Автор Тема: Яких жінок не беруть заміж?  (Прочитано 10494 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Альонка???Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Яких жінок не беруть заміж?
« : 14 Січень 2010, 22:04:54 »
Iснує такий вид жінок, як невдахи в особистому житті. Практика доводить, що справжні представниці цього різновиду найчастіше зустрічаються у віковій категорії від 30-ти і старші. Умовно психологи поділили їх на такі типи:
«Жінка, все розуміюча (ЖВР)»
Вона розуміє всі його проблеми, які, як правило, не розуміє законна дружина. І те, що він ніколи не розлучиться, також усвідомлює. ЖВР ніколи не ставить зайвих запитань і готова будь-якої хвилини підставити своє тендітне плече, аби коханий «поплакався» (про низькооплачувану роботу, «язву»-тещу, невдячних дітей…). Часто вона підтримує коханого не лише морально, але й матеріально (запросто купує йому одяг, цигарки, а інколи й іграшки дітям під ялинку або пудру дружині на день народження). Такі жінки розуміють короткочасні появи чоловіка з чемоданом на порозі, а за два дні (після короткої телефонної розмови із законною) такі ж раптові зникнення. Вона готова терпіти його постійні недолугі побрехеньки, погрози дружини «про переламані ноги і вирване волосся, якщо не відчепиться» і кепкування та «перемивання кісточок» бабусь-пліткарок на лавочці. Щоправда, колись ЖВР таки не витримає і заявить про розрив стосунків. Але рішучість зникає тієї ж миті, коли він з букетиком дешевих гвоздик просить вибачення і каже про вічне кохання. На «все розуміючу» така простенька формула діє магічно і вона знову «розчиняється» у цих безперспективних стосунках. Коли ж вік дозволяє нарешті перестати усе розуміти, жінка залишається за броньованими дверима своєї самотності у… повному нерозумінні.
«Не хочу заміж (НХЗ)»
Взагалі-то, хоче, але увесь час заявляє, що ні. Чомусь уявляє шлюб, як невтомну працю-каторгу дружини: попрати, попрасувати, приготувати їжу, поприбирати у домі.… А чоловік для неї - це істота, яка вічно «висить» на шиї або лежить на дивані з пляшкою пива і дивиться футбол. НХЗ каже, що їй добре самій. Хоча підсвідомо розуміє, що це далеко не так. Особливо вночі, коли за вікном виє вітер. І не такою бридкою тоді здається брудна пара шкарпеток.… Але ні!! Вона відганяє ці думки. Лякає потенційних залицяльників неконтрольованою самостійністю і фемінізмом. Зазвичай, вона успішна, і костюмчик підбирає строгий, і роботу свою обожнює. До речі, у кабінеті засиджується допізна, бо не хоче повертатись у свою порожню простору квартиру, де на неї ніхто не чекає…
«Дуже хочу заміж (ДХЗ)»
Протилежність попередньому типу. Хоче заміж будь-якою ціною за першого-ліпшого. Причин для цього у неї більш, ніж достатньо (час іде, всі подруги вже дружини, мама радить, весільних фотографій немає і т. д). Кожного представника чоловічої статі у радіусі 10 метрів розцінює як потенційного нареченого. На колегу, який просто, «без задньої думки», запросив на чашечку кави, вже подумки приміряє чорний костюмчик. На першому ж побаченні розповідає переляканому хлопцеві, як назве їх первістка-синочка, де вони житимуть і якого кольору будуть блискітки на сукнях у дружок на весіллі. А потім ніяк не може зрозуміти, чому бідолашний втік посеред вечері і більше не бере слухавки…
Впізнали себе у якомусь із типів? Якщо так, то не засмучуйтесь, а спробуйте виправити ці недоліки. І ніколи не ганяйтесь за долею – вона сама вас знайде.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Re: Яких жінок не беруть заміж?
« Reply #1 : 14 Січень 2010, 22:10:14 »
Цікава стаття. Мені здається, що більшість НХЗ приховують, що насправді вони ДХЗ, а ЖВР це одночано НХЗ,  ДХЗ d30

Offline Татусь

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
  • Щасливий тато
    • Награды
« Reply #2 : 14 Січень 2010, 22:35:15 »
На рахунок першого типу - мало чоловіків покидають сім’ї заради коханки.
Другий тип - дурний тип, емансіпе. Чоловіки звикли все ж бути лідерами, а терпіти зневагу від жінки ніхі один чоловік не погодиться.
Третій тип - таких жінок бояться, у них манія. Жінка-маньячка. ТТТ. d27

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #3 : 14 Січень 2010, 23:10:47 »
Переважно ДХЗ закічують тим що досить рано виходять заміж "по зальоту" і розводяться на перший-другий рік спільного життя. А залишившись з дитиною на руках, шанс вдруге вийти заміж знижується на порядки.  :(

Offline Vika

• Зацікавлена Мамка
  • Двічі матуся!
    • Награды
« Reply #4 : 17 Січень 2010, 22:21:07 »
Просто треба не вимахуватись перед чоловіками, не корчити з себе "стерво", мужики таких не люблять. Будьте собою, дівчата, тоді і мужчинам буде легше з вами спілкуватись. Навчіться смачно готувати, бути люблячою і не нависати, і все буде добре  d27

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #5 : 17 Січень 2010, 23:52:17 »
Цитата: Vika
Будьте собою, дівчата

От твої б слова та всім у вуха...

є такий гарний вислів: "для щасливого життя мало знайти собі підходящу пару... треба ще самому бути підходящою парою"... ;)
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #6 : 21 Травень 2011, 19:48:02 »
Цитувати
Навчіться смачно готувати, бути люблячою і не нависати, і все буде добре
з цим би я поспорила.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 21 Травень 2011, 20:50:51 »
А в мене готує мультиварка d27

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #8 : 21 Травень 2011, 22:01:21 »
Цитувати
самому бути підходящою парою"...

Хороший вислів...

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
« Reply #9 : 09 Червень 2011, 15:58:05 »
Оце сто працент, я ось тоже прискіплива дуже,строга, правильна,моєму чоловіку можливо і не комфортно зі мною,але він  мене любить і знає що я теж його люблю,і крім того що я прискіплива,з іншої сторони готова допомогти в любій сиуації
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #10 : 11 Листопад 2012, 03:30:27 »
Цитувати
майже не готую, нависну так, що мало не покажеться
Цитувати
прискіплива дуже,строга, правильна,моєму чоловіку можливо і не комфортно зі мною
та я також буває так пиляю, що ойоооойой  d100
То ми, напевно, з тих, що не тільки заміж беруть, а ще й живуть ;)
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #11 : 29 Листопад 2012, 20:01:13 »
Мені здається в українському суспільстві просто не існує жінок типу НХЗ. В нас це ще не прижилось, і ще досі кожна жінка мріє про сімю і дітей. ІМХО
А щодо жінок, яких не беруть заміж, вважаю, що їм просто ще не повезло зустріти свою пару. Бо на кожен товар - свій купець.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +464/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #12 : 29 Листопад 2012, 20:20:35 »
а мій мене періодично язвочкою називає  z5 d112 але де вже тепер дінеться   d30

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #13 : 29 Листопад 2012, 21:52:48 »
от справді чоловіки такі дивні - як їх у всьому слухати і коритися - ти їм явно не цікава - а лише варто зробити пару скандальчиків, або пару раз трубку не взяти, коли він наярює - все, у них інстинкт мисливця і вічна любов d110 де логіка d104
я взагалі-то не конфліктна людина і при всіх сварках іду перша миритися, бо не можу  не балакати по пару днів і т.д.
але зато в мене стільки є капризів, що це покриває мою поблажливість))))) чоловіку зі мною явно не сумно - я можу послати пізно ввечері в нічний магазин, або щось таке вигадати, що конче зробити, або просто так голови йому завертаю - і якось він то терпить d104 і навпаки тоді якось коло мене починає "круги нарізати"))))))

Offline galohka

• За мир і свободу
  • Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #14 : 05 Листопад 2013, 20:52:58 »
Золоті слова дівчата, потрібно все життя вчитись будувати свою сімю. Згідна всі 100 із "Непийпиво" та "Vika"

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #15 : 26 Червень 2014, 08:23:54 »
Я до всього вище сказаного ще додала, вміти прощати!