Автор Тема: Нік Вуйчич- надія, впевненість та мужність  (Прочитано 1127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline МишканорушкаАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Вона народила свого первістка - сина. А ніхто не приніс їй квітів. Вся в сльозах, запитувала вона у свого чоловіка:"Невже я не заслужила квітів?"
Весь пологовий будинок потопав у квітах: стрічки, кульки, поздоровлення, натовпи родичів...
А в її палаті - тиша, а на руках крихітний хлопчик без ручок і ніжок. Вона не хотіла брати його на руки, боялася...
А він, здавалося, всюди шукав її, перевертаючись в пелюшках, повертаючи маленьку голову. Широко відкриті великі очі, вологий рот, ангельське личко ... виродка.
Так, саме так сприймали і називали первістка молодої медсестри Душки Вуйчич ті чужі люди, які були поруч.
Але хіба чужі важливіше маленького рідного хлопчика? І вона взяла його на руки, подарувавши надію на любов. Мама.
А він у відповідь тепер дарує любов всьому світу. Нік Вуйчич.
Він народився без ніг і без рук. Він переніс чимало і бачив дуже багато чужого болю, занадто ...
"Морський піхотинець Віктор Маркс - спеціаліст з бойових мистецтв, володар чорного поясу сьомої сходинки за кейс-до. Цей вид бойових мистецтв включає в себе елементи карате, дзюдо, джиу-джитсу, боксу, американського реслінг та вуличної бійки. Віктор підготував більше 30 чемпіонів світу..,
Віктор ніколи не знав свого батька. Його мати розлучалася і виходила заміж шість разів. Один вітчим буквально катував його: занурював головою у воду і приставляв до скроні пістолет. З трьох до семи років Віктор піддавався сексуального та фізичного насильства. Одного разу його зґвалтували кинули помирати в промисловому холодильнику..."

Люди, скалічені іншими людьми, що потрапили в біду, невиліковно хворі...
Історії з книги Ніка Вуйчича "Безмежність" написані кров'ю.
Але кожна з цих історій не ховається в темних портьєрах липкого страху, не оповідає про гнів і безвиході. Всі вони - про віру і подоланні, про те, що дає людині можливість вижити, і про те, що, власне, і робить людину людиною.
Кожного пораненого Нік пригортає до свого серця і обіцяє:"Ти зможеш, ти впораєшся". І йому чомусь віриш...
Альберт Ейнштейн якось сказав, що в серце будь-якої труднощі криється можливість. Чому ми так рідко про це згадуємо, особливо, коли хвиля власного відчаю накриває з головою?
Є книги, які забавляють, є книги, які вчать, а є, які рятують від відчаю.
Так от останні - обов'язково повинні бути в будинку. Хто знає, чия рука потягнеться за цією книгою: вашого підростаючої дитини, старенької мами, ваша власна рука. Але абсолютно ясно: тут кожна сторінка - це та дощечка, з яких зроблений місток. Місток від відчаю до надії.
Хіба цього мало?
Так, мало! Тому що насправді на обкладинці написано:"50 уроків, які зроблять тебе обурливо щасливим". Тому книга ця - місток від відчаю до щастя, справжнього щастя.
А чудеса трапляються. І найкращий тому доказ - доля Ніка. У нього є все: найулюбленіший на світлі дружина, діти, люблячі батьки і багато-багато рідних поруч. Нік катається на скейтборді, серфінгує, займається музикою. І він їздить по всьому світу і розповідає, як бути щасливим. І він, чесне слово, має на це право, тому що сам, за його власними словами, "обурливо щасливий".

Offline Nightwish

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Захоплююсь цією людиною,його оптимізму потрібно вчитись кожному з нас!:-)

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Нік Вуйчич- надія, впевненість та мужність
« Reply #2 : 01 Березень 2017, 23:11:26 »
Вражаюче! Ніколи не чула про нього...треба буде почитати  :chitaju

Offline МишканорушкаАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
що цікаво-його приклад дав надію та впевненість іншим.
я подивилась у інтернеті за тегами" хлопчик без рук та ніг"- багато відео де такі ж як Вуйчич дітки- грають у гандбол,вправно пересуваються стрибками, плавають та багато чого роблять.це дійсно вражає та дає впевненість що все можна побороти а що не можна- з цим можна жити а не виживати...