Автор Тема: Молитви у різних потребах  (Прочитано 22109 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ice-creamАвтор темы

• все буде добре)
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Молитви у різних потребах
« : 10 Березень 2011, 21:36:18 »
Свого часу мені допомогла молитва до святої Марти, яку я знайшла в розділі планування вагітності, завдяки їй я завагітніла. Тепер хочу запропонувати Вашій увазі молитву для вагітних:

Молитва матері, яка виношує дитину.
Я прославляю Тебе, Небесний Отче, Боже-Творче, бо Ти вчинив великі речі в мені і народиться з мене дитина, плід любові, яку Ти благословив.
 Ісусе, Сину Божий, Ти. який дозволив мені поклонятись маленькому крихітному Тобі на сіні, жертвую Тобі свою дитину, Твого брата/сестру. Збагати його/її чудесними природними дарами і ласкою. Нехай він/вона буде нашою радістю на землі, а у вічності Твоєю славою!
 Святий Духу, покрий мене Своєю тінню протягом усіх цих місяців чекання, щоб нічого злого не могло статися з моєю маленькою дитиною і щоб його чи її душа були готові стати Твоєю святинею у хрещенні.
 А Ти, Маріє, Царице матерів, допомагай мені, молю Тебе, у час народження моєї дитини, я приймаю, починаючи вже зараз, усяке терпіння, що може прийти, і прошу Тебе пожертвувати його Богові заради моєї дитини.
 Мій святий ангеле-хоронителю і святий ангеле-хоронителю  моєї дитини, стережи нас обох.
                                                                                                   Амінь.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Молитва матері, яка виношує дитину
« Reply #1 : 11 Березень 2011, 22:16:04 »
Мені порадили читати молитву до Св.Герада, так як він є покровителем матерів,ну і звичайно ті молитви які є в молитвенничку! Ще можна читати молитву до Св.Пантелеймона ,Псалом 50 і 90! Та і взагалі потрібно вагітним сповідатись, причащатись і ходити в церкву!  z1

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ГЕРАРДА ПРО МАТЕРИНСТВО

О ласкавий Герарде, могутній заступнику перед Богом і великий чудотворцю наших днів, я звертаюся до тебе й чекаю на твою допомогу. Ти на землі завжди виконував Божі наміри, і тому отримав Його нагороду, допоможи й мені виконувати Святу Божу Волю. Благаю через тебе, посередника між мною та Богом, від якого усі походять, стати мені плідною й отримати материнство. Допоможи мені, щоб я виховала дітей для Бога в цьому житті й подарувала Йому наслідників Царства Божої Слави в майбутньому житті. Амінь

МОЛИТВА ДЛЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК
О Преславна Мати Божа, помилуй мене, рабу Твою, і поспіши мені на допомогу в часі моїх хвороб, та небезпек, з якими народжують дітей усі бідні дочки Єви. Згадай, о Благословенна між жінками, з якою радістю і любов'ю Ти поспішала, щоб відвідати свою родичку Єлизавету під час її вагітності, і який чудодійний вплив мали ці Твої відвідини для матері та її дитини. І з невичерпної сердечної доброти Твоєї даруй і мені, найнижчій рабі Твоїй, щасливо відбути пологи; даруй мені цю благодать, щоб дитя, яке нині покоїться під моїм серцем, прийшовши до розуміння, з радістю, як і святе дитятко Іоанн, поклонялося Божественному Господу Спасителю, Який з любові до нас грішних зволив і Сам стати Дитятком. Невимовна радість, якою переповнювалося Твоє чисте серце при спогляданні Твого Новонародженого Сина й Господа, хай згладить скорботу, що очікує мене серед мук пологів. Життя моє, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай порятує мене від смерті, що обриває життя багатьох матерів підчас пологів, і нехай зарахує плід лона мого до числа обранців Божих. Вислухай, Пресвята Царице Небесна, смиренну молитву мою і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Твоєї благодаті; не посороми мого уповання на Твоє велике милосердя й осіни мене, Помічнице християн та Цілителько недуг, щоби сподобилася я відчути й на собі, що Ти - Мати Милосердя і щоб прославляла я завжди Твою благодать, яка не відкидає ніколи молитви бідних і рятує всіх, хто шукає Твоєї помочі в часі скорбот і недуг.
Амінь.

МОЛИТВА НА БЛАГОСЛОВЕННЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК

Господи Боже наш, Створителю всіля¬кого життя! Ти з допомогокь вятого Духа підготував Преславну Діву Марію на гідне помешкання для свого Сина. Ти наповнив Святим Духом Івана Хрестителя і наказав йому радіти в лоні матері його. Поглянь на цих жінок, які просять Твого Благословення для себе і своїх дітей. Наповни їх глибокою радістю, бо на їхніх очах звершується чудо початку нового життя. Прийми гаряче прагнення тих, хто покірно Тебе благає зберегти їхнє потомство, яке Ти покликав до існування. Нехай з Твоєю допомогою їхні діти щасливо побачать світло дня й сподобляться Благодаті Святого Хрещення. Нехай вони завжди вірно служать Тобі й досягнуть вічного життя на Небі. Амінь.

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #2 : 11 Березень 2011, 22:17:13 »

Цитувати
молитву до Св.Герада

ой зробила помилку, як тут без них d100 d100 d100

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #3 : 27 Квітень 2011, 23:27:46 »
дякую за молитви)

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
« Reply #4 : 30 Квітень 2011, 21:34:52 »
МОЛИТОВНЕ ЗІТХАННЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ, ЯКУ БОГ БЛАГОСЛОВИВ ПЛОДОМ В ЛОНІ ЇЇ

Всемогутній, милостивий Боже, Творче неба й землі, і всіх сотворінь, що Сам зіслав на всі християнські подружжя благословення - дітей - плід лона жінки як спадок і нагороду від Господа. Дякую Тобі, що Ти вчинив мене причасницею цього благословення й дару Твого в подружньому стані моєму, та й молю Тебе, зволь благословити дарований мені Тобою плід утроби моєї, зішли на нього благодаті Святого Духа Твого, прийми в число вибраних дітей Твоїх і вчини причасником Святих Таїнств Церкви улюбленого Сина Твого, Господа мого Ісуса Христа, щоб дитя моє майбутнє через це освятилось і очистилося від отрути первородного гріха, в якому воно зачате.
Господи Боже! Я і плід утроби моєї - діти гніву за природою своєю, але Ти, найдорожчий Отче, змилосердься над нами й окропи плід утроби моєї іссопом, хай очиститься, і омий його, й буде від снігу біліший, скріпи й збережи його в лоні моєму до тієї пори, коли прийде його час народитися на світ. Від Тебе не був прихований цей плід утроби моєї, коли він творився у лоні моєму. Твої руки сотворили його. Ти дарував йому життя, і опіка Твоя нехай збереже його. Охорони мене від страху й переляку, і від злих духів, що бажали б пошкодити й знищити творіння рук Твоїх. Даруй йому розумну душу, вчини, щоб зростало тіло його здоровим і неоскверненим, а коли настане належний час, благослови мене народити дитятко по великій милості Твоїй.
Даруй мені міць і силу для успішних родів, сприяй мені Твоєю всемогутньою поміччю і полегши страждання мої, тому що це плід Твоєї всемогутності й милосердя Твого. Пам'ятаю я слова святі: Ти вивів мене з утроби; до Тебе горнуся я від народження; від утроби матері моєї Ти Бог мій; Ти упокоїв мене під серцем матері моєї. Ти Бог, що бачить і знає потреби всіх людей. Ти ж сказав: "Жінка, коли родить, терпить біль і скорботу, тому що прийшов час її". Господи, заради сердечного співчуття Твого і ради сповнення любові серця Твого, молю Тебе, благоволи полегшити скорботу й болі мої, що їх Ти передбачив, і виведи на світ плід лона мого зі здоровим, живим тілом та неушкодженими членами його. Тобі доручаю я його, у Твої всемогутні Отчі руки й Твою милість і милосердя покладаю його. Господи Ісусе Христе, у святі Твої обійми - благослови ж і цей плід лона мого, як благословляв Ти дітей, що їх приносили до Тебе, коли Ти сказав: "Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, тому що таких є Царство Небесне".
Спасителю, отак і я приношу до Тебе цей плід лона мого, поклади на нього благодатну руку Твою. Благослови його перстом Духа Твого Святого й освяти його, коли він прийде в цей світ, Своїм святим блаженним Хрещенням; зроби його новим сотворінням, омий і очисти Кров'ю Твоєю, учини, щоби й він став членом святого тіла Твого і святої Твоєї християнської Церкви, щоби з його вуст лунала хвала Тобі і він назавжди залишався наслідником вічного життя через святе й гірке страждання Твоє і смерть Твою хресну, і святе ім'я Твоє, Ісусе Христе.
Амінь

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #5 : 06 Серпень 2011, 10:32:25 »
дякую, дівчатка! дуже рада, що я знайшла цю темку!)

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #6 : 14 Серпень 2011, 19:32:12 »
Цитувати
МОЛИТОВНЕ ЗІТХАННЯ ВАГІТНОЇ ЖІНКИ, ЯКУ БОГ БЛАГОСЛОВИВ ПЛОДОМ В ЛОНІ ЇЇ
я таж читаю цю молитву кожного вечора, вона має дуже велику силу

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #7 : 14 Серпень 2011, 19:49:16 »
Коли була вагітною, то кожного вечора сідала на годинку на молитву. Молила всі молитви з молитвенника для вагіної жінки. Рекомендую вагітним його придбати, щоб всі молитви були завжди під рукою. І якщо можна так сказати, а я в це вірю, то я дійсно вимолила собі легкі пологи і здоров"ячка собі і дитинці після родів.  :)

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #8 : 14 Серпень 2011, 19:52:03 »
Цитувати
вимолила собі легкі пологи і здоров"ячка собі і дитинці після родів.
молодець, я теж в це вірю, а хто вірить, то тому господь допомагає, і в мене є молитовник для матері мені тьотя на весілля подарувала, можу сказати шо для мене це дуже цінний подарунок

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #9 : 07 Грудень 2011, 21:17:41 »
 :) Дівчатка, дякую за молитви
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мала_Полуничка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #10 : 10 Грудень 2011, 16:39:56 »
І я ДЯКУЮ за молитви!!!  :)

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +856/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #11 : 12 Грудень 2011, 14:12:57 »
Дуже чуттєві і ніжні молитви.Дякую! :*
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline marta.t

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
  • я
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 2008р.н,Анна 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: марта
« Reply #12 : 25 Січень 2012, 22:50:27 »
Такі гарні молоитви!!!!!!!!!!Головне-їх дійсно відмовляти :).Дякую
Щаслива бути жінкою.........

Offline малятко

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 1 рік 5 міс. Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #13 : 31 Січень 2012, 14:12:48 »
молитва дуже помагає, я кожного вечора молилася з молитвенника, просила щоб у мене були легкі роди, щоб могла годувати груддю... дякувати Богу усе добре і родила швиденько і груддю годувала довго... Треба вірити...

Offline posacka

• Під моїм сердечком живе моя душа
  • Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Доля давно давно звела нас разом...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Демянчик
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #14 : 08 Червень 2012, 15:34:14 »
В нас була загроза з другого місяця вагітності, вдома я знайшла девятницю до св.Отця Піо яку колись давно купила на прощі в Джублику, ось цю девятницю ми почали молитися і дякуючи Богу та всім святим загроза наша пройшла і зараз ми на 20 тижні вагітності. До сих пір молимося цю девятницю і молитву до Пресвятої Матері Божої Зарваницької. Дівчатка моліться зі щирою душею за своїх діточок тому, що вони поки що неможуть за себе просити. А молитва матері кажуть має дуже велику силу

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +436/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #15 : 08 Червень 2012, 16:02:34 »
І в мене була загроза на 2 тижні, то я молилася девятницю до св. Герарда і молитву матері яка оцікує дитину.
Вірю, що завдяки цим молитвам Господь допоміг мені виносити і народити здорову дівчинку.

ДЕВ’ЯТНИЦЯ  МАТЕРІ, ЯКА ОЧІКУЄ ДИТИНУ
ДО СВЯТОГО ҐЕРАРДА

Перший день
Святий Ґерарде, усе твоє життя було сповнене любові і шани до твоєї земної матері. Ти любив її такою, якою вона була, і був вдячний їй за все.
Тепер, коли я стаю матір’ю, доручаю тобі свою земну матір. Випроси для неї ласку за все, що вона дала мені. Вона прийняла моє життя, як дар, і вирішила привести мене на світ. Вона навчила мене розуміти слово "мама”. Вона виховала мене, знала, як мене підбадьорити, втішити, чим зарадити, оберігала мене від зла і вчила робити добро. Прошу тебе, випроси для мене прощення, щоб я їй пробачила, якщо вона колись мене скривдила або показала поганий приклад.
Випроси для неї благословення, щоб вона розвинула до кінця своє материнство: і як мати, і як бабуся.
Отче наш…
Богородице Діво…
Слава Отцю і Сину і Святому Духові…

Другий день
Святий Ґерарде, ти змалечку розумів покликання жінки стати матір’ю. І мене Бог наділив даром материнства, що дає зміст моєму життю. Твоє чуйне серце допомагало жінкам знайти своє призначення у материнстві. Я прошу тебе за тих матерів, котрих принижено і недооцінено, за тих, які шукають сенс свого життя у праці, кар’єрі, освіті, забуваючи при цьому про своє справжнє покликання, яке лише одне може зробити наше життя по-справжньому щасливим і наповнити його змістом.
Отче наш…
Богородице Діво…
Третій день
Святий Ґерарде, ти все своє життя присвятив служінню Богові. Випроси мені дар, щоб я могла з любов’ю служити життю, яке щойно зачалося в мені. Допоможи мені віддячити Богові за це нове життя, за те, що можу причинитися до його справи творіння, що можу відчувати Боже звершення у своєму лоні, коли Він створює нову людину, єдину і неповторну на цій землі. Хіба ж це не диво Божої любові і мудрості? Допомагай іншим матерям, які дізналися, що у їхньому лоні зачате нове життя. І навіть, коли це тяжко прийняти, нехай їм додає сил думка про те, що Бог безмірно радий кожному новому життю і від першої хвилини оберігає його, і огортає Своєю любов’ю і ніжністю.
Отче наш…
Богородице Діво…
Четвертий день
Святий Ґерарде, ти давав благословення і щастя багатьом жінкам, особливо вагітним. Опікуйся мною впродовж усіх дев’яти місяців вагітності, щоб мене Бог оберіг від різних захворювань, нещасть і небезпек тілесних та душевних. Випроси, щоб цей благословенний час був для мене часом радості та очікування народження дитяти. Віддаю твоєму заступництву час моїх пологів, лікаря, увесь медичний персонал, щоб вони були сповнені Божої мудрості, терпеливості і любові. Проси за мене, щоб я прийняла страждання, щоб з них з’явилася радість народження нового життя. Особливо прошу тебе заопікуватися матерями, котрі народили скалічених або хворих дітей. Випроси для них в Бога силу, спокій і радість. Нехай Бог дасть їм Свій погляд на цю ситуацію і відкриє Свої наміри щодо цього дитяти. Нехай вони мають переконливу віру в те, що Бог любить їх, бажає для них всього найкращого. Ті, хто люблять Бога, заслуговують на добро.
Отче наш…
Богородице Діво…
П’ятий день
Святий Ґерарде, ти любив дітей і вбачав у них Ісуса. Ввіряю твоїй опіці дитя, що росте в мені. Ти знаєш, які небезпеки чигають на тілесне і душевне здоров’я дітей, які приходять на світ. Ми, тут на землі, не можемо знати і зрозуміти, що діти все успадковують від своїх батьків. Через тебе ввіряю усе це оздоровчій силі Христа.
Ми самі зранені, тому зранюємо інших, і будемо й надалі їх зранювати.
Спочатку, Ісусе, ввіряємо Тобі час, коли зранили наших дітей. Лише Ти можеш бути найближчий кожній людині і найкраще зрозуміти її. Зціли кожну людину у її найглибшій сутності. Дай нам, батькам: силу терпляче зносити усі хвороби наших дітей, і прослався у них.
Отче наш…
Богородице Діво…
Шостий день
Святий Ґерарде, ти був вдячний своїй матері за все те добро, в якому вона тебе з любов’ю виховала. Вона брала участь у твоєму житті з самого малечку, вона вплинула і на твоє монаше покликання. Випроси ж мудрість, любов і терпеливість, щоб навчитися такому вмінню: мені Господь посилає дитя, яке я повинна підготувати до життя, навчити молитися і добре сформувати його характер. Допоможи мені присвятити дитяті час, що йому належать, особливо перших три роки, які є основою. Випроси для мене чуйність, щоб могла я відчути його бажання, потреби, щоб могла втішити його, підбадьорити чі покарати. Допоможи, щоб ми з чоловіком не сперечалися, коли дитя з’явиться на світ, щоб ми разом допомагали йому дійти до мети, яку визначив для нього Бог. Я доручаю тобі матерів, які ухиляються від відповідальності за виховання своїх дітей. Випроси їм мудрість серця і допоможи зрозуміти красу материнства, адже у ній – сенс життя.
Отче наш…
Богородице Діво…
Сьомий день
Святий Ґерарде, твоя святість є доказом того, що і ти, і твоя мати виконували Божу волю. Ти сам знаєш, що життя кожної людини, яким коротким воно б не було, має визначене місце у Божому плані. Охороняй мене, мого чоловіка, усю мою сім’ю, а особливо – наше дитя, яке повинно народитися. Воно стане Божим дитям і буде називати Бога своїм Отцем. Охрестившись, воно візьме на себе обов’язок бути помічником Всевишнього. Заопікуйся нами, батьками, щоб ми йому допомагали, а не перешкоджали у цьому його покликанні. Випроси Отця, щоб зіслав на нас Духа Святого, який завжди допомагатиме нам виховувати і скеровувати наших дітей. Випроси для нас покору, щоб ми змогли прийняти Божі плани разом з нашим дитям, навіть коли це не буде узгоджуватися з нашими бажаннями.
Отче наш…
Богородице Діво…
Восьмий день
Святий Ґерарде, ти добре знав, як терпіти злидні, бути вбогим. Ти був чуйний до таких самих убогих, як і ти сам, і міг поділитися з іншими тим дріб’язком, який мав. Випроси нам духа відвертості, щоб ми могли правильно визначати життєві цінності, щоб наше життя не стало постійною гонитвою за посадами і маєтками. Навчи нас ввіряти Богові свої турботи про матеріальне благо нашої сім’ї. Особливо заопікуйся нами тоді, коли ми відчуватимемо нестатки, щоб такі ситуації не відвернули нас від Бога, а навпаки, щоб ми вірили, що Він може про все потурбуватися. Благослови всю нашу працю і зусилля на благо нашої сім’ї, наших дітей. Випроси нам вдячність серця стосовно всіх наших благодійників. Віддаємо під твою опіку сім’ї, що живуть в біді, батьки яких не мають роботи або залежні від алкоголю.
Опікуйся і багатими сім’ями, щоб вони були щедрими до тих, які терплять злидні.
Отче наш…
Богородице Діво…
Дев’ятий день
Святий Ґерарде, усе своє життя ти вшановував Діву Марію як свою Небесну Матір. Усі свої кроки ти віддавав її опіці. Вона супроводжувала тебе на всіх твоїх шляхах, щоб ти не робив, Вона завжди була готова допомогти тобі. Не припиняй опікуватися мною як матір’ю. Навколо нас стільки спотворених зразків материнства, що дуже важко визначити, яким повинен бути справжній ідеал. Допоможи мені усім серцем побачити Марію як ідеал материнства, жінки. Випроси мені таку ласку, покору і віру, яку мала Вона. Допомагай усім матерям вчитися у Марії справжньому материнству. Нехай твоя і наша Небесна Мати приведе мене, моє дитя і всю мою сім’ю до Свого Сина Ісуса, щоб ми навіки могли радіти на Небесах.
Отче наш…
Богородице Діво…
Молитва
Святий Ґерарде, великий охоронцю родин, просимо тебе, щоб ти заопікувався усіма батьками, щоб вони віднайшли справжню ласку для життя. Нехай вони виховують своїх дітей в Божій ласці і ведуть їх до пізнання Бога. Просимо тебе за тих, які вбивають ненароджених дітей і тим самим зневажають гідність батьківства та материнства. Випроси їм дар збагнути, що їхній шлях помилковий, щоб вони знову стали поважати святість християнського сімейного життя.
Боже, наш люблячий Отче, Ти оживляєш увесь світ, благослови і освяти людську любов і життєдайну любов батьків і матерів. Нехай Твоя любов сповнить серця всіх родин, щоб вони могли радіти спокою і щастю, які обіцяв Ти нам у Своєму Синові Ісусові Христові, нашому Господеві.
Амінь
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #16 : 09 Червень 2012, 15:52:56 »
давненько сюди не залядала. За цей час ми щасливо народилися і здоровенькі, слава Богові, ростемо! Хочу сказати, мені здається, що без віри і молитви у материнстві та й взагалі в житті, ніяк!
Мені коли нвродила маленьку подарували дуже корисну книжечку - "Католицький молитовник для матерів", автор Донна-Марі Купер О"Бойл. Суперова річ, і почитати і помолитися!
Ще коли була вагітна то молилася одну молитву, яку молилася ще в дитинстві з бабусею і дідусем, а коли вагітна була натрапила вона мені на очі і я її згадала d101. Не зустрічала, що вона " спеціально" для вагітних, але йдеться там про зачаття Божою Матір"ю Ісуса і звернення до Богородиці про опіку, тому думаю гарно її промовляти вагітним жінкам та й матерям:)

Ось така молитва:
Ангел Господній
Ангел Господній благовістив Пречистій Діві Марії і зачала Вона від Духа Святого.
Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти між жінками і благословенний плід лона Твого, бо Ти породила Христа Спаса, визволителя душ наших.

Ось Я слугиня Господня, нехай зі мною станеться по слову Твоєму.
Богородице Діво....

І Слово сталося Тілом і оселилося між нами.
Богородице Діво...
Пресвята Богородице молися за нас!
Благодать Твою просимо, Господи, влий в серця наші, щоб ми пізнавши від Ангела спізнавши воплочення Твого Сина, а нашого Господа, Ісуса Христа, Його стражданням і хрестом були доведені до слави світлого воскресіння. Благодаттю Господа нашого і Спасителя нашого, Ісуса Христа, Якому належить усяка слава, честь і поклоніння на віки вічні.
Амінь.

а далі:
Слава Отцю і Сину, і Духові Святому, і нині повсяк час і на віки віків.
Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво. Молитвами нашими в скорботах не погорди, але визволи нас, Єдина Чиста і Благословенна.