Автор Тема: Повернути романтику в родину  (Прочитано 5312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Повернути романтику в родину
« Reply #85 : 01 Листопад 2014, 09:03:30 »
в нас теж до народження сина було більше романтики ніж зараз.
зараз як маємо час то їдемо троє в ліс,на природу, робимо маленькі сімейні фотосесії,парк,кава в ліжко... звичайно,не те ,що було колись,але хоч щось.
я вже не пам'ятаю,коли в кіно ходили,мабкть роки 2 разад.чоловік хоче,щоб йшли,але нема де залищити дитину,а дньом він працює
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Veselka

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #86 : 02 Листопад 2014, 16:53:30 »
У нас теж усе перейшло в сіру буденність після семи років шлюбу. Звичайно, ми вже не ті, що були в 19-20 років, психологія вже не та і тому нема того шаленства, що було, коли просто зустрічалися. Але мені чомусь так хочеться все те повернути і чомусь тільки мені. А йому таке враження, що нічого не треба, сидів би лиш за компом і ніде його не витягнеш. Ще й все впирається в гроші.

Offline Romek

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #87 : 05 Лютий 2015, 14:14:55 »
Ми мали романтику коли зустрічалися з 18 по 24 роки --а коли вийшла заміж все припинилося а тепер ще дитина ---------про яку романтику говорити ---я завжди замучена --- а він вдома злий і незадоволений всім --- а приходять вихідні він хоче кудись піти посидіти (то футбол пограти , то піти машину помити, підстригтися) --- головне, щоб вдома не бути --------- а я роблю уборку вдома і знов з дитиною ... 

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #88 : 29 Вересень 2017, 12:08:44 »
Кудись поїхати тільки удвох. Це часто нереально для багатьох. Тоді хоча б вечір. Пристроїти комусь дітей і побути сам-на-сам з коханим. Випити гарного вина, погуляти нічним містом, сходити в кіно, в ресторан.