Автор Тема: Вибираємо іграшки  (Прочитано 12832 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Альонка???Автор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2320
 • Поблагодарили: 78 раз
 • Репутація: +158/-0
 • Консультант-психолог
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Альона
Вибираємо іграшки
« : 05 Січень 2010, 13:50:10 »
 Вибрати те, що підходить саме вашому малюку, не так просто.Як зробити так щоб малюк зрадів? Подарувати йому іграшку! Але їх в магазині безліч, і вони настільки відрізняються, що інколи ми просто губимося в цьому морі дитячого задоволення. Адже хочеться, щоб придбана іграшка не лише порадувала малюка, але і принесла йому користь!

Лялька на виріст
       Іграшка для дитини – не просто розвага, це спосіб отримати необхідну інформацію про навколишній світ. І перше правило - іграшка повинна відповідати віку дитини. Хороший виробник обов’язково робить особливу замітку на етикетці. Складні конструктори та радіо керуючі моделі будуть зламані до того, як малюк зрозуміє їх призначення. Але й просте брязкальце не викличе цікавості. Інколи батьки спеціально купляють іграшку, призначену для більш старшого віку, сподіваючись, що вона буде стимулювати розвиток дитини. Робити це не варто, оскільки надто складна іграшка може викликати розчарування у дитини чи виявитись просто небезпечною.
       Безпека – дуже важливий момент. От чому важливо купляти іграшки не на базарах, а в спеціальних магазинах, де можна бути впевненим, що в іграшки є сертифікат якості і вона пройшла санітарно-епідеміологічну експертизу. Безпечна іграшка повинна бути зроблена з нетоксичних матеріалів, в неї немає гострих кутів, граней, її легко мити. Наявність дрібних деталей і шнурків, в яких можна заплутатися, допустимо лише для предметів, призначених дітям старше 4-5 років. Звук, який видає іграшка, не повинен бути гучним та різким, це шкідливо для дитячого слуху. Бажано купувати іграшки відомих виробників, які розміщають на етикетці інформацію на українській (російській)мові.

Улюблена коробка       Для розвитку малюка важливо, щоб можна було придумати різні способи взаємодії з іграшкою. Нерідко дорогий конструктор, з якого можна зібрати лише одну модель літака, викликає набагато меншу зацікавленість, ніж набор звичайних кольорових кубиків. Адже з кубиків можна зробити і літак, і дім, і багато інших споруджень, а шаблонні дії швидко набридають. У монстрів напханих зброєю лише одне призначення – війна. Нічого, крім зайвої агресії, такі іграшки не викличуть, і додадуть малюку ні фантазії, ні уяви. Фантазію дітей добре розвивають так звані предмети – замінювачі: так, звичайна коробка може бути ліжечком, хаткою, шафою, гаражем. По такому ж принципі бажано купувати іграшки, в яких є безліч пристосувань. Вибираючи подарок в магазині, постарайтесь уявити себе дитиною. Як саме ти змогла б погратись з цим предметом? Яку історію придумати? З якими іграшками, що вже є можна поєднати нову? Прислухайся до себе і після цього купляй.
       Звичайно, якою б дорогою та цікавою іграшка не була, вона не замінить живого спілкування з близькими. Частіше грайтесь з малюком!

Кому що необхідно
       Думка про те, що дівчаткам потрібні тільки ляльки, а хлопчикам – машинки, невірна. Хлопчик, який грався з лялькою, стане хорошим батьком, а дівчинка, якій подобаються машинки, що їдуть, розвиває швидкість реакції.

Склади пірамідку
       Іграшка ставить перед дитиною якусь задачу і підказує спосіб її вирішення. Гарним прикладом схожих іграшок є пірамідки, вкладки, матрьошки. Дорослому потрібно лише один раз показати, що потрібно з ними робити.

Виховати генія
Не забувайте про розвиваючі іграшки, які розроблені з допомогою кваліфікованих психологів. Вони допомагають дитині гармонійно рости і розвивати мислення та логіку. На таких іграшках завжди зазначено, дитині якого віку вони підходять.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline VaniLLa

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 216
 • Поблагодарили: 7 раз
 • Репутація: +10/-0
  • Награды
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #1 : 05 Січень 2010, 14:28:08 »
У нас дуже багато розвиваючих іграшків. Як каже мій чоловік, раніше іграшки були саморобні, діти самі вигадували собі іграшки, забави, а зараз все готове і у дітей не розвивається фантазія і логіка взагалі.

Багато ми самі робимо з Софійкою, то зі стрічки щось вигадуєм, то ляльку самі робили, то на нитку бусінки вдягали і робили намисто для ляльки...

А зараз ще дивишся телевізор, вже і не знаєш що купляти і що їсти, бо все Китай і все з отрутою d16 кубіки дерев’яні я до сих пір шукаю, такі як ми ще гралися, а нема, пластик один і то до одного місця, купляти страшно
 

Offline Vika

 • Зацікавлена Мамка
 • ***
 • Повідомлень: 85
 • Поблагодарили: 3 раз
 • Репутація: +2/-0
 • Двічі матуся!
  • Награды
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #2 : 05 Січень 2010, 14:31:52 »
ми коробками любимо гратись, але залази, вилазим, іграшки кидаємо, хто влучить. Я за коропки. А ті що продають, то дійсно до одного місця. Мої малі з візочками так бігали літом, билися d93 але машинки на першому місці у нас
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 


Offline Альонка???Автор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2320
 • Поблагодарили: 78 раз
 • Репутація: +158/-0
 • Консультант-психолог
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Альона
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #3 : 21 Лютий 2010, 17:38:17 »
 Брязкальце - універсальна іграшка, яка служить дитині протягом першого року життя. В принципі, нею може стати будь-який предмет, що видає при струшуванні шум. Не випадково першими дитячими брязкальцями на Русі були бубенчики з кінської збруї. Брязкальця сприяють розвитку концентрації уваги, зорового і слухового сприйняття, координації рухів.
Для перших трьох місяців життя необхідні:
Іграшки-підвіски, які кріпляться на ліжечко (а пізніше - на манеж) за допомогою спеціального кронштейна або дуги. Ці іграшки можуть бути жорсткими або м’якими, більш менш великими, у формі кулі, куба або фігурки, однотонні, строкаті, блискучі, в смужку, в цятку, але обов’язково приємного кольору. Особливо приверне увагу малюка колобок з очками і ротом, також підвіска, яка блистить при обертанні. Дивлячись на них, малюк вчиться зосереджувати погляд на «яскравій плямі». Таким чином розвивається його зорова активність.
Музична підвіска-карусель розвиває вміння стежити за рухом предметів по кругу, прислухатися до ненав’язливої мелодії. Проте купляючи подібного «мобіля», слід звернути увагу на те, як розташовані на ньому іграшки. Малюк, що лежить на спині, повинен бачити кожну фігурку цілою, а не її нижню частину, яка може бути вузькою смужкою. Трохи пізніше фігурки від «карусельки» або від «підвіски» можна використовувати окремо, як звичайні брязкальця, оскільки вони і самі-по-собі «уміють» пищати і гриміти.
 Брязкальця на ручці є образними фігурками і геометричними формами (одиничні великі або з декількох маленьких). Сама іграшка може бути м’якою або жорсткою. Важливо, щоб вона була достатньо виразною по конфігурації і кольору. При покупці такого брязкальця варто перевірити, чи не дуже вона важка для малюка.
Брязкальце на кільці - невелике і легке, чудово підходить саме для малюка перших двох місяців життя. Це іграшка (зазвичай мила мордочка тварини або лялечка-матрьошка), яка міцно закріплена у верхній частині кільця. Малюкові зручно її утримувати в руці і, мимоволі розмахуючи, відчувати щось в долоньці. У кільці-ручці можуть бути кольорові кульки, що переміщаються, за якими можна спостерігати через прозору пластмасу. Нерухома іграшка виконана, як і кільце, з пластмаси або ж із щільної тканини. Подібні брязкальця є і в «протилежному» виконанні: кільце тканинне, м’яке, іграшка пластмасова, жорстка.
З другого півріччя життя малюкові знадобляться:
Брязкальце-грохотушка з рельєфними деталями, що вільно переміщаються по кільцю, у вигляді плоских геометричних форм, ключиків, рибок створює при трушенні шумові звуки, а також сприяє формуванню у малюка уміння перебирати руками нанизані предмети, пересуваючи їх по кругу. Деякі подібні іграшки можуть також виступати в ролі «прорізувачів» зубів, оскільки виконані за особливою технологією із спеціального матеріалу.
 Брязкальця на кільці з рухомими деталями. Фігурка або кулька можуть бути вгорі або в середині кільця. Ці іграшки служать для розвитку дотику, самостійних маніпуляцій, розвивають діяльність двома руками і рух пальчиків. Дитина торкається рухомої деталі, і вона починає гойдатися або крутитися залежно від зусилля його рухів. Малюк зосереджується, спостерігає, у нього виникає бажання повторити дію - викликати обертання знову.
На жаль, подібні брязкальця не завжди зручно утримувати дитині, оскільки всередині кільця знаходяться додаткові деталі (колечка або фігурки), що заважають захвату.
Брязкальце з намистинами (дерев’яне або пластмасове) сприяє концентрації уваги, розвиткові у малюка навиків дії двома руками, а також розвиває дрібну моторику, підводить до усвідомлення причинно-наслідкових зв’язків, формує цілеспрямовані рухи руки під контролем зору: потягнув-витягнув, потягнув-сховав. Брязкальце при струшуванні видає постукуючі звуки, які відрізняються від інших «дзвінких» брязкалець. Грати з нею дитина може тільки у присутності дорослої, оскільки намистинки можуть потрапити в рот, якщо у малюка зберігається тяга до орального дослідження предметів.
Брязкальце на присосці зручно прикріплювати до столика, і скинути її на підлогу карапуз не зуміє. Вона має те ж значення для розвитку дитини, що і брязкальце на кільці з рухомими деталями, але відрізняється тим, що малюк не зможе тримати її в руці - тільки чіпати і поплескувати. Від самостійних дій дитини рухома частина брязкальця прокручується. Цей процес дуже подобається карапузам і викликає у них бажання повторити свої рухи.
Іграшки-брязкальця без ручки - диски, кульки, яєчка, колобки. Вони можуть бути прозорими і матовими. А всередині знаходяться горошинки, пищавки, дзвіночки. Використовуються ці забавки для зосередження слухової та зорової уваги малюка, розвитку у дитини здатності розрізняти звуки. Спочатку дорослий застосовує їх в грі з дитиною. А після того, як малюк навчиться трясти і стискати іграшку, її дають йому в самостійне користування. Крім того, кулі і колобки з мелодією можуть стати стимулом при навчанні дитини повзанню.
Брязкальце з кнопками. Окрім шумового ефекту при трушенні, цей вид брязкальця може видавати мелодію або пищати, якщо натиснути на кнопку. При цьому може виникати і світловий ефект. У грі дорослий вчить дитину самостійно натискати на виступ в корпусі і отримувати очікувані сигнали, зосереджуватися, повторювати дії. Іграшка дійсно виявиться корисною для розвитку, якщо не викличе у малюка байдужості або негативних емоцій. Щоб сподобатися крихті, брязкальце повинне мати зручну ручку і велику, яскраву (помітну для малюка), трохи виступаючу над гладким корпусом, кнопку. Якщо ж кнопка утопає або дуже маленька, то дитині до року ця іграшка не підходить.
Великі м’які іграшки з тканини різної фактури, як правило, представлені у вигляді забавних тварин - собачок, пташок, рибок, всередині у яких може знаходитися капсула з горошком. Вони призначені не стільки для трушення, скільки для розвитку дотику і рухової активності дитячих пальчиків. Якщо малюк торкається поверхні м’якої іграшки, мне і натискає на її частини, то чує шелестіння, оскільки в неї вшитий «хрусткий» матеріал. Вибираючи подібну іграшку, зверніть увагу на те, в яких частинах тіла «захований» звуковий сюрприз. Лапки і вушка, хвостик, вузьку мордочку дитина здатна легко обхопити, стиснути і пошарудіти. А ось всередині великої частини іграшки (тулуба) малюк не зможе самостійно добитися звукового ефекту.
Універсальні, з погляду віку, варіанти брязкалець:
Латексні брязкальця можуть злегка пахнути ваніллю або полуничкою, дерев’яні - ялівцем або хвоєю. Вони розвивають нюх, але дітям, схильним до алергії, можуть і не підійти.
М’які брязкальця, виконані з різного тканинного матеріалу (махрові, в рубчик, шовковисті), стимулюють дотикові відчуття. У таких іграшок може бути або жорсткий утримувач або м’який, з різним наповнювачем (частинки більш менш дрібні). В останньому випадку вони дійсно допомагають розвинути шкірну чутливість дитини, коли він обхоплює і стискає їх. Такі «особливі» брязкальця слід давати малюку тільки у присутності дорослого, оскільки малюк може прокусити тканину і розсипати дрібний вміст. А взагалі рукоятки (утримувачі) для брязкалець підбираються різні: гладкі і ребристі, з невеликими опуклостями і «западинами», з пластмаси, латексу або щільної тканини, можуть бути тонкими і товстішими. Вкладаючи поперемінно їх в ручку малюка, дорослий допомагає йому розвивати чутливість долонь.
Брязкальця-булави, у яких кулі або фігурки знаходяться з двох сторін утримувача, зручні для формування захоплення, утримування і розгляду одразу двох «об’єктів», або кожного по черзі, якщо ворушити зап’ястям.
Брязкальця з ручками, розташованими з двох сторін, призначені для того, щоб малюк тримав їх двома руками і розглядав кульки під прозорим ковпаком. Замість кульок може бути вмонтоване небитке люстерко, дивлячись в яке, дитина знайомиться із самою собою, підносить до лиця, розглядає своє віддзеркалення.
Як правильно вибрати брязкальце?
 Для того, щоб перші іграшки подобалися крихітці і допомагали йому правильно розвиватися, дорослі при їх покупці повинні звернути увагу на декілька моментів:
•   конструкція іграшки повинна відповідати руці малюка, мати обтічну форму, без гострих виступів і дрібних, неміцно закріплених деталей. Бажано, щоб розміри всіх частин брязкальця були достатньо великі, і дитина не змогла засунути їх в рот;
•   конфігурація іграшок повинна бути найрізноманітнішою: фігурки тварин, геометричні форми з округлими кутами, колечка, лялечки, матрьошки;
•   підбирати брязкальця краще з різним шумовим ефектом, з дзвіночками або з бубонцями. Звичайно, брязкальце називається так від слова «брязкати». Але це не означає, що її звук повинен бути різким. Приємне слуху звучання принесе більше користі. Хоча одна «грохотушка» теж не зашкодить;
•   з перших днів потрібно оточувати малюка іграшками різних кольорів. Брязкальця можуть бути однотонні, в смужку, з крапками. Але особливий інтерес представляють прозорі, з предметами, що перекочуються усередині (дрібними або великими, такими, що крутяться або плавно переміщуються);
•   зупинивши вибір на якій-небудь іграшці, слід прочитати її опис і дізнатися, для якого віку вона призначена. Не всі предмети із загальною назвою «брязкальце» однаково підходять дитині двох і дев’яти місяців. У кожному мікроетапі - свої вікові можливості і завдання розвитку, які вирішуються за допомогою різних іграшок або методик.
Правила безпеки
Купувати брязкальця - обов’язково тільки в спеціалізованих магазинах (з’явилися вони і в аптеках), які співпрацюють із відомими дитячими фірмами.
Не варто купляти забавки для свого малюка в кіосках і на лотках - там вони, як правило, не мають сертифікату якості. Можливо, зовні вони виглядатимуть вельми привабливо, але немає гарантії, що ці вироби зроблені із безпечного для дітей матеріалу і з них не облізе фарба і не висиплеться наповнювач. Певну обачність слід виявити і при покупці іграшок з пластмаси. Купляючи їх у сумнівних продавців, не можна бути упевненим в тому, що пластмаса, з якої вони виготовлені, нетоксична. Крім того, для немовлят слід купувати іграшки і брязкальця з достатньо м’якого пластика. Твердий матеріал зовсім не відрізняється міцністю і не витримує всіх маніпуляцій, які з ним проробляє малюк. Гострі шматки, що в результаті відкололися від іграшки, можуть поранити дитину.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline darkfly

 • Своя Мамка
 • ******
 • Повідомлень: 575
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +42/-0
  • Награды
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #4 : 22 Березень 2010, 18:38:52 »
Іграшки, що допомагають дітям зростати (з журналу "Зростаємо разом" № 7 2009)

Значення гри в розвитку дитини вже давно доведене в психолого-педагогічній літературі. Саме гра допомагає малюкові дізнатися про себе і навколишній світ; розвиває сприйняття, фізичну силу та координацію; сприяє одночасному розвитку фізичних, соціальних і мовленнєвих навичок, а також стимулює бажання дізнаватися про щось нове. Під час гри у дітей формується само-оцінка, самоконтроль і система цінностей. У процесі гри дитина дізнається, як сконструйовані речі, як лю-ди ставляться одне до одного, а також їм надається унікальна можливість спробувати себе в нових ролях.

Фахівці відзначають, що, обираючи іграшку для дитини, необхідно звернути увагу на такі її характеристики:
1) безпека іграшки (для самої дитини і для оточуючих);
2) маса іграшки (забезпечує комфорт дитини);
3) колір і матеріал, із якого зроблена іграшка (естетичне задоволення, а також це основні умови для розвитку органів чуття малюка);
4) пізнавальна і розвивальна цінність (іграшка має виконувати певну функцію в розвитку дитини: розвиток дрібної моторики, розвиток творчості; пізнання особливостей навколишнього світу та ін.);
5) можливість легко і просто тримати іграшку в по-рядку (має велике значення для дорослих, які стежать за станом іграшок, з якими грається дитина);
6) відповідність іграшки до вікових особливостей дитини.

Саме на цьому ми і зупинимося детальніше. Так, для дітей до трьох років рекомендуються такі іграшки.

Каталки (іграшки на коліщатках і на паличках, які можна тримати за ручку і штовхати). Чудово, якщо каталка не просто їде, а ще й мигає, співає пісеньки, крутить головою.

М’ячики. Підходить маленький легкий м’ячик (якщо малюк улучить м’ячем собі або іншому по голові — не буде боляче). У той же час м’ячик не повинен бути стрибучим, щоб його можна було штовхати ногами і наздоганяти.

Пірамідки, мотрійки. Однорічній дитині підійдуть найпростіші пірамідки. Нехай складає одну формочку в іншу. А ось дитині після року потрібна іграшка складніша, де частини потрібно добирати за кольором, формою. Ці предмети добре розвивають дрібну моторику, сприяють розвитку координації руки і ока. Фізіологи підкреслюють, що в мозку ділянки, що відповідають за мовлення і координацію дрібних рухів, містяться поряд. Томуз в’язок очевидний: чим більше дитина грається з дріб-ними предметами, тим швидше вона почне говорити.

Кубики. Дитині до року рекомендуються яскраві барвисті кубики в невеликих кількостях. Дворічній дитині можна запропонувати складні кубики для викладання картинок або з літерами.

Пісочні набори допоможуть дитині ознайомитися з властивостями піску (сухий, мокрий), а також снігу.

М’які зайчики, мишенята, ведмежата та інше необхідні для розвитку емоційної сфери. Укладання і годування таких іграшок — перший досвід сюжетно-рольової гри.

Пупси. Викликають особливу любов як дітей, так і дорослих. По-перше, не забруднюються (або легко відмиваються). По-друге, є багатофункціональними (можна на них шити одяг, купати їх разом із дитиною, використовувати на прогулянці).

Психологи не рекомендують купувати і дарувати ді-ям до трьох років ляльки, що вміють говорити, плакати, оскільки це загальмовує розвиток мовлення дитини, а також може негативно позначатися на емоційному розвитку дитини.

Набори для дитячої творчості (суміш для ліплення, олівці, фарби, крейда) необхідні для розвитку уяви і фантазії. Особливою любов’ю у дітей користуються «пальчикові фарби», в які дитина занурює руку, а потім залишає відбитки на великому аркуші паперу. Суміш для ліплення краще виготовити в домашніх умовах із води, борошна та солі. Ця суміш є безпечною для малюка, навіть якщо він вирішить її скуштувати.

Для того щоб ігри сприяли розвитку дитини, дорослим, які перебувають поруч із дитиною до трьох років, під час гри необхідно:
• більше розмовляти з дитиною (під час розмови має сенс змінювати інтонації, робити паузи, щоб малюк також міг висловитися), оскільки це забезпечує мовленнєвий розвиток;
• заохочувати дитину досліджувати нові предмети, торкатися до них (при цьому перелічуйте властивості предмета: твердий, м’який, холодний, гладкий та ін.);
• вигадувати різноманітні ігри з маленькими лялечка-ми (або розмальованими пальцями), нехай вони живуть реальним життям. Такі міні-спектаклі сприяють розвитку мовленнєвого запасу дитини;
• пропонувати дітям музичні інструменти (барабан, маракаси тощо). Биття в барабан задовольняє потребу малюка виплеснути енергію, якої в нього так багато.  А під музику діти танцюють і стрибають. Така можливість допомагає малюкам краще відчути своє тіло;
• ознайомити малюка з книжками. Спеціальні видання з сюрпризами, кольоровими картинками неодмінно зацікавлять дитину. Таке заняття допомагає малюкові розслабитися.

Дітям із п’ятирічного віку можна замість пупса придбати справжню ляльку. Адже в цьому віці дівчинка вже звертає увагу на одяг, асоціює себе з модницею, принцесою.

Настільні ігри доцільно купувати і дарувати дітям із п’яти років, оскільки рівень їхнього розвитку дозволяє виконувати запропоновані в іграх завдання. Також перші навички читання і лічби роблять можливим використовувати різні види лото. Крім того, настільні ігри можна розглядати як один із перших дослідів колективних ігор, а отже, дитина продовжує розвивати свій досвід спілкування з людьми (і не тільки рідними дорослими, але й з однолітками).

Театральні ігри (маски, пальчиковий або ляльковий театр та ін.) сприяють розвитку в дитині артистизму.

Ігрові набори («Айболить», «Магазин» та ін.) дозволять дошкільникові приміряти на себе соціальні ролі.
Позитивні моменти рольових ігор:

• забезпечують різноманітний розвиток: психологічний, фізичний, емоційний;
• дозволяють бачити себе з боку і ставити себе на міс-це інших людей;
• полегшують розуміння дорослого світу через його імітацію;
• розвивають мислення, коли дитина розмовляє (з собою або оточуючими);
• тренують уяву і творчість;
• удосконалюють лінгвістичні та комунікативні навички;
• ознайомлюють із правилами світу, стимулюють соціальну інтеграцію (це готує дитину до дорослого життя);
• полегшують передання своїх відчуттів (задоволення, агресію та ін.) і розвивають уміння змінювати їх.

Конструктори можна вже пропонувати з дрібними частинами (наприклад, «Лего»). Дорослим необхідно пам’ятати, що перше ознайомлення з конструктором має відбуватися за їхньої безпосередньої присутності. Перші вироби краще робити разом, щоб дитина побачила, як правильно працювати з конструктором.

Усе більший інтерес викликають у дітей книжки. Яскравість книжки, як і раніше, важлива для них, але й інформація, яку вони здобувають із книги, починає привертати їхню увагу. Тому можна ознайомити дітей із різними енциклопедіями для дошкільників.

Деякі батьки пропонують п’ятирічним дітям розвивальні комп’ютерні ігри.

Якщо досвід батьків і стан здоров’я дитини дозволяють опанувати комп’ютер, то можна почати ознайомлення з ним. Але при цьому дуже важливо пам’ятати, що дитина 5–6 років не може проводити час за комп’ютером більше ніж 10 хвилин на день. І дорослі зобов’язані дотримуватися запобіжних заходів під час роботи дитини з комп’ютером:
• не економте гроші, обираючи монітор: краще при-дбати монітор із високою частотою оновлення, великою роздільною здатністю і маленьким кроком розташування крапок;
• приглушіть верхнє світло та не використовуйте настільні лампи, зведіть до мінімуму сонячне освітлення (наприклад, закрийте вікно шторами);
• не забувайте про поставу дошкільника: дитина повинна сидіти на відстані, щонайменше, 50 см від екрана, прямо і не нахиляючись уперед.

Якщо дорослі помітять у дитини після роботи на комп’ютері підвищену збудливість, дратівливість, нервозність, то, найімовірніше, нервова система дитини ще не готова до такого навантаження, і тоді заняття слід припинити.

У будь-якому випадку дорослі повинні пам’ятати, що іграшка купується не для них, а для дитини. Тому головне, щоб вона була цікавою і корисною для малюка.
 

Offline Irynka37.com

 • Новенька
 • *
 • Повідомлень: 1
 • Репутація: +0/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 місяці
 • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #5 : 09 Жовтень 2017, 17:49:40 »
Всім привіт...таке питання: дитині 4 місяці. Чи можна їй купувати їграшки що мигають різними кольорами і при цьому іграє мелодія?чи шкодить це на зір та слух?
 

Offline Ключик

 • Організатор СП!
 • Віддана Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 5302
 • Поблагодарили: 6559 раз
 • Репутація: +611/-10
 • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #6 : 09 Жовтень 2017, 18:35:08 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всім привіт...таке питання: дитині 4 місяці. Чи можна їй купувати їграшки що мигають різними кольорами і при цьому іграє мелодія?чи шкодить це на зір та слух?
на упаковці іграшки зазначено, на який вік вона підходить.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline MaryAnn04

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 173
 • Поблагодарили: 99 раз
 • Репутація: +8/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Ірина
 • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #7 : 09 Жовтень 2017, 22:45:06 »
Відкрили для себе нещодавно іграшки з паперу, живуть правда вони в нас недовго, але радості приносять багато.
 

Offline @Лисичка@

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 1829
 • Поблагодарили: 1380 раз
 • Репутація: +242/-2
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Вибираємо іграшки
« Reply #8 : 21 Жовтень 2017, 22:31:24 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Всім привіт...таке питання: дитині 4 місяці. Чи можна їй купувати їграшки що мигають різними кольорами і при цьому іграє мелодія?чи шкодить це на зір та слух?
думаю.що не можна. Принаймні я  проти таких іграшок в такому віці.