Автор Тема: Щоб ми забрали в сьогоднішнє,з минулого СССР  (Прочитано 10546 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +424/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ну, я себе до древніх не відношу,  але СССР пам'ятаю, іноді думаю собі, що в мене було краще дитинство, ніж у мого сина: без комп'ютера, весь вільний час на свіжому повітрі (з батьками в лісі, на подвір'ї), щорічні поїздки на море,  взуття хороше , смачні продукти, велика к-сть цікавих книжок у бібліотеці, смачні солодощі, цікаві мульти та дит фільми по телевізору і ще багато чого z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +232/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
А ще любила морозиво по 30 коп в "Лабіринті"
абрикосове?

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
і ще вершки в таких бутилочках 250 мл, як від фізрозчину.
Детолакт називалося то молочко і специфічний смак мало. Я завжди маму просиа купити,бо там на пляшці ділення були.
А сметана в скляних баночках з фольгованою кришечкою і молоко в таких пляшках, які ми потім носили в прийом тари. Авоськи (у мене є ціла колекція)

Діапроектор у мене теж ще є і діафільми, і головне, що все працює. Хочу синулі показати

А ще: матюків не було, діти поняття не мали що таке матюкатися і навіть в карти не можна було грати. А тепер .....

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Tayana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
матюків не було, діти поняття не мали що таке матюкатися
це просто караул, в мене вуха в"януть як з малою гуляю, пацани 7-10р слова не можуть сказати без мата d16

Цитувати
Діапроектор у мене теж ще є і діафільми, і головне, що все працює. Хочу синулі показати
І в мене він є, правда на дачі, треба буде забрати і влаштувати вечір 80-х :)

До сих пір пам"ятаю смак какао в брикетах z4, я його прямо так гризла :)
Використай код CDJ936 і економ на Для того щоб побачити посилання: Register or Login] від 5$ до 10$

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
До сих пір пам"ятаю смак какао в брикетах
Тань,точно  z4,ти мені нагадала  d41,бо я пів-дня згадувала,що то за делікатес ми гризли  в жовтих квадратних пачечках.І заварний крем гризли,теж в брикетах тільки більших  z5

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
ви всі такі молоді а пам"ятаєте на багато більше ніж я древня, це какао в брикетах мене доконало z5 навіть зіпах пам"ятаю

і ще згадала як в ризинки стрибали, тепер діти так не стрибають

Offline evakamilaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
як в ризинки стрибали, тепер діти так не стрибають
Неллі,не повіриш.я на початку цього тижня зайшла в магазин,мені якраз потрібна була ця резинка,взяла кусок до плаття відрізала,а решту завязала і навчила своїх дітей скакати по ній,навіть Камілі сподобалось і в неї виходить,правда я їх простеньку гру навчила,а чоловік мій підійшов і теж поскакав  z5,каже,що ти так їм просто показала,я памятаю,що її дівчата отако ще ногами перекручували  d30 d140.Ззаді будинку ім классики малюю,теж скачуть.А ви робили влітку собі ляльки з голівок квітів на сірниках .Боже.як згадаю,як на нас тітки з вікон кричали,коли ми їм трошки клумби пообсмикуєм для тих ляльок  z5

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
ООО, різінка то було просто супер гра!! чого зараз дівчатка в неї не скачуть  d104, то ж так класно! Скільки там способів!!! А рівіні! По кісточку, по коліно, по стегно, по пояс, по груди, а потім і по шию  d27 І як ми скакали??? А ще прикмета що різінку не можна через голову натягувати на себе, всі одразу ж шептили "Ти що! ти гроб вдягаешь d108"   d140 d140 d140 d140 d140 d140 І всі так в цю прикмету вірили. А це коли на ногу наступають, то обовязково треба було цій людині теж на ногу наступити, бо якщо не наступишь, то мама помре, і всі так це знали, що завжди ногу свою у відповідь підставляли d3

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
І в мене він є, правда на дачі, треба буде забрати і влаштувати вечір 80-х
І в мене був, але от де тепер, поняття не маю. Треба пошукати і теж малому показала б.
І я резинки дуже любила.  d27

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
Цитувати
А ви робили влітку собі ляльки з голівок квітів на сірниках .Боже.як згадаю,як на нас тітки з вікон кричали,коли ми їм трошки клумби пообсмикуєм для тих ляльок  
і я таке памятаю!!! А от класики різні памятаю...були такі як зараз діти скачуть. А ще якісь були у вигляду кола і квадратні. Але я вже добре суть не памятаю)
А в резинки з нами і хлопці скакали.
Діапроектор мій на жаль уже давно на мусорці(( Батьки не хотіли того зберігати. А так би малому мультики зараз крутила.
Ще недавно з чоловіком згадували про калейдоскоп (щось типу підзорної труби було. дивишся туди, а там візерунки мінялись). цікаво чи тепер таке є

Offline mawka

• Своя Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Маруся
Перечитала всі повідомлення. стільки спогадів нахлинуло. так ніби в дитинство повернулась, хоча то було всього 4 роки мого життя) а далі 90-ті. Здавалось, що нічого не памятаю..а так багато всього є)

Online MNP

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антон
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ну, дівчата, і я з вами заностальгувала. і яка ж я древня, виявляється......І Молочне кафе пам"ятаю і кафе Казка (чорнослив з згущонкою і горішками). І резинки, і гуртки хай небезкоштовні, але по кишені практично всім батькам. У нас в класі чоловік 5 нікуди не ходили, а решта всі були задіяні - спорт, музика, танці. І форма шкільна, і черги, звичайно, і море кожен рік.І ляльки з квіточок теж робили і виносили покривало і півдвора товклося разом.  Я така древня, що навіть пам"ятаю, коли не було ще вул.Молодіжної, там було просто поле і ми туди ходили гратись. На річку ходили самі, не боялись нас пускати батьки(я з своїм малим напевно до 18 років буду гуляти z5). І жовтенята, і піонери. До комсомолу мені трохи не стало...У наших дітей ніби можливостей більше, але це все при умові, що у батьків є фінансові можливості.  І

Online MNP

• Активна Мамка
    • Награды
 І ще згадала. На Карла Маркса коло Чанахів (зараз Грушевського) був магазин і там були маленькі булочки з копченою ковбасою. Ну такий собі радянський сендвіч. Ох і любила я ті булки. А ковбаса та мені ніби зараз пахне

Online MNP

• Активна Мамка
    • Награды
а поряд на Цимбалюка (а зараз навіть не знаю, як ця вуиця називається) був магазин з дитячим харчуванням і вже згадані були ті паштетики для маленьких. І сік березовий в трьохлітрових банках теж менізгадався, і торт Чорнослив. А коли відкрилося кафе Пегас - як це було круто - піти на кури

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Цитувати
А ви робили влітку собі ляльки з голівок квітів на сірниках
І ми так гралися :) :)  І покривала виносили з бутербродами.  Гуляли з 3-х років самі без батьків,  а зараз малому скоро 4,  а я від нього боюсь навіть на 50 метрів відійти d104

Цитувати
І сік березовий в трьохлітрових банках теж менізгадався
  А ще памятаю в гастрономах  сік був в таких пластмасових контейнерах і булькав d27
А ще мої улюблені магазини з дитячими відділами "Дитячий світ "(зараз пасаж Гантерберг),  гастроном навпроти мого будинку на Короля-Данила і Універмаг.  Поки батьки лазили по інших відділах,  я  прилипала до прилавку і вибирала собі іграшку.  z5 z5

Offline Slava

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-1
    • Награды
Висновок:морозиво памятають всі  d27
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Цитувати
Висновок:морозиво памятають всі
  А що в  дитинстві ще було потрібно?  d27