Автор Тема: Загартовування малюків. За і проти. Як загартувати горло дитини?  (Прочитано 8326 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Годую малу йогуртом/кефіром/сирком не гріючи, з холодильника. Ще жує морожену малину ягідками прямо з морозилки  z5 в рот
По хаті бігає переважно боса в наколінниках чи гетрах, якщо сопельки - то в шкарпетках, але всеодно знімає. Зимою - кофтинка чи футболка, літом - голяком.
На вулицю одягаю по погоді, з ефектом загартовування, тому може і підмерзнути )) весна/осінь - без шапки, якщо більше +10 градусів, 5-10 - легенька в дірочку чи одношарова трикотажна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
Слава Богу ми здорові. Думаю що в цьому є заслуга загартовування
100%. А то всі думають, що якщо дитина на ГВ, то вона не хворіє  d30 вірусняк до всіх чіпляється без перебору, але важче до загартованіших і автоматично легше хвороба переноситься
Цитувати
відкрита форточка навстіж,і зволожувач
зволожуєш повітря на вулиці ?  d27 то спочатку тре провітрити, а потім увімкнути зволожувач - тоді вологість залишиться в хаті

Offline galtschonok

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анічка та Максимчик
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
я доці десь з місяців 4-х ножки завжди мила під проточною холодною водичкою, пити часто з холодильника давала (хоча бабусі й кричать постійно), але тьфу-тьфу за 2 роки тільки 1 раз хворіла мала бронхіт і то ми антибіотики не давали, дихальні вправи, масаж і сиропчик і вилікувались, вважаю це теж своєрідним загартовуванням

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я за загартовування, але напевно докладаю мало зусиль для цього.
Все, на що я наважилась, це деяка їжа і напитки кімнатної температури.
Повітряні і сонячні ванни, ну і звичайно не кутаю без потреби d100

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
Цитувати
весна/осінь - без шапки, якщо більше +10 градусів, 5-10 - легенька в дірочку чи одношарова трикотажна
це було того року. цієї весни вже градус опустила, уже надворі більше 5 градусів тепла, 3й день справжня весна - дитина вже велика (2,8) то й без шапки взагалі, тонку толком поносили навіть не тиждень. але тільки мушу заплітатати волосся, бо вітром в очі задуває і малА нервується. вже кілька років весни нема, зима відразу в літо переходить. як і осені ))) літо - і зразу зима.
для горла - морозиво вдома цілу зиму (і само собою не грію в мікрохвильовці  d27)