Автор Тема: Інтернаціональна сім"я  (Прочитано 4803 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ulyana-if

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Re: Інтернаціональна сім"я
« Reply #34 : 22 Червень 2013, 23:57:09 »
Цитувати
він поїхав після навчання додому, щоб все облаштувати до її приїзду, спочатку дзвонив-писав, а потім пропав
В більшості випадків так і буває, бо для мусульманів наші шлюби не дійсні, а що має робити той бідний арабський студент 5 чи 6 років, коли в нього якраз розквіт сил???
Звичайно що погуляє трохи а потім поїде до дому і буде мати пару жінок і жити по свої звичаях.
Тим більше що "погуляти" з нашими дівчатами на багато легше ніж з мусульманками, а ще якщо показати прес доларів в кушельку....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline NourElShamsАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #35 : 23 Червень 2013, 08:14:53 »
До речі для мусульман декілька жінок зараз це розкіш, лише дуже багаті можуть дозволити собі таке. А у багатьох країнах мати більше як одну жінку заборонено законом наприклад в Туреччині, Тунісі, колишніх радянських мусульменських републіках.

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #36 : 23 Червень 2013, 14:20:04 »
Маряна, в тебе така зовнішність, що ти за гречанку сміло можеш себе видавати, і за італійку, і за мусульманку :flv  І тобі їх одяг пасує, а наприклад мене можна в паранджу замотати і все рівно буде видно, що я славянка і то конкретна z5 z5 z5, навіть в Таїланді, хоч я там ходила ненамальована і в звичайних шортах, а українців і росіян в тому місці взагалі не було, зразу казали що я росіянка. Ну щеб тайців блондинів і з голубими очима просто не існує z5
Щодо шлюбів з іноземцями, я абсолютно нормально сприймаю, якщо це шлюб з представником  країни де  релігія християнство або католицизм, але тільки не іслам і язичництво, по типу африканськихиплемен. Італійці і греки мені взагалі  полобаються, в них менталітет схожий з нашим і симпатичні вони, але це вже не головне :flv

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #37 : 23 Червень 2013, 14:35:04 »
Цитувати
Щодо шлюбів з іноземцями, я абсолютно нормально сприймаю, якщо це шлюб з представником  країни де  релігія християнство або католицизм, але тільки не іслам і язичництво, по типу африканськихиплемен.
повністю підтримую.
в шлюбах з мусульманами теж нема нічого поганого, але тільки якщо жінка усвідомлює на що вона йде! якщо вона готова прийняти їхню релігію, звичаї і тд, то чому б і ні :) Але якщо дівчина виходячи заміж за такого чоловіка не бажає змінювати свій образ життя, хоче одягатися як словянки, засмагати на пляжі, і т, то з такого шлюбу точнро нічого крім проблем не получиться d112

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #38 : 23 Червень 2013, 15:26:42 »
Я згодна з дівчатами, які писали, що треба обов"язково зважувати всі "за" і "проти" інтернаціональних шлюбів і збирати всю можливу інформацію про країну обранця, її звичаї, традиції і закони, менталітет, відношення в сім"ї і т.д. Любов і "щоб людина була гарна" - це звичайно прекрасно, але якщо чоловіка з дитинства виховують, щоб жінку тримав в строгості і бив, то нічого тут не зробиш. Треба зважувати всі сторони.
    У мене кілька знайомих вийшли заміж за європейців зі схожим менталітетом (Польща, Сербія, Німеччина, Італія), то живуть ніби добре. А от про шлюб з мусульманином розказували погані речі. Але там дівчина вийшла заміж по сліпій любові десь у Іран чи Пакистан, тепер терпить, щоб не забрали дитину, яку при розлученні заберуть до батька.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #39 : 23 Червень 2013, 16:11:32 »
Цитувати
Любов, любов...куди ж вона веде наших дівчат...але ж в таких ситуаціях не лише серце треба слухати, а й головою трохи думати
вся справа в тім, що тут мусульманські чоловіки ведуть себе зовсім по іншому, ніж в своїй країні. Вони вміють дуже гарно говорити про любов і ухаживать (вилетіло з голови слово укр d112), дівчина засліплена думає, що так буде тривати все життя...

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #40 : 23 Червень 2013, 16:18:03 »
Цитувати
shupeniyk: вся справа в тім, що тут мусульманські чоловіки ведуть себе зовсім по іншому, ніж в своїй країні. Вони вміють дуже гарно говорити про любов і ухаживать (вилетіло з голови слово укр ), дівчина засліплена думає, що так буде тривати все життя...
Як я писала вище, треба дізнаватися про традиції і звичаї обранця. Грузини теж дуже гарно залицяються і співають дифірамби, але до законної дружини ставляться зовсім по-іншому, красиві залицяння залишаються у минулому. Подробиць не пам"ятаю. Це говорила одна грузинка, це у них звичайне явище.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +380/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #41 : 23 Червень 2013, 16:38:04 »
Цитувати
І мені розповідали, що для грузинів нормально, коли чоловік в дім приводить коханку, а жінка повинна їх нагодувати, постелити і слова впоперек не сказати

а я таке й у нас знаю, на Україні   d112
так що тут зовсім не від релігії залежить, а від жінки в першу чергу......
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #42 : 23 Червень 2013, 22:44:47 »
Я до таких шлюбів ставлюся цілком нормально, але все таки краще, коли культури схожі, я колись пару разів зустрічалася з в"єтнамцем, то ніби все добре, але потім ставало важко, в нього зовсім інше виховання, він хоч знає мову, але наших жартів не розуміє, ніби і дрібниці, але такі дрібниці накопичуються і можуть зруйнувати стосунки. Тому з європейцями я би ще могла уявити спільне життя, а от з арабами ніколи, занадто вже мені чужа їхня культура і завжди треба думати на рахунок дітей, бо забрати при розлученні з арабської країни дитину буде майже не можливо. Хоч маю знайому, яка вже багато років живе в Туреччині і щаслива у шлюбі, мають вже 2-є дорослих дітей, часто приїжджають на Україну в гості.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
« Reply #43 : 23 Червень 2013, 22:58:13 »
Цитувати
Грузини теж дуже гарно залицяються і співають дифірамби, але до законної дружини ставляться зовсім по-іншому, красиві залицяння залишаються у минулому. Подробиць не пам"ятаю. Це говорила одна грузинка, це у них звичайне явище.
Ага, грузини взагалі дуже ревниві і жінку завжди тримають під наглядом d30 У мене також є знайома яка одружилась з грузином,правда живуть вони тут в Україні, так він настільки її ревнував що вона була змушена звільнитись з роботи і практично ніде не ходить, як кудись хоче вийти,навіть до сусідки то зазвичай його попереджає або й взагалі чекає поки він прийде а тоді йде, не раз він йшов і перевіряв чи вона дійсно там де й казала і що робить, у під'їзді встановили камеру спостереження(не здивуюсь якщо й дома є d27) d30 Але вона каже що щаслива і дуже його любить і він теж її любить, от-така вона любов  d112 А моя думка що вони просто підходять одне одному, вона дуже м'яка і добра жінка, а він запальний і так би мовити доповнюють одне одного...на кожен товар свій покупець ;)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #44 : 23 Червень 2013, 23:00:55 »
Цитувати
у під'їзді встановили камеру спостереження

Але вікон ще ніхто не відміняв  d27 d27 d27

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 23 Червень 2013, 23:02:31 »
Ніхто,але в них там грати стоять d27

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #46 : 23 Червень 2013, 23:11:53 »
Цитувати
у під'їзді встановили камеру спостереження
Та ревнивці і серед українців є. Один мій знайомий поставив програму на комп, яка фіксує всі дії, все, що набирається на клавіатурі (дружину підозрює), інший поставив вдома відеокамери.  d104

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #47 : 23 Червень 2013, 23:33:08 »
Моя знайома одружена з йорданцем, мусульманство змушена була прийняти добровільно-примусово ( до сьогодні стверджує, що у них велике кохання). Вони народили 2 чарівних дівчаток (з різними ускладненнями), та в сумі було 7 вагітностей(!!!)  лікарі забороняли вагітніти, бо це загрожує життю мами, але "гарячий" мусульманин клепає діток як папа Карло, тільки минулого року після чергової завмершої вагітності він ДОЗВОЛИВ їй 48 річній жінці якось забезпечуватись (це коран дозволяє). Бо вони, мусульмани дуже люблять діток, а що до дружини, то це діло 10, сама була свідком, коли розмовляла з нею по телефону, вона в передопераційній, бо мали усувати завмерший плід, а цей "коханий" чоловік репетував як ошпарений, бо його жінка була без хустки на голові d107
Плювати на здоров"я, на ненароджену дитину, на психіку дружини, основне, що чужі чоловіки побачили її непокриту голову!

Я расистка в цьому питанні, завжди прошу в Бога щасливої долі для своїх дівчат, з маленьким АЛЕ не мусульманин і не негр.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #48 : 23 Червень 2013, 23:59:11 »
Цитувати
ухаживать (вилетіло з голови слово укр )
залицятися  d108  :flv d16
[/url]

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 24 Червень 2013, 00:04:03 »
Цитувати
Моя знайома одружена з йорданцем, мусульманство змушена була прийняти добровільно-примусово ( до сьогодні стверджує, що у них велике кохання). Вони народили 2 чарівних дівчаток (з різними ускладненнями), та в сумі було 7 вагітностей(!!!)  лікарі забороняли вагітніти, бо це загрожує життю мами, але "гарячий" мусульманин клепає діток як папа Карло, тільки минулого року після чергової завмершої вагітності він ДОЗВОЛИВ їй 48 річній жінці якось забезпечуватись (це коран дозволяє). Бо вони, мусульмани дуже люблять діток, а що до дружини, то це діло 10, сама була свідком, коли розмовляла з нею по телефону,
Ну для мене це взагалі виглядає вже як неповага до жінки d16 Дуже шкода таких жінок :(
По сусідству моїх батьків теж живуть мусульмани, і в них теж там ціла купа тих дітей, я спочатку не могла зрозуміти що то вся та арава дітей то брати та сестри, там їх штук 6 мінімум(точно не дорахувалась d30),жінки взагалі я ніде не бачила перший рік після того як вони оселились,діти гуляли самі,старші вигулювали завжди менших аж цього літа я вперше побачила маму(мабуть вагітна :xmm і чоловік дозволив їй гуляти), не змогла зрозуміти чи вона наша чи теж десь звідти, була дуже закутана і якась дуже втомлена на вигляд, але на моє здивування вона дуже молодо виглядала ну максимум 32 роки, а старшій дівчинці десь 14-15 років d104 Видно що сімя забезпечена, діти завжди доглянуті,гарно вбрані, ну але навіщо ж от-так тих дітей штампувати, цього я не розумію d104  

Offline Maxima

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 12 років
  • Ваше справжнє ім’я: M
« Reply #50 : 24 Червень 2013, 09:20:28 »
Привіт Всім,  ;)
я одружена з німцем вже 16 років, маємо одну донечку. Знаю досить багато біонаціональних пар (різних національностей). Ментальність грає також велиику роль, але загалом все залежить від самих людей, їх ставлення один до одного, цілі в житті, та сам характер людини.
Найваще у такому шлюбі це зміна Батьківщини. Абсолютно не все так просто, як деяким здається. Нова мова, новий спосіб життя, чужі люди, інша ментальність (навіть якщо вона європейська), втрата друзів і знайомих.... Над цим потрібно задуматись перед тим, як одружуватись на іноземцеві, оскільки спочатку ти будеш мати лише єдину людину (свого чоловіка), від якого хочеш, чи ні ти будеш повністю залежним. Потрібно також не забути, що наші дипломи і навіть наш шкільний атестат не відповідає європейському рівню і це означає, що по профілю ти працювати НЕ зможеш. Або починаєш знову вчитися (а для цього необхідна добра іноземна мова і гроші), або вибираєш роботу що "по-проще".
Мені особисто потрібо було 5 років, щоб перебороти сум за Україною (Франківськом). Зараз я вже у Німеччині дома.
Звичайно шлюб з іноземцями має також і позитивні сторони, воно теж не без того. d37