Автор Тема: БАДи для маляток. Чи потрібно?  (Прочитано 3259 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nin4ikoАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
БАДи для маляток. Чи потрібно?
« : 31 Травень 2011, 23:23:44 »
Привіт всім! Хочу поцікавитись, яке ставлення у вас до БАДів? Бо наша лікарка постійно їх рекомендує. Каже, що для травлення, імунітету і т. д. А я краще дам дитині біфівіт для травлення чи шипшину для імунітету.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: БАДи для маляток. Чи потрібно?
« Reply #1 : 31 Травень 2011, 23:26:53 »
я дуже скептично до цього ставлюся, колись наша лікарка також пропонувала, але я завжди чемно відмовлялася d141

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #2 : 31 Травень 2011, 23:37:38 »
Я б таку лікарку давно послала, бо той сітковий маркетинг діти і вагітні речі не сумісні ІМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #3 : 31 Травень 2011, 23:39:28 »
Я б на вашому місці на таке не погоджувалася. Робіть так як ви вважаєте краще це ваша дитина а не її.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #4 : 31 Травень 2011, 23:40:23 »
Цитувати
я дуже скептично до цього ставлюся
аналогічно. Дуже негативно ставлюсь до людей які їх навязують тим більше дітям  d109
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 01 Червень 2011, 01:57:32 »
і я не люблю, коли хтось навязує. Якщо мене щось зацікавить, то я перше перерию в інтернеті купу інформації, попитаю знайомих...

ми на минулому тижні були в поліклініці ( треба було послухати малого),але нашої дільничої не було. ну я зайшла в кабінет і попросила іншу лікарку, що там сиділа послухати. та так гарно привіталась, послухала, все мені розказала. ми вже зібрались йти і тут вона якісь таблеточки витягає і пропонує взяти на пробу. нам з чоловіком так ніяково стало, не знали що робити...взяли вже тих 10 вітамінок, але певно питиме їх сам чоловік, бо інструкції мені ніякої не дали і т.д. хоч можна почитати в інтернеті, але все одно не впевнена, що моїй дитині вони підійдуть. та ж лікарка нас не знає, навіть карточку нашу не відкривала...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 01 Червень 2011, 08:38:29 »
Я дуже негативно до такого ставлюся, мені теж під час вагітності намагалися нав"язати, то я більше до тої лікарки не піду. Я взагалі думаю, що без необхідності не варто приймати всякі штучні вітаміни і дорослому, не те, що дитині. бо це додаткова нагрузка на організм. Краще правильно харчуватися, багато гуляти і не треба буде ніяких БАДів.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 01 Червень 2011, 09:28:47 »
я глибоко переконана, що БАДи навіть дорослим не потрібні, а вже дітям тим більше. Сама ніколи б не стала таке пропонувати людям, я б просто згоріла від сорому!

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #8 : 01 Червень 2011, 12:48:05 »
Цитувати
і тут вона якісь таблеточки витягає і пропонує взяти на пробу
Я все розумію, лікарі хочуть заробляти, але ж не на дітях  d109. НАш народ вже нічого не боїться
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Nin4ikoАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #9 : 03 Червень 2011, 23:51:07 »
Напевне, не буду до неї ходити!

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #10 : 03 Червень 2011, 23:54:52 »
І я проти цього всього. Нема нічого кращого, як отримувати всі потрібні вітаміни з їжею. Дійсно, краще правильно харчуватись :)

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
« Reply #11 : 04 Червень 2011, 10:33:16 »
як правило лікарі від усіх цих бадів мають відсотки d16 я б до таких меркантильних людей не ходила і не довіряла свою дитину, вони самі прекрасно знають, що ніякого ефекту від них немає, то навіщо їх пхати людям, які тобі довіряюють, на кожній баночці цієї фігні пише не являється лікарським засобом, я думаю, що влітку імунітет  підкріпити є чим, а глотати таблєточки треба при захворюванях і не бади d128 всім бажаю не хворіти :*

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #12 : 31 Травень 2013, 20:56:29 »
Думаю, не варто рівняти усі БАДи під один аршин. Я, особисто, раніше теж скептично відносилась до БАДів, але потім вирішила спробувати деякі з них і побачила ефект. Тепер використовую перевірені на мені і моїх дітях. Але при назначені одразу питаю батьків, як до цього відносяться і не нав'язую, якщо не сприймають таке лікування. Важливий ще один момент (здається вже десь писала: через бюрократичну тяганину БАДи легше зареєструвати ніж ліки, тому деякі фарм. компанії так полегшують собі життя). Можливо хтось незнає, але до БАДів відноситься і біфі-форм бебі і лінбі (лінекс для дітей), але багато хто використовує ці бактеріальні препарати і задоволений результатом.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #13 : 31 Травень 2013, 21:24:28 »
Цитувати
Думаю, не варто рівняти усі БАДи під один аршин.
Я теж такої думки :) Звичайно, що коли лікарі нав'язують свою думку щодо користі тих чи інших БАД аби тільки заробити на цьому, то це звичайний бізнес...на жаль ми живемо в такій країні коли хочуть заробити навіть на вагітних чи дітях d112 Мені на щастя ще не попадались такі лікарі,але багато наслухалась вже від знайомих ну і тут теж поначитувалась вже. Я особисто дуже люблю продукцію фірми Вівасан і знаю що деякі лікарі її теж рекомендують, так от можу сказати тільки позитивне про цю продуцію. Взнала в роддомі від однієї лікарки,яка й порекомендувала купити один напій, не нав'язувала мені нічого просто сказала що вона прихильник лікарств які зроблені на натуральній основі і сказала де я можу придбати те що мені потрібне, якщо я захочу :) Потім ще від подруги почула що вона і багато її знайомих користуються цією продукцією і вона, на відмуну від лікарств, давала ефект z4 На рахунок інших БАД нічого не можу сказати d112 Але взагалі вважаю що кожен має свою голову на плечах і як би лікар не рекомендував чи не розхвалював препарати такого плану, завжди можна відмовитись від нього, ніхто ж їх не заставляє примусово купляти :)

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #14 : 31 Травень 2013, 22:29:21 »
Цитувати
БАДи для маляток. Чи потрібно?
я даю БАДи своїм дітям :) у певних ситуаціях це потрібно
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #15 : 01 Червень 2013, 00:28:19 »
Вівасан мені теж подобається, але не всім він по кишені, але без їхнього чайного дерева я б не прожила  d27. У нас декілька фірм почали виготовляти на рослинній основі препарати дешевші(вони відносяться навіть не до БАДів, а до дієтичних добавок), то бачила позитивний ефект, але зустрічались випадки і "недобросовісних" препаратів. Головне читати склад препарату: якщо, наприклад, до нього входять добре всім відомі полин і пижма, то логічно, що вони будуть покращувати апетит і мати протиглисну дію (ці трави використовували ще наші діди-прадіди). Але, якщо у склад входять незрозумілі рослини, то варто задуматись: чи варто  :xmm
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline zoryanchyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: zoryanchyk
« Reply #16 : 03 Червень 2013, 23:30:40 »
Цитувати
Я особисто дуже люблю продукцію фірми Вівасан
Я також давно нею користуюсь і рекомендую її впевнено, знаючи що вона ефективна і високоякісна.
Цитувати
але не всім він по кишені
так, вівасанівська продукція не дешева, але вона якісна,швейцарська, сертифікована -  не може бути дешевою. Все пізнається в порівнянні: от якщо ми вибираємо собі косметику, ми готові придбати дорожчу,брендову,бо вона якісніша.
Цитувати
У нас декілька фірм почали виготовляти на рослинній основі препарати дешевші(вони відносяться навіть не до БАДів, а до дієтичних добавок),
Я також знайома з українськими фітопрепаратами, які зареєстровані як дієтичні добавки, містять рослини,які здавна ростуть на території нашої країни і які всі ми застосовуємо у своїх сім'ях (ромашка, звіробій, м'ята, календула і т.д), і дуже задоволена цими фітокомплексами. А наважилась спробувати їх використовувати тоді, коли довідалась, що вони пройшли клінічні випробовування на базі Інституту Педіатрії,Акушерства і Гінекології та отримали статус "рекомендовано". Такий аргумент викликав у мене довіру.
БАДи БАДам - "рознь". Варто зібрати максимум інформації про те, що вам рекомендують і вирішувати чи воно вам потрібно  :hi