Автор Тема: Фотозвіт "Для твого чоловіка"  (Прочитано 2115 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline слободянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Фотозвіт "Для твого чоловіка"
« : 24 Березень 2012, 12:49:35 »
Сюди виставляємо фото отриманих вами подарунків і ваші враження. Коментарі залишаємо в основній темі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Фотозвіт "Для твого чоловіка"
« Reply #1 : 24 Березень 2012, 21:13:16 »
Привітик :)! Мені випала честь відкривати наш фотозвітик d100. Вчора я отримала подарунок для мого чоловіка від красивої та дуже цікавої дівчини Мар"янки  z3, на форумі відомої як ledi_eM. І коли розгляда дома подарунок d42, була дуже здивована, тим що моя форумчанка подарунок вибрала на 100% такий, який відповідає інтересам мого коханого. Ну перше що хочу, це подякуавати Мар"янці за подарунок та цікаве спілкування, час в її компанії пролетів швидко та незамітньо, а розмова була інтересна та невимушена. Мій чоловік був в захваті від подарунка. Я, як і мої рідні, дуже любимо книги, і я особисто вважаю що найкращий подарунок - це книга. Від ledi_eM чоловік отримав в подарунок книгу по риболовлі (до речі , дуже цікаву, хоча я не цікавлюсь рибалкою, та книгу перелистала їз задоволенням d120). Ще серед подарунків були риболовські штучки (чоловік намагався мені пояснити як це називається, та мабуть я зовсім не маю бажання (чи то таланту) всі ці складні назви запамятати). Ще цікавим  подарунком стала для чоловіка банка пива. Він в мене завзятий пивоман d29, і з алкогольних напитків п"є тільки його. До пива звичайно були ще і солоні горішки, та вони чоловікові не дістались... d30 d30 d30
А ось і фото:

Offline Ellenka

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбінка, Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #2 : 01 Квітень 2012, 13:19:45 »
Ось і наш фотозвіт. Подаруночок нам робила Т@ny@. Це я так чисто інтуїтивно визначила.  :8Якщо не так то виправіть. d100 Вчора отримала повідомлення, але якось і думки не було, що то по обміннику, бо чекала іншу посилку.Але потім приємно була здивована. Подарунок супер. z4 Чоловіку теж дуже-дуже сподобалось. Тим паче він таке діло полюбляє -шампуньки, гелі. А запах - бомба. Книжка також в тему. Ось потепліє будем вже на природі дегустувати новинки d142

Забула про конфуз розповісти. Розпакували посилку,і поки я там рецептики роздивлялась доця (старша) десь сховала дезодорант. Каже, що вона з ним в хованки гралась, а він десь сховався і не може знайтись d30 Шукали всі - нема d104 А знайшовся дезодорант в дитячій кроватці під подушкою в меншої d27. Так що у нас вчора не лише подарунки були, а цілий сімейний квест d140

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #3 : 02 Квітень 2012, 10:45:44 »
Подарунок для мого чоловіка приїхав вчора, саме в пік святкування мого дня народження. Тому в цей день подарунки отримувала не тільки я d27 Чоловіку сподобалось d27
Подаруночок готувала Vik100307, за що їй велике дякую від мене і від мого чоловіка. З подарунком вгадала 100% :)

Чоловік отримав два бокали для пива, пиво, якусь штучку для нічної рибалки (яка вночі світиться) і ще коробочку для гачків теж для рибалки.

Offline слободянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #4 : 08 Квітень 2012, 13:27:08 »
Трошки з запізненням виставляю фотозвіт!
От такий подарунок отримав мій чоловік-сам по нього йшов, сам розпаковував. нас не було вдома, тож коли получив каже-там така тьотя d107 z3. А кружка саме така яку я хотів-тепер все з неї п'є, і нікому не розрішає d30. Дивіться і любуйтеся!
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!