Автор Тема: Сучасна любов  (Прочитано 1287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КаліпсоАвтор темы

• ПрОсТо ЩаСлИвА
  • Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Сучасна любов
« : 21 Квітень 2011, 00:48:02 »
Здається, що світ перевернувся. Люди втратили всі моральні цінності… Люди втратили те найцінніше, нерозгадане відчуття… Люди втратили любов! Всередині нашого серця темнота та порожнеча... Ми більше загадково не усміхаємось, коли згадуємо якусь людину, ми не гуляємо під зорями взявшись за руки і у нас не виникає того відчуття ніби то час зупинився, і щасливіших за нас людей просто немає… Ми забули що таке романтика… зараз це просто смішно. Сьогодні соромно сказати слово Люблю, тому що всі наввипередки кричать, що любові немає, це все безглузда казка. Ми боїмось комусь відкрити своє серце і самі в собі виховуємо ненависть, зневагу та зверхність над іншими. Ми кажемо, що сильні в той час коли любов розриває наше серце, ми кажемо ти мені не потрібна(ий) тоді коли не можемо хвилини прожити без цієї людини. І так з часом наша душа помирає, а серце кам’яніє. У нас починається нове життя, де на зміну любові приходять гроші. Гроші вирішують сьогодні все… Вони так заполонили наші серця, що за них сьогодні можна купити любов. Та це не та любов про яку писав Шекспір… це любов за гроші, любов яка створює  сім’ю навіть тоді коли ті двоє “закоханих” терпіти один одного не можуть, та терплять, бо не можуть залишити машину, бізнес, будинок… Паралельно з такими людьми є ще ті хто вірить в справжнє, щире кохання, якому не потрібні гроші для “життя”… ці люди закохуються в ті “мертві душі” та під натиском своєї непотрібності, проміняні на гроші починають вбивати в собі нікому не потрібну любов, їхнє серце черствіє і на зміну щирим, світлим почуттям приходять ненависть та  помста….. І так все продовжується по колу. 
Людям потрібно задуматись про своє життя, адже воно дається нам один раз, то чому б не прожити його щасливо, разом з коханою людиною, людиною, що буде любити вас завжди,  незалежно від обставин та соціального статусу?     Давайте не будемо вбивати любов, не будемо розмінювати її, бо справжня любов зустрічається раз у житті і найголовніше завдання тут…. зберегти її!

А як ви думаєте?   d104 d104 d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дрожь в ногах, всю трясет, в голове: слава Богу все закончилось, ноет каждый сантиметр твоего тела… А ты лежишь и улыбаешься, и счастливей тебя в этот момент никого нет! Теперь, я – МАМА!!!

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Re: Сучасна любов!!!
« Reply #1 : 26 Квітень 2011, 15:23:15 »
На мою думку,досить писимістично написано. Мабуть, все залежить від того які люди оточують нас так ми і сприймаємо світ. Особисто в колі моїх друзів переважно люди з не кам"янілими серцями,це сім"ї де дійсно є любов і присутня романтика.  Одна моя сусідка яка недавно подала на розлучення,побачивши моє переживання з цього приводу,сказала:"Маша ти чого? Не переживай так.Зараз всі так живуть ,у всіх моїх знайомих чоловіків є коханки,і дружини з цим мирятся." Поговоривши з нею я зрозуміла,що нас оточують абсолютно різні люди і відповідно ми по різному бачимо оточуюче нас життя. Що для неї "нормально",мені здається жахливим... Головне не робити закам"янілим своє серце,і тоді оточення у нас буде відповідне...і світ стане кращим...
0683086060 Маша

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #2 : 26 Квітень 2011, 19:34:46 »
Мені здається,що написано,якось однобоко.Всі люди різні,і відповідно відносини в них теж різні.А життя  заради грошей бувало в усі часи.

Offline КаліпсоАвтор темы

• ПрОсТо ЩаСлИвА
  • Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарчик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #3 : 26 Квітень 2011, 20:53:28 »
Незнаю... Це я в блозі  в когось знайшла... Задумалась... Буває...
Дрожь в ногах, всю трясет, в голове: слава Богу все закончилось, ноет каждый сантиметр твоего тела… А ты лежишь и улыбаешься, и счастливей тебя в этот момент никого нет! Теперь, я – МАМА!!!

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #4 : 27 Червень 2011, 11:31:39 »
а мені подобається реклама на стенді:
"Хочете внуків- купіть дітям матрац!"

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #5 : 27 Червень 2011, 12:01:25 »
Написано явно в миттєвому пориві. І як сказала Мама Лєрочки однобоко. Однозначно, що так не у всіх і щирого кохання і справжніх почуттів достатньо, бо це природньо. Людина по природі своїй закохується і не всі можуть в собі подавити це почуття

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline NadIra

• Активна Мамка
  • Репутація: +115/-0
  • Надія прикрашає нам життя
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #6 : 03 Грудень 2014, 11:57:45 »
Цитувати
а мені подобається реклама на стенді:
"Хочете внуків- купіть дітям матрац!"
Клас, і мені дуже подобався цей бігборд.. :bo
«Щасливий той, хто щасливий вдома. »

Offline Мішель

• Активна Мамка
  • Репутація: +63/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #7 : 16 Березень 2017, 07:21:09 »
Любов - це шедевр!

Актор і комік Паттон Освальт відзначає здобуття телевізійної премії «Еммі» через кілька місяців після загибелі його дружини

Чоловік цієї жінки вже пішов з життя, але вона все одно обідає з ним кожен день

Побачив це на брелоку в машині у водія таксі

Батьки цього малюка зробили його інвалідне крісло частиною костюма на Хелловін

Мені було сумно, і я вийшов на вулицю трохи пройтися. Коли я побачив цю картину, на душі одразу стало легше. Спасибі тобі, добрий незнайомець!

Дівчина запросила на «побачення» самотнього старого, коли дізналася, що він буде один в різдвяний вечір. Він прийшов у своєму кращому костюмі і з букетом квітів

Працівник заповідника поряд з носорогом, який став жертвою браконьєрів

Ця парочка просто чарівна

Напис на надгробному камені

Вранці я сидів поряд з цією парою в кафе. Цього чоловіка звуть Джон, його дружина Лінда втратила пам'ять і тепер заново вчиться читати, а він допомагає їй з алфавітом. Терпіння, розуміння і любов у чистому вигляді
"Кому-то мелочь дашь, навек запомнит.
Кому-то жизнь отдашь, а он и не поймет…"
Омар Хайям

Сказали спасибо: Ауроратен

Offline Mariya Mariya

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #8 : 07 Травень 2017, 16:40:03 »
У кожного любов і відношення до неї буває різне. Хтось ростить свою любов (до коханого, до дитини, до близького), а хтось чекає аби воно все прийшлона блюдечку готове. Потрібно виховувати своє відношення до коханої людини до найменших дрібниць.

Колись, одного разу я запиталася у своєї доброї знайомої: "У чому секрет твогосімейного щастя?". Вона мені відповіла: "Кохання - це добре. Але ще краще, коли чоловік і жінка розуміють, що сімейне щастя і їхнє кохання творять і розвивають тільки вони двоє, у найменших дрібницях, не лінуючись. "
Отак і напевно зберігається романика і вічна любов.

Сказали спасибо: mary2011, Stela

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #9 : 14 Червень 2017, 14:57:01 »
підтримую повністю попередній допис.....І ще від себе::
у 17 років коли мене покинув хлопець--моя перша любов--пів року плакала і прийняла рішення, що не витрачатиму більше час на тих кому не потрібна, не навязуватимусь ніколи.
у 19 коли після 4 місяців зустрічання мені мій коханий зробив пропозицію--стосунки чомусь охололи і стали буденими--зрозуміла що стосунки--це не лиш розвага а і зусилля , їх треба підігрівати і розвивати.
у 25 коли вирішила розірвати стосунки, хоч ми кохали один одного,зрозуміла що не все на світі залежить від нас і з цим приходиться миритись і жити далі
вийшовши заміж--зрозуміла аж через рікщо наші стосунки є тільки наші і нікому не треба дозволяти влізати у них з "порадами".
у 30 після нородження 2-х ітей коли чоловік поїхав на 3 місяці на заробітки--зрозуміла, наскільки він дорогий мені, такий який він є з усіма недоліками --наскільки я його люблю і мені його дуже бракувало. Тоді зрозуміла що нікого не потрібно переробляти підсебе--а треба цінувати.
напевно ще багато мені прийдеться зрозуміти...Дай Боже щоб розуму стало z5
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: mary2011, Ауроратен, yanaly