Автор Тема: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))  (Прочитано 13113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))
« Reply #187 : 11 Травень 2015, 22:22:13 »
Я завжди дивлюсь на ціни тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Брала путівки від Надії, то співпадали.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
« Reply #188 : 12 Травень 2015, 08:53:40 »
А у нас є цей туроператор Міст Тур?

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #189 : 12 Травень 2015, 10:28:04 »
Знайомі відпочивали в Іспаніі, то казали що з дітками там не добре, бо море зразу глибоке і великі кам'яні брили коло берега
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Eva__

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #190 : 12 Травень 2015, 11:05:11 »
Цитувати
А у нас є цей туроператор Міст Тур?

Міст Тур - львівський оператор. Більшість наших агенцій працюють таким чином, що коли приходиш в агенцію, тобі відкривають сайт якоїсь з вищеперелічених фірм - ТПГ, міст- тур, туі і прямо з сайту зачитують пропозиції. І ціну пропонують ту ж, що на сайті. Напевне туроператори мають якийсь відсоток від продажу як оптовики. Тому немає різниці, чи будете замовляти путівку в самому Міст-Турі у Львові, чи замовите путівку через когось з місцевих туроператорів, супроводжувати і зустрічати на відпоіинку буде все одно Міст-Тур. Вартиість може бути лише за рахунок трансферу, ящо франківський туроператор продасть достатньо путівок на певний напрямок і буде організовувати той трансфер.

Ми вже 2 рази їздили з Міст-Туром, путівки купували безпосередньо у них, до Львова в аеропорт добиралися самі, накладок і недоліків в поселенні не було. Нормальна фірма.

Offline Iuliia24

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #191 : 12 Травень 2015, 11:09:17 »
відмічусь

Offline Да_Я_такаЯ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Афродіта )
« Reply #192 : 12 Травень 2015, 11:20:22 »
Цитувати
Знайомі відпочивали в Іспаніі, то казали що з дітками там не добре, бо море зразу глибоке і великі кам'яні брили коло берега
це залежно в якому містечку вони були, в Іспанії пляжі різні
моніторю зараз Іспанію, туроператори переважно пропонують готелі в Салоу (середня цінова категорія), пишуть, що пляжі гарні піщані там

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #193 : 12 Травень 2015, 18:41:17 »
Ми були в Іспанії в Лорет-де-Марі, то пляжі там гарні, піщані, чисті, але море й справді зразу глибоке.

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +861/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #194 : 12 Травень 2015, 18:50:00 »
Ми два роки відпочивали в Іспанії,то я точно не можу сказати,що море зразу глибоке,то суто від місцевості залежить.
Пляжі настільки різні,від кольору води,до оточення навколо,пісок,білий пісок,галька,скелі,пальми,тобто треба дивитись куди ви конкретно їдете.
Ми були на одному такому пляжі,де 30 метрів від берега,ще немає рівня поясу,
були на скелястому,де глибина йде від 3-4метра від берега,дітям якраз там купа місця,були звісно і глибші,де і хвилі для серферів. Але для дітей пляжів мінімум половина підійде. Ми були на півдні.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #195 : 10 Червень 2015, 10:38:54 »
Дівчата у Льорет де Мар глибоке море.Якщо із дітьми відпочивати то краще Салов,але це дуже туристичне містечко ,я раджу Лапінеїда або Камбрілс.Якщо щось цікавить питайте я зараз в Іспанії так що можу щось підказати!!!

Offline marmyladka

• Мечты сбываются,главное верить!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +318/-1
  • Я самая счастливая на свете))))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 7,5 рочків Данічка 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #196 : 10 Червень 2015, 10:46:02 »
Сашка а з дітками 6рочків і 6 міс на початок вересня куди можна поїхати в Іспанії чи Чорногорії і скільки обійдеться приблизно в грошах з перельотом?
ЛУЧШИЙ СПОСОБ СДЕЛАТЬ РЕБЕНКА ХОРОШИМ-СДЕЛАТЬ ЕГО СЧАСТЛИВЫМ!!
Мій тел )) 0967780592 та 0501729202

Offline Iriska30

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрчик 1.5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #197 : 22 Січень 2016, 17:22:30 »
Дівчатка доброго дня!!!! На цьому сайті можна відпочити в Греції за реальні кошти Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
« Reply #198 : 11 Лютий 2016, 14:28:05 »
Дівчата, хто відпочивав в Іспанії не від турагенції, а так. Напишіть як ви шукали житло (на яких сайтах), як добиралися, скільки вам це коштували.

Offline Iriska30

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрчик 1.5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #199 : 21 Березень 2016, 21:08:17 »
Дівчата, хто відпочивав в Іспанії не від турагенції, а так. Напишіть як ви шукали житло (на яких сайтах), як добиралися, скільки вам це коштували.
Можу порадити цей сайт ви можете зняти квартиру чи будинок у самого власника але треба платити всю суму відразу Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Alia_T

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #200 : 18 Серпень 2016, 17:18:27 »
Повернулися з Чорногорії, містечко Утєха (манюсіньке), їхали машиною, двоє діток 1 і 3.5 роки. Туди дві ночі (перепочили в Белграді), назад 22 години. Кордони без проблем, по Румунії і Сербії багато обмежень 50 км.... Бронювали самі через букінг. Пляж з галькою,безкоштовний, платиш як лягаєш на лежаки із парасолею 10 євро/день. Відпочинок для спокійних, нема нічого крім кількох яточок, ресторанчиків і МОРЯ. У нас було велике подвір'я, до моря 5 хв. Вода просто шикарна. Щоб покататися на водних мотоциклах їхали за Ульцин, там чисто Одеса....темний місок, довго мілко...наші знайомі жили там 7 хв до моря, але там шанхай....догори дуже йти....Їздили подивитися в Бар, там гарно, на березі сосни....але недалеко порт.

Сказали спасибо: mary2011

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #201 : 27 Серпень 2016, 15:20:11 »
Відпочивали і ми з синочком 7 р. цього року в Чорногорії в Будві. Взяли гарячу путівку 600 євро на двох без харчування у Міст-турі, весь пакет документів отримували в аеропорту Львова перед вильотом, так само одразу і на місці оплатили. Будва дійсно шумна, для тих, у кого соціофобія (бо вечорами на набержній натовпи людей), краще обрати Рафаіловичі, Бечічі, пляж Яз (вище  пляжу я теж вілли, ну там вже в 8-9 годині тишина). А ми любимо коли багато розваг (стільки як у Будві я не зустрічала ніде, лунопарк і т.д.) і цікаво спостерігати за людьми з різних країн. Ми були на віллі Віола, і дуже повезло ,що номер розміщений так, що не  було чути музики з дискотек. Власниця вілли приємна бабуля, що любить дітей, але не говорить ні російською, ні англійською, тому коли мені ще треба було якийсь посуд, показувала їй малюнки на телефоні. В кінці виявилось, що там живе велика сімя на четвертому поверсі, і навіть діти є, та ми їх і не бачили (в кімнатах так шикарно, що в мене щелепа відвисла). На віллі є wi-fi, ловить добре. В кімнаті була міні-кухня. Сама вілла чиста, є номери простенькі (які переважно дають Міст-туру), а є (можна домовитись за доплату) і "п'ятизіркові". Найбільше мінусом для мене було те. що до моря хвилин 15 ходьби, як такої першої лінії там не було, хіба в дуже дорогому готелі Плаза чи біля Старого міста. Саме  море, як вже  і писали,чисте, але прохолодне, ну трохи закалялись)). В самій Будві пляжі грязнуваті, ми старались ходити на різні, найбільше сподобався пляж Могрен, хоча людей багато, і пляж Яз (можна доїхати за 1 євро  в одну сторону, діти безкоштовно). Також самі їздили на острів Святого Стефана (закритий острів для знаменитостей), там теж гарний пляж, виходили коло парку Мілочер і ще прогулялись по ньому. Натрапили  навіть на пляж. що коштує біля 75 євро)) Їздили на ексурсію в православний монастир в Острог, де знаходяться мощі святого  Василія, які вважаються чудодійними. Монастир приймає паломників будь-якої конфесії, навіть мусульман. Дуже рекомендую (я там чомусь ридала як ненормальна, кажуть. що то добре, очищується душа).  Про харчування вже багато писали, ціни в супермаркетах в півтора, два раза доржче, ніж в нас, дешевими і смачними були лише акційні шоколадки (біля 13 грн. плитка) і пачки цукерок (понабирали  з собою). Отже, найбільшим плюсом в Чорногорії для мене була природа, яка дійсно дуже красива. Напевно, більше туди не поїдем, бо все ж таки ми любим тепле море, таке як в Єгипті чи Турції. Хоча старші люди (ми познайомились з Закарпаття і з Москви) їдуть туди вже енний раз. Також з нами відпочивала гарна молода компанія з Трускавця, їм теж сподобалось дуже (взяли телефон у хазяйки, щоб напряму приїхати ще раз.
Вечерком закину фотозвіт

Сказали спасибо: andronata