Автор Тема: обрізання крайньої плоті  (Прочитано 641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Люда_ПАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
обрізання крайньої плоті
« : 24 Лютий 2016, 11:48:55 »
Доброго дня. Моєму синочку 3 місяці. Хочемо зробити йому обрізання. В нас у Франківську роблять аж коли дитині виповниться 1 рік і тільки під загальним наркозом d143 Чоловік свариться що так не може бути. Йому самому робили на 8 день після народження, а в Америці племінника обрізати одразу в наступний день. Мені здається, що в рік це дуже травматично для дитини. Може хтось робив подібну операцію. Підкажіть де і коли
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Люда_ПАвтор темы

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: обрізання крайньої плоті
« Reply #1 : 18 Травень 2016, 12:24:38 »
Що ж... дам відповідь сама... можливо комусь пригодиться... зробили обрізання в Альтмеді. .. лікар уролог Оксана Романівна. Дуже акуратно все зробила, гарно зажило... єдиний мінус - не приходить вчасно... На перев'язки чи контрольні огляди могла запізнитися і на пів години, оскільки паралельно працює в обласній лікарні

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: обрізання крайньої плоті
« Reply #2 : 01 Березень 2017, 22:54:05 »
Що ж... дам відповідь сама... можливо комусь пригодиться... зробили обрізання в Альтмеді. .. лікар уролог Оксана Романівна. Дуже акуратно все зробила, гарно зажило... єдиний мінус - не приходить вчасно... На перев'язки чи контрольні огляди могла запізнитися і на пів години, оскільки паралельно працює в обласній лікарні
А яка фамілія лікаря?