Автор Тема: Які риси ви найбільше цінуєте в людях? А які - ні?  (Прочитано 51117 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
хронічно не переношу брехню, підлість, заздрість, занудство.  d109
в чоловіках жадність d109
не люблю: повільність, меркантильність, песимізм.
люблю: оптимізм, відвертість, чесніть, амбітність - це риси, які заставляють іти вперед.
сприймаю більш-менш -  занощивість та високомірність, бо зазвичай за ними ховаються не такі вже й погані люди.
дуже люблю - врівноваженість, вміння вислуховувати... мені їх не вистачає d100 а ще подобається, коли жінка жіночно спокійна, а чоловік в міру енергійний (не люблю неповоротких і важких на підйом)

сама - занадто відверта, можливо навіть різка, довірчива, за що себе попрікаю, і стараюсь позбутись цих недоліків, поки-що не вдається.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Нелюблю людей двулічних,заздрісних,брехливих,лінивих,корисливих.....цю строку можна довго продовжувати,краще сказати так:ціную у людях щирість,мудрість,вміння вислухати та у всьому бачити позитив!! d41
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline koval4u4kas

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Я твой недостаток, ты - моя Вселенная...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Знаєте, дівчатка, до знайомства зі своїм чоловічком, я б ніколи не наважилась сказати людині в очі все, що думаю! Мій чоловік читав Омара Хайяма, мабуть тому любить пофілософствувати і бути психологом)) Завжди з ним розмовляємо на якісь серйозні глобадьні теми...
Так от, після нашого знайомства я навчилась говорили людям все в очі, багато "друзів" зі свого оточення я відсіяла, так як всі не люблять лицемірів! З минулого життя (до чоловіка) зі мною залишились лише ті, які виявились справжніми, чесними і які мене люблять такою якою я є! Подруги завжди кажуть коли я щось не те комбіную в одязі, чоловік мені підказує, коли я некрасиво нафарбувалась... Для щастя потрібні рідні люди, які завжди скажуть правду, а ми маємо взяти її до уваги, навіть якщо це критика, навіть якщо жорстка! Адже Рідні люди нам поганого не порадять!
Тому мій висновок: я ціную ЧЕСНІСТЬ!
Котёнок вырастет котом, мышонок превратится в мышь и лишь для матери родной ребёнок - навсегда малыш...

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
саме більше мені в людях неподобається,це
1.брехню
2.лінивство
3.і коли людина біля тебе одна,а поза очі зовсім інша
4.зависть
це саме більше мене вбиває
ну а подобаються такі якості як чесність,порядність,і дружелюбство

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
4.зависть
це саме більше мене вбиває
десь читала, що заздрісників ніхто не любить, але чомусь всі хочуть, щоб їм заздрили  d142  d112

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
я от теж доглупала, тобто це було давно, але на днях мене таки дістало. Страшно не люблю, коли люди втікають від розмови. Тобто якщо щось мучить одного - то краще розставити всі крапки над "і", нехай навіть то і неприємно. А от одне втікає від розмови, друге почувається одураченим... Знаю кількох людей, що телефонну трубку кидають - ну це просто верх.... не знаю, невихованості, нетерпимості... 

Offline marinella

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, Женя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Найперше, що має бути в людині - це чесність і порядність, а все інше, то вже ньюанси характеру, всі не ідеальні, але можна миритися, якщо це дійсно потрібно. А от що вже терпіти ніяк не можу - то брехню і лицемірство, хай би заради чого це не робилося. Особливо злить, коли знаєш правду, і це очевидно, а людина думає, що цього ніхто не знає чи не помічає.
Цитувати
Страшно не люблю, коли люди втікають від розмови. Тобто якщо щось мучить одного - то краще розставити всі крапки над "і", нехай навіть то і неприємно.
згодна, нехай краще страшна правда, але чесно, ніж, щоб не брехати чи не образити, ухиляння від відповіді чи відповіальності, це просто принижує, тоді стосунки псуються повільно і остаточно..
Поступки характеризуют человека больше, чем его слова и самомнение! ​

Offline Ollya

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • я мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Тільки що зрозуміла ще одну річ, що правда ділиться на потрібну і не потрібну , одне діло якщо тебе питають, цікавляться твоєю думкою - а от коли дійсно ніхто не питає, а є такі , які всюди лізуть зі своїми порадами і правдивими коментарями, це просто жах, з такими людьми дуже важко d111 z4
підтримую Ваш коментар....  z4
і ще в мене є негативна риса... не люблю грубі приколи, d105 кажу що прикол, коли смішно всім, а не тільки тому хто сказав... люблю коли з приколу смішно навіть тому над ким попробували підсміятись... d140 
а ще подобається, коли людина сама може свої негативні риси виставити так, що вони стають позитивними. d41