Автор Тема: 6 помилок жінок. Перша – ти йому не мама!  (Прочитано 14214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline march

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: 6 помилок жінок. Перша – ти йому не мама!
« Reply #85 : 21 Грудень 2012, 16:59:06 »
jet
дуже класно все розписано!!супер!

Offline galohka

• За мир і свободу
  • Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #86 : 05 Листопад 2013, 20:47:38 »
Всі чоловіки однакові, а ми не задумуємось над тим що жінки напевно теж одинкові у своїх правилах, уподобаннях, Всі ми хочемо від чоловіка одного і того ж. Напевно нам потрібно не ЖЕРТВУВАТИ СВОЇМИ УПОДОБАННЯМИ, а пристосовуватись до тих умов, які складаються і мвчитись варіювати. Звичайно потрібно ж розуміти, що скільки вільного часу немає як до весілля, особливо із появою дітей, тож давайте дивитись реальніше на речі - ніхто нікого не повинен балувати, заміняти матір чи щось інше, однак ЛАСКИ хочуть всі. Я звичайно за рівноправя.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #87 : 16 Січень 2014, 12:46:35 »
Ось знайшла продовження.Дещо вибрала.(можуть бути помилки перекладу)
Помилка № 3
Жінки закохуються в потенційні можливості чоловіків
Чи відчуваєте ви гордість від своїх здібностей " виявляти в чоловіках їх найкращі якості" ?
Чи говорили ви коли-небудь собі , що " достатньо лише трохи попрацювати" , і чоловік , якого ви любите , стане таким , яким ви його хотіли б бачити?
Чи вважали ви коли-небудь , що ваш чоловік не домігся такого успіху , якого хотів , бо поруч з ним не було людини , " по- справжньому його люблячого і підтримуючого " ​​, поки він не зустрів вас .
Як ми закохуємося в потенційні можливості чоловіків
1 . Ми виконуємо " місію емоційного порятунку" , знаходячи чоловіків , які не бажають допомогти самим собі , і намагаємося " врятувати " їх.
2 . Ми знаходимо чоловіків , які недостатньо люблять нас або поводяться з нами не так , як нам хотілося б , і при цьому ми переконуємо себе в тому , що в глибині душі вони зовсім інші.
Істина ж полягає в тому , що , якщо чоловік сам любить себе , він зміниться!
Жінки , які закохуються в потенційні можливості чоловіка , часто самі не впевнені в собі і вважають , що неодмінно щось повинні робити , щоб їх любили. Ми вибираємо емоційно збиткових людей і починаємо любити їх всупереч тому , що вони насправді собою являють . А потім ми говоримо : " Поглянь , яка я любляча , терпляча , терпима і стримана . Мене не можна не любити , чи не так? "

Мати хороші стосунки з чоловіком - це означає любити його таким , який він є зараз . Не можна любити людину всупереч тому , який він зараз , або в надії на те , що він буде іншим завтра .

Чому жінки закохуються в потенційні можливості чоловіків
Ми намагаємося уникнути складної боротьби за свою власну кар'єру , за розкриття своїх можливостей , вирішивши , що ми несемо відповідальність за когось.
Ми відчуваємо задоволення , демонструючи , які ми люблячі, терплячі . Ми відчуваємо себе невдахами і лаємо себе , якщо наші чоловіки не згортають на той шлях , який ми їм визначено .
Жінки люблять все покращувати і удосконалювати ! Ми любимо облаштовувати наші будинки , приводити в порядок зачіски і т. д.! Це природне природне почуття творення живе всередині кожної з нас . І жінці дуже складно відмовитися від удосконалення чого-небудь.
Як визначити , чи є ви " рятувальником"
Ось деякі ознаки , за якими ви можете визначити , здійснюєте ви помилку № 3 чи ні:
ви переконуєте себе з місяця в місяць , що вашому чоловікові потрібно зовсім небагато часу , щоб налагодити життя і встати на ноги ;
ви говорите собі , що ніхто по- справжньому не любив вашого чоловіка і що ви будете тією єдиною людиною , який , люблячи , змінить його ;
ви відчуваєте , що ніхто не розуміє вашого чоловіка і що тільки ви знаєте, який він , - " ви не знаєте його так , як я" ;
ви вибачаєтеся перед своїми друзями та рідними за те , що ваш чоловік недостатньо уважний до вас чи за його негідну поведінку ;
ви відчуваєте , що не можете кинути цього чоловіка , бо це може зміцнити його в почутті його непотрібність , і тоді він вже ніколи не зміниться ;
ви переконуєте себе , що , якщо навіть ваш чоловік і не платить вам теплотою і щирістю за вашу турботу , вам все одно потрібно продовжувати підтримувати з ним взаємини.

1 . Сконцентруйте вашу творчу енергію , насамперед, на ваших життєвих цілях , на своїй кар'єрі , а не на справах вашого чоловіка. Складіть список ваших устремлінь і цілей і конкретний план їх здійснення. Дотримуйтесь цього плану і не відхилятися від свого шляху. Це означає , що , якщо ви запланували прийняти участь у радіопередачі , щоб придбати нових клієнтів у своєму бізнесі , а ваш приятель потребує допомоги з ремонту його квартири , йдіть на свою зустріч! Пам'ятайте про те , якими були ваші життєві цілі до знайомства з вашим другом , і дотримуйтеся їх в першу чергу.
2 . Складіть список : "Від чого я відмовляюся у своєму житті , " рятуючи "чоловіка" . Часто ви навіть не підозрюєте , скількох радостей ви позбавляєте себе , " рятуючи " чоловіків. Складання цього списку допоможе вам звернути на це увагу.
3 . Знайдіть собі такого чоловіка , який би сам ніс за себе відповідальність і намагався досягти успіху , щоб вам не довелося робити цю роботу за нього . Немає нічого поганого в тому , щоб підтримувати чоловіка, якого ви любите , в його професійному зростанні і допомагати йому в його прагненні змінитися. Якщо двоє людей люблять один одного , вони , звичайно ж , будуть допомагати один одному розкрити свої потенційні можливості. Але тут важливо , щоб ви працювали як команда - щоб ваш чоловік так само відчував відповідальність за свій прогрес , як і ви.

Offline Яська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #88 : 16 Січень 2014, 12:54:02 »
Помилка № 4
Жінки приховують свої достоїнства і компетентність

1 . Ми говоримо про себе в зневажливому тоні , лаючи за будь-яку саму малу помилку і демонструючи оточуючим невдоволення собою.

2 . Ми протестуємо , коли чоловіки намагаються зробити нам комплімент , і намагаємося не підтримувати розмову , коли мова йде про будь наших достоїнства.

3 . Ми приховуємо наші таланти і досягнення від своїх чоловіків.

Чому ми приховуємо свої успіхи і здібності
1 . Ми приховуємо свої успіхи і здібності , тому що вважаємо , що в цьому випадку чоловіки будуть більше нас любити.
2 . Як жінки , ми звикли думати , що , створивши у чоловіка відчуття переваги над нами , ми неодмінно заслужимо його любов .
Вступаючи у взаємини , ми віримо , що , якщо будемо виглядати в очах чоловіка занадто добре , він не захоче бути з нами , і тому трудимося над тим , щоб він виглядав краще , ніж він є , а ми гірші , ніж ми є.
3 . Ми приховуємо успіхи і здібності , тому що боїмося виглядати самовдоволеними або самовпевненими .
Чому , приховуючи свої здібності , ми не досягаємо бажаних результатів
1 . Приховуючи свої достоїнства , ви вбиваєте пристрасть у ваших взаєминах. Коли ми применшуємо свої досягнення і приховуємо свої здібності від наших чоловіків , ми розраховуємо , що будемо виглядати менш лякаюче і привабливіше в очах коханих, однак насправді результат буває абсолютно протилежним.
2 . Звикаючи приховувати свої достоїнства від чоловіків , ви врешті-решт починаєте приховувати їх і від себе. Не випадково кажуть: те , що не бачиш , легко забуваєш . Применшуючи свої досягнення в очах інших , ви все менше пам'ятайте про них самі
Рішення: припиніть приховувати свої достоїнства.
3 . Складіть список своїх достоїнств , талантів , досягнень , заслуг і просто хороших якостей і покажіть його вашому супутнику .

4 . Пришивайте компліменти , перестаньте применшувати свої достоїнства і досягнення і насолоджуйтеся своєю пишністю . Дивно , як часто ми здійснюємо помилку № 4 неусвідомлено , самі того не підозрюючи . Постежите за собою і переходите в своїй поведінці від приховування своїх достоїнств до їх демонстрації. І наступного разу , коли вам зроблять комплімент , зробіть глибокий вдих і просто скажіть: " Спасибі!" Викиньте у вікно вашу помилкову скромність .
5 . Шукайте такого чоловіка , який хотів би , щоб ви сяяли . Ми всі знаємо , що є такі чоловіки , які в силу різних причин не можуть жити з жінками сильними і впевненими в собі. Важко відчувати себе комфортно поряд з людиною, яка не хоче , щоб ви сяяли . Переконайтеся в тому , що ваш партнер буде підтримувати вас у вашому прагненні стати чудовою жінкою.

Offline Яська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 16 Січень 2014, 13:01:23 »
Помилка № 5
Жінки підкоряються чоловікам

Я називаю тих з нас , хто підпорядковується чоловікові в надії заслужити за це любов , мученицями в ім'я любові. Мученик - це людина, яка вирішує принести особисту жертву в ім'я якої мети. Що стосується жінок , то тут ми часто маємо справу з тим , що вони жертвують самоповагою , самооцінкою , почуттям власної гідності і своєю чистотою заради того , щоб заслужити любов чоловіка .
Як ми принижуємо своє жіноче гідність
Приниження нашого жіночої гідності . Це означає :
дозволяти чоловікам поводитися з нами так , як ми ніколи б не хотіли , щоб поводилися з нашими дочками ;
не захищати свою гідність тоді , коли це робити необхідно ;
жити в страху - викликати несхвалення або заслужити критику партнера;
жити , задовольняючись значно меншою любов'ю і увагою , ніж ви заслуговуєте.

Кожен раз , коли ви дозволяєте чоловікові звертатися з вами нешанобливо або негідно , ви втрачаєте повагу до себе.
Ми так звикли до того , що до нас ставляться без належної поваги , що дозволяємо чоловікам любити нас набагато менше, ніж ми того заслуговуємо.

Ось деякі рекомендації , які допоможуть вам подолати помилку № 5 .
1 . Припиніть заохочувати негідне ставлення до вас чоловіків.
Жінки роблять одну з найбільших своїх помилок , відповідаючи чоловікам ніжністю і любов'ю на їх погане до них ставлення.
Як же ми робимо це ? Ми обіймаємо і цілуємо чоловіків , які дозволяють собі розмовляти з нами нешанобливо ; ми не тільки не зупиняємо чоловіка, який кричить на нас , а ще і просимо у нього вибачення за те , що вивели його з себе ; ми займаємося коханням з чоловіком , який кілька годин тому буквально змішував нас з брудом і навіть не подумав вибачитися ; ми оточуємо теплом і турботою чоловіків , що образили наше почуття , щоб показати їм , що ми все одно їх любимо.
Які ж висновки роблять чоловіки з такого нашої поведінки ?
Ти можеш поводитися зі мною як завгодно , я все одно буду любити тебе . Більш того , чим гірше ти зі мною звертаєшся , чим більше ти мене залякуєш - тим більш ніжною і ласкавою я буду.

2 . Складіть два списки : "У чому я підкоряюся чоловікові" ; "Як я граю роль рабині " .
Дуже важливо написати все це на папері. При цьому ви , можливо , вперше усвідомлюєте , в чому проявляється ваша роль мучениці в ім'я любові , а це перший крок на шляху подолання цієї поганої звички. Покажіть ці списки своїй подрузі , щоб , даючи собі обіцянку вести себе інакше , ви знали , що хтось буде контролювати вас з боку .

3. Складіть для себе перелік правил поведінки , в якому ви повинні визначити , що можна, а що не можна допускати у відносинах з чоловіком. Я докладніше розповім про це в заключній главі книги.
4 . Зберігайте свою гідність !
Пам'ятайте ! Зберігати свою гідність у взаєминах з чоловіком не означає придушувати свого партнера. Це означає ставитися до себе з любов'ю і повагою , що неодмінно викличе у чоловіка таке ж до вас ставлення .

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #90 : 16 Січень 2014, 13:06:09 »
Щось 3 і 4 помилка, то зовсім не про мене....... я  б навіть сказала занадто не про мене...... В мене до чоловіків взагалі і до свого в тому числі немає не крихти жалості чи співчуття в плані роботи, карєри, грошей...... Може то і занадато, але якось так мене виховали.... "раз в тебе чогось немає, то значить ти сам цього не хочешь, немає жодних причин чи виправдань чому в когось є а в когось немає чогось - тільки лінь".

Offline Яська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 16 Січень 2014, 13:07:05 »
Помилка № 6
Жінки поводяться , як маленькі дівчинки , якщо хочуть чогось добитися від чоловіків

Як же це проявляється?
1 . Ми поводимося наївно і демонструємо нерозуміння , в той час як прекрасно усвідомлюємо , що відбувається.

Чоловіки в такій ситуації починають відчувати себе більш досвідченими , знаючими людьми. Така поведінка жінки штучно підвищує чоловічу самооцінку і створює їм атмосферу комфорту у відносинах з вами , але тільки тому , що вони відчувають свою перевагу над вами , а не тому , що поважають вас .
2 . Ми зображуємо образу, в той час як насправді відчуваємо гнів .
Ви плачете , коли вас образили ?
Ви дуєтесь , замість того щоб сказати чоловікові , що він веде себе , як скотина , і ви ситі цим по горло ?
Ви роздратовані тоді , коли треба б встати і піти?
3 . Ми вдаємо розгубленими , у той час як зовсім не відчуваємо цього почуття. Це одна з найбільш шкідливих жіночих звичок. Ми вдаємо , що не знаємо , чого хочемо , або не можемо розібратися у своїх почуттях , або не розуміємо , що робимо. Всім своїм виглядом ми кличемо про допомогу , і тут з'являється чоловік і рятує нас . Яка радість !
4 . Жінки звертаються з чоловіками , як з батьками .
Немає нічого поганого в тому , щоб дозволити чоловікові , якого ви любите , час від часу проявляти про вас батьківську турботу . Однак це небезпечний симптом , якщо ви звертаєтеся з ним , як з батьком , постійно. Це зазвичай проявляється в наступному:
ви називаєте свого коханого " ​​татусь" ;
ви сидите у нього на колінах і любите дутися ;
ви признаєтеся йому , що сьогодні були " поганою дівчинкою " ;
ви дозволяєте чоловікові контролювати сімейний бюджет і отримуєте від нього гроші на кишенькові витрати.
5 . Ми розмовляємо з чоловіками тоненьким дитячим голоском .
Ми вдаємося до цього в тих випадках , коли :
боїмося сказати те , що думаємо ;
побоюємося реакції чоловіка ;
припускаємо , що зустрінемо несхвалення .
6 . Ми створюємо плутанину у своєму житті , щоб дати чоловікові можливість врятувати нас .
Ви живете від кризи до кризи?
У вас завжди відбувається щось надзвичайне , і ви постійно потребуєте допомоги чоловіки , в його раді?
Один з аспектів гри в маленьку дівчинку передбачає доведення своїх справ до повного краху , щоб чоловік міг прийти і врятувати вас .

Рішення: припиніть поводитися з чоловіками , як маленька дівчинка.
1 . Складіть список : "У чому проявляється моя гра в дівчинку" . Цілком можливо , що , складаючи цей список , ви будете відчувати почуття збентеження , але , повірте мені , це допоможе вам подолати помилку № 6 . Наступного разу , коли ви зловите себе на тому , що намотуєте локон на пальчик , або говорите співуче , або робите ще що-небудь подібне, ви випробуєте відчуття огиди і припиніть .
2 . Плачу , запитайте себе , а не розлютило чи вас щось ? Про це важливо не забувати , особливо якщо ви довго заганяли всередину почуття гніву . Ви можете виявити , що насправді ви поза себе від люті. І тоді , можливо , ви віддасте перевагу висловити справжні почуття , а не ховати їх за сльозами . Безумовно , це не означає , що ви не повинні дозволяти собі плакати чи що ви завжди зліться , коли плачете . Просто зверніть на це увагу.
3 . Випробовуючи почуття розгубленості або безпорадності , запитайте себе : "Я дійсно розгублена ? Чи це ..." Це дуже складно. Перш ніж впадати у відчай і закликати на допомогу чоловіків , з'ясуйте для себе , в чому ж причини вашого стану. Деякі з ваших звичок, що змушують грати роль дівчинки , можливо , дуже старі , і вам не так-то просто буде з ними розлучитися. Але постарайтеся полюбити в собі жінку .

Нагадаю,що це
Уривки з книги Барбари де Анджеліс "Секрети про чоловіків , які повинна знати кожна жінка"

Offline Яська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 16 Січень 2014, 13:09:28 »
То напевно не обов"язково мати всі помилки.Хітовою є саме перша помилка!А от остання то вже дуже індивідуальна!!!