Автор Тема: Найбезглудіша причина сварки із чоловіком (або ще з кимось))  (Прочитано 1926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
А ми на днях посварились коли я мiряла нове платтячко з СП i попросила защепити його на спинi,а чоловiк знервований прийшов з роботи i накричав на мене,що вiн же не просить йому шкарпетки допомогти одiти...я аж розгубилась  не знаючи що на такий маразм вiдповiсти))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Допоможемо маленькому Назару жити повноцінним життям!!!

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
А ми на днях посварились коли я мiряла нове платтячко з СП i попросила защепити його на спинi,а чоловiк знервований прийшов з роботи i накричав на мене,що вiн же не просить йому шкарпетки допомогти одiти...я аж розгубилась  не знаючи що на такий маразм вiдповiсти))
Маріна, то просто через нерви він так, я сама в пориві злості можу таку дурню нести, а ще згадати все, що накопичилося, картаю себе, бо мене завести легко, тільки дай повід, а потім думаю, заспокоївшися - і нащо було так істерити, "кіпішувати" d30 а ще замітила за собою, що коли голодна, то краще мене не трогати, бо точно нахамлю d100 чесно скажу - дуже жалію, особливо якщо ображу людина, мене так совість гризе, що це торба, незнаю куди себе діти, думаю про це постійно :(

Offline luba 85

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лука 8 р;Матвій5 р;
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Мій чоловік теж перше виговорить все що збреде на голову,а потім думає що він наробив .

Offline Aleks5

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
В мене раніше були такі сварки,що діло доходило до розлучення!Але я його кохаю,тому звернулася до теренів інтернету.Знайшла статтю "Правила ссоры для молодой семьи", тепер намагаюся дотримуватися порад.І,знаєте,почало у стосунках все налагоджуватися.Навіть, коли починаємо сваритись,я усе згладжую,і ми спокійно про все домовляємося!Бажаю і вам теплих стосунків!

Offline Jenni

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ми одного разу серйозно посварились на тому, що я казала, що немає потреби поливати шашлик пивом під час жарення , а він доказував, що всі так роблять. А я справді перед тим читала статтю, в якій говорилось, що м'ясо поливати нічим не потрібно, бо воно тоді нерівномірно прожарюється, поливати треба вугілля при сильному жарі . Я взагалі  рідко спорю, але я страшно не люблю, коли чоловік робить щось тому, що всі так роблять, а він  дуже не любить коли я спорю по нежіночих питаннях. І пішла коса на камінь, майже два дні потім не розмовляли.

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
А я справді перед тим читала статтю, в якій говорилось, що м'ясо поливати нічим не потрібно, бо воно тоді нерівномірно прожарюється, поливати треба вугілля при сильному жарі
Ідіть на компроміс - посимайте вугілля сіллю - вогонь гаситься а жар не зменшується. (З програми "Все буде смачно")  ;)

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +238/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Я сьогодні попросила чоловіка купити готові коржі на піцу, той прийшов з магазину тай каже, що сам приготує, а я і непроти, приготував  d12 сирі коржі на які наклав купу ковбаси, сиру і всього іншого, а коли я сказала, що то не ті коржі, то він їх так допік, що все на піцці згоріло, тож все викинули в смітник, ох і получив від мене за не ті коржі, дотепер злюсь, що "смачно поїла",  d24

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ми з чоловіком також можемо сваритись за любої дрібниці, але у нас домовленість що через 10 хв знову говоримо та про все забуваємо хто б не був винен, але частіше він розрулює всю ситуацію скоріше, я люблю трохи позлитися довше d112

Online Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +654/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Така весела тема, щось швидше її не бачила, насміялась від душі :)
про себе навіть не можу згадати так з ходу, якісь в мене банальніші причини для сварок, таких класних нема
якось читала анекдот в тему:
Цитувати
Пока я брился в ванной, жена у меня что-то спросила, сама себе ответила, сама с собой поругалась - и из ванной я вышел разведённым человеком.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Kyzja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Анна
А як вам такий прікол. Приходжу я якось додому з роботи і вирішила попилососити. Знайшла десь 2 або 3 нігтя на підлозі. От і говорю чоловікові, обрізай нігті в ванній, а не в кімнаті, він сказав, що це не він, ну і не я це точно. От і які думки в мене мали бути, якщо крім нас двох вдома нікого немає. Ми посварились, обідились.... Зранку він мені каже, а ти знаєш що то кігті нашого кота, бо він якраз біг і загубив ще один свій кігтик.)))))))) ну ми чемно з цього посміялись.

Сказали спасибо: олічка

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
буває просто так можу накричати на чоловіка...пмс це не вигадка)

Offline Emmy

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
буває просто так можу накричати на чоловіка...пмс це не вигадка)
Цілком згідна з вами...В мене також таке буває, що я можу накричати на чоловіка навіть через те, що він не хоче піти в магазин чи щось таке...

Offline julietti

• Активна Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: юлія
Цитувати
а чоловiк знервований прийшов з роботи
  мій чоловік каже як приходить додому з роботи дати йому пів години. але ж я не можу не зачіпати його як цілий день не бачила  angel1 angel1

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Часто буває дорікає що не може зі мною покурити і випити, бо мене це чомусь не цікавить d16

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А як вам такий прікол. Приходжу я якось додому з роботи і вирішила попилососити. Знайшла десь 2 або 3 нігтя на підлозі. От і говорю чоловікові, обрізай нігті в ванній, а не в кімнаті, він сказав, що це не він, ну і не я це точно. От і які думки в мене мали бути, якщо крім нас двох вдома нікого немає. Ми посварились, обідились.... Зранку він мені каже, а ти знаєш що то кігті нашого кота, бо він якраз біг і загубив ще один свій кігтик.)))))))) ну ми чемно з цього посміялись.
Що,дійсно кіт може загубити кігті?!Він що, їх так міняє, як шерсть по сезону?Треба перевірити, чи в нашого всі на місці. :)

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
І я знаходжу його ніхті, боролася, вже й не сварюся.

Offline Міланочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Зазвичай причиною сварки є втручання або вплив третьої особи у наше життя або відносини.