Автор Тема: Тривалі часті розлади травлення. Непереносимість фруктози  (Прочитано 420 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Masher29Автор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан 3роки
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Привіт матусі!
Виношу це окремою темою, бо ситуація не зовсім типова. Може хто стикався з подібним і щось підкаже, бо вже опускаються руки.
Все по-порядку. Сину зараз 3 роки і 2 місяці, з народження був на змішаному вигодовуванні, у 3 міс змушені були перейти на ШВ. Майже з народження проноси чередувалися закрепами, здуття животика. Всі мої походи до лікарів закінчувалися однією фразою: "дитина недоношена, це норма". Син родився на 31 тижні.
Але, коли у 1,5роки стало зовсім зле, нас напривили в Київ. Там діагностували вроджену лактозну недостатність, і як наслідок гастрит. Полегшення прийшло, але не надовго. Буквально за місяць стало ще гірше ніж до Києва. Місцеві лікарі розводили руками, а дитина сутками кричала від болю. Зібралися з силами - поїхали в Польщу. Там виявили зараження кшечника бактеріями (про які в нас навіть не чули!), як наслідок запалення товстого кишечника, вторинні автоімунні процеси, і непереносимість фруктози. Нас пролікували, розписали дієту.
Мало би бути все дообре, вже минув рік після лікування в Польщі. Але травлення так і не налагодилося. Дотримуємося всіх рекомендацій, дієти, режиму харчування. Наші гастроентерологи взагалі не беруться нічого коментувати, бо не стикалися з непереносимістю фруктози. Педіатри призначають пробіотики, суміші лікувальні. Але навіть під час прйому ліків животик твердий, в калі слиз. Між прийомами ще гірше. Бувають і періоди полегшення, але дуже короткочасні.
Зараз їхати на дообстеження не маємо можливості. Може хто  щось може порадити, буду вдячна!

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Тривалі часті розлади травлення
« Reply #1 : 01 Березень 2017, 23:43:11 »
Які пробіотики ви приймали?