Автор Тема: Найбезглудіша причина сварки із чоловіком (або ще з кимось))  (Прочитано 1925 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А в нас бувають сварки через телевізор. Приростає до ліжка і перестає реагувати на навколишній світ mish. от мене це і нервує d107

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +263/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Ми також сваримось через дурниці,але йому скоро переходить і він починає до мене говорити як нічого не було,а мене це ще більше злить,бо я так не можу,мені треба якийсь час,щоб відійти  d105 А взагалі ятака-відімщу і забуду z5
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Online зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
Цитувати
А в нас бувають сварки через телевізор. Приростає до ліжка і перестає реагувати на навколишній світ . от мене це і нервує
як про мене сказано

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
Про кошачі нігті -
(кликните для показа/скрытия)

Так от до теми....
Я позавчора посварилася з чоловіком через те що я сказала що коли їздила з клієнтом на тестрайв на Туарегу, а він забувся і на дорозі (швидкість була десь 50 км за год) натис на педаль тормоза різко (їздив на механіці, а то автомат) так він став як вкопаний...а чоловік каже що такого бути не може..що мусив проїхати ще пару метрів...я я кажу може метр і ніякого гальмівного шляху(ну там спеціальна запобіжна електроніка є)....а він вперся і все...я кажу що ж була в машині і клієнт дуже здивувався ...сам наголосив що став як вкопаний...А муж не вірив...казав видумую. В ітозі не розмовляли цілий вечір...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Цитувати
Часто буває дорікає що не може зі мною покурити
і у мене таке постійно, ще й ображається. А от недавно дивились фільм вночі як пара вже такого старшого віку (у них діти вже дорослі були) траву курили, от він і пристав до мене чому ми разом не можемо покурити, а я йому і кажу ну то пішли, а він став дивиться на мене та й каже: Так ти ж не куриш?! чи куриш?... і почав ображатись бо я курю на ничку від нього  d111
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Online Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ми ще й досі,буває,сваримось через те,що він все хоче робити разом і відпочивати теж разом,а як я хочу піти кудись з дівчатами,то каже,щоб вони брали чоловіків/хлопців і йшли всі разом,бо ,бачте,ми собі знайдем пригод на свою голову. Ой як мене це бісить  d24 d24 d24 Я ж йому не забороняю кудись з друзями йти,а він каже,що друзі друзями,а відпочинок з сім"єю. І що ви на це порадите???
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
хмм
я свого чоловіка пускаю гуляти з його друзями, бо вважаю що в кожного має бути свій простір, але і разом ми гуляємо правда останнім часом більше з його друзями...
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Online Едель

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я теж не проти щоб він гуляв з друзями чи разом зі мною,але деколи хочеться просто з дівчатами,без чоловікііііів d24

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Найбезглуздіші - побутові непорозуміння. Про все можна домовитись. Або змиритися.