Автор Тема: Частохворіюча дитина? Як з цим боротись?  (Прочитано 6983 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Частохворіюча дитина? Як з цим боротись?
« Reply #51 : 02 Березень 2016, 13:41:52 »
У нас та ж проблема. До садочка я не знала, що таке хвора дитина, могли сопельки один два дня потекти, то промила сольовим розчином і все, здорова. А от пішли цього року в садочок і почалось. Застуда, постійні соплі, мокрий кашель, ангіна, три рази давало ускладнення, раз отит був, раз бронхіт. Разів напевне 6 вже хворіли. Надіюсь, що на наступний рік буде краще, бо не дуже хочеться заліковувати дитину мед. препаратами, а без них вилікуватись не можемо. Може би пробувала, але лікарняне не дають безрозмірне, та й на роботі не дуже радіють, коли я вдома лиш сиджу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #52 : 22 Березень 2016, 23:13:38 »

задам дуже дурне питання до розумніших за мене мам-- старшу малу не закаляла а перегріла і кутала за порадами наймудріших бабусь які краще знають. Винна сама, бо треба самому соображати а тепер пробую трохи легше вдіти чи морозива більше дати то одраазу хворіє. як мені правильно надолужити втрачене? бо постійно хворіти теж не вихід.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Margaryta

Offline Vitav

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #53 : 23 Березень 2016, 14:13:06 »

Ну не знаю щодо козячого молока ... напевно все індивідуально  :xmm мій малий пив то козяче молоко як тільки перестала годувати грудьми, з року ... але якогось такого результату я не помітила. Навпаки не даю тепер козяче молоко бо в малого запори, і лікар порадив перейти на коров"яче . Хоча багато чула , що козяче молоко краще для імунітету. Особисто я своєму малому зробила суміш (ну назву так, бо інакше не знаю) з сухофруктів - чорносливу, ізюму, кураги, лимону, горіхів та меду. Кажуть для підняття імунітету хороший засіб. А ще час від часу любить малий поїсти сиру цибулю  d38, і смородину обожнює  :bo . Я питала свою лікарку може давати якісь медичні препарати , так вона відговорила мене, сказала , що краще натурального нічого немає. А ще гуляти при будь-якій погоді, менше закутувати. А якщо нежить в нас, а це часто є відколи в садочок пішов, то промиваю тільки аквамарісом

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +123/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
« Reply #54 : 23 Березень 2016, 16:17:08 »

Ну не знаю щодо козячого молока ... напевно все індивідуально
нам це призначила зав дитячим відділенням інституту пульманології в Києві. син пив років 7 козяче молоке-ми забули практично одразу про бронхіти.

Сказали спасибо: Margaryta

Offline Vitav

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #55 : 24 Березень 2016, 09:07:51 »
а може і дійсно помагає козяче молоко .  У нас і не було бронхітів, лиш кашель невиликий ( тьху-тьху)

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #56 : 19 Квітень 2016, 20:20:21 »
УВАГА!
У вівторок, 26 квітня 2016 року, у рамках всесвітнього тижня первинних імунодефіцитів, відбудеться зустріч голови громадської організації «Рідкісні імунні захворювання» (м. Київ), дитячих імунологів Івано-Франківська з лікарями області, а також батьками та пацієнтами, яких хвилюють питання діагностики та лікування порушень імунної системи.

Первинний імунодефіцит (ПІД) виникає у людей, в яких імунна система або відсутня або неспроможна нормально функціонувати. ПІД можуть проявлятись у вигляді частих «звичайних» інфекцій. Часто медики лікують інші захворювання, не знаючи про основну причину, що призводить до пошкодження життєво важливих органів, інвалідності або навіть смерті.
Один з 1200 людей можуть мати первинний імунодефіцит. Однак, недостатня обізнаність лікарів та громадськості призвела до того, що від 70 до 90% пацієнтів з ПІД залишаються не діагностованими, і не отримують відповідне лікування.

На круглий стіл запрошуються усі бажаючі лікарі, батьки (у діток яких діагностовано ПІД), пацієнти, а також батьки, що переймаються станом імунітету своїх дітей.
Будуть обговорюватись проблеми та шляхи вирішення раннього виявлення ПІД, методи доступної діагностики та лікування імунодефіцитних станів у м. Івано-Франківську, Україні та за кордоном.
Батьки отримають інформацію про імунітет та його порушення; довідаються куди звернутись у разі підозри на імунологічний дефект; почують розповіді батьків, чиї дітки хворіють на ПІД про свій нелегкий шлях до моменту встановлення діагнозу та про співпрацю ГО «Рідкісні імунні захворювання» тощо.

Захід відбуватиметься в актовій залі обласної дитячої клінічної лікарні м. Івано-Франківська по вул. Коновальця, 132 (4 поверх, адміністративний корпус).
Початок круглого столу для лікарів о 10год. 
Початок круглого столу для батьків о 12год. Вхід вільний.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Сказали спасибо: Lyubа

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 4міс
думаю, что нужно просто закалять ребенка с детства, и будет меньше болеть!
Згідна на 100%
А вже якщо дитина хворіє, то хотя б не залікувати "до потери сознания" d30

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #58 : 20 Квітень 2017, 09:51:01 »

задам дуже дурне питання до розумніших за мене мам-- старшу малу не закаляла а перегріла і кутала за порадами наймудріших бабусь які краще знають. Винна сама, бо треба самому соображати а тепер пробую трохи легше вдіти чи морозива більше дати то одраазу хворіє. як мені правильно надолужити втрачене? бо постійно хворіти теж не вихід.
я так робила: з року в демісезон встановила, що шапки вище +10 нема (хіба дуже хол вітер) й так осінь і весну. з 2х років - нема шапки якщо +5 і вище й теж осінь і весна. Колготи тільки зимою під термокомбез, далі або штани на флісі (від 0 до +10) або флісові штани (+10 +15). Одяг суто функціональний (флісові речі, а не сведрики і всяке подібне). І одягаю відповідно до температури надворі, а не сезону. І шаровість одягання, напр кофтинка+фліска з курточною безрукавкою - тоді можна при потребі безрукавку зняти в процесі гуляння, щоб не парити дитину, коли вона активно рухається. Звикання до знімання шапки дуже просто: напр, 20 хв в шапці, на 10 хв зняла і так кілька днів, щоб не застудити і слідкую, чи зявляться соплі. Якщо нема - то шапки вже не треба. Вітру не боімося. Далі планую опустити температуру до 0, якщо вийде, після 3х років. Але залежно, як буде з садочком. Зараз ми на етапі, якщо дитина захворіла - то обходимся кількома днями легких сопель, але без жодних медикаментів, крім промивання фізрозчином, бо раніше так легко хворіння не обходилось. І коли є соплі, то не кутаю, а навпаки - звичний режим без шапки й легко одягнута дитина, обовязково морозиво, щоб активувати імунітет. Тепер застудити не боюсь.
гарне правило - дитину до року одягати трохи тепліше за себе, річну-півторарічну як себе, 2хрічну легше ніж себе. Але самому треба бути не мерзлюхом, бо інакше брєд виходить. Я вже знаю можливості організму своєі дитини - як одягти, щоб не "заморозити", але і не вбити імунітет затеплим вдяганнням. Боюсь хіба перегріти  d30

Подумала і додала ще: 20 Квітень 2017, 09:55:08
Цитувати
.

Первинний імунодефіцит (ПІД) виникає у людей, в яких імунна система або відсутня або неспроможна нормально функціонувати.
таким діткам й потрібні всілякі інтерферони на пост основі

Сказали спасибо: Margaryta, Stela