Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 7923 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #34 : 26 Листопад 2013, 14:35:20 »
Та ладно, що ви хочете сказати , щочоловіки тих подруг не можуть заробляти більше 4500 гр? Звісно можуть, наприклад, торгові агенти в нормальних фірмах, типу sav service, мають досить нормальні ЗП, але треба пахати.

Offline Irunka

• Своя Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #35 : 26 Листопад 2013, 14:38:44 »
Цитувати
Основний "+" в держ установах в тому, що графік нормований, є офіційна відпустка, можливість піти на лікарняний.
але зарплата перекреслює цей плюс. Я також думала що держ робота це супер, але вже півроку "мучусь в тій сфері", і планую залишати то діло, бо не вмію я ходити на ставку (дуже мізерну), планую відкривати свою справу і працювати на себе.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #36 : 26 Листопад 2013, 14:39:54 »
Цитувати
Та ладно, що ви хочете сказати , щочоловіки тих подруг не можуть заробляти більше 4500 гр? Звісно можуть, наприклад, торгові агенти в нормальних фірмах, типу sav service, мають досить нормальні ЗП, але треба пахати.
Та ні, можуть і багато заробляти,але навіщо хвалитись високою зарплатою чоловіка? d104 Ну заробляє багато то й добре, я особисто вважаю що це тема не для обговорення і суджу по собі та своїх знайомих, тему зарплат ніколи не зачіпали, а я особисто ніколи не кажу скільки заробляє мій чоловік бо вважаю що це особисте нашої сім'ї

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 26 Листопад 2013, 14:46:57 »
Цитувати
У нас свій бізнес, то я навіть не знаю чи ми реально маємо навіть 4,5 на життя якщо повіднімати всі платежі, які ми сплачуємо. Тому працювати на когось за 4,5 тис - це досить добре при тому, що треба просто робити роботу і більше ніякого головного болю не мати типу податків, найманих працівників, звітів, оренд і тому подібного
в нас точнісінько так само, важко порахувати дохід, та й завжди хочеться більше d112
а державні роботи бувають різні, так само як і у приватників, та і графіки різні теж)
ще пропонували якось минулого року чоловіку роботу супервайзера, то озвучували 9-10 тис., але все залежить від того, що ти продаєш, ну і мати до того треба хист, ну як писала наталочка-мамочка там треба пахати d112

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #38 : 26 Листопад 2013, 14:48:13 »
Цитувати
але зарплата перекреслює цей плюс. Я також думала що держ робота це супер, але вже півроку "мучусь в тій сфері", і планую залишати то діло, бо не вмію я ходити на ставку (дуже мізерну), планую відкривати свою справу і працювати на себе.
Так, зарплата смішна, тому я і писала, що така робота точно не для чоловіка, але комусь приходиться жертвувати заробітком, щоб займатися дитиною. Я раніше працювала в приватних фірмах, то часто треба було і після роботи залишитися і відпустку треба було "випрошувати", а лікарняні, то взагалі окрема тема. Тоді мені це було не актуально, бо я рідко хворію, але я коли є дитина, то мушу часто йти на лікарняні і добре, що маю більше 8 років стажу і він оплачується 100%. Та і дитину в садок я відвожу, постійно запізнююся, потім забираю, теж мушу відпрошуватися, а ще якісь виступи, гуртки, ну точно жоден приватник не потерпів би такого працівника як я d27

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
« Reply #39 : 26 Листопад 2013, 14:50:12 »
а ще найбільш дивне, що в людини 1 повідомлення і вона випитує яка в кого з/та і чи офіційна чи в конверті. Хоч закидайте мене помідорами, але форуми читають різні люди....

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #40 : 26 Листопад 2013, 14:50:39 »
Цитувати
Та ні, можуть і багато заробляти,але навіщо хвалитись високою зарплатою чоловіка?  Ну заробляє багато то й добре, я особисто вважаю що це тема не для обговорення і суджу по собі та своїх знайомих, тему зарплат ніколи не зачіпали, а я особисто ніколи не кажу скільки заробляє мій чоловік бо вважаю що це особисте нашої сім'ї
підтримую, в мене є така подруга яка дуже любить похвалитись ну буквально всім, а все що є в мене то дешеве і не вартує уваги, але мені від того ні холодно ні тепло, я вдячна своєму чоловікові за те що важко працює для того щоб забезпечити нас,і ніколи б чоловікові не упрікала тим шо хтось заробляє більше, як на мене це принизливо.Звичайно треба завжди прагнути кращого,але й дякувати Богу за те що маєм, бо мільйони людей живуть в сто раз гірших умовах ніж ми.

Цитувати
karamelk0
пробуйте ви знайти чоловікові роботу з більшим окладом , якщо ви вважаєте що це так легко

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 26 Листопад 2013, 14:59:31 »
Цитувати
а ще найбільш дивне, що в людини 1 повідомлення і вона випитує яка в кого з/та і чи офіційна чи в конверті. Хоч закидайте мене помідорами, але форуми читають різні люди....
І я на це звернула зразу увагу,якось дуже підрозріло :xmm Щось нагадався випадок коли недавно в якійсь темці в розділі щасливі 9 місяців новенька написала повідомлення про думки суїциду під час її вагітності, то теж спочатку всі інтенсивно відгукувались d30

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Jana, 3
  • Ваше справжнє ім’я: Oksana
« Reply #42 : 26 Листопад 2013, 15:02:04 »
ната80 Тут ви мене розкусили ))) Як і більшість думок в останніх повідомленнях теми - не підтримую занадто відкритих розмов про зарплату свого чоловіка, як то кажуть - ше осталось сказати де ключ від квартири, де гроші лежать. Довелось зареєструватись під новим ніком, тільки заради цієї теми. Бо в нас з чоловіком вже починаються навіть сварки після таких розмов, тому мушу запитатись думки інших - багато це чи ні ? Може я неправильно написала в першому повідомленні чи мене неправильно зрозуміли, але мені не потрібні подробиці вашого сімейного бюджету )) Дівчата, вибачайте, якщо ви подумали щось недобре.

Offline ната80

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 26 Листопад 2013, 15:05:59 »
Цитувати
Дівчата, якщо не секрет, скільки заробляють ваші чоловіки (чи просто знайомі)
ну це ви вважаєте не так запитали.отак ви не питали
Цитувати
Може я неправильно написала в першому повідомленні чи мене неправильно зрозуміли, але мені не потрібні подробиці вашого сімейного бюджету ))
Як ви не підтримуєте таких розмов, якщо знаєте скільки заробляють чоловіки ваших подруг чи знайомих.

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #44 : 26 Листопад 2013, 15:08:06 »
Ну от бачите - амі кажете, що цілком можливо заробити, на тому ж сав-сервісі, але треба робити, а не штани протирати. От я йому про це і говорю - потрібно трохи поступитися гарними умовами праці, але для сімї заробити трохи коштів на проживання !!! А він ніби мене не розуміє, все мені про своє -  то ітак в мене нормальна зарплата, стабільність і все таке...

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #45 : 26 Листопад 2013, 15:10:56 »
Цитувати
а не штани протирати
а де то за таке діло дають 4,5 тис. я тоже так хочу.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 26 Листопад 2013, 15:11:42 »
Цитувати
Бо в нас з чоловіком вже починаються навіть сварки після таких розмов, тому мушу запитатись думки інших - багато це чи ні ?
У кожного свої мірки, для однієї сімї і зарплати в 3000тис.грн. буде достатньо, а іншим і 10000 не стає d112 Все залежить як ви живете, на чому економите,які покупки робите....тому тут важко сказати. Не дарма кажуть - Чим більше ми маємо,тим більше ми хочемо. На мою думку з зарплатою вашого чоловіка і маючи одну дитину можна досить нормально жити у нашому місті, якщо ви теж працюєте то це взагалі прекрасно.  

Offline ната80

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 26 Листопад 2013, 15:14:00 »
знаєте дівчата скажу одне, чим починати чоловіку казати щоб не "протирав штани", треба самій трохи попрацювати з умовами і без. А тоді побачите чи захочете щоб ваш чоловік прцював без умов

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #48 : 26 Листопад 2013, 15:15:21 »
Цитувати
амі кажете, що цілком можливо заробити, на тому ж сав-сервісі, але треба робити, а не штани протирати.
Але туди ніхто так просто не візьме, якщо нема досвіду роботи на аналогічній посаді, та ще на вік дуже звертають увагу, їм краще набрати молоденьких хлопців, в яких нема сім"ї і ніяких клопотів і які згідні працювати за менші гроші. А якщо і візьмуть, то на маленьку зарплату і прийдеться чекати деякий час, щоб було щось більше. Та і реально далеко не кожна людина може заробляти в торгівлі, до цього треба мати хист. Тому все залежить від того, чим ваш чоловік займався до цього часу і чи є на його роботі перспектива росту заробітку.

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #49 : 26 Листопад 2013, 15:15:53 »
ната80 Ну на рахунок першого питання - так, признаю, коли писала повідомлення не перечитала його і тому получилось трохи підозріло... Вибачаюсь. А на рахунок другого - ну тут вже перебор, я ж не розмовляю годинами про зарплату їх чоловіків, але десь при розмові вони самі іноді вказують шо можуть купити - відпочити - замовити... то-то і то-то, бо грошей хватає з зарплатою чоловіка.

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #50 : 26 Листопад 2013, 15:18:47 »
Та от вся проблема в тому - що я не працюю !!! І ми живемо фактично на ті 4500 грн. І перспектива віддати дитину в садочок - нульова. Тому і починаються сварки. А як прожити трьом на 4500 ? Ясно, якби ще я ходила на роботу - було би все по іншому...