Автор Тема: Власне житло  (Прочитано 30097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Re: Власне житло
« Reply #68 : 01 Січень 2011, 18:34:04 »
мін вата не є погана, просто її тра ставити мін 15 см, якщо є багато грошей, або троха зайвих, можна крім 15 см мінвати ставити звукоїзоляцію, але 20 см польської мінвати стає з голоовою, але тра брати власне польську тому, що українська погана :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #69 : 02 Січень 2011, 10:34:04 »
Валерівна - я опечаталася))))) редагувала повідомлення.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #70 : 02 Січень 2011, 16:40:35 »
Ми теж зараз над таким питанням думаємо d143 та поки нічого не вирішили, от вже після свят почнемо шукати-дивитися-рахувати і вирішувати d130
А на рахунок електрики, то були в знайомих і у них якийсь на електриці інфрачервоний підігрів підлоги та ще й дуже економний, то взяли собі на замітку, тільки поки немає ще куди проводити d112

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +104/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #71 : 02 Січень 2011, 17:06:06 »
Довго вагалась, чи ділитись своїм секретом, (бо ще робимо ремонти) але все, ж
А ми уже купили собі квартирку!!!!! d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41 d41
Самі з чоловіком відкладали 4 роки, і ось "збулося".... Ми власними силами купили, без чиєїсь допомоги....
Кілька років тому вже були на межі молодіжного кредиту, я навіть на черзі у міській раді стою, для поліпшення умов житла, вже були отримали довідку про дозвіл купівлі житла у МЖК, та щось ми довго шукали те житло (не могли оприділитись в якому районі хочемо жити), і з банками не могли дійти згоди..... і знайомі які вже були взяли таке житло, не дуже нам радили зв"язуватись з МЖК, от і закинули цю справу...
Та чоловік як-кажуть не втрачав надії, тихенько відкладав грошики, і два місяці тому ми випадково натрапили у неті на оголошення про те, що продається квартира в новобудові "за смішну ціну", в центрі міста.... Чоловік спочатку сказав, що це прикол, - неправда, ..... та я наполягла, щоб піти глянути на ту квартиру, і попитати в чому справа. Адже раніше, ми за таку ціну бачили квартири, тільки в Пасічній біля ДЕПО, або ж десь за льодовою ареною..... а тут....
І ось ми поїхали дивитись, це ж не далеко від нас (біля ВОПАКА)..... як виявилось, ці кілька квартир продавали бартерщики, і їм треба було терміново гроші за виконану роботу, тож вони майже по собівартості віддавали.... 1-н кв. метр коштував приблизно 4300 грн. І це при тому, що будинок, вже на межі здачі, ставлять лічильники та котли.....
От ми і на наступний день дали 3-тю частину грошей, а решту можна було оплатити протягом 2-х місяців, що ми і зробили...
З нашого вікна видно дуже гарну панораму міста, починаючи від міської ратуші і закінчуючи обленерго....... парк ззаду драмтеатру.... і все що в бік Тисмениці... d3 Адже квартирка знаходиться на 10-му поверсі 11-ти поверхівки, як у хмарочосі. Я дуже мріяла жити так високо, щоб бачити схід сонечка.... Я впринципі теж в один час хотіла мансарду, та чоловік трохи розбирається в цьому, тож був проти, через заморочки про дозволи різні... хоч йому дуже подобається оформлювати дизайн в таких хатках, виходить дуже цікаво, особливо якщо є віконечка у стелі... Та він обіцяв, мені, що лоджію, зробить цікавеньку.... і затишну...
ось... ніби все....
А-а-а, ще на днях нам телефонували ті ріелтори, що продавали нам квартиру, і сказади, що мають покупця із готівкою. який візьме в нас цю квартиру вже на 8 тис. дол. дорожче.... та ми не погодились.... ми ж так довго шукали це житло....

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 02 Січень 2011, 17:30:07 »
Руся, вітаю!!! Бо поки тільки розумію, яка це серйозна покупка! Ми теж зараз починаємо щось шукати... Бо ніби з батьками є де жити, але хочеться самим, та й надіятися тільки на себе можемо :) і тут консультуватися :)
Тож вам пошвидшого новосілля d91

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 02 Січень 2011, 17:31:47 »
Дякую Оксана!!! І вам бажаю скоріш наважитись і купити власне житло, можна по сусідству, - будемо разом гуляти.... d27

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 02 Січень 2011, 20:33:58 »
Руся, то ви в багатоповерхывцы за друкарненю купили?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #75 : 02 Січень 2011, 21:14:38 »
Руся я вас вітаю з такою економною і хорошою покупкою житла вашої мрії.  Пошвидше вам зробити ремонт і облаштувати її )))
Нехай ваша квартирка буде наповнена позитивною енергетикою,злагодою, сімейним теплом та любовю і сміхом діточок)))
а скільки в вас кімнат?

ехх так хочеться тоже квартиру мати свою. ми тоже працюємо щоб щось в майбутньому мати. тоже хочеться в центрі.
за містом не хочу. Мені Лівії вистачає. ми живемо на окраїні міста. а місто більше за Київ в 5 раз більше. що ми без машини ні туди ні сюди. і хочеться щоб дитина в майбутньому якихось друзів мала. спілкувалася з дітьми.
щоб жити за містом - треба машину і вміти їхати))

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #76 : 03 Січень 2011, 10:03:56 »
Руся!!!!Вітаю-це справді придбання таке важливе і приємне, таке довгоочіковане для кожної молодої сфімї, що є чому тішитись....Облаштовуйтесь і нехай ваша оселя вас тільки радує а в ній звучать сміх дитячий і слова кохання!!!!!! z4 z4 z4 z4 z4 z4 z4 z4 z4 smile336 smile336 smile336

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #77 : 03 Січень 2011, 10:08:06 »
Цитувати
випадково натрапили у неті на оголошення про те, що продається квартира в новобудові "за смішну ціну", в центрі міста.... Чоловік спочатку сказав, що це прикол, - неправда, ..... та я наполягла, щоб піти глянути на ту квартиру, і попитати в чому справа. Адже раніше, ми за таку ціну бачили квартири, тільки в Пасічній біля ДЕПО, або ж десь за льодовою ареною..... а тут....
Ми теж дивилися в цьому будинку квартиру за таку ж смішну ціну. Десь 2 місяці тому. Теж 10 пов., але ріелторка, яка нам її пропонувала, кудись зникла, а коли ми пішли на будову попитати може хтось з бартерщиків продає, то нам всі казали, що нічого не знають.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 03 Січень 2011, 10:36:41 »
ми власне теж дивилися в 11 поверхівці квартиру, але нас не влаштувала антена мобільного зв'язку у дворі z2, радіус негативної дії 300 м d104

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 03 Січень 2011, 11:53:28 »
Цитувати
Руся, то ви в багатоповерхывцы за друкарненю купили?
Саме так!

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 03 Січень 2011, 12:08:44 »
Наталя, Віктуся, - величезне спасибі за вітання!!! Як облаштуємось, обов"язково заходьте на кавку з тортиком.... Думаю , що ми встигнемо до вашого повернення в Івано-Франківськ.
Цитувати
ми власне теж дивилися в 11 поверхівці квартиру, але нас не влаштувала антена мобільного зв'язку у дворі сумний, радіус негативної дії 300 м
У нашому дворі такої антени точно немає, через те, що він обгороджений високим парканом, та і по розмірах не дуже великий, всюди вже є місце на клумби, лавочки та дит майданчик....
А на рахунок антени..... - то я десь 4-ри роки тому перевіряла дуже відому фірму у нашому місті, яка займається видачею дозволів на встановлення таких антен, відповідає за їх вигляд.....  і т.п. Ну от, спілкувалась я з директором тіїє фірми, дуже обізнана людина в цьому - він сказав, що в нашому місті вже скільки багато антен, що якби образно уявити собі, що промені які видають антени це видимі такі ніби нитки,... то їх так багато, що ми з вами навіть не могли б поворухнутись, а не навіть ходити...... І що найвищий рівень так-би мовити тої радіоактивності то це (як би ви сказали) - а на Бандери 1. - тобто на приміщенні ЦНТЕІ. І що , в межах 300 м. там ніхто не живе чи не ходить..... d130 Він казав, що вони постійно вимірюють навантаження тих променів по всьому місту, і це наскільки шкідливо - він так порівняв - як кубики Галіна бланка у супі чи бульйоні....  d143 або як викиди та забруднення повітря нашого міста надмірною кількістю машин, чи куріння....
Звичайно я погоджуюсь, що одне, друге + третє..... шкодить нашому здоров"ю, але, що поробиш, - така наша зараз реальність - "прогрес"..... Кожному самому тре вирішувати, як і де жити....

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +312/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #81 : 03 Січень 2011, 16:00:17 »
Цитувати
А ми уже купили собі квартирку!!!!!        
Самі з чоловіком відкладали 4 роки, і ось "збулося".... Ми власними силами купили, без чиєїсь допомоги....
Руся, і я вас вітаю! Особливо, з тим, що власними силами купили житло  ;)
В нас, на жаль, самим не вийшло, але трохи допомогли батьки і тепер нас також можна вітати  z3
Зараз треба хоч трохи довести до пуття і пошвидше йти жити окремо  d102

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #82 : 03 Січень 2011, 17:41:14 »
А в нас житло ніби й власне, але ще не повністю. Але по порядку. Придбали ми нашу 3-х кімнатну в квітні 2005. І це було цілковитою аферою, на яку ми підписались, але я про це жодної хвилини не пошкодувала. Ми тоді жили в страшній орендованій квартирі і про щось своє навіть не мріяли. Аж тут одного разу Костіна мама (вона ще й ріелтор) взялась продавати терміново квартиру її хороших знайомих, які виїжджали на пмж до Італії, от свекруха почала по всіх своїх подружках-ріелторах дзвонити, щоб давали клієнтів, бо вигідна пропозиція. Аж тут її співробітниця їй каже, щось типу такого "що ж ти робиш, от в тебе діти без житла!!!" І закрутилось. Довго описувати, за квартиру люди хотіли 25 тис (на той час вона коштувала десь 30). Тоді при владі була Юлька і впровадила нову програму по молодіжці. Держава зобов"язувалась повертати процентну ставку НБУ. Ще більшою аферою було те, як мій чоловік за один день "вдерся" в ту молодіжку, де були черги по запису на місяць вперед, як на наступний день ми вже мали їх гарантійний лист і список банків під цю "акцію", вибирати не приходилось, взяли приват, так як там працює наш друг, він нам все протягнув також за день і ось так ми стали щасливими власниками нашої квартирки. В нас кредит під 12,5%, держава повертає процентну ставку нбу, були докризові часи, коли ця процентна ставка доходила до 12%!!! Інше питання, що держава потім про нас забула, кине інколи за місяць, і типу радійте, на даний момент навіть не погашений 2009 рік, хоча банку ми справно і вчасно все платимо. Але якби не це, ми б так і не ризикнули. Платимо в місяць 251 дол, як для трьохкімнатної, то її оренда була б десь в районі 1500 грн, а ми платимо за свою. Є ще декілька мінусів, але плюсів більше, тим більше, що чоловік так все провів, що документи на квартиру у нас на руках, а не в банку, я спокійно тут прописалась, будинок дуже хороший, сусіди просто супер, райончик дуже люблю, а вид з вікна... просто ах. Весною жаби на озері квакають (каскад), до річки 300 м., в сусідів є півні-кури, зранку прокидаюсь під піяння півнів. Ну дуже тихо і спокійно, авто залишаємо під під"їздом. Через 2 місяці після купівлі наша квартира вже коштувала 40 тис  d107 так що нам ще дуже пощастило, що встигли.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #83 : 03 Січень 2011, 17:56:22 »
Вітаю! Вам дійсно пощастило :)

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #84 : 03 Січень 2011, 18:46:40 »
Через 2 місяці після купівлі наша квартира вже коштувала 40 тис  d107 так що нам ще дуже пощастило, що встигли.
ми свою квартиру брали в 2003 за 13, буквально на другий день мені запропонували гірше планування за 16 і ціни понеслись вгору!