Автор Тема: Фотозвіт "Ділимося теплом 2". Без коментарів!  (Прочитано 4377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline слободянкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Так цікаво який подарунок ви отримали, який шматочок тепла вам подарували, діліться своїми враженнями, кидайте фото подарунків, нам так цікаво!
Коментарі залишаємо в Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Отже, мій фотозвіт першенький d41 d41 d41 Насолоджуйтесь, дівчаточка!!!
Подаруночок від Даші (Dashamamysa) d41 d41 d41
Ми з Дашою зустрілися у Цукерні вчора о 14год. Після слів "Привіт" і індитифікації ніків час чомусь помчав просто шалено... Не встигли ми перекинутися і парою слів як вже пройшло більше двох годин... Щось в Цукерні з часом відбувається ;) z5... А якщо серйьозно, то можу сказати, що я щиро радію, що познайомилася з цією милою форумчаночкою. Ми відразу знайшли спільну мову і безліч тем, які нам одинаково до вподоби. Час пролетів дуже швидко, враження - тільки позитивні. Дякую тобі, Дашуля, за душевну здибанку і за мега подарунок :* :* :*
Це загальний вигляд вмісту цього величезного подаруночка
А це Даша напевно вирішила, що я буду пригощати кавкою та чайком усіх своїх родичів, знайомих і сусідів - об'єм красивеньких баночок просто вражає d107 - тут і чорний чай з цитрусовими нотками і трав'яний оздоровчий, а яка кава запашна - ум-м-м-м  d9
А це чудова чашечка для чаю з кожушком для тепла ручної роботи з милою зачіпочкою на гудзичок та пляшечка лікеру чи наливочки з трубочкою справжньої кориці в середині (я вже спробувала - смакота - і в чайок та кавку можна додавати і у випічку також згодиться добре - дуже ароматно пахне)
А це цукерочки для малечі
І ще такий загадковий пакуночок а в ньому смачнезні кексики
а це мої обжоріки в процесі поїдання смакоти   і накінець салфеточки красиві - так доречі пригодилися... z5
Ще раз дякую, Даша, тобі за такий чудовий подарунок від мене, Томочки і Міті - нам усе дуже сподобалося z4 z4 z4 - смачно, красиво, тепло і з душею d9 d9 d9
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
звітуюсь і я )) подаруночки мені приніс додому чоловік моєї чайно-кофейної феї Ellenka)) дуже приємний чоловік, говорив зі мною на Ви та побажав смачного чаювання ))

отже, все було в такому стильному пакеті:

що ж там всередині? а там такі чарівні речі, що я другий день з посмішкою згадую момент діставання баночок та пакетиків ))

ну головний подарунок (по темі обмінника) - дуже добрий чай!

до чаю - дві баночки смачнющого варення (полуничне я вже відкрила )))), дуже класно оформлені:

самий приємний сюрприз - ось такий кавовий "домовенок" (не знаю як його правильно назвати).. дівчатка, ви не уявляєте, як він пахне!!

і звичайно я отримала листа, з якого дізналася багато про Лєну та її родину, а також прочитала кілька приємних слів про себе ))

ось такі скарби приніс мені вчорашній день ))

Лєночка, дуже тобі дякую за такі чарівні подарунки та чудовий настрій!! нехай все тепло, яке ти вклала в ці речі, повернеться до тебе тричі!!

Offline Nezabytka

• Фотограф форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Отож мені зателефонувала моя фея і домовилась про зустріч. Подаруночок вручив брат, оскільки в неї самої не було змоги зустрітись. Летіла додому як на крилах d41 d41
З приємного листа почала знайомство з моєю феєю Лілічкою. Лист був дуже щирий і душевний! z4 z4
Потім взялась до подарунку і була шокована тою кількістю чайочків, які там були. d107 Один кращий іншого z4 А ще дуже запашна кавуся z4 z4 z4 І коробочки такі гарні і акуратні...я такі не вмію робити :8
А на дні коробки лежали мої улюблені цукерки d41 d41 d41 Як потім вияснилось, це і Лілічки улюблені цукерки d30 d30
Отож дуже вдячна Лілічці за такий класнючий подаруночок z4 z4 z4
А ось фото:

А це вміст коробочок :) :)

Дякую всім за увагу!!! Всім приємного чаювання!!!
Ми будемо щасливі. Я буду прокидатися ночами і босоніж бігати на кухню. Буду будити Тебе, покусуючи за вухо, а Ти кричати і бити мене подушкою. Сусіди будуть прокидатися від наших криків і сміху, а Ми будемо відчайдушно любити один одного ...

Запрошую у свій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
  Тепер моя черга звітуватись. Моя феєчка - juliaroberts - подзвонила мені вчора і домовилась привезти подаруночок для мене і передати його моєму брату. Я ще так подумала, ну в кого ж це такий приємний голос - а то виявляється, в Юлічки.
  Перш за все, хочу подякувати тобі, Юля, за класнючі чайки і каву, і ще за дещо особливе, що покажу пізніше.
  Ось мій подаруночок цілком - аж цілих п"ять пакетиків, прикрашених вручну з дуже гарненьким написом "Лілічці від juliaroberts". Це так прикольно!!!!

Ось пакетики зблизька:

А це вміст всіх пакуночків - 2 чайки, заварна кавуся, і смачненьке печенько.

А ще - те саме особливе. Мені дуже приємно, що Юля поцікавилась моїми захопленнями і подарувала мені таку схему вишивки:

Добре придивіться, хто на картинці - це ж моя чайно-кавова феєчка Юля з рудим волоссям.  ;)

А ще - дякую тобі, Юлічка, за душевного листа з однією дуже чудовою порадою, якою я спробую користуватись постійно. От сьогодні і почну! Попиваючи твій чайок!..

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Сьогодні зранку до мене подзвонила фея, з дуже приємним голосом  і сказала, що має честь подарувати мені подарунок...я так зраділа як мала дитина і  ми домовились, коли зустрітись... І от приходжу  я на зустріч і нікого не бачу, а потім дивлюсь і бачу Maksim і  аж тоді до мене дійшло що саме вона - моя фея :8, ми побалакали, посміялись.... Вона дуже  весела і цікава дівчина...та ви й самі знаєте d41 d41 Мар"яна, подарувала мені  так багато подарунків і всі такі гарні, всі зроблені з любов"ю, сама  вишивала , і все таке гарне... Коли прийшла додому  я була в шоці,я навіть не уявляю як вона це все втсигла....ну  досить вже балакати, ви зараз самі все побачите
....
Все було в такому  прекрасному пакеті
 А в ньому  були:
 Тут ще детально, щоб ви могли розгледіти  чудову вишивку....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Полуничне варення, про що свідчить  вишита салфеточка зверху, та й баночці видно, цукерничка - теж вбрана  в  чудову одежину, а  в ній цукерочки мммм,   смачнючий зелений чайок з полуничкою,  горнятко для чаю, тарілка під торт з лопаткою,  на тарілочці   шматочок торта , який теж для мене вишила  Мар"яна , рушничок, салфетки  і лист про неї та її сім"ю..... Ось  аж тепер все.... Я дуже дякую  своїй феї  тепер часто буду згадувати  Максім, бо я часто п"ю чайок  і вареннячко скуштую...

Offline maksim

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
   От і я дочекалась свого подаруночка від прекрасної, цікавої, позитивної, веселої Свєточки (Свєтік1983), чесно сказати, я навіть і не могла здогадатись, що саме Свєтуля буде мені дарувати подарунок. Коли почався обмінник, Свєта написала, що навіть не має уявлення, що дарувати, а я в свою чергу жартома сказала їй, щоб вона зробила для тієї людини, яка їй попадеться фотосесію. d27 d27 d27. Вчора ми зустрілись, познайомились ближче в улюбленій Цукерні, поговорили, обмінялись подарунками (саме так, я не могла, щоб не подарувати маленьку згадку про себе). От зараз покажу, що подарувала мені Свєта. d42 d42 d42
   В оригінальній упаковці був мій подарунок, а саме підставочка для солодкого або цукерків, кружечка, з якої я вже сьогодні зранку пила чайок, дуже запашний, два види чаю, один зелений з різними видами фруктів, а другий чорний з чорницями (ще його не куштувала), шоколадка, різне печиво, яке дуже-дуже класно пахне, ну і звичайно лист-відкритка "по дизайну кружки в мої улюблені весняні квіти-тюльпани" з теплими і щирими словами про себе і свою сімю.
  Свєточка я щиро дякую тобі за такий теплий подарунок, подарований мені з душею, я рада була з тобою познайомитись, і надіюсь, що ми зустрінемось ще не раз і будемо підтримувати дружні стосунки з тобою не тільки на сайті. d135

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
І до мене сьогодні завітала довгоочікувана фея, якою виявилась Метелик! Я якраз мала вже виходити з дому, щоб віднести свій подарунок форумчанці...аж тут роздався телефонний дзвінок і виявилось, що моя фея вже недалеко від мене і хоче вручити мені  сюрприз  d42
Ось які гарнезні подаруночки я отримала:

У дуже гарно оформленій баночці з красивим віршиком був  фруктовий чайок (дуже смачний, вже спробувала) і пакетики (ще не пробувала), але здогадуюсь, що травяного (ромашкового) чаю, який неймовірно гарно пахне z4 z4 z4

А також я отримала свій улюблений білий шоколад, смачну шоколадно-кремовову наливочку і ніжного приємного листа!!! ( читала в коментарях, що Таня комусь написала великий лист, а виявилось то мені d41).

А ще була така гарненька кружечка з блюдцем

і різні цукерочки для малечі (ведмедиками йому прийшлось зі мною поділитись, бо я їх сама дуже люблю

Дуже дякую Танюші за подарунок-сюрприз!!! :* :* :*

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цей обмінник - мій перший. я звичайно хвилювалась, незнала чи все у мене вийде і мені було дуже цікаво - що ж це за такі відчуття? чому дівчата так люблять обмінники? щож, тепер і я знаю що це за відчуття  :)

У вівторок я їздила в гості до подруги, Мар"яни - ledi_eM. ми проговорили пару годин, а коли я вже йшла, вона так загадково посміхнулась і каже "Скоро побачимось" ;)  я пішла додому і вже знала хто моя Фея  :)

Отже, сьогодні вона прилітала до мене увечері і принесла великий такий пакуночок  d30 а там - усе що тільки я могла б побажати  d9

детальніше: два чая - чорний з бергамотом і зелений (за одні тільки баночки вже величезне спасибі!  :* ) чаї буду пробувати завтра, а моя Маруся нюхала сьогодні;   d27

варення  d9 ням!

булочки, гарячі, з корицея  d9 мої улюблені зі студентських часів, стільки спогадів... d3
якби ж можна було передати вам той запах...

корзинка для булочок - мені дуже потрібна була, чесно-чесно!

листівка-лист, знаю що Мар"яна хотіла робити власноруч, але здоровя не пустило, та я все одно все оцінила  :*

ну і журнал  :)  я сьогодні дивилась на нього в магазині і не купила  d27  от справді, знаєш ти мене, знаєш  :*

ну ось, дівчата, мій звіт  :)  дякую усім за атмосферу і своїй чарівній Феї за здійснення сердечних бажань!

приємного усім чаювання!!!
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +252/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Всім привіт.
Ось і я дочекалась свого сюрпризика d41 d41 d41 d41 d41 d41
В п'ятницю мені залефонувала моя фея, яку я потім впізнала - це Lapochka- Оля.
Вона мені принесла подаруночок вчора, коли мене не було вдома,  мама мені зателефонувала і сказала, що там а ж два кульки - я була шокована мягко кажучи d107 d107. Ось вони мої скарби:

в одному кульку була випічка: ось чудові  трубочки - я ще вчора спробувала - дуже смачні z4 z4

фотки розпакованого всього:

це було в другому кульочку:

Лист прочитала - дуже милий... а ще обіцяю прийти в гості - ми ж сусіди ;)
Моя Фея постаралася та втілила в життя всі мої вподобання: і чорний чай,  фруктові, і каву розчинну і заварну і лимон до чаю і сгущенку до кави і солодке (випічка) і цукерки і навіть ложеку гарну до такого всьоо. Величезне дякую, Оля!!!! :*
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Моєю чудовою феєю була неменш чудова дівчинка olyunka5
Оля добре вивчила мої смаки, тому що подарунок неперевершений  z4 . В подарунковому пакеті я знайшла запашу каву, яка пахне на всю квартиру, чорний чай зі шматочками фруктів, печиво, цукерки (зоряне сяйво мої улюблені), красиву чашку, і лист з надзвичайно теплими словами.

Ще покажу чашку тому, що вона розмальована власноруч

Олюся, щиро дякую тобі за красивий і смачний подарунок та за хороший настрій  :*

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Передаю привіт від Т@ny@ і кидаю її фотозвіт подарунка від Nezabutka.  В неї якісь проблеми, тому враженнями своїми вона поділиться пізніше. А ми насолоджуємося подарунком від Маріанки:

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Ось і я сьогодня зустрічалась зі своєю феєю!!! Отримала чудовий подарунок і цікаве спілкування. Ми зустрілись за філіжаночкою кави у компанії моєї донечки. Зустріч була досить несподіваною для мене,так як цю форумчанку я заочно давно знала у нас з нею є хороша спільна подруга....світ тісний..."мамка" об"єднує. Моєю феєю була Mandarunka!!! Ірочка,дуже дякую тобі за чудовий пакуночок,який просто пронизаний теплом і старанням!!! Виставляю фото,фото з телефону вибачайте за якість,і ще шоколадки які призначались дітлахам до фотосесії не дожили,ми їх з Лєрочкою по дорозі додому згамали :8. Іруся дуже дякую!!!!
Ось цей чудовий букетик конвалій і відкриточку я отримала в честь дня матері(що було надзвичайно приємно)

Ось мій пакуночок ззовні

А ось що там було!!!

Це лист для мене!!! Всі пакуночки і конвертик Іра оформила своїми руками

Це кава

Це два види чаю

Це медок до чаю...ммм...

Це сирник,доречі мій улюблений!!!!!!

Ось такі чудові подаруночки я отримала!!! Ірочка,дякую!!!
0683086060 Маша

• Досвідчена Мамка
    • Награды
і я вже отримала!!!
Моя феєчка Багіра--рукодільниця і просто чудова людина!
От, що я отримала:
Подарунок весь:
Це солодкий букетик, який я точно не буду їсти, бо так все гарно зроблено! Не знаю, як його сфоткати, щоб передати який він класний.
Фотка зафотошоплена Багірою-відкриваю коробку, а там я дивлюсь на себе, так здивувалась d27, мені дуже сподобалась!
І задекупажені коробочка і свічка-дууууже гарні, я дууууже люблю свічки, натішитись не можу:
Ще зелений чай з суницею і яблучком, давно не пила зеленого, давно хотіла купити, тому окреме дякую! І дуже цікавий, теплий лист, з вражаючою історією, я тепер про неї весь день думатиму.
Ще приємно, що посилочку отримала на своє День народження-ще один подарунок!
Дякую, Юлічка!!! :* :* :*

Offline Dashamamysa

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик
  • Ваше справжнє ім’я: Даша
Ось і фото звіт від Юлі  Michele
а ці журнали почитати за чашкою кави або чаю
і багато пакетиків цукру для солодкого життя

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Ось мій обіцяний фотозвіт! d41
Вчора мені зателефонували з незнайомого номеру. І спитали чи я «пані Юлія» d140. Дівчина, яка телефонувала представилась моєю чайно-каваовою феєю. Домовились про зустріч на сьогодні. Чесно кажучи, цілий вечір ламала голову – хто ж ця загадкова форумчанка d130? І..моєю феєю виявилась  natali_z . Від спілкування з Наталею я отримала море позитивних емоцій! Така весела, цікава, активна і позитивно налаштована людина просто не може не сподобатись. Я дуже рада нашому знайомству в реальному житті. d41
А тепер до подарунків. Ось так красиво все було запаковано:
А тепер по-порядку d22
Ароматні кава і чай в гарненьких баночках :).
Ось така гарнезна коробочка з цукерками (підозрюю, що цукерочки дууууууже смачні d108, стримую себе, щоб не розпакувати і дочекатися повернення донечки з садочка d42)
Блюдо з лопаткою для тортика z4
І ось таке мильце ручної роботи. Дівчата, дуже шкода, що фотографія не може передати цей чудовий аромат. Не дарма Наталя попередила, що це мило і їсти його не варто d27. Запах просто неймовірний d4
А ось весь мій гарнезний подарунок
Наталя, величезне дякую тобі за приємне спілкування і дуже – дуже гарні подарунки d9
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Нарешті і я поділюся своїм фотозвітом  :8

Почну з того що це мій  перший обмінник і я дуже нетерпляче чекала дзвіночка від моєї чарівной феї  z1 дзвіночок пролунав в неділю зранку, я якраз говорила з чоловіком по телефону як бачу дзвінок на другій лінії і невідомий номер, я швиденько переключилася і оооо ураааа ...це була моя феєчка  d41 d41 d41 нею виявилася чарівна дівчина Леночка (Lenko) d41 ми домовилися про зустріч в понеділок , але і я трошки спізнилася і Лєні потрібно було бігти на роботу, тому зустріч була на жаль дуже короткою  :( про це я дуже шкодую...хоча Лєни я раніше не бачила ніколи, проте я зразу звернула увагу як серед людей швиденько йде і посміхається чарівна дівчина і я зрозуміла що це саме моя фея!!! розмова була швиденькою, але вразила посмішка Лєни, надзвичайно красива дівчина, гарний колір волосся , акуратна зачіска щасливі оченята і посмішка.... короче справжня фея  d3 Лєна вручила мені подаруночок і сказала дуже шокуючі слова для мене - вона перечитала майже всі мої повідомлення  d107 щоб знати що мені приготувати - я була вражена....оце увага мені випала  :8 щось я розписалася...але емоції мене дійсно переповнюють  d38
Перейду до подаруночка, на жаль коротко не получиться так що звиняйте, напевно найбільший фотозвіт  d30

Все було от в такому гарненькому пакетику
в пакетику були солодощі для мене і 2 ведмедика Барні для моїх дівчаток  :)

ось так оригінально оформлена шоколадка
а це шоколадка зі зворотнього боку так виглядає

ось відкриточка для мене та лист в якому Лєна поділилася зі мною чарівною розповіддю про своє життя

лист дуже оригінально оформлений
по ньому я так зрозуміла є відбитки від кружки з кавою, і має приємний кавово-шоколадний аромат - просто чарівно....

також мене чекав сюрприз від Лєночки- власноруч нею зроблені сережки - красота - та ще й мій любимий колір  d41 :* :* :*

мої чайочки вони всі чорні з фруктовими ароматами : на них всіх з двох боків короткі приємні висловлювання про чай - дуже гарно..мені так сподобалося..так по-домашньому... один чайочок Лєна змішувала особисто...це так приємно... один з чаїв мій самий любимий здавна , це чай Бризги шампанського, а інший ще буду пробувати - це Нахабний фрукт...на жаль зараз не хочу нічого розпаковувати і смакувати бо хочу дочекатися приїзду чоловіка щоб йому похвалитися своїм подаруночком  d112
це вид з іншого боку чайочків

а це мій основний сюрприз  :) по великій кількості повідомлень і моєму роду занять Лєна зрозуміла що я багато часу проводжу за комп"ютером тому ось такий класний подаруночок  d41 я в ньому посаджу маленькі кактуси  :)

гошечки під кактуси знизу мають надписи клавіш  :)

а під горшечками мене знову чекав сюрприз - цукерочки  :)
ось така от краса

а це подаруночок весь разом  :)

Лєночка я безмежно тобі вдячна  :* :* :* :* для мене ще ніхто так не старався...все так продумано, стильно, зі смаком .... сказати що мені сподобалося - це все одно що нічого не сказати  :)

Всім дякую за увагу  :)