Автор Тема: Хто їхав закордон вагітний???  (Прочитано 7640 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Натали Я

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениска
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Re: Хто їхав закордон вагітний???
« Reply #51 : 19 Січень 2014, 00:02:34 »
На 16 тижні подорожувала Європою. При чому всіма видами транспорту:і машина,і автобус,і поїзд,і літак. Почувала себе добре,лікарка дозволила(тільки сказала пити Магне-В6),животика ще зовсім не було. Просто ми подумали з чоловіком,що поки є нагода і,так би мовити,вільні руки(бо з дитиною цілими днями по екскурсіях ходити не вийде),треба їхати. Море вражень і позитиву і перші поштовхи дитини відчули в паризькому метро d77
Я - МАМА! І це головний статус в моєму житті
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #52 : 20 Січень 2014, 19:42:03 »
Я на 7 тижні полетіла в Таїланд з Києва. Трошки було страшно але путівку придбали  за 2 місяці і вибору не було. Дякувати Богу все пройшло ОК. Правда назад летіли 11 годин, то будо трошки важкувато. Іхала - токсикозу не було, а через 2 дні - жах!! І так весь відпочинок. Чоловік понаберав екскурсій, то я їх ледве витримала. Тепер все що повязане з Таїландом викликає в мене тошноту. Ось так і злітала. А 3 дні тому повернулась з Кракова. Їхали машиною і ми на 15 тижні і теж все добре. Через три тижні знову маю їхати, тому настроюю себе на позитив і що все буде добре. Мене таке чекає всю вагітність, тому готуюсь морально.

Offline ауріс

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #53 : 15 Квітень 2014, 18:37:21 »
Я на 26-27 тих летіла в турцію.до Києва машиною .виснажливо,но терпимо.було страшнувато ,але все добре :flv

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #54 : 21 Квітень 2014, 01:17:30 »
Я,кол илежала на збереженні з своїми дівчатками,коло мене положили вагітну дівчину.У неї був термін 20 тиж.Казала,що по наших дорогах проїхалась автобусом до Львова і назад.Там ходила на УЗД,то з дитинкою було все добре,а вдома почалась кровотеча.На жаль через два дні вона народила дитинку прямо в палаті на сусідньому ліжку. Хлопчик помер.Вона дуже плакала.її чоловік плакав,потім мала ще і психологічні проблеми.Бачачи це,я б боялася подорожувати вагітною, принаймні потрібно в будь який час знати,куди звертатися,раптом щось.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #55 : 21 Квітень 2014, 09:07:48 »
Я теж вагітною їздила в тур по Європі. Десь на 3 місяці це було. То все гуд. Тільки страшенно ноги боліли і спати багато хотіла.

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #56 : 13 Травень 2014, 21:40:07 »
Я на 4 місяці була на Сейшельських островах. Дорога була такою: поїздом до Москви + 2 перельоти по 5 годин і назад так само 2 перельоти+ з Москви до Києва поїздом ніч, день в Києві і потім ще ніч в поїзді до Франківська. По океану їздили на екскурсії на швидкісних човнах, одного разу трохи штормило то мене вже тоді трохи нудило, але все обійшлося бо поруч багатьом пасажирам прийшлось скористатись кульочками. :oox Єдине жалію що майже не плавала в океані і басейні бо чомусь в мене пунктик був на рахунок води. d112 Та й взагалі вагітною майже не сиділа дома, то гори то ще кудись, навіть на конях каталась, але то я ще не знала що вагітна. d100 Тепер маю маленьке шило, яке весь час кудись чимчикує. d27
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #57 : 14 Травень 2014, 11:51:16 »
Мені лікарка сказала,точніше навіть порекомендувала,що я можу спокійно їхати десь відпочити,погрітися на сонечку,я так зраділа,вже навіть почала шукати варіанти відпочинку на найближчий час.Коли сказали про це батькам,то вислухали тааааку лекцію,що ми здуріли  d12,що це шалений стрес летіти літаком вагітній,(хоча перельоти завжди нормально переносила і довготривалі теж) і взагалі на иоре вагітним шкідливо їхати  :oox Я в шоці,така розстроєна d24 d24 d24 як мені їх преконати чи краще дійсно потерпіти ше мінімум рік,півтора? Чоловік вже тепер сам каже,добре коли все добре,а як щось станеться,що тоді?!  d12
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #58 : 14 Травень 2014, 12:01:34 »
Цитувати
Чоловік вже тепер сам каже,добре коли все добре,а як щось станеться,що тоді?!
Ну я б теж так казала :xmm Навіщо шукати собі пригод на свою голову d112 Я б особисто не ризикувала, бо без моря пару років можу потерпіти, а дітки підростуть і можна буде їздити з ними, море ще буде, діти то ж не кінець життя d112. Те що море погано впливає на вагітних то я б не сказала d30 але от переліт то я думаю стрес для дитини, навіть якщо й все пройшло добре то ніхто ж знає як там було дитинці,тому я проти перельотів під час вагітності, хіба б машиною чи поїздом кудись їхала. А ще зміна клімату теж не знати як вплине на дитинку... Ну це особисто моя думка, а кожен собі робить як вважає за потрібне :)

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #59 : 14 Травень 2014, 12:32:17 »
Я б теж вагітна не ризикувала їхати на море. Мені одна знайома розказувала, що вона їхала на море (в Україні) з малим бо він асматик, а вона була вагітна ну вже на прілічному терміні. То в неї почалася там кровотеча, добре що дуже швидко доправили її до лікарні і вдалося зберегти дитинку. То такий був відпочинок. Нікого не лякаю просто розказала що добре треба подумати перш ніж вирушати вагітній у далеку дорогу.Хоч багато вагітних жінок гріються на сонечку без проблем. То вже напевно потрібно зважати і на своє самопочуття і звісити всі за і проти.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #60 : 14 Травень 2014, 12:45:06 »
перший раз як завагітніла то летіли в Єгипет, ще не було 3 місяця. там почалася сильна кровотеча, помогти ніхто не міг ставила тільки воду на живіт mish коли прилетіли на Україну поїхала в Франківськ на УЗД і завмирання плоду було d24. коли була вагітна з донечкою то більшу частину лежала на збереженні,але в 5~6 місяців їздила машиною в Одесу на тиждень. І все гаразд. На всьо Божа воля, і вірити в себе

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #61 : 14 Травень 2014, 12:49:49 »
Цитувати
То вже напевно потрібно зважати і на своє самопочуття і звісити всі за і проти.
Я теж так думаю, у кожного вагітність проходить по-різному, тому треба конкретно по власному стану дивитися. І якщо вже їхати, то треба добре вибирати куди саме, щоб там було хороше мед. обслуговування на всякий випадок, цікавитися чи страховка покрила би такі витрати і звичайно мати з собою додаткові кошти, бо мед. послуги за кордоном дорогі.

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +66/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #62 : 22 Травень 2014, 10:13:44 »
Я теж літала з животиком на 26 тижні, і то перший раз в житті.Було трохи страшно, але я заспокоювала себе і малюка,адже нас чекав чудовий відпочинок і весілля на Кіпрі.Шкода тільки,що весілля було не моє...Квитки нам купили за пів року наперед, вибору у мене не було.І здоров"я з Божою допомогою дозволяло.
Брала з  собою магне В6 і папаверинові свічки.В літаку ледве вуха не вибухнули,але пережила.Я себе одразу налаштувала на позитив, ми їхали до родичів,тому про медичну допомогу в разі чого не переживала.
Перед літаком і поїздом завжди пила магнеВ6.
Для мене основним дискомфортом було бажання сходити в туалет На Кіпрі з цим все цивілізовано,в центрі в кафе, в магазині, навіть на автобусній зупинці все чисто,є папір, рушнички для рук вода мило. d65
А в Києві на вокзалі...Сиділи по приїзді в кафе Олів"є,воно на 2чи 3 поверсі, а туалет поверхом нижче,то дуже не зручно як для вагітних,так і для діток.І ще і двері до половини  d30 закриті,а верх відкритий.Я щось цього не розумію.
 d120 але подорожувати раджу, то ж не тільки ви ,а і малючок собі подорожує, ще не народився, а вже стільки світу об"їздив!!! :bo

Offline Kusya

• Активна Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #63 : 22 Листопад 2014, 16:06:04 »
Я б не ризикнула вагітна нікуди далеко  їхати відпочивати, а моя сестра авантюристка на 7-му місяці летіла в Туреччину, я ще жартувала з неї, як її на літак пустили, але обов"язково треба порадитись із лікарем чи дозволяє стан здоров"я/

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #64 : 15 Лютий 2015, 15:05:36 »
Ми влітку літали в Португалію з чоловіком,то в мене був вже 3 місяць вагітності,квитки придбали також ще пів року до того,то повертати не хотілося,протипоказань не було,лікарка не перечила,тільки казала деякі ліки взяти зі собою провсяк випадок. То ми їхали автобусом в Варшаву 10 год,звідти летіли 4год в Брюсель,з Брюселю 4год летіли в Лісабон,і потім назад так само,то на диво дорогу я перенесла дуже легко,не тошнило навіть)) В Португалії і купалися і засмагали,і гуляли щодня по 5-6год,все дякувати Богу пройшло добре, за цілий місяць перебування там мене тошнило від сили 2 рази,зате коли повернулися на Україну,то токсикоз продовжився і був ще цілий місяць)

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #65 : 15 Лютий 2015, 15:06:39 »
І забула написати,в аеропортах бачила вагітних з такими великими животиками,що на вид місяць 8-9,і таких пускали в літак)

Offline infanta82

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Славік 9 років, Юрій 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #66 : 29 Липень 2015, 22:54:49 »
Я подорожувала на 6 місяці - літак, корабель, катамаран z5 а на 8 міс. їздила машиною в Буковель! розтрясло ужасно d106ледь витримала d128
Для подорожі літаком брала довідку в лікарки з ЖК, стюард попросив показати при вході у літак. летілось гарно, не страшно (ну я з дитинства літаю, може тому :xmm)
на 7 місяці ще поїхали на Карпатський трамвайчик, цікаво гарно, але довго сидіти сил нема......все затерпало......
Мені здається най-най небезпечним є їзда в машині з трясучкою, живіт розтрясає ужасно! d106 :(

Online nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #67 : 19 Липень 2016, 01:07:31 »
А ми на 5 міс літали в Єгипет. відпочили класно, але жара там жахлива!