Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 7887 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #17 : 12 Листопад 2013, 17:25:39 »
Таке життя, а що поробиш? Так живуть більшість людей  :( От ми хоч за житло копійки платимо, бо живемо в квартирі дідуся чоловіка - у нього пільги. І якусь вже копійку собі відкладем на майбутнє. А от моя подруга живе у Львові з чоловіком і дитиною, власного житла немає і найближчим часом не буде, бо квартири там у 2 рази дорожчі ніж у нас. Квартиру знімають. Так от ми як зустрічаємось, то починаємо розмови "про життя". Я кажу: от чого так? Проста людина має постійно боротися, все життя працювати, до чогось прагнути. А заради чого?? Так і все життя проходить у вічній роботі. На що подруга відповідає: це і є життя. Немає мети - немає життя. Ми прості люди і у нас прості мрії - власна квартира, машина, ну і відпочивати кудись їздити деколи. А що, хіба це не правда?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Jana, 3
  • Ваше справжнє ім’я: Oksana
« Reply #18 : 26 Листопад 2013, 12:57:56 »
Дівчата, цікавить ваша думка відносно однієї ситуації:
в мене з чоловіком виник спір про рівень зарплат в Івано-Франківську. В нього зарплата 4500 грн / міс. Я кажу, що потрібно шукати іншу роботу з більшою зарплатою. Він каже, що в місті важко знайти роботу з зарплатою більшою ніж в нього, тільки якщо це не керівна якась посада або якщо це не робота в певних структурах. Я з ним не згодна. Адже мова не йде про офіційну зарплату, можна мати мінімалку офіційну, але "в конверті" ще доотримувати набагато більше, в мене в подруг так багато чоловіків заробляють по 6 - 9 тис.грн. От мій чоловік в це не дуже вірить. І як з ним спорити ?
Тому вирішила створити тут темку щоб потім йому показати, а може і сама переконаюсь в його правоті - всяке буває...
Дівчата, якщо не секрет, скільки заробляють ваші чоловіки (чи просто знайомі) і якою ви вважаєте зарплату у Івано-Франківську 4500 грн/міс: маленька, середня, нормальна, висока.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #19 : 26 Листопад 2013, 13:03:12 »
Цитувати
Дівчата, якщо не секрет, скільки заробляють ваші чоловіки (чи просто знайомі) і якою ви вважаєте зарплату у Івано-Франківську 4500 грн/міс: маленька, середня, нормальна, висока.
Судячи з більшості знайомих сімій 4500- це дуууже нормальна зарплата d112, я взагалі в нормальну ЗП, щомісячну, 6-8, коли пряцюєш на когось не дуже вірю d104, ну хіба, як каже ваш чоловік керівна посада, або вахтовий метод десь на платформі по пів року, або визнаний лікар, а так, більше не знаю, то тільки чимось своїм на мою думку можна більше заробити :xmm

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #20 : 26 Листопад 2013, 13:20:46 »
Цитувати
якою ви вважаєте зарплату у Івано-Франківську 4500 грн/міс: маленька, середня, нормальна, висока.

Це все залежить, в якій сфері чоловік працює, по якому графіку, який у нього стаж d104 Якщо шукати роботу (не керівну), то 4,5 тис./міс. майже нереально знайти, бо мій чоловік лише недавно змінював роботу, пропонують одне, а в реалі зарплата получається в рази менша, тому якщо є якась перспектива росту, то це ще нормальна зарплата. А 6-8 тис. це швидше рідкість, бо треба або зовсім без вихідних працювати, або на себе, або ж вже довгий час в одній сфері "крутитися", в якійсь солідній фірмі, тоді можна на щось розраховувати.

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #21 : 26 Листопад 2013, 13:23:39 »
так смішно стало...Ви почитайте темку про те  фінансовий стан сім'ї....Та масса сімей, де й він і вона працюють на держ. роб. і з зп не більше 2000 тис.А то й менше й виховують іноді по 2-3 дитини...Таке враження ніби у вас ціль, бо інші чоловіки мають більші зп.Та інші чоловіки мають і по декілька машин й власне житло і в Ів.-Фр....І що?Звісно, варто рівнятись на більше й краще....і рухатись вперед..Але тут є ще інший показник....я в свої 20-мала на попередній роб. зп іноді і 2500-3000 тис....А зараз в свої 25 - маю не більше 2500 весь час....Але я люблю свою роботу і в мене супер графік з 10:00 до 18:00 (хоч і на іншому кінці міста робота).і тут масса плюсів ще є...Хоч я не працюю по фаху...Й іноді якось не по собі...Що я економіст київськ. вузу...Але просто офісний працівник....Та не це важливо....І тому як на мене-все в кожній сім'ї - індивідуально і я б такого свому чоловіку не говорила....Тим більше 4500-це далеко не мала зп.Хоч в нас на фірмі позвільнялись програмісти з зп і у 8000 тисяч....Та це рішення кожного й справа кожного-своя власна...Їм як то кажуть видніше...Я задоволена, що маю і знаю, що є й ті - хто й того немає.Бо на днях стою на зупинці мама вся така в обносках (хоч видно, що нормальна жінка) і поруч 4 діток також не ахти (їх речі)....А я свою балую всім чим можу дозволити і саме найкраще їй хочеться....

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 26 Листопад 2013, 13:28:56 »
Є просто справді професії, де завжди були немалі зп:торгові й супервайзери, адвокатська сфера і взагалі - юристи іі т.д.Лікарі (не всі...Я за стоматологів й гінекологів і ще деяких).Всіх можу тут зразу й не згадати...Продавці деяких моб. салонів мають в період зими (хороші місяці) і по 5000, а їх керівники-й по 10000 можуть мати(таких місяців у році-3-4).Ну й ті ж програмісти.В нашій ІТ- компанії найменша зп у програміста-це  3000-4000.Фотографи в нас тепер не бідують (ті, хто майстер своєї справи і популярний в нашому місті).

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #23 : 26 Листопад 2013, 13:29:40 »
Цитувати
в мене з чоловіком виник спір про рівень зарплат в Івано-Франківську. В нього зарплата 4500 грн / міс. Я кажу, що потрібно шукати іншу роботу з більшою зарплатою. Він каже, що в місті важко знайти роботу з зарплатою більшою ніж в нього, тільки якщо це не керівна якась посада або якщо це не робота в певних структурах. Я з ним не згодна. Адже мова не йде про офіційну зарплату, можна мати мінімалку офіційну, але "в конверті" ще доотримувати набагато більше, в мене в подруг так багато чоловіків заробляють по 6 - 9 тис.грн. От мій чоловік в це не дуже вірить. І як з ним спорити ?
Як для Франківська і з тепершньої ситуацієї працевлаштування, то це є нормальна зарплата, не висока але й не маленька d112 Ну звичайно, що хочеться більше,але я думаю що якби ваш чоловік мав можливість заробляти більше то пішов би на іншу, а так пішовши з цієї роботи може й втратити таку зарплату. Знаю що сімейні витрати,якщо жити окремо тягнуть багато грошей :oox А ті про кого ви пишите заробляють 6-9тис.грн., то думаю що працюють суто на себе, а щоб розпочати якийсь свій бізнес то треба спочатку ще вкласти немало і щоб хтось все-таки допоміг, а це вже й не так легко

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 26 Листопад 2013, 13:29:47 »
Цитувати
Судячи з більшості знайомих сімій 4500- це дуууже нормальна зарплата
Я от теж хотіла це сказати. Якщо ще й дружина працює десь на 2000, то можна досить нормально жити на ці гроші. У нас свій бізнес, то я навіть не знаю чи ми реально маємо навіть 4,5 на життя якщо повіднімати всі платежі, які ми сплачуємо. Тому працювати на когось за 4,5 тис - це досить добре при тому, що треба просто робити роботу і більше ніякого головного болю не мати типу податків, найманих працівників, звітів, оренд і тому подібного

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 7 років, Іринка - 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #25 : 26 Листопад 2013, 13:40:01 »
Я вже роки мрію, щоб в чоловіка така зарплата була :(  А так до 2000 тис не дотягує, юристом працює. Ще донедавна хоч дитячі були, а тепер я в пошуках підробітку, бо будемо реально бідувати з 2 дітками. Звісно, можна відправити його на заробітки або на торгового, але поки діти малі ми вирішили виховувати їх разом і бодай вечори тато має проводити з ними. Він з тої категорії "простих смертних", які не можуть через невміння підробити водієм, компютерщиком, агентом. Та й бізнес йому не "пішов".
Так що прагнути треба завжди більшого, але 4-5 тис - це класна зарплата. :)

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #26 : 26 Листопад 2013, 13:44:32 »
karamelk0 ,будьте ласкаві, скажіть хоча б в який сфері працює Ваш чоловік? І чи на керівній посаді? А також де працюють чоловіки Ваших подруг, які заробляють по 6-9 тис? Просто дійсно цікаво!
Думаю, що зп 4.5 тис в нашому місті - цілком нормальна, навіть досить хороша. Наскільки я знаю, велики зп (6-9000 і більше) мають прораби на будівництві, програмісти та інші комп*ютерники.....Все більше не знаю, може хтось підкаже. (Звичайно я не включаю до переліку директорів фірм, торгових центрів установ). А, ще хороші майстри типу ковалів, деревообробників, зварників, слюсарів-станочників. Але це теж одиниці, можна їх не рахувати.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #27 : 26 Листопад 2013, 13:50:52 »
Цитувати
але поки діти малі ми вирішили виховувати їх разом і бодай вечори тато має проводити з ними.
Мій чоловік раніше працював в держ. установі, мав гарний графік, купу вільного часу і звичайно мізерну зарплату, то ніби і добре, коли чоловік є вдома, але насправді нічого хорошого з того не вийшло, бо сім"ї треба на щось жити і приходиться жертувувати вільним часом, щоб щось заробити. На такій роботі ми витримали 1 рік, потім він заховав диплом подалі і пішов в торгівлю, інших варіантів просто не бачу, бо прожити на наші доходи (при тому, що моя запрплата не найменша), було нереально. Все таки в нашій країні державна робота підходить хіба лиш жінкам, бо графік хороший і мінімум відповідальності.

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 26 Листопад 2013, 14:13:15 »
Цитувати
нашій країні державна робота підходить хіба лиш жінкам, бо графік хороший і мінімум відповідальності.
Держ. роб. вимагає неабиякої відповідальності і рідко має хороший графік...Більшість посад...Мені наприклад не хотілося б працювати з 8:00 чи 8:30...Та навіть на 9:00 і то напряжно.А так - я встаю о сьомій і веду дитину в садік, бігаю на стадіоні і йду на 10:00 на роб.Тобто державна-неблагодарна робота...Бо за малі гроші-масса відповідальності на дуже багато- яких посадах....Як одна мама форуму писала....Що одна назва красить її роботу...А так-холодно в приміщенні і т.д.Тобто може в білому домі й хотілося б багато кому працювати та...моєї куми тато там вже роками за 1500 грн. і то ще має досить радуватись й дорожити місцем...Мама куми-вчитель в школі і методист в управлінні освіти і якби не її підробітки репетиторм англ. мови - сім'я б не виживала.І в них ще село є...це велике значення...Бо я щодня купляю молоко-сир-сметану-масло і всі фрукти й овочі і м"ясні й рибні продукти вже обходяться в немалу копійку...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #29 : 26 Листопад 2013, 14:20:11 »
Цитувати
Держ. роб. вимагає неабиякої відповідальності і рідко має хороший графікНу
3 10 год взагалі мало в кого робота починається, не залежно держ. установа чи ні, я би так само такого хотіла, але розумію, що це нереально d27 Я працюю з 8 до 17:15, в п"ятницю до 16, то це ще прекрасний графік. Основний "+" в держ установах в тому, що графік нормований, є офіційна відпустка, можливість піти на лікарняний.
А на рахунок відповідальності, то вона стосується керівних посад, а якщо брати рядових офісних працівників, то вони відповідають лише за свою роботу, зробив інформації, звіти, прийшов кінець робочого дня і всі спокійно розійшлися.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #30 : 26 Листопад 2013, 14:24:28 »
В торгівлі можна заробляти набагато більше, але треба добряче крутитися і ну знати всякі мутки. Правда чим більше заробляєш, тим більше тратиш.  Я колись думала, що якщо наш дохід буде 10 тис гр, то це буде більш ніж достатньо...але виявляється, що ні d30

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #31 : 26 Листопад 2013, 14:26:31 »
Цитувати
Я от теж хотіла це сказати. Якщо ще й дружина працює десь на 2000, то можна досить нормально жити на ці гроші. У нас свій бізнес, то я навіть не знаю чи ми реально маємо навіть 4,5 на життя якщо повіднімати всі платежі, які ми сплачуємо. Тому працювати на когось за 4,5 тис - це досить добре при тому, що треба просто робити роботу і більше ніякого головного болю не мати типу податків, найманих працівників, звітів, оренд і тому подібного
звичайно як свій бізнес то грошів може бути більше, але тоді часу на сімю ну дуже мало, а якщо чоловік на держ. роботі і зарплата 4,5 тис. як на мене це дуже добре, karamelk0і ще одне не дуже треба довіряти подругам щодо зарплат їх чоловіків,ну хіба ви на власні очі бачили виписку їх зарплат.Та й добре дівчата пишуть що якби чоловік мав можливість знайти кращу роботу то він б знайшов. Як на мене то в наш час "покращення життя" добре будь яка зарплата,я от не можу знайти роботу по спеціальності, шукала три місяці, мені запропонували один урок на тиждень в школі , тобто 4 рази на місяць але  при умові взятки як мінімум 1 тис. дол..

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 26 Листопад 2013, 14:30:53 »
а на інших роб. що більша відповідальність?Багато професій також те ж саме вимагають:звіти й т.д...І на всіх приватних різних фірмах що я працюю вже більше 7-ми років - завжди надавали відпустки.Просто просили попереджати завчасно і відпускали не на всі 24 дні.А частіще розділювали ці дні на два заходи-мені так і краще було.А по лікарняних я немаю звички бігати.Часто приходжу на роб. не завжди здорова....Але так я маю більшу зп...Бо тільки віднедавна мала 5 років офіційного стажу і тому лікарнянні нараховуватимуться на 100%.Та й не можу я дозволити собі сидіти вдома...Надто часто маю насморк і біль в горлі й т.д...Короче тема не про це:)Але я маючи дитину в садку і щодня сама її вожу-не могла б працювати за графіком з 8:00( то ж ще треба доїхати на роб.) і те, що в п'ятницю мала б скорочений день-мені від цього легше б не було...В нас зараз на моїй фірмі щоп"ятниці святкування ДН і інших свят і я вже звикла..Що в цей день приходжу о восьмій вечора додому зазвичай.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #33 : 26 Листопад 2013, 14:32:54 »
Цитувати
karamelk0і ще одне не дуже треба довіряти подругам щодо зарплат їх чоловіків,ну хіба ви на власні очі бачили виписку їх зарплат.
І я про це ж подумала d30 У мене взагалі ніхто з подруг не хвалиться ні своїми зарплатами, ні зарплатами чоловіків, ну і логічно подумати хіба б хтось дуже вихвалявся своїми доходами в місяць, а тим більше при високій зп d112 А часто на приватних фірмах самі працівники не знають хто скільки отримує, просто в конвертику роздають і все, і ніхто нічого не обговорює) Не хочу нічого казати про ваших подруг,але деякі люди вже мають надто підвішений язик і люблять повипендрюватись d112