Автор Тема: Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини».  (Прочитано 24823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у циклі медичних семінарів для батьків

«ВСЕ про здоров’я дитини»

Усі заняття будуть проводитись із залученням наглядних ілюстрованих фото та відеосюжетів, які допоможуть батькам орієнтуватися у причинах і методах лікування поширених дитячих захворювань; не розгубитися у екстрених ситуаціях та навчитися надати першу невідкладну допомогу; оцінювати небезпеку щодо здоров’я своєї дитини та вчасно звертатися за кваліфікованою медичною допомогою;

Під час семінару, який проходить у вигляді дружньої бесіди, на Ваші запитання відповідатиме кваліфікований лікар педіатр-імунолог-алерголог, кандидат мед. наук  та просто досвідчена та дбайлива мама -Віра Сем'янчук.

Семінар допоможе Вам отримати:

- потрібні знання стосовно профілактики здоров’я;
- вичерпні відповіді на всі медичні запитання;
- розуміння значень складних медичних понять.

До вашої уваги перелік основних тем, які при бажанні більшості учасників семінару можуть змінюватись і доповнюватись.

1. Профілактика і лікування ГРЗ: давні чи сучасні методи кращі?  Часто хворіючі діти та як цьому запобігти. - 10 вересня о 16год

2. Невідкладна допомога: що робити у екстрених ситуаціях? І частина

3. Невідкладна допомога: що робити у екстрених ситуаціях? ІІ частина
4. Невідкладна допомога: що робити у екстрених ситуаціях? ІІІ частина
5. Паразитарні захворювання (гельмінти, лямблії) міфи і реалії діагностики та лікування

6. Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування.

7. Антибіотикотерапія у дітей:  чи варто застосовувати і як усунути негативні наслідки?

8. Харчове отруєння і кишкові інфекції: як уникнути розвитку і подолати симптоми.

9. Алергія: тимчасовий стан чи серйозне захворювання?

10. Висипання на шкірі: як розібратись у причині і не згаяти час?

11. Аналізи і інші обстеження у дітей (УЗД, ЕКГ і т.д.): які зміни можливі і чим зумовлені?

12. Лімфаденіт (збільшені лімфатичні вузли) та тривалий субфебрилітет (підвищена температура): коли потрібно хвилюватись? Анемія у дітей: найчастіші причини виникнення і профілактика.

13. Основи харчування дітей у різні вікові періоди. Вітаміни, БАДи: чи варто приймати?  

Семінари проводитися у зручний для групи час

Для участі просимо попередньо записатися у групу, оскільки кількість місць обмежена.

Чекаємо на Вас!
у суботу о 14.30год:
м. Івано-Франківськ
вул. Бельведерська, 50  Дитячий клуб "Тедді"
Контактні тел:. (098) 963-88-53, (066)78 96 877 Ірина. Детальніше тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

у понеділок о 17год:
м. Івано-Франківськ
вул. Чорновола, 37/3 Центр свідомого батьківства "Дівія""
Контактні тел: (095) 307-98-98. Детальніше тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Victoria90

Offline Mashenka*

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
А ми попередньо записались на курси, бо чули що дуже цікава лекція про глисти  :bo (не знали, що буде проводити emeli, тепер тим більше прийдемо, бо прислухаємось до ваших порад, які нам допомагають  d9)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Усім привіт!  :hi
Хто ще не знає, мене звати Віра і я радо відповідатиму на ваші запитання стосовно семінару.

Вже писала раніше, що дуже б хотіла спробувати допомогти Вам, батькам, у вирішенні питань, що стосуються здоров'я Ваших діток. Надіюсь, що мої консультації Вам трішки допомагають, однак часто бракує живого спілкування і наочних прикладів для кращого сприйняття і більшої користі від наданих рекомендацій.
Я розумію, що на форумі є багато свідомих та обізнаних мам, які цікавляться методами профілактики та лікування своїх діток з різних джерел, уміють співставляти та знаходити правильне рішення, мають хороших лікарів, які допомагають у потрібну хвилину і це дуже добре! Однак, у своїй практиці інколи стикаюсь з помилковими поглядами батьків стосовно догляду і методів лікування діток, які зумовленні не байдужістю матерів (бо кожна мама прагне для своєї дитинки тільки найкращого), а "настановами" родичів, знайомих, інтернету і т. д., що, на жаль, може призвести до погіршення стану дитини.
Не подумайте, що я рекомендую самолікування - ні! Лікар завжди потрібен для встановлення діагнозу та призначення лікування. Та часто, через зайнятість, він не встигає надати достатні і вичерпні настанови стосовно лікування, не говорячи уже про профілактику захворювання, тому і залишаються поради родичів та знайомих  d112 Ну і вже точно, він не може спрогнозувати усі стани, які можуть трапитись з Вашим малюком, щоб розповісти, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

d120Тепер конкретніше про наш семінар-тренінг.  d120 Хочу, щоб він був максимально корисний і відкритий, чого іноді бракує при спілкуванні батьків з лікарем  :flv Кожен з вас у процесі семінару може задавати необхідні запитання, головне, щоб Ви сміливо їх задавали, бо у іншому випадку користь буде зменшена  d112 Будем разом вчитись, на перший погляд, банальним речам: як правильно закапати маленький носик чи очко; провести масаж для покращення відходження мокротиння чи дихальну гімнастику  ;); як розрізнити чи у дитини сухий чи вологий кашель (звичайно за допомогою відеосюжетів  :bo) і скільки він, зазвичай, триває; розібратись з аналізами  і побачити ворога у лице (це я про глистів  d27). А також спробуєм оволодіти методами надання першої невідкладної допомоги до приїзду лікаря (тему розділила на дві частини, бо матеріалу багато і, думаю, за один семінар ми усе не встигнемо  d112).

Семінари триватимуть близько 2 годин.

Усім учасникам повного курсу будуть видані сертифікати, про проходження курсів (особливо вони будуть актуальні для бабусів і дідусів для обгрунтованого заперечення їх "не завжди доцільних" рекомендацій) та брошурки з важливими пунктами та короткими анотаціями наших тем.  :flv
Також дещо відкорегувала назви тем (на мій погляд вони актуальніші), однак ми можемо розглянути і інші, наприклад
- Дитячі інфекції: кір, краснуха, скарлатина і т. д. – як зрозуміти причину?
- Вакцинація: небезпека чи захист дитини?
- Анемія у дітей: найчастіші причини виникнення і профілактика.
- Вітаміни, мікроелементи, БАДи: чи варто приймати?

чи ті, які вам буде цікаво послухати.

Надіюсь, наші семінари дозволять Вам бути більш обізнаними і свідомими у питаннях дитячого здоров'я  :flv

Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline krestja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • До мене на ТИ))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Алісочка - 10.03.2013 і Аделічка - 10.02.2015
  • Ваше справжнє ім’я: Крістіна
Я хочу відвідувати семінари!!! Напишіть, будь ласка, коли перший))

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
відмічаюсь. Марто, чи є можливість приходити з дитиною? Не завжди можу залишити на когось навіть у вихідний :(

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Скажіть, а можна на окремі заняття ходити, мене наприклад цікавить 5,8,10,11...ну і якщо буде про Вітаміни...то також пішла б.?

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я вам також телефонувала і попередньо залишала свої контакти, думала що то всі 12 лекцій будуть по гельмінтах d27 Я б дуже хотіла відвідати такі лекції:
2. Паразитарні захворювання (гельмінти, лямблії) міфи і реалії діагностики та лікування.
3. Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування.
4. Антибіотикотерапія у дітей:  чи варто застосовувати і як усунути негативні наслідки?
5. Харчове отруєння і кишкові інфекції: як уникнути розвитку і подолати симптоми.
6. Алергія: тимчасовий стан чи серйозне захворювання?
7. Висипання на шкірі: як розібратись у причині і не згаяти час?
9. Лімфаденіт (збільшені лімфатичні вузли): коли потрібно хвилюватись?

На останні 3 точно не встигну,бо маю родити. Можна відвідувати не по абонементу а тільки вибрані лекції? І яка буде вартість такого заняття? :xmm

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я хочу відвідувати семінари!!! Напишіть, будь ласка, коли перший))
Крістіно, розпочинаємо 1 лютого, при можливості запишіться по вказаних телефонах, або залиште свій тут і ми зателефонуємо. Буду рада зустрічі  :flv

Цитувати
відмічаюсь. Марто, чи є можливість приходити з дитиною? Не завжди можу залишити на когось навіть у вихідний
Машо, так, звичайно, можна приходити з дітками (вони будуть мати можливість гратись у ігровому куточку)

Цитувати
Скажіть, а можна на окремі заняття ходити, мене наприклад цікавить 5,8,10,11...ну і якщо буде про Вітаміни...то також пішла б.?
Наталю, звичайно можна, залиште свій номер і ми зателефонуємо попередньо перед цими заняттями. (думаю на невідкладну допомогу буде найбільше бажаючих, тому сформуємо список і при потребі створими додаткові заняття). Це ж стосується і заняття про вітаміни: якщо будуть бажаючі - обов'язково повідомимо  :flv
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я вам також телефонувала і попередньо залишала свої контакти, думала що то всі 12 лекцій будуть по гельмінтах  Я б дуже хотіла відвідати такі лекції:
2. Паразитарні захворювання (гельмінти, лямблії) міфи і реалії діагностики та лікування.
3. Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування.
4. Антибіотикотерапія у дітей:  чи варто застосовувати і як усунути негативні наслідки?
5. Харчове отруєння і кишкові інфекції: як уникнути розвитку і подолати симптоми.
6. Алергія: тимчасовий стан чи серйозне захворювання?
7. Висипання на шкірі: як розібратись у причині і не згаяти час?
9. Лімфаденіт (збільшені лімфатичні вузли): коли потрібно хвилюватись?

На останні 3 точно не встигну,бо маю родити. Можна відвідувати не по абонементу а тільки вибрані лекції? І яка буде вартість такого заняття?
Мар'яно, абонемент є на 12 або 8 занять. У першому випадку заняття 35грн, у другому 40, а при відвідуванні меншої кількості занять по 50грн. Думаю, що враховуючи Ваш стан  d9 запишемо абонемент і на меншу кількість занять  :flv

Offline Miroslavka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис 2 роки 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Дуже добре, що є такі семінари. Я вже була на лекції про кашель. Цікаво, доступно, завдяки відеосюжетам навчилась розрізняти кашель. Дуже задоволена. Віра, Ви молодець. Ще хотілось би послухати про ГРЗ. Що є ще такого, крім зволоження, провітрювання, частого випоювання, що необхідно робити мамі, коли її дитина захворіла на ГРЗ.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +114/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Дякую за відповідь, тоді 1 проблема відпадає

Offline krestja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • До мене на ТИ))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Алісочка - 10.03.2013 і Аделічка - 10.02.2015
  • Ваше справжнє ім’я: Крістіна
Тим більше якщо і з дітками можна, то я буду))) Якщо шо то запишіть мене на 1 люте!!! Мій номер 095 764 85 95))

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
О, я так чекала цих занять. Поки відмічусь в темі, а пізніше перезвонює і запишусь. А ще ось таке питання, якщо я візьму абонімент на 8 занять , я можу сама вибрати на які заняття приходити?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дуже добре, що є такі семінари. Я вже була на лекції про кашель. Цікаво, доступно, завдяки відеосюжетам навчилась розрізняти кашель. Дуже задоволена. Віра, Ви молодець. Ще хотілось би послухати про ГРЗ. Що є ще такого, крім зволоження, провітрювання, частого випоювання, що необхідно робити мамі, коли її дитина захворіла на ГРЗ.
Мирославо, дякую за відгук  :flv Рада, що сподобалось
На рахунок ГРЗ, то крім усіх відомих правил будемо вчитись розрізняти нормальну і підвищену температуру, що робити, якщо вона не знижується. Спробую показати (за допомогою фото) нормальну і запальну слизову оболонку глотки (так зване, червоне горло); як виглядає і що означає термін "ангіна", бо її часто плутають з ГРЗ; і чому нежить у діток "затягується"... Також розповім про рекомендації ВООЗ, щодо лікування грипу та ГРВІ. d120
а ще знайшла цікаве відео про ... (нехай залишиться секретом ;) d108) Надіюсь, буде не менш цікаво, ніж про кашель d91

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Тим більше якщо і з дітками можна, то я буду))) Якщо шо то запишіть мене на 1 люте!!! Мій номер 095 764 85 95))
крістіно, звичайно з радістю записую  d41 надіємось, що знайде для себе багато корисного і цікавого  :flv

Цитувати
О, я так чекала цих занять. Поки відмічусь в темі, а пізніше перезвонює і запишусь. А ще ось таке питання, якщо я візьму абонімент на 8 занять , я можу сама вибрати на які заняття приходити?
Марино, так, обираєте, що більше підходить  :flv буду дуже рада зустрітись  :flv
На першому занятті точно визначимо перелік тем і дати, які напишу у першому пості  :)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Я вже подзвонила і записалась разом з подружкою :) Тепер з нетерпінням буду чекати семінару.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я вже подзвонила і записалась разом з подружкою  Тепер з нетерпінням буду чекати семінару.
Марино, я також з нетерпінням чекаю зустрічі з усіма Вами  d9