Автор Тема: Повернути романтику в родину  (Прочитано 5312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Повернути романтику в родину
« Reply #34 : 10 Вересень 2012, 10:20:59 »
Цитувати
я думаю, що то не кризовий період, добрий чоловік на жінку руку не підніме

Підтримую на 100%.

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #35 : 10 Вересень 2012, 18:16:56 »
Та як б'є. . . Штовхнув кілька раз. І що стабільно,тільки на п'яну голову.  Що я себе переконую,що це алкоголь,а не він. . . . .

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 10 Вересень 2012, 18:20:27 »
А так,щоб серйозно гримнути,то ні. Часто я його провокувала. Одного разу сама побила.
Просто мрію,щоб він зрозумів,що алког.і брехня не приведе ні до чого доброго. Щоб вирішив,що важливіше-алкоголь чи сім'я.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #37 : 10 Вересень 2012, 18:49:51 »

Цитувати
Просто мрію,щоб він зрозумів,що алког.і брехня не приведе ні до чого доброго. Щоб вирішив,що важливіше-алкоголь чи сім'я.
Цитувати
А так,щоб серйозно гримнути,то ні. Часто я його провокувала. Одного разу сама побила.
Ой, ну так він точно ніяких висновків стосовно алкоголю не зробить. І взагалі з п"яною чи навіть випившою людиною нема про що говорити, а тим більше битися чи сваритися, пилити, бо можна допригатися до того, що вдарить
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 10 Вересень 2012, 19:57:06 »
От і я раз допригалась. Знаю,що людину не зміниш,але я ще так сподіваюсь. І сім'ї хочу,і терпіти більше не можу. Дилема!

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +461/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #39 : 10 Вересень 2012, 19:59:55 »
Цитувати
Та як б'є. . . Штовхнув кілька раз. І що стабільно,тільки на п'яну голову.  Що я себе переконую,що це алкоголь,а не він. . . .
а ти уяви, що ти вагітна, а він тебе штовхає... треба тобі того???? от і відповідь на всі питання...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #40 : 11 Вересень 2012, 01:18:51 »
Як на мене, то розвід - це найлегший спосіб вийти із ситуації. Важливо сім*ю зберегти. Майже в кожній сім*ї є період, коли разом не хочеться жити. Чомусь же ти виходила заміж саме за цього чоловіка, були якісь риси, які подобалися.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #41 : 11 Вересень 2012, 14:44:41 »
Цитувати
Як на мене, то розвід - це найлегший спосіб вийти із ситуації. Важливо сім*ю зберегти. Майже в кожній сім*ї є період, коли разом не хочеться жити. Чомусь же ти виходила заміж саме за цього чоловіка, були якісь риси, які подобалися.
Підтримую. Розвестися під впливом емоцій дуже просто. А краще зважити все, обдумати, поговорити з людиною відверто, а не керуватися якимись своїми домислами. Якось від свого чоловіка почула думку, що чоловіки часто починають пити по вині дружини.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #42 : 11 Вересень 2012, 14:59:21 »
Цитувати
Підтримую. Розвестися під впливом емоцій дуже просто. А краще зважити все, обдумати, поговорити з людиною відверто, а не керуватися якимись своїми домислами.
і я погоджуюся, тому що ми жінки іноді можемо перегнути палку, додумати собі щось, накрутити себе, а то потрібно робити все грамотно, бути саме шиєю голови - куди захотіла, туди і повернула ;) а розвестися завжди встигнеться, якщо дійсно безвихідна ситуація, бо є ситуації, в яких по-інакшому неможливо поступити d112

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #43 : 11 Вересень 2012, 15:11:56 »
моя сестра перші роки заміжжя "розводилася" кожен місяць
і вже коло загсу з паспортом крутилась))) але якось стало розуму
але там вони "два чоботи пара", таким людям потрібно триматись разом))))
а є випадки, коли справді найкраще - це розлучитись і забути про все спільне життя

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 11 Вересень 2012, 15:13:04 »
Христуся, постарайся спокійно на тверезу голову поговорити з чоловіком, щось же його штовхає до алкоголю, може якісь проблеми на роботі, може ти хочеш дитинку, а він боїться (чоловіки такі ;)), може ще щось, в чому йому важко признатися d104
Поясни, що якщо ти таке відношення терпиш, то виходить сама себе не поважаєш, а далі так бути не може d130 Що ти хочеш його зрозуміти і підтримати :)
В нас якось через рік подружнього життя вийшло так, що чоловік не зміг, а вже було проплачено і я поїхала з коліжанкою по роботі на море, ще й дзвонити звідти було дуже дорого, то ми так скучили один за одним z3 тому кудись поїхати дуже гарна ідея ;)

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 11 Вересень 2012, 15:25:42 »
потрібно іноді чоловікам показувати, що вони можуть втратити таке золото як ми d27 і це діє ;) не запускати себе d55, приводити в порядок  d46 d65 d23  і ще дуже класно, коли його друзі чи знайомі кажуть: "Тобі пощастило з такою дружиною", тоді в них підвищується самооцінка  d66 і вони трішки по іншому дивляться на нас d11 тому бажаю всім нашим форумчанкам гармонії в сім"ї, взаєморозуміння і головне КОХАННЯ d8

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #46 : 11 Вересень 2012, 16:37:20 »
В мене мабуть криза 3-го року подружнього життя d111
От ніби все нормально, до фрази мого чоловіка: В нас ненормальні стосунки! Ух, тут мене розпирає d105, вбила би його за ці слова  d109
А коли злість проходить думаю, все ж я його люблю і де я від нього дінуся, а він від мене d27
Вибачайте, що може не в тій темі пишу   :8
А щодо романтики, то треба інколи нашим чоловікам казати я хочу того і того, на мого діє d142

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 11 Вересень 2012, 18:37:19 »
в нас цього року теж третя річниця, але кризи ттт немає, мабуть через вагітність змушений мені догоджати d27

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +654/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #48 : 28 Вересень 2012, 10:50:21 »
Якщо повернутись до романтики, то повністю підтримую дівчат, що писали на початку теми. Дуже багато залежить від жінки, від її бажання щось змінити. якщо чоловік буде бачити наші старання, він також намагатиметься внести свій вклад. і думаю, що навіть більш приємно буде від вимитого посуду чи підлоги (без нагадування чи прохання), ніж від букету квітів. Хоча без квітів теж ніяк. я от все згадую, як у "квітково-цукерковий" період отримувала квіти. а потім, одружившись, один час сиділи майже без грошей. то сама і відучила d104, бо були інші потреби. а тепер тяжко назад привчити...
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 28 Вересень 2012, 10:53:23 »
Тобто, на мою думку, романтика в сімї - це і квіти, і вечері, і свічки, і зірки, але ще й бажання допомогти один одному. щоб разом і працювали, і відпочивали. якщо буде оце "разом", то ніяке житєйське море не страшне
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 28 Вересень 2012, 11:11:29 »
Спільні вечері, а у вихідні сніданки та обіди, теж дуже багато значать. можу порівняти свою сімю та чоловіка. у нас це традиція "істи разом". а у них - кожен у своєму закутку, хтось у кухні столом, хтось біля компа, хтось біля телевізора, хтось взагалі за 2-3 години після. ото родинний дух там взагалі інший. тому у своїй сімї я намагаюсь завжди збирати всіх разом за столом. хоча на перших порах привчити чоловіка до такого порядку було ой як важко!!!

а ще на початку темки є "відсилання прикольних смс". оце згадала як минулого місяця скинула на електронку чудову-пречудову  d30 листівочку. ну дуже романтичну. сиджу ввечері, чекаю... нуль емоцій. питаю, ти свою пошту читаєш, d109??? а, так-так. дякую, гарна відкритка. ну і що зробиш? чоловіки  d112