Автор Тема: Ваше ставлення до вітаміну D (Рахіт та його профілактика)  (Прочитано 16963 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оля marmyljadka

• Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Краще Аквадетрим ніж рибячий жир, хоч і дороще... але він краще всмоктується і починає діяти, а дозувати не так важко - 1кр/день (для профілактики), розвести у ложці з водою
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Дівчатка, скеруйте мене будь ласка на інформацію про надлишок вітаміну Д. Нам Магуряк поставила діагноз: гіпокальцемія (це на фоні надлишку віт Д). А я взагалі в шоці звідки таке може бути?
Ми на ГВ, і хіба від одного сонечка може бути надлишок? Адже я тоді давала профілактичну дозу відсили тиждень чи два (і то, ще в січні чи лютому...). І вітаміни сама приймала... Проте щоб отак передоз? Дитина багато гуляє і має справді загоріле личко.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Дівчатка, скеруйте мене будь ласка на інформацію про надлишок вітаміну Д. Нам Магуряк поставила діагноз: гіпокальцемія (це на фоні надлишку віт Д). А я взагалі в шоці звідки таке може бути?
Ми на ГВ, і хіба від одного сонечка може бути надлишок? Адже я тоді давала профілактичну дозу відсили тиждень чи два (і то, ще в січні чи лютому...). І вітаміни сама приймала... Проте щоб отак передоз? Дитина багато гуляє і має справді загоріле личко.
якщо не помиляюсь такої темки нема, але ще "зондую" усі розділи і групую, бо все дуже розкидано  :oox. Думаю з понеділка створю її і все опишу (якщо не знайду).
Тепер по суті: на основі чого гіпокальцемія і гіпервітаміноз Д??? Здавали аналізи?  Це два не зовсім сумісні терміни. При гіпервітамінозі Д спостерігається, навпаки, гіперкальційемія.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Uly@nk@ Mala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +391/-1
  • ...все, що віддав, - твоє!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Віра, я теж здивована від такого діагнозу, який Магуряк зробила маючи лише заг аналіз крові (?) і оглянувши дитину.
Порадь будь ласка, які аналізи нам слід здати, щоб визначити вміст кальцію? Можливо краще здати як ти мені колись тут писала сечу (щоб уникнути здачі крові з вени)?

За її словами, надлишок вітаміну Д викликає і спровокував у нас гіпокальцемію.... d104. Вона одразу призначила пити таблетований кальцій, оскільки сказала, що мій творог (30 грам) щодня не засвоюється, коли присутній гіпервітаміноз вітаміну Д. Я в цих питаннях не розуміюсь, проте кальцій отак просто зі слів боюся давати. Хочу здати аналізи на вміст кальцію, а тоді вже приймати якісь рішення. То що варто нам здати?

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1038/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Ми не приймали вітамін Д, але моя сестра давала дитині у профілактичних цілях за призначенням педіатра, то у дитини виникла дуже сильна алергія на цей вітамін, тому на заміну хімічному вітаміну Д, їй порекомендували давати змелену у порошок шкаралупу з домашніх яєць з лимонним соком (лимонний сік сприяє кращому засвоєнню кальцію).
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
А хіба в шкарлупі є вітамін Д? Там кальцій, який краще засвоюється з вітаміном С, який є в лимонному соці. Але якщо дитині бракує вітаміну Д, то кальцій не буде засвоюватися d104

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1038/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
А хіба в шкарлупі є вітамін Д? Там кальцій, який краще засвоюється з вітаміном С, який є в лимонному соці. Але якщо дитині бракує вітаміну Д, то кальцій не буде засвоюватися

Ні, у шкаралупі немає вітаміну Д.  d27 Правильно, основне завдання вітаміну Д - допомагати організму засвоювати кальцій, щоб кістки і зуби формувалися правильно і були здоровими, а шкаралупка з лимонним соком - рекомендація, швидше для поповнення організму кальцієм. А вітамін Д найкраще (найбезпечніше) поповняти за рахунок сонця.
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Віра, я теж здивована від такого діагнозу, який Магуряк зробила маючи лише заг аналіз крові (?) і оглянувши дитину.
Порадь будь ласка, які аналізи нам слід здати, щоб визначити вміст кальцію? Можливо краще здати як ти мені колись тут писала сечу (щоб уникнути здачі крові з вени)?

За її словами, надлишок вітаміну Д викликає і спровокував у нас гіпокальцемію.... . Вона одразу призначила пити таблетований кальцій, оскільки сказала, що мій творог (30 грам) щодня не засвоюється, коли присутній гіпервітаміноз вітаміну Д. Я в цих питаннях не розуміюсь, проте кальцій отак просто зі слів боюся давати. Хочу здати аналізи на вміст кальцію, а тоді вже приймати якісь рішення. То що варто нам здати?
Уляна, скоріш за все, вона запідозрила у сина спазмофілію (але не факт, що вона виникла саме від гіпервітамінозу Д). Радила б спочатку здати аналіз сечі (проба Сулковича) і, залежно від симптомів у дитини (наскільки виражений даний процес), аналіз крові (вміст іонізованого кальцію, фосфору і лужної фосфатази).
Створила темку, де постаралась зрозуміло пояснити питання спазмофілії і гіпервітамінозу D.  :flv
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Violet

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Нам дільнична педіатр казала давати вітамін Д, без аналізів і показань d104 я не давала, просто часто гуляємо)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Нам дільнична педіатр казала давати вітамін Д, без аналізів і показань  я не давала, просто часто гуляємо)
в осінньо-зимовий період для профілактики потрібно, якщо дитина на ГВ, але літом - ні  d128

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Емелі, а навіщо в осіннь-зимовий період для профілактики???? Звідки лікар без аналізів може знати що його нестача саме у цієї дитини??? Вони ж гуляють, то хіба того сонечка не достатньо?

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Емелі, а навіщо в осіннь-зимовий період для профілактики???? Звідки лікар без аналізів може знати що його нестача саме у цієї дитини??? Вони ж гуляють, то хіба того сонечка не достатньо?
для профілактики, це не означає, що нестача, а для попередження нестачі. Зимою не достатньо (по-перше сонця зимою нема, а по друге переважно гуляють 1-2год, а цього замало).

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
для профілактики, це не означає, що нестача, а для попередження нестачі. Зимою не достатньо (по-перше сонця зимою нема, а по друге переважно гуляють 1-2год, а цього замало).

Ух, якось дууже дивно...але дивно для попередження нестачі, а може його і не буде неставати...як сонця зимою немає? Я думаю 1-2 години достатньо d104 d104 d104

Ну короче я просто так також не давала для профілактики...того так розпихтілася d27

Online Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Цитувати
в осінньо-зимовий період для профілактики потрібно, якщо дитина на ГВ, але літом - ні
І мені педіатр наша так казала, я її чемно слухала і так і давала :)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я думаю 1-2 години достатньо  
для насичення вітаміном Д - ні! А коли мороз , то і 2 год ніхто не гуляє. Профілактична доза (1 кр) шкоди не зробить (а попередить розвиток рахіту), якщо дитина на ГВ. Це моя позиція, як лікаря.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я теж давала для профілактики в осінньо-зимовий період,правда робила перериви, коли мала хворіла і давала їй купу ліків то вітамін Д вже не давала. Мені взагалі лікарка казала по 3 каплі іто постійно d112 правда потім я десь почитала що для профілактики всього лиш 1 краплю потрібно, то так і давала, а коли прийшла весна і ми більше почали гуляти то одразу ж перестала, влітку також не давала :)

Offline Violet

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
Я думаю 1-2 години достатньо  
для насичення вітаміном Д - ні! А коли мороз , то і 2 год ніхто не гуляє. Профілактична доза (1 кр) шкоди не зробить (а попередить розвиток рахіту), якщо дитина на ГВ. Це моя позиція, як лікаря.

мені знайома лікар казала, що вистачає і 5 хв на сонечку побути, щоб отримати добову дозу
 :xmm