Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 7906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #51 : 26 Листопад 2013, 15:22:24 »
А що б ви сказали якби прийшлось жити на 2000-3000 грн??? 4500 для нашого міста цілком нормально зарплата і поводу "стогнати" що чоловік мало заробляє я особисто не бачу... :flv

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #52 : 26 Листопад 2013, 15:23:49 »
та чому, якщо вам все одно де працювати(не в обіду написано), і ви готові віддаватися вся роботі, то теж можете отримувати так як ви пишете 6-9 тисяч, і найняти няню

Цитувати
А що б ви сказали якби прийшлось жити на 2000-3000 грн??? 4500 для нашого міста цілком нормально зарплата і поводу "стогнати" що чоловік мало заробляє я особисто не бачу...

цілком підтримую. Є люди які живуть на мін. з/ту і доїжджають на роботу і мають 2-3 дітей. І тішаться тим що мають

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #53 : 26 Листопад 2013, 15:24:26 »
ну якщо ви вже хочете більше грошей (це цілком нормально)то треба було якось не так починати про це розмову з чоловіком, а щось типу - ти вартий кращого, більшої зарплатні, а не наголошувати на тому що він не здатний заробити стільки скільки ви хочете. для чоловіка це дуже образливу.  Прожити реально на 4,5 тис. як на мене, звичайно в салони кожного дня не походиш, одягу багато не купиш, а це в принципі ті речі без яких прожити можливо, можливо з часом все налагодиться, а чому дитину немає перспективи віддати в садок, як так залишайте на бітьків.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #54 : 26 Листопад 2013, 15:25:32 »
Ну не знаю в мене чоловік щоб мати 5тис. паше від ранку до вечора розумово звичайно,а брат наприклад агент+водій то теж працює від 4ранку і до 20.00 ну виходить йому десь на 7тис.але це робота просто вбиває чоловіка,а інший брат працює на 2500 тис до 13.00 і на все їм вистачає і живуть нормально і не голодають і одягаються,просто до чого я веду що у кожної людини потреби інші.тому і на ці потреби треба різну кількість грошей,хтось себе почуває щасливо з 3000тис. а комусь і 10000тис. замало!але ще хочу добавити що реально 7-9тис в місті мають дуже рідко хто в мене багато знайомих працюють у Львові що там рівень зарплат вищий то і вони таких зарплат ніхто не має!

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #55 : 26 Листопад 2013, 15:28:13 »
Цитувати
Ну от бачите - амі кажете, що цілком можливо заробити, на тому ж сав-сервісі, але треба робити, а не штани протирати. От я йому про це і говорю - потрібно трохи поступитися гарними умовами праці, але для сімї заробити трохи коштів на проживання !!! А він ніби мене не розуміє, все мені про своє -  то ітак в мене нормальна зарплата, стабільність і все таке...
а самі ви десь працюєте, чи в декреті? дивлюсь пише, що вашій дитині 3 роки, тому просто цікаво. бо зазвичай в цьому віці вже діток в садок віддають, і ви сміло можете виходити на роботу(нехай буде не високооплачувану. щоб допомогти вашому чоловікові, раз у вас сварки через гроші, і він до кінця не може забезпечити вам гідне проживання d112)
Цитувати
Та ладно, що ви хочете сказати , щочоловіки тих подруг не можуть заробляти більше 4500 гр? Звісно можуть, наприклад, торгові агенти в нормальних фірмах, типу sav service, мають досить нормальні ЗП, але треба пахати.
можуть, але потрібно чимось жертвувати.(як вже вище писали дівчата) в мого чоловіка зарплата висока, але бачу його вечером після 8-9, зранку він йде, ми ще спимо. на вихідних хоть добре, що разом.  але все одно не планую дома сидіти потім. а йти на роботу після виходу з декрету.
в мене он подруга в декреті отримує 800 грн за дитину, зарплата в чоловіка не цілих 2000 тис..живуть окремо(а це комун і їжу потрібно купити) і нічого. вона підтримує його. пробують шукати щось краще.  ;)
вибачте мене звичайно, але довбати чоловіка, бо вас не влаштовує 4500, це смішно. тому, що це не найгірша зарплата, якщо б ваш чоловік міг заробити більше, то я думаю, що давно б це зробив, і якщо  в вас сварки через гроші, то я думаю ні один чоловік такого не витримає d129 він наоборот страється, все несе в сім"ю. а тут дома замість обіймів і радості, що татко вернувся, розмови, що потрібно ше і ше і ше d111
це так чисто моя думка.  ;)

Online совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
« Reply #56 : 26 Листопад 2013, 15:29:31 »
4,5тис для нашого міста добра зарплата. У нас майже немає виробництв, і тому важко з роботою, навіть для кваліфікованих і хороших працівників, які в інших містах оцінюються значно вище.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #57 : 26 Листопад 2013, 15:31:25 »
Цитувати
та чому, якщо вам все одно де працювати(не в обіду написано), і ви готові віддаватися вся роботі, то теж можете отримувати так як ви пишете 6-9 тисяч, і найняти няню
На рахунок того, що чоловік може пожертвувати умовами і графіком, якщо є така необхідність, то я згідна, але жінка не зобов"язана та і взагалі не повинна цього робити d104 В мене навіть якби була фінансова можливість найняти няню, то би ніколи цього не зробила, а в крайньому випадку, звільнилася з роботи, якщо б не могла приділяти достатньо уваги дитині.
Цитувати
а чому дитину немає перспективи віддати в садок, як так залишайте на бітьків.
Взагалі то не у всіх батьки пенсійного віку і  вони зовсім не зобов"язані постійно доглядати за онуками, для цього в дитини є батьки.

Offline Cестра Керрі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 19
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #58 : 26 Листопад 2013, 15:37:51 »
4500 на сім*ю з 3-х чоловік, то звичайно, малувато.... d143 Тобто - важкувато..... Якщо Ви не можете вийти на роботу і не можете підробляти вдома, то треба якось стимулювати чоловіка, і це точно не сварками. Але це вже інша тема!

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 26 Листопад 2013, 15:38:06 »
Цитувати
Взагалі то не у всіх батьки пенсійного віку і  вони зовсім не зобов"язані постійно доглядати за онуками, для цього в дитини є батьки.
ніхто і не забовязаний, в мене ні мама ні свекруха не працюють але з моєю дитиною ніхто лишатись не хоче, томуя розраховую зараз тільки на чоловіка, а коли дитині буде 3 віддам в садок і сама на роботу. просто отой напис нема перспективи віддати в садок,мене наштовхнув на те що можливо мали б змогу посидіти з дитиною батьки, якщо вже сімї так фінансово важко, мене не пускають від дитини на роботу саме тому що аргументують це тим що в мене достатньо заробляє чоловік,

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #60 : 26 Листопад 2013, 15:39:44 »
Цитувати
вибачте мене звичайно, але довбати чоловіка, бо вас не влаштовує 4500, це смішно. тому, що це не найгірша зарплата, якщо б ваш чоловік міг заробити більше, то я думаю, що давно б це зробив, і якщо  в вас сварки через гроші, то я думаю ні один чоловік такого не витримає  він наоборот страється, все несе в сім"ю. а тут дома замість обіймів і радості, що татко вернувся, розмови, що потрібно ше і ше і ше
Цілком згідна. А от поставте себе на його місце. Вам взагалі було б приємно,коли ваш чоловік постіно з вами сварився за те що ви заробляєте мало і що вам треба більше?  
Цитувати
але десь при розмові вони самі іноді вказують шо можуть купити - відпочити - замовити... то-то і то-то, бо грошей хватає з зарплатою чоловіка.
Я думаю, що ви просто не хочете виглядати гірше на фоні своїх подруг....але знаєте щастя не в грошах і не в дорогих речах, ну звичайно що кожна жінка хоче ходити на шопінг, по салонах краси, щоб чоловік її задаровував подарунками, але чи всі ті багаті жінки по справжньому щасливі d104 Я думаю, що зарплата у вашого чоловіка нормальна,як на даний час, а покращити фінансове становище можете тільки якщо ви вийдете на роботу, дитину можна в садік впхати за гроші,при великому бажанні, або ж батьки чи нянька поможуть

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #61 : 26 Листопад 2013, 15:40:58 »
Цитувати
дитину немає перспективи віддати в садок
а що це така велика проблема? за садік потрібно оплачувати до 200 грн у місяць. Це навіть дешевше як прокормити дитину цілий місяць дома. Ми тої зими жили на мою зп 1700грн у місяць і оплачували за садок, танці, комунальні. Звичайно було важко але 4500 думаю нам би вистачило ще і лишилося. У чоловіка сезонна робота то переважно з настанням морозів він дома. То минулої зими він намагався знайти щось на зиму але це було нереально пропонували зп 1000-1200 грн. Якби він мав 4500 стабільно то я б була дуже рада.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Jana, 3
  • Ваше справжнє ім’я: Oksana
« Reply #62 : 26 Листопад 2013, 15:41:47 »
З батьками не получається - одні не в нашій області, а інші вже не в тому стані (і фізичному і моральному), щоб дивитися за дитиною. Ну хіба день-два посидіти... Зрозумійте - зараз ще якось хватає тих грошей, але зовсім впритик, якщо на шось не вистачає - купую в кредит, а потім з зарплати віддаю. Але ж дитина росте і потреби її ростуть. А я якраз дивлюсь на перспективу, а не так як він - зараз є і цього достатньо !

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +483/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #63 : 26 Листопад 2013, 15:42:22 »
Цитувати
вибачте мене звичайно, але довбати чоловіка, бо вас не влаштовує 4500, це смішно. тому, що це не найгірша зарплата, якщо б ваш чоловік міг заробити більше, то я думаю, що давно б це зробив, і якщо  в вас сварки через гроші, то я думаю ні один чоловік такого не витримає

Довбати звичайно не треба, але є такі чоловіки, які, навіть маючи можливість заробити більше, не зроблять цього, бо їм ітак добре і на все вистачає. Тому в кожній конкретній ситуації треба зважувати всі "за" і "проти", бо інколи дійсно треба трохи "простимулювати" чоловіка.

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +40/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
« Reply #64 : 26 Листопад 2013, 15:42:59 »
Знаю сім"ю , де чоловік заробляв 1500 грн. , дружина до 6000 грн. , Думали про власне житло (кредит на НЕЇ). Багато його друзів живуть досить розкішно. Коли вона пішла в декрет, зрозумів, що не хоче  і не буде працювати більше, пішов геть і сам живе на 2000 грн. і далі шукає ІНВЕСТОРА.
Перемогла лінь.            

Думаю я не дозволила б собі дорікати чоловікові про малі заробітки будучи в декреті. Це і є Ньюанси сімейного життя!!!! А хто казав , що буде легко !!!    d76                                                                                                                    

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 26 Листопад 2013, 15:43:35 »
а чому в садок не реально. В мене ще питання ви як одружувались чоловік працював на тій же роботі,

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #66 : 26 Листопад 2013, 15:46:17 »
мені цікаво чисто так де ваш чолвік працює. і якщо є перспектива більшої зарплати, то в якій сфері, і що потрібно робити..?

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #67 : 26 Листопад 2013, 15:47:54 »
Цитувати
А я якраз дивлюсь на перспективу, а не так як він - зараз є і цього достатньо !
А ви взагалі плануєте виходити на роботу? Чи тільки дивитесь на перспективу і на те щоб ваш чоловік заробляв все більше? d30 Ви ж теж на початку не будете багато заробляти,а  щоб добитись більш-менш нормальної зарплати,то потрібно попрацювати хоч пару років