Автор Тема: Бейсік для бальних танців  (Прочитано 1417 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ГалюняАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Бейсік для бальних танців
« : 13 Жовтень 2016, 10:44:55 »
Мамуськи, створила тему, бо не можу знати конкретної інформації. Потрібно пошити дитині на виступ по бальних танцях бейсік нарядний, гарний, щоб вигідно виділявся на паркеті. Були в магазинах наших танцювальних - фасон, розмір або колір не влаштовують та й ціни від 1200грн за дешеву тканину не дуже хочеться віддавати. Чекаю від вас порад, хто де шив, з яких тканин краще і по можливості порадьте хорошого майстра. Буду дуже вдячна!

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Re: Бейсік для бальних танців
« Reply #1 : 13 Жовтень 2016, 12:43:48 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Мамуськи, створила тему, бо не можу знати конкретної інформації. Потрібно пошити дитині на виступ по бальних танцях бейсік нарядний, гарний, щоб вигідно виділявся на паркеті. Були в магазинах наших танцювальних - фасон, розмір або колір не влаштовують та й ціни від 1200грн за дешеву тканину не дуже хочеться віддавати. Чекаю від вас порад, хто де шив, з яких тканин краще і по можливості порадьте хорошого майстра. Буду дуже вдячна!

Виступи маються на увазі які? Конкурси? Категорія яка? Для кожної категорії є певні вимоги щодо костюмів і зовнішнього вигляду, правила міжнародні і діють для любої федерації спортивного танцю. За невиконання правил по костюмах або зовнішнього вигляду, пару можуть дискваліфікувати з паркету. Це наприклад,макіяж у категорії Ювенали 1,2.  Погугліть "Вимоги до конкурсних костюмів у бальних танцях", дуже часто на паркеті судді вимагають у категоріях Діти 1,2, Ювенали 1 білі носочки у дівчаток. Макіяж і прикдаси в цих категоріях заборонені, до зачіски теж є певні вимоги. Тканину для костюмів беріть таку щоб тягнулася, може бути еластік, масло, гепюр стрейч на підкладці (або в тон гепюру, або тілесна, але щоб тканина не просвічувалася). Шити все ж краще у кравчінь які працюють с танцювальними магазинами, бо там є певні тонкощі, щоб костюм сидів так як потрібно, кравчині які шиють звичайний одяг не вкурсі.

Сказали спасибо: Галюня

Offline ГалюняАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Бейсік для бальних танців
« Reply #2 : 13 Жовтень 2016, 14:46:48 »
Аленка, дуже дякую за таку докладну інформацію. Ми ходимо в Кармен вже третій рік, малій 7років, два рази на рік проводяться медальні тести. Так, вимоги до вбрання є звичайно, але які вони на цей рік, я ще не уточнила d100. Раніше купляла плаття в магазині, а зараз хочу пошити. Дякую за пораду, спочатку все таки треба порадитись з викладачем.