Автор Тема: Закордонний паспорт для дитини  (Прочитано 5773 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online наталька моталькаАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Закордонний паспорт для дитини
« : 28 Вересень 2015, 00:02:31 »
Починаючи з 1 квітня 2015 року діти, від народження і до 16 років, що виїжджають за кордон, будуть відчувати себе повноцінними громадянами України — вони мають можливість отримати такий самий закордонний паспорт, як у їхніх батьків. Справа в тому, що Державна міграційна служба України з 1 квітня 2015 року припиняє виготовлення проїзних документів дитини для виїзду за кордон. Також припинять вписувати дітей в закордонні паспорти батьків. Тобто, тепер для подорожі за кордон з дитиною, або ж коли дитина подорожує сама, скажімо в складі якоїсь групи, дитині необхідно буде мати повноцінний закордонний паспорт.

Відразу заспокоїмо, якщо ваша дитина має дійсний проїзний документ дитини, або є вписана у ваш паспорт, то ви без проблем можете ними користуватися для перетину кордону до моменту закінчення терміну дії документу, але не довше ніж три роки, починаючи від 1 квітня 2015 р. Проте, якщо потрібно буде внести будь-які зміни, скажімо вклеїти фотографію дитини у ваш паспорт, то після 1 квітня 2015 року, це буде неможливо зробити. Тобто через три роки закордонні паспорти для дітей стануть єдиним документом, дійсним для перетину ними кордону. Зазначимо, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється дітям від народження, і має термін дії 4 роки, після чого, його потрібно буде перевиготовити. За своїм виглядом паспорт дитини не буде відрізнятися від паспорту дорослого. Після досягнення 16-ти річного віку, громадяни України мають змогу виготовити закордонний паспорт з терміном дії 10 років.

За повідомленням Державної міграційної служби дитячий закордонний паспорт буде містити безконтактний електронний носій для внесення біометричних даних. Причому внесення таких даних, а саме сканування відбитків пальців рук дітей, може здійснюватись лише з 12-ти річного віку, і лише за дозволом одного з батьків (або їх законних представників). Проте буде також можливість виготовити паспорт без біометричних даних (його вартість буде меншою).

Процедура виготовлення закордонного паспорта для дитини буде ідентичною, як і для дорослих. Відмінність полягатиме в тому, що присутність дітей до 12 років для виготовлення паспорту не обов’язкова, а їх інтереси в відділенні міграційної служби буде представляти один з батьків.

Для виготовлення закордонного паспорту для дитини необхідними будуть такі документи:
паспорт одного з батьків та його ідентифікаційний код;
заява-анкета — заповнюється одним з батьків при подачі документів на паспорт;
свідоцтво про народження дитини (після прийняття документів повертаються);
дві кольорові фотокартки розміром 3,5х4,5 см., фотокартка розміром 10х15 см портретного формату (обов'язкова при відсутності дитини, необхідна для сканування та оцифрування зображення);
квитанції про сплату вартості послуг та вартості бланка паспорта.
Вартість виготовлення паспорту для дитини:
вартість послуг – 87,15 грн;
вартість бланка з електронним чіпом (біометричний паспорт) – 261 грн., без електронного чіпа - 204 грн.;
державне мито – 0 грн. (для дорослих Державне мито становить - 170 грн.).
Отже, біометричний закордонний паспорт для дитини вам обійдеться 348 грн. 15 коп. (плюс ще орієнтовно 10 грн. ви заплатите за послуги банку, де оплачуватимете квитанції), вартість паспорта  без біометричних даних – 291 грн. 15 коп. Термін виготовлення до 20 робочих днів з дня подання документів.

Якщо паспорт потрібно оформити терміново (до 7 робочих днів), він коштуватиме - 435 грн. 30 коп. (біометричний), або 378 грн. 30 коп. (без електронного носія).  Тобто, в подвійному розмірі сплачується вартість послуг та державне мито.

Нагадаємо, що закордонний паспорт дитини до 16-ти річного віку буде дійсний чотири роки.

Варто зазначити, що при наявності закордонного паспорта дитини, залишаються незмінними Правила перетинання кордону України неповнолітніми дітьми
Відповідно до чинного законодавства України, неповнолітні громадяни України можуть виїжджати з України за наявності одного з трьох документів:

закордонного паспорта, який виготовляється з 1 квітня 2015 року;
чинного проїзного документа дитини;
закордонного паспорта одного з батьків, якщо туди вписана дитина. При цьому у паспорти батьків повинні бути вклеєні, з 5-річного віку, фотокартки дітей.
Варто також пам’ятати, що:

Дитина, яка не досягла шістнадцяти років, не має право самостійно перетинати кордон, лише в супроводі батьків, опікунів, або осіб які ними уповноважені. Згода батьків, або уповноваження іншим особам на супровід дітей повинні бути засвідчені тільки нотаріально.
Якщо дитина перетинає кордон лише з татом або мамою, необхідно мати з собою нотаріально посвідчену згоду іншого з батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі. Є винятки які заміняють цей документ, або коли нотаріальної згоди не потрібно. Детальніше про такі винятки можна дізнатись з постанови КМУ №724 від 25.08.2010 р.
Дуже важливо — для подорожі з дітьми до 16 років, при перетині кордону батькам необхідно мати з собою Свідоцтво про народження дитини, для підтвердження батьківства. Без цього документу дитину через кордон не пропустять.
Пам’ятайте про всі нюанси і ваша подорож буде чудовою!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: MaryRich

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Re: Закордонний паспорт для дитини
« Reply #1 : 28 Вересень 2015, 00:10:44 »
дякую, дуже актуальна тема для мене. якраз планую цим питанням зайнятись для своїх дітей.

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 28 Вересень 2015, 00:25:03 »
Не знаю чи правильний перелік докумениів, мені в паспортному давали трішки інший, ще плюс індифікаційний код для дитини та паспорти обох батьків. Але буду ще взнавати детальнішу інформацію.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #3 : 28 Вересень 2015, 01:43:43 »
Дякую :flv
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline маріка

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +212/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик .дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Віталіна
« Reply #4 : 28 Вересень 2015, 08:07:56 »
Хто знає чи можна міняти дитині проіздний документ ,якщо термін діі старого ще 6 міс?
СП iHerb  Вітаміни для всієї родини з Америки!!!
Залишки СП iHerb  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #5 : 28 Вересень 2015, 08:25:02 »
Дівчата, тут дуже багато обговорювалось це питання Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Можливо хтось знайде там цікаву інформацію :)
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #6 : 06 Жовтень 2015, 21:48:50 »
Цитувати
Хто знає чи можна міняти дитині проіздний документ ,якщо термін діі старого ще 6 міс?

Старий проїзний документ на новий ви не поміняєте тому, що їх вже не виготовляють. Потрібно робити дитячий закордонний паспорт який буде дійсний 4 роки. І в залежності від того яку візу ви будете робити (якщо плануєте) термін дії паспорта повинен бути ще 3-6 місяців після закінчення строку дії візи.

Цитувати
мені в паспортному давали трішки інший, ще плюс індифікаційний код для дитини та паспорти обох батьків

Робила паспорт дитині в травні, то потрібно було і ідентифікаційний код дитини і паспорти обох батьків.

Offline Карола

• Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #7 : 06 Жовтень 2015, 21:57:36 »
Я зробила малому закордонний паспорт, коли йому було 8 місяців, відповідно фото того ж віку! Цікаво коли йому буде 4 роки, як він перетинатиме кордон з тим фото?! d30 думаю не дуже схожий буде

Offline саламандра

• Фотографія - моє хоббі, моя пристрасть і життя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
  • Якщо народився без крил, не заважай їм рости.
    • Награды
« Reply #8 : 07 Жовтень 2015, 11:05:43 »
Зробила малій ЗП, все зайняло 1 місяць, дуже зручно в тому центрі, що коло паспортного відділу. єдине, що за підписом до начальником все одно треба особисто йти. Паспорт дійсний 4 років. Тому потім фотка буде нова доросла. Я знаю, що так закордном дітей одразу після народження на документи фоткаютьі  потім те фото показють всюди ще кілька років.

Offline annakulik

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: аня
« Reply #9 : 12 Листопад 2015, 14:13:42 »
хтось зараз робив дитячий паспорт, цікавить чи є великі черги, чи попередній запис ( я про паспортний стіл, а не дп документ)

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #10 : 13 Листопад 2015, 10:26:16 »
Цитувати
хтось зараз робив дитячий паспорт, цікавить чи є великі черги, чи попередній запис ( я про паспортний стіл, а не дп документ)
З 13 жовтня попереднього запису уже нема, просто жива черга. Я цього тижня ходила туди розвідати обстановку. , то люди дуже знервовані,бо обов'язково хтось хоче пройти  без черги.  Була десь в 15 год., то людей було немало.

Сказали спасибо: annakulik

Offline annakulik

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: хлопчик дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: аня
« Reply #11 : 13 Листопад 2015, 10:50:06 »
 d102 як там з дитиною вистояти, якщо нема на кого лишити? буду іти напевно дп документ, там хоч дорожче, але черг нема

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #12 : 02 Лютий 2016, 22:44:36 »
Цитувати
ще плюс індифікаційний код для дитини
Вперше чую про таке! Це дійсно потрібно робити код для дитини? Чи я не так зрозуміла, мало на увазі код батьків взяти для виготовлення дитячого паспорта?
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 02 Лютий 2016, 22:47:07 »
Цитувати
ще плюс індифікаційний код для дитини
Вперше чую про таке! Це дійсно потрібно робити код для дитини? Чи я не так зрозуміла, мало на увазі код батьків взяти для виготовлення дитячого паспорта?
Ні потрібно йти та виробляти код для дитини, він робиться на протязі декількох днів

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #14 : 02 Лютий 2016, 22:48:18 »
наскільки я знаю, то потрібен саме код дитини, який виробляється в дпі без проблем

Offline Iruna1

• Активна Мамка
  • Репутація: +90/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #15 : 02 Лютий 2016, 22:49:35 »
Ні коду не потрібно, я також брала для малого в податковій. То в паспортному столі на мене як на дуру дивилися  d100

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #16 : 02 Лютий 2016, 23:03:20 »
В грудні робили паспорти собі і дитині,ніякого коду не потрібно,лиш свідоцтво про народження,паспорти батьків і свід.про шлюб,також дивились де і з ким дитина прописана.

Подумала і додала ще: 02 Лютий 2016, 23:03:50
Ще 1 фото дитини 10*15
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!