їхній стан. Вона звичайно має всі пільги, так як одинока мама.
 Цей випадок розказую з життя, і що саме найсмішніше, що одинока мама , а родити йшла з батьком дитини. Може і правильно роблять, трохи "взують" державу, бо наша держава "взуває" нас, кожного, на кожному кроці

Я теж таку сім"ю знаю, вони не розписані, вона рахується як мама-одиночка і живуть собі нормально на ті допомоги від держави...

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #39 : 13 Квітень 2011, 11:52:30 »
Ой, дівчатка, як держава взнає про такі хиитрощі, то капець буде. А взнати легесенько можна - світ "не без добрих людей".
В мене субсидії, то я минулого місяця проплати не зробила d108, прийшла жіночка з РЕМу та й каже - а що то ви не платили, хочете державі всі субсидії повернути d107 d107 d107

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #40 : 13 Квітень 2011, 11:55:27 »
Цитувати
Оце додумались! Хоча якщо всі щасливі то мож нашу державу трохи потрусити!

Вони мали одружитись, але передумали. А потім навіть як завагітніла, то незнаю, вроді питання про одруження не йшло. Може і навмисне не розписувались.

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #41 : 13 Квітень 2011, 12:08:45 »
Я теж таку сім'ю знаю. Там 9 дітей, чоловік з жінкою спеціально розлучились ще після третьої дитини. А тепер чоловік помер..

Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #42 : 13 Квітень 2011, 12:20:46 »
В мене є знайомий в якого 12 дітей від різних мам,
d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107 d107
що не кажіть, козел він, але й ті жінки теж мали б про щось думати... Чи він собі якихось однотипних підбирав, чи брехав їм красиво... 12 дітей... це або 12 різних жінок, або по двоє від кількох..але яке то треба жити, аби від такого козла двоє дітей народити і з ним не одружившись хоча б після першої дитини... а раз він не одружився після першої, то нащо заводити друге?...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #43 : 13 Квітень 2011, 12:21:47 »
Але є і ще інакше. Дівчина вагітніє, родить, записує дитя лишень "на себе, тобто без батька" і при тому спокійно живе з батьком дитини, який утримує сім"ю.
знаю, таке дуже часто практикують десь у Норвегії чи Голландії. Норвегії, здається. Бо там дуже уважне ставлення до одиноких матерів і вони собі таким чином влаштовують.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +168/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #44 : 13 Квітень 2011, 15:26:12 »
Цитувати
це або 12 різних жінок,
Це все різні жінки, але деякі щей між собою знайомі.

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #45 : 13 Квітень 2011, 15:59:40 »
А я вам розкажу іншу історію, не те, що я виправдовую чоловіків, але ситуації бувають різні. В мене друг женився, пішли жити до неї, народилась в них згодом дитинка. Але в неї жити було нестерпно, мама її - просто жах, страшний диктатор (там і тато такий полуалкоголік з такою жінкою), постійно дочку проти зятя підстрочувала, мол такий-сякий. Я не вигороджую свого друга, бо у всіх нас є недоліки, але він спокійний, не п"є, не курить, не гуляє, має нормальний характер, старався і крім роботи якісь гроші заробити (комп"ютерні послуги) і на подвір"ї багато робив. Ну, ніяк не міг з тещею вжитись і просив жінку іти знімати квартиру, або іти жити до нього (3-х кімнатна квартира з ремонтом на 3 поверсі), а його мама пішла б знімати однокімнатну. А жінка вперлась, як рогами (певно, за порадою мами), що вона не піде зі своєї хати на поверх жити. Ще й в приклад мого чоловіка ставила, що він мол такий нерозумний пішов до моїх батьків на поверх з власної хати жити (ну, не могли ми з його бабцею вжитись, ще й умов ніяких d110). То перший раз вони його так допекли, що втік до мами, потім вернувся, каже, шкоди дитини стало, а другий раз вигнали, як пса, речі повикидали, то вже й до жінки не вертався, каже, що бачити її не може. От вам від любові до ненависті один крок. Їх ще не розведуть, бо дитині нема року. Жінка подала на аліменти на дитину і на себе, то десь вийшло 42 відсотки його зарплати. Не знаю, чи вже суд присудив платити, чи ще ні. Жінка йому казала, що буде подавати на розвід. Як там буде, буде видно. Основне, що в її сестри була ідентична ситуація, але пішли жити окремо і сім"ю зберегли. Я казала другу, може б ще з нею поговорив, а він каже, що вже терпець увірвався, скільки раз він її просив іти жити окремо.
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline beauty

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 13 Квітень 2011, 16:02:21 »
Тепер на пишу, що я про це думаю. Звичайно добре біля мами з малою дитиною, коли тобі у всьому допомагають, сама знаю. Але, коли дитина підростає, то можна вже собі дати раду. І,якщо стоїть питання про збереження сім"ї і чоловік в тебе нормальний, то, мабуть, треба подумати своєю головою, а не тупо виконувати чиїсь забаганки.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #47 : 13 Квітень 2011, 16:56:24 »
Мені в цьому випадку шкода і дитинки і того чоловіка...Дитина зростатиме і бачитиме пяних родичів, сварки, це капєц d111
Не розумію ту жінку, як можна так, чоловік нормальний, сам хоче дбати про сімю, просить йти з ним жити. А вона позбавляє дитину батька...Певно вона його не дуже й любила

Сказали спасибо: Nataliastv

Offline beauty

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 13 Квітень 2011, 23:44:39 »
Цитувати
Певно вона його не дуже й любила
і таке може бути, подумала, що засиділась в дівках і треба за когось заміж виходити

Offline Tana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +269/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #49 : 03 Травень 2011, 01:11:34 »
повний п*****
В одних випадках чоловіки виноваті, а інших - жінки. Але найгірше, коли вмішуються батьки. Ти розриваєшся між одними і другими, а тебе ніхто не хоче зрозуміти, а звинувачують усі!!!
Так, звичайно, чоловікам набагато легше в таких ситуаціях, бо забралися і забули, що в них десь є діти.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #50 : 14 Жовтень 2013, 19:49:59 »
Цитувати
Напевне у мене на фоні цього і розвинулось таке бачення, що тато моєї дитини має бути найкращим татом у світі, моя дитина не має ні в чому собі відказувати тай узагалі я хочу щоб дитинство у моєї дитини було кращим і світлішим ніж моє  маа-ма посмішка
Наші дитячі травми-хоч ми не завжди так їх називаєм...Тісно переплітаються з нашим сьогоденішнім і майбутнім.От у мене були мама тато і росла я третьою дитиною у сім'ї (наймолодшою).Але при двох батьках і хуліганах братах....Виросла то я може і нормальною...Та брати забрали у мене дитинство й юність.І живі й здорові обоє батьків не змогли вдіяти ніяк...Бо то хулігани бувають і у прокурорів і т.д.Тому я знаю, що таке грати і все що з ними пов'язане ще з шкіл. років і замість щоб купити мені іграшку (яких у мене справді майже не було) - ми їхали братам продукти везти і з мамою.Тато жодного разу за кучу років ніде не був...Чоловікам 100% легше по житті...Мала їх к-сть виживає іноді там, де жінка ну точно виживе й ще придумає чи не самий найкращий метод викрутитись.Не подумайте, що я феміністка.Ні...Просто бачила на свому шляху немало чоловіків і росла з татом й двома братами й у сім'ї мого чоловіка було двоє хлопців і тато....Оце справжня халепа...Якщо мама дає їм сісти на голову і ще й сама все за них робить....