Автор Тема: Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини».  (Прочитано 26508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бакумка

• Активна Мамка
  • Репутація: +98/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, народилася 16грудня 2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
запишіть мене, будь ласка, на весь курс. хочу про все послухати. мій номер тел. 050-6-900-970 Наталя.

Offline каталея

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка і Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
привіт хочу послухати такі теми 2, 5, 6, 8, 9 , бажано щоб 2 тема була в суботу мій тел 0500811427.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Я поки відмічусь в темці, щоб не загубити.
Хотілося б, звичайно, весь курс послухати, проте зараз виділити час трохи тяжко, особливо щосуботи... Тому надіюсь, що ще формуватиметься такий курс вдруге.
Також намагатимусь долучатись на окремі теми (останні три теми особливо для мене цікаві)

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
       Я з подругою планую бути і на першому і на другому занятті. Скоріше за все будемо платити за кожне занняття, абонімент брати не будемо. Телефони в Чомусику залишили. На друге заняття неділя також підходить, навіть ще краще ніж субота для мене.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tедді

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
  • Дитячий клуб
    • http://teddyclub.if.ua/
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Привіт!Я вже записалася на весь курс.
ДУЖЕ РАДА, ЩО РОЗПОЧАЛИСЯ ТАКІ СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ. :bo . ДЯКУЮ ВСІМ, особливо ВІРІ, ВИ МОЛОДЕЦЬ!!! Дійсно кваліфікований лікар педіатр та  досвідчена і дбайлива мама.
Я  вже відвідала в грудні 3 лекції. ДУЖЕ задоволена. Отримала відповіді на безліч запитань. Особливо подобається форма подачі лекції-бесіди...невимушена обстановка, корисна інформація, цікаві запитання, вичерпні відповіді...

Раджу майбутнім та молодим матусям відвідати хоча б одне заняття, отримаєте: роздатковий матеріал по темі яка подається; потрібні знання; практичні навики завдяки ілюстрованим фото та відеосюжетам ny1.
Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зроби їх щасливими!

Offline mufka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
1. Профілактика і лікування ГРЗ: давні чи сучасні методи кращі?
2. Паразитарні захворювання (гельмінти, лямблії) міфи і реалії діагностики та лікування.
3. Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування.
4. Антибіотикотерапія у дітей:  чи варто застосовувати і як усунути негативні наслідки?
5. Харчове отруєння і кишкові інфекції: як уникнути розвитку і подолати симптоми.
10. Невідкладна допомога: що робити у екстрених ситуаціях? І частина
11. Невідкладна допомога: що робити у екстрених ситуаціях? ІІ частина
12. Основи харчування дітей у різні вікові періоди

хочу відвідати вищеперелічені теми, але, НАЖАЛЬ, 1 лютого маю вже плани. Чи буде ще лекція про ГРЗ повторюватись?
тема № 2 -- мені краще в суботу на 16,00
095-431-31-21

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
і мене запишіть, але перше заняття я мабуть пропущу. я передзвоню в чомусик
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
3. Кашель, його види (із залученням відео- та аудіоматеріалів) та методи його лікування.
8. Аналізи у дітей: які зміни можливі і чим зумовлені?
9. Лімфаденіт (збільшені лімфатичні вузли): коли потрібно хвилюватись?    - я хочу на ці
Записуватись обовязково по тел, чи достатньо написати тут?
 мій тел. 095-3273033
Уляно, будем раді Вас бачити  :flv попередньо перед заняттями, які бажаєте прослухати зателефонуємо  ;)
Цитувати
Я на перше заняття 1 лютого точно прийду, і на друге ішла б, якщо у суботу буде
Альоно, домовились: на першому занятті вирішимо усі організаційні питання   :)

Цитувати
запишіть мене, будь ласка, на весь курс. хочу про все послухати. мій номер тел. 050-6-900-970 Наталя.
Наталю, з радістю записуємо і чекаємо у суботу  :flv

Цитувати
привіт хочу послухати такі теми 2, 5, 6, 8, 9 , бажано щоб 2 тема була в суботу мій тел 0500811427.
Тамаро, відмічаю  d120 На рахунок 2 теми вирішимо у суботу, як буде краще для більшості і повідомимо  papusik

Цитувати
Я поки відмічусь в темці, щоб не загубити.
Хотілося б, звичайно, весь курс послухати, проте зараз виділити час трохи тяжко, особливо щосуботи... Тому надіюсь, що ще формуватиметься такий курс вдруге.
Також намагатимусь долучатись на окремі теми (останні три теми особливо для мене цікаві)
Уляно, добре  ;) Про останні 3 заняття повідомлю  ;)

Цитувати
Я з подругою планую бути і на першому і на другому занятті. Скоріше за все будемо платити за кожне занняття, абонімент брати не будемо. Телефони в Чомусику залишили. На друге заняття неділя також підходить, навіть ще краще ніж субота для мене.
Марино, зрозуміло. До зустрічі у суботу  ny1

Цитувати
Привіт!Я вже записалася на весь курс.
ДУЖЕ РАДА, ЩО РОЗПОЧАЛИСЯ ТАКІ СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ.  . ДЯКУЮ ВСІМ, особливо ВІРІ, ВИ МОЛОДЕЦЬ!!! Дійсно кваліфікований лікар педіатр та  досвідчена і дбайлива мама.
Я  вже відвідала в грудні 3 лекції. ДУЖЕ задоволена. Отримала відповіді на безліч запитань. Особливо подобається форма подачі лекції-бесіди...невимушена обстановка, корисна інформація, цікаві запитання, вичерпні відповіді...

Раджу майбутнім та молодим матусям відвідати хоча б одне заняття, отримаєте: роздатковий матеріал по темі яка подається; потрібні знання; практичні навики завдяки ілюстрованим фото та відеосюжетам
Ірино, дякую за гарний відгук  ;) відчувається нотка реклами (шуткую)d9 Надіюсь усім також сподобаються семінари  angel1 Перші заняття були пробні і їх планую ще доповнити цікавим матеріалом  :flv
Цитувати
хочу відвідати вищеперелічені теми, але, НАЖАЛЬ, 1 лютого маю вже плани. Чи буде ще лекція про ГРЗ повторюватись?
тема № 2 -- мені краще в суботу на 16,00
095-431-31-21
Ірино, думаю що будемо повторювати. У суботу вирішимо і Вам повідомимо  :flv
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
і мене запишіть, але перше заняття я мабуть пропущу. я передзвоню в чомусик
Тетяно, приходьте, як буде зручно! будемо завжди раді бачити  :flv
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
 Дякую, за запрошення! :flv
Хотіла б відвідати такі семінари:
6,8, 10,11

Це в Чомусик потрібно зараз позвонити, лишити номер телефону і сказати на, які я лекції хочу-так?
Вони будуть ще перетелефонувувати, чи тут можна спостерігати за часом коли підійде до "моїх обраних лекцій"?
Потрібна передоплата, чи можна за кожне заняття платити? d100

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дякую, за запрошення!
Хотіла б відвідати такі семінари:
6,8, 10,11

Це в Чомусик потрібно зараз позвонити, лишити номер телефону і сказати на, які я лекції хочу-так?
Вони будуть ще перетелефонувувати, чи тут можна спостерігати за часом коли підійде до "моїх обраних лекцій"?
Потрібна передоплата, чи можна за кожне заняття платити?
Анно, можете телефонувати туди, а можете залишити номер тут і ми зателефонуємо перед тими заняттями, на які ви плануєте приходити. Якщо Ви абонемент не берете, то можна оплачувати на занятті  :flv Будем раді Вас бачити  d120

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
О, дуже добре, мій номер 0666776182, буду чекати і за темкою теж слідкуватиму! :flv

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды

d120Дівчатка, у зв'язку з великою кількістю бажаючих будем розглядати питання про проведення занять і у інші дні та години. Всі організаційні питання вирішимо на першому занятті у суботу і повідомимо всіх, кого не буде, у темці та зателефонуємо d120
Тому прошу залишити номери телефонів у Чомусику або тут  :flv

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
я  би хотіла на 2,3,6,10,11 я коли вони будуть відбуватись? тобто друге, це буде на слідуючу суботу? мене б влаштував будь-який день серед тижня, якщо в суботу не буде місць. якщо семінари будуть серед тижня то відвідала б щє деяки. дякую. мій тел 063 240 65 40

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
я  би хотіла на 2,3,6,10,11 я коли вони будуть відбуватись? тобто друге, це буде на слідуючу суботу? мене б влаштував будь-який день серед тижня, якщо в суботу не буде місць. якщо семінари будуть серед тижня то відвідала б щє деяки. дякую. мій тел 063 240 65 40
Анастасіє, плануємо і серед тижня проводити. Точніше вирішимо у суботу і Вам обов'язково повідомимо  :flv

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
я, напевно, в числі тих 4 мам, що не з форуму :)
записалася за телефоном на перше заняття
казали, що можна приходити з дітьми, а якщо малюку тільки рік теж можна з ним?

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Анастасіє, плануємо і серед тижня проводити. Точніше вирішимо у суботу і Вам обов'язково повідомимо 
тоді мене однозначно на ті що серед тижня