Автор Тема: Посміятися )))  (Прочитано 68063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Re: Посміятися )))
« Reply #17 : 31 Серпень 2010, 09:42:33 »
+1 Ржунімагу z5 z5 z5
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #18 : 31 Серпень 2010, 09:56:37 »
Зараз я почну читати, як подужаю...початок мені сподобався  d140 z5 d140 z5 d140

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #19 : 31 Серпень 2010, 12:15:17 »
На мові оригіналу звучить трохи краще, бо перекладач не дуже точно перекладає.

День перший.
Нассау під крісло. Добре!

День другий.
Нудно. Згадав бурхливу молодість. Сидів я якось на столі, жер лапою згущенку з банки. Прийшли Ці та давай кричати. Ну я ж не дурень, опустив лапу в банку скільки влізла, і на трьох кістках - за холодильник. Ці репетували ще днів три. Був дуже гордий.

День третій.
Сьогодні всі лінь. Ссать - лінь. Жерти - не можу більше. Сиджу тихо, дрімаю. Ці нервують, озираються по сторонах, тремтять і чекають каверзи.

День четвертий.
Які ж у Цих миски незручні. Намагався зжерти шматок м'яса, так поки лапою не зачепив - ні хрена не виходило. Ні б взяти пристойні миски і жерти на підлозі. Ур-р-роди.

День п'ятий.

День шостий.
З ранку проводив інспекцію будинку. Заблукав у підодіяльник. Ледве вибрався. Виродки двулапие. Понатащут в будинок всякої погані - а я страждай. Виношую план помсти. Придумав. Втілив. Зжер якусь погань зі столу - варення, чи що, - вліз в шафу і довго, смачно блювати на свежевистіранное, але ще не прасування білизна. Ця буде верещати, поки не перейде в ультразвук.

День сьомий.
Вгадав. Ця верещала так, що у всьому кварталі лампочки потріскалися. Але жерти дала.

День восьмий.
Ця нову моду завела. Жерти мені кладе по полпакетіка всього. А то "ой, котик, ти по цілому не з'їдає, напевно, є не хочеш". Дура! Я не з'їдаю, я на потім залишаю! Вона ж мені не раз на п'ять хвилин в миску що-небудь підкладає. Ці як звалить на цілий день - і все! А жерти хочеться. Ось і доводиться залишати трохи, ніби в заначці. Ссать не буду, а то під крісло нічого не залишиться. Піду, лоток розрив - все одно на сьогодні користі від нього більше ніякого.

День дев'ятий.
Нассау під крісло. Хо-ро-шо!

День десятий.
З ранку був прекрасний. Ця виходить у коридор - і я давай її сумку закопувати. Типу Нассау, ага. Вона верещала так, що всі ворони в Сокольніческом парку з гілок потрапляли. Ну я під диван - шусть. Іржав довго. Я ж не Нассау, я так - налякати тільки. Повелася, повелася.

День одинадцятий.
За вечерею Цього кусав за нижню лапу. Сильно кусав за голу нижню лапу. Реакції нуль. Став кусати, а потім робити таке Буее! - Ну, типу, блюю я від нього. Цей як закричав! Заникался під ванну. Ржу. Доведеться посидіти під ванною, поки Цей не ляже спати. Сидів під ванною. Виждав, поки Ці пішли.

День дванадцятий.
Нассау під крісло. Нассау під торшер. Нассау під друге крісло. Добре!

День тринадцятий.
Блукав по будинку в пошуках речей, до яких до цих пір не доклав лапу. Не знайшов жодної. Спантеличений.

День чотирнадцятий.
У мене в сортирі килимок є. Ці його стелили, щоб красиво було, ага. Насправді на нього гадити зручно. Або наповнювач розкидати. Якщо розкидати грамотно, то пекельній машині під назвою "пилосос" роботи не менше, ніж на півгодини. А якщо зассать так, як я вмію, то килимок будуть прати і сушити потім з тиждень. Ці через якийсь час здогадалися, що килимок їм частіше геморой приносить, ніж красу. І перестали його класти в туалет. Але Ці тупі, як валянки. Вони не здогадалися, що такий же килимок лежить у ванній! Ізгаділ весь. Повністю. Тобто зовсім. Ця орала так, що у тарганів в сусідньому будинку барабанні перетинки полопалися. Тут же кинулася телефонувати Цьому по телефону: "Ой, котик таке зробив, таке ..." А мені що? Мені добре, я під ванною сиджу, мене там не те, що рукою - шваброю нової не дістати. Викрали з-під ванною.

День п'ятнадцятий.

День шістнадцятий.
Був неперевершений. З ранку будив Цих. Вони, гади, не вставали. Скакав, як юний антилоп, тупотів, як стадо бізонів, кричав, як поранена пантера. Хоч би що. Навіть вухом не вели. Пробував просто волати - спати, гади. Кусав за нижні лапи - не реагують. Але я ж розумний, ага. Вліз під ковдру і холодним мокрим носом цієї в пузо - швак! Забігала як миленька. Ось чого тільки кричить - не зрозуміло.

День сімнадцятий.
Нассау під крісло. Добре, ага.

День вісімнадцятий.
Вчора прийшов Цей. Зайшов на кухню. Я йому кричу: "Жерти дай", він мені "У тебе ще є в мисці". Я йому знову репетую: "Це мало, жерти дай!", Він мені знову "У тебе є ще". Сцуки. Я тут же побіг ссать повз лотка. Але Цей якимось чином своїм мишачим мозком здогадався, що я робити збираюся. І заглянув у сортир в той момент, коли я вже половину статі затопив, а друга була в процесі. Я спробував злиняли. Загалом-то цілком успішно. За винятком стусана, який Цей засадив мені навздогін. Летів я недовго, але неприємно. Всю ніч збирав злість і все інше. Ну, почекай. Підеш ти на роботу. Ця, сцуко, в п'ятницю забрала ноут і промили кудись на три дні. Хрін що напишеш. Подробиці потім. Поки короткий звіт за три дні:

День дев'ятнадцятий.

День двадцятий.
Нассау під крісло. Хо-ро-шо!

День двадцять перший.
Нассау під крісло. Зашибись!

День двадцять другий.
У п'ятницю з ранку навчав Цю ходити на чотирьох лапах, як всі порядні коти. Вліз під розкладений диван і став співати на все горло. Проорал "Мурку", "Чатанугу" і "Володимирський централ". Ця носилася навколо дивана рачки та голосила: "Ой, котик, що ти размяукался?" Скільки не бився - все одно криво ходить, жопою виляє і шерстю на голові підлогу підмітає. Дура повна. Ну хоч жерти дала.

День двадцять третій.
А вчора Ця оселедця прітараніла. Рибу-то я ваще не дуже, намагалися мені Ці всякої там сьомги-форелі підсунути - ну лайно лайном. Але тут щось розібрало. Гаркнув на Цю - биренько два потужних шмата мені відвалилася. Зжер вліт. Солона виявилася, зараза. Запив тим, що перше під морду підвернулося - молоком. Пердел так, що у боксера з третього поверху від заздрості жопная гумка тріснула.

День двадцять четвертий.
Вчора відзначився. Довго і старанно зассивал весь наповнювач в лотку, поки не вийшло смачну кволу болото. Зачаївся за дверима туалету, вичікував. Цей в туалет увійшов - а я на край лотка лапами ррраз! Лоток на попа - ррраз! І вага смак Цьому на штани. Повний дерьмопад. Цей верещав фальцетом, побілів і трусився. А мені що? Я під ванною сидів і сміявся. Придумав, ага. Коли я себе добре веду, треба видавати мені премію - ще плюс три пакети жрачкі на день. А то п'ять - замало буде. Залишилось тепер тупоголовим Цим пояснити всі вигоди такого положення.

День двадцять п'ятий.

День двадцять шостий.
Учора ввечері Ця притягли в будинок - і давай мене тискати: "Ой, котик, як я за тобою скучила, як ти поживаєш, добре себе ведеш?" Я мурчал і пестить, поки Ця у туалет не зайшла. Як тільки вона туди - я під диван, ага. Орала, звичайно. А потім вона собі верхні лапи кремом якимось мазала. Баночка відкрита стояла - я і лизнув. Виявилося смачно, з алое і іншими радощами. Нажрался так, що всю ніч гикав. Ця носилася навколо, рвала шерсть на маківці та голосила: "Ах, мій котик отруївся!" На ранок після цього космет-лайна сіл срать - добре пішла, м'яко. Знаю тепер, ніж закушувати фріскіс.

День двадцять сьомий.
Вранці вимагав у Цього жратва. Він, значить, мені жрачкі кладе і презирливо так: "Чуєш, ти, сирота ... Канарська!". Образився.

День двадцять восьмий.

День двадцять дев'ятий.
Проводив археологічні розкопки в лотку. Контрольні зіскрібки, розтин культурних шарів, експертиза останків-осколків-недоносків. Півдня вбив, нічого цікавого не знайшов. Засмучений. Та ще ці потім всю другу половину дня кричали: "Плин, ссссука, навіщо знову весь туалет зассал-засрал-закопав? Та ще йоржик ізгаділ, скотина!" Нечутливі, бездарні виродки.

День тридцятий.
Цей вчора жратва прітараніл, відразу три пакетики мені дав. Я їх одним махом! Чи не зжер навіть, всмоктав вліт. Цей намагався жерти кукурудзу - півбанки відбив у нього в чесному бою. Орал потім страшно. Ця, дура, ручки склала замилувано так, і давай охати: "Ах, котик нам спасибі говорить!" Дубина стоеросовая. Я ж прямим текстом репетую: ще дайте! Не дали. І килимок, прати, вони в туалет даремно поклали, так.

День тридцять перший.
Нассау на килимок. Добре!

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 31 Серпень 2010, 12:23:41 »
Ну що за тупий народ мене оточує?! Вже двадцять днів ми розмовляємо різними мовами!
Ось учора наприклад. Обісцявся так, аж спина мокра. Вночі. Репетую їм, що мені некомфортно, а вони .. Це як треба мене не любити, щоб обробитися пацану замість сухого памперса на дупу, соску в рот запхати. Від неї сухіше не стане ... Природно я її виплюнув. Пояснюю їм далі про мокрі штани. Не розуміють ...
ПАЦАН ОБІСЦЯВСЯ! - Кричу я їм. Марно. Так, до речі, пацан я? Поворухнувся, начебто в памперсі що щось заважає. Уф, відлягло. Пацан. Справжній.
А це що за сонна морда? Яке нафіг «їсти хоче?!» Сухості хочу!
Може тихо кажу? Треба спробувати гучніше. А-а-а! Вже три сонних морди. Намагаються зрозуміти.
Ні, вони точно або араби або монголи. Ну, яке нафіг уті-путі? По-українськи кажу, міняйте штани! Ні, ну ти подивись, знову вставили соску. Ну блін, виросту, я їм її вставлю ...
О! Одна розумна знайшлася. Памперс говорить треба помацати. Ну так мацай швидше, офігееш! Ага, я був правий. Офігела.
Е, е, Еее постривай, ти че, роздягати мене будеш? А технології зміни памперса не роздягаючись ще не придумали? Ну, гаразд, хрін з вами. Оголяй!
Брррр, щось холоднувато. Одягайте швидше. Ей, клоуни, ви че там у мене розглядаєте? А, милуєтеся? Ну ладно. Все ж таки теплий памперс це Ништяк.
Шось жерти захотілось. Жерти хочу!! Блін, послав же бог тугодумів! Ну, яке на хрін - «Знову обісцявся »?!!! Нічим.
Повторюю по складах і голосно - «не-ма чим!!!»
Стій, стій, ти куди памперс розстібати, з дуба рухнула. Шооо здивована? Порожньо в ньому?  Ай на-НЕ-на-НЕ, наіпали!! А їсти то хоцца.
О! Знову ця ж розумна Грита - мож поїсти йому дати? Молодець, розумна. Головною призначається.
Чую Розумна нерозумному каже - ти там то-то зроби, те-то і ще раз десять те й те. Ну точно, не помилився. Вона головна.
Чмок-чмок, ммммм смачно то як. Лафа ... Щось на сон тягне. Подрімати, чи що? Соску дай. Кому кажу, дай соску!! Сос-ку-сос-ку!
О! Навіть дурний зрозумів. Зростає народ, і це радує. Завтра прокинусь, займуся подальшим  вихованням.
Хррррр ...

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 31 Серпень 2010, 12:27:00 »
МОНОЛОГ

До початку часів.

«Пора б мені народитися. Кого б у тата-мами вибрати? Ні, сюди не хочу, тут семеро по лавках, мені турботи та любові вистачати не буде, напевно. У цю сім'ю? Тут тато з ременем не розлучається, діти строєм ходять ... О! Ось ніби хлопці непогані, але Застарі ..., ну да ладно. Та ще й перша дитина на всю сім'ю, довгоочікуваний. Забалуют мене, замуркают ... Сюди й подамося! »

Початок серпня.

«Справа погано. Сьогодні моя майбутня маман заявила, що їй набридло боротися з безпліддям і вона взагалі про дітей думати не хоче найближчим часом. Ні, ви бачили - тридцятник на носі, а про дітей вона думати не хоче! Роботу собі підшукала перспективну, у травні збирається до Італії, з вересня збирається серйозно берегтися. А як же я?! Треба поквапитися. Я їй влаштую Італію в травні ... »

Початок вересня.

«Ох, і тяжко мені довелося! Батьки взагалі забули про секс! У мене був один (уявіть, ОДИН) шанс, щоб завестися у них, ну, я ним скористався. Так, мам, цю погань не пий. І цю теж. Ну і що, що день народження дядька?! Тобі що, соку мало?! Постав, кажу, пляшку! І взагалі, ходімо спатоньки, час пізніше, 10 вечора, тобі тепер режим дотримуватися надо.Перестань дивуватися і купи краще тест на вагітність, а то мені твоя безтурботність на нерви діє. »

Середина вересня.

«Ну й чого ти ридати?! Ти дітей хотіла? Хотіла! От і отримаєте! Не, начальнику поки нічого не кажи. І до лікаря теж не ходи, ну їх, вони тобі пару місяців тому сказали, що тобі з твоїм «букетом» взагалі нічого не світить в найближчим часом. Зараз зрадіють, лікувати почнуть ... Давай ми краще з тобою, матуся, тихо, удвох побудемо без всякої нервування, я буду добре поводитися, правда-правда! І що таке токсикоз і перепади настрою ти тільки з розповідей знати будеш. І ніхто нічого не дізнається! Крім папи нашого. »

Кінець вересня.

«Ти навіщо тут 2:00 сидиш, мамо? Я ж сказав, що обов'язково у тебе буду, живий і здоровий, не відкрутяться. А ти не віриш. Ультразвуком навіть камені в нирках дроблять, навіщо ти мене цією процедурою наражаєшся?! Переконалася? А тепер поїхали з татом в ліс гуляти і сосиски на багатті смажити! »

Жовтень.

«Бабцю, діверсантка, розсекретила. Подумаєш, мама не нафарбувати на дачі! Тортик! Як це «шкідливо, краще салатик»?! Бери, не думай! Тобі треба, ти і будеш їсти салатик. А я буду тортик. »

Листопад.

«Здрастуйте, тьотю доктор! Це ви сказали, що з дітьми поки не вийде? Не треба так м'яти мамі пузічко, я тут живу! Ну ось, знову це УЗД страшне ... А помахаю-но я їй ручкою! Нехай мама на все життя запам'ятає вираз її обличчя! »

Початок грудня.

«Мати, ти в мене жінка гарна, струнка, начальство як нічого не бачило, так і не бачить. Навіщо тобі йому нерви мотати, нехай живуть спокійно і радіють, що до них на роботу такий фахівець прийшов! Хочеш, я тобі настрій підніму? Тук-тук, хто в будиночку живе ... Дай і татові послухати, як я до вас скреби. »

Кінець грудня.

«Як же мені ці ескулапи набридли. Заганяли наш тандем вкрай, мама сайгаків по клініках скаче, крові та сечі перепили ці кровососи - не передати! Знайшли у мене, нібито, якісь вроджені каліцтва ... А ви апарат для ультразвукових досліджень поміняти не пробували? Здоров я, здоров! Зуб (майбутній, молочний) даю! О! Тут кажуть, що я дівчинка! Треба ж, дівчинка ... Бантики, платтячка - ладно, зійде. Мам, що ти знову незадоволена? Тобі ж сказали - хороша, здорова дівчинка. Що тобі ще треба? Хлопчика хотіла, ім'я вже придумала? Ні вже, це для братика залиш, мене як-небудь по-іншому назовешь.Іді краще бабуся зрадіє, вона 15 років твоїх ляльок зберігала, все про внучку мріяла. »

Лютий.

«Мені здається, що Брикін - не саме відповідне прізвисько для красивої маленької дівчинки. Я, звичайно, постараюся пхатися тихше, але мам, ти уяви, як би ти себе почувала, якщо тебе скласти навпіл і поселити в такій позі на 9 месяцев.Пойдем, начальника обрадуем, що ти вагітна? А то тобі через пару-трійку тижнів у декрет йти, незручно якось виходить ... »

Квітень.

«Ну нарешті-то декретна відпустка! Мам, тебе стусанами з роботи не виженеш, ти сама не підеш, так? Весна, птахи, квіти, ми з мамою вдвох ... Красота-то яка! Гуляй - не хочу! За печію не сердься, товстенький попку дуже незручно пристроювати. Сама собі такий великий шлунок наїв, от і мучайся.Оставь лікарів у спокої! Кинь бяку! Ні, що ж це таке: «У вас все в порядку? Давайте заради профілактики полікуємо! »Мамочко, ти викинь їх таблетки і краще з'їж що-небудь НАШЕ. По-о-ось та баночка згущеного молока цілком, цілком підійде! »

Середина травня.

«УРА! Нам дали нову квартиру! Я поїду в хороми і буду там жити! Дивитися? Звичайно, підемо! Як це ЛІФТ НЕ ПРАЦЮЄ? Мати, це ж 18-ий поверх!! Тобі треба, ти і йди, а я тут внизу тебе почекаю. Добре, добре, ма-а-ама, почекай, я зараз! За ребра тільки уцеплюсь міцніше ... Ох, гріхи наші тяжкі, вибрала собі матусю ... »

Середина травня.

«Курка-гриль, знайшла ніж тата годувати. З ума зійшла тітка, не інакше, зовсім вагітність мізки забило. Ось і лежить мужик з температурою 39 і з отруєнням. Ну ти чого ревеш? Та не інфекція це, не грип, який грип в травні! Припини ревіти, кажу! КУДИ?! Інфекційний пологовий будинок?! Та ви що там, зовсім з глузду з'їхали?! Все, я пішла! ... Дідусю, не жени, у нас ще є півгодинки, «встигнемо добігти до канадського кордону». Бабуся, з твоєю енергією тобі краще бігти попереду машини та висвітлювати нам шлях, припини гнати дідуся. Червоне світло - він і вночі червоне світло, краще на ньому пригальмувати. Даішник не дрімає. Тато, тато! Все, відключився. Мам, оскільки ти тут єдиний нормальний чоловік, пояснюй їм дорогу. Сутичку продиші - і пояснюй. Ні, краще б ти сама за кермо села. Шкода, бабуся, сірий людина, тебе не пустила! «Поїдемо, красуня, в Італію!!!»

... Вони що, сміються?! Яка клізма? Я вже ось-ось буду тут, з вами! Каталку нам, бігом! Раз! Два! Мама, терпи, не ричі, у мене тут голові застрягла ... я зараз ... ТРИ!! УРА-А-А-А!! (Милий лікар, це «ура», а не «уа», в мене ще з дикцією не дуже). Мамо, здрастуй, мамо! Це я, твій Брикін, твій мамонтенок синьоокий, твій Бурундук! Ма-м-ма-а-а ... Мр-рр-рр ... Тепла смачна мамина циця ... І я тебе теж дуже-дуже люблю, мамочко! Ти - найкраща мама, ти МОЯ мама ... »

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 31 Серпень 2010, 12:36:17 »
 d27 d27 d27 а в мене був котик який примудрявся пісяти в хрустальні вазочки d30 d30 d30

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #23 : 31 Серпень 2010, 12:45:07 »
Читаю цей щоденник і бачу свого кота. Це точнісінько його думки.  d27 d27 d27

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #24 : 31 Серпень 2010, 12:59:18 »
Не уявляю свою кішку такою. Ну вона може деколи залізти в шафу і надибати мої панчохи, які я знаходжу потім "разукрашеними". А і ще, коли їсть сухий корм, то його потім повно навкруг мисочки. От така свинка. А мені все прибирати потім  z5

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #25 : 31 Серпень 2010, 13:14:14 »
істинна правда  d140 d30
 z4

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +366/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #26 : 31 Серпень 2010, 13:31:04 »
а мій кіт то повна протилежність вище описаному  d142, чемний ніколи ні на килимок ні на що інше не гадив, тільки коли картоплю дамо ну таку, в мундирі, то може навекати ... і то біжить в туалет, сумую ..... бо віддали, а кіт реально розумний був, мені навіть казали вот жив з вами 2 роки і олюднився  d27, спав як людина лапки на ковдрі...ЕХ..
тримаю на руках два щастя.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #27 : 31 Серпень 2010, 15:44:09 »
Прікольненько d27 d27 d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 31 Серпень 2010, 18:22:32 »
Ги-ги d30 Це дійсно правда z5

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #29 : 01 Вересень 2010, 09:26:11 »
сампатично, а звідки перекладала? :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 01 Вересень 2010, 11:08:10 »
_ХРУСЬКА_ З одного форуму. А що?

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 03 Вересень 2010, 09:47:32 »
Ржу нємагуууууу z5 z5 z5 d27 d27 d27 d140 d140 d140 d140

Шановні адміністратори нє сваріть за російську мову, тут прекласти не вийде.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #32 : 03 Вересень 2010, 10:02:00 »
Не будем  z5

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 03 Вересень 2010, 10:08:26 »
Знаю цей прікол z4 z5 z5 z5 Там ще є продовження, зараз пошукаю d102