Автор Тема: Чого від нас чекають чоловіки?  (Прочитано 1555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Міланочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Re: Чого від нас чекають чоловіки?
« Reply #17 : 07 Листопад 2014, 00:21:28 »
Чоловік хоче, щоб його підтримували, надихали, стимулювали, любили, чекали ввечері із готовою вечерею і не забували дбати про себе та свій зовнішній вигляд!

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #18 : 22 Грудень 2014, 00:22:33 »
Якщо б дати чоловіку всю роботу, яку роблять жінки по дому, та щей діти та + робота, хотіла би подивитися на нього вечером... Загнувся би за 2-3 дні. Хай би попробував, і головне вечером гарно і свіженько виглядати, а в ночі зробити ще дружину задовільнити :oox. Недурно придумали передачу Хата на тата d27

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 22 Грудень 2014, 01:45:08 »
Істина.Мій коли приходить  з роботи каже що дуже замучений,а я і так сижу вдома.Я йому відповідаю,я б все віддала щоб цілий день за нього попрацювати щей б поприбирала.А він нехай попробує з 2 дітками,їсти зварити поприбирати уроки вивчити,погуляти фуууууууууууу аж замучилася перечисляти mish mish mish mish mish mish mishмене мамуськи зрозуміють,щей з двох сторін дьоргають то на руці то дай їсти то пий пий.Хоча свідомо розумію що без цього ніяк,за день іноді так замучуєшся  :hi :hi :hi :hi :hi :hi :hiСтараюся слідкувати за собю по при все,а то хто б що не казав а чоловіки люблять щоб жінка виглядала сексуальною,так так :hi :hi :hi :hi :hi

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #20 : 22 Грудень 2014, 12:11:12 »
Цитувати
Мій коли приходить  з роботи каже що дуже замучений,а я і так сижу вдома.Я йому відповідаю,я б все віддала щоб цілий день за нього попрацювати щей б поприбирала.А він нехай попробує з 2 дітками,їсти зварити поприбирати уроки вивчити,погуляти фуууууууууууу аж замучилася перечисляти
неодноразово казала чоловіку що йду замість нього на роботу (ми працювали разом - так що я в курсі що треба робити), бо він все прийде додому та й жаліється: на роботі баби і в хаті баби...  :oox  :oox
а кум як в суботу зайшов в гості, а то після Миколая іграшки пищать-грають-співають-їздять-телевізор кричить-витяжка гуде - ще й музика на кухні на ноуті грає... його вистачило на 3 хв - пішов на перекур а як повернувся то сказав до чоловіка що сьогодні наші діти їдуть до бабусі (він сам їх відвезе) а ми всі разом йдем гуляти....  d91
сказано-зроблено!!! відходжу досі  ny4 ny5
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +263/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #21 : 22 Грудень 2014, 13:37:16 »
Жінка завжди має виглядати гарно,головне,щоб була помита голова,хоча б мінімум макіяжу і ніяких штанів з обвисшими колінами і бесформених футболок,-навіть коли хворієте і нічого не хочеться d128 А на рахунок готування/прибирання-частенько і чоловіка залучаю щоб допомагав і він погоджується,тоді можна і поговорити про все і спільна справа зближує :bo
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +238/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #22 : 24 Січень 2015, 14:51:14 »
В мене чоловікова сестра перед женихом, тож ще навіть не чоловік, d107 ходить як попало, в робочому, старому лахмітті, я сама на неї злюсь, d24 а вона каже, що нехай привикає.До мене як мав прийти жених (мій чоловік) то я пів дня витрачала на себе і всю хату, кухню вилизувала, що було все  :bo. Я навіть в селі стараюсь нормально виглядати, весь старий одяг повикидала, залишила нормальні речі, навіть для роботи, зараз є пральна машинка, для чого ходити в ганчірках  mish

Цитувати
Жінка завжди має виглядати гарно,головне,щоб була помита голова,хоча б мінімум макіяжу і ніяких штанів з обвисшими колінами і бесформених футболок,-навіть коли хворієте і нічого не хочеться  А на рахунок готування/прибирання-частенько і чоловіка залучаю щоб допомагав і він погоджується,тоді можна і поговорити про все і спільна справа зближує
Повністю підтримую + ніяких старомодних халатів, хіба тільки махрових після душу чи атласних коротеньких d65
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ната25

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
« Reply #23 : 27 Січень 2015, 23:54:51 »
Roxa, оце в вас кум! :bosвсім кумам кум! Ви почастіше його запрошуйте в гості d30

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +573/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #24 : 28 Січень 2015, 00:06:09 »

Цитувати
весь старий одяг повикидала, залишила нормальні речі, навіть для роботи
:bo
це діє завжди. нема ганчір"я, то одягаєш те, що є(гарне)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #25 : 26 Вересень 2017, 22:06:20 »
Чогось такого, що не купиш за гроші.