Автор Тема: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))  (Прочитано 15857 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
Re: Відпочинок у Хорватії та Чорногорії))))
« Reply #170 : 11 Травень 2015, 14:03:32 »
Ну з погодою не вгадаєш ні в червні ні в липні ні в серпні, тут як пощастить, а Туреччина цьогоріч дуже дорога, як на мене
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Да_Я_такаЯ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Афродіта )
« Reply #171 : 11 Травень 2015, 14:21:49 »
ага, я теж помітила, що Туреччина якось "не обосновано" виросла в ціні відносно того ж Кіпру чи Греції чи Чорногорії,
дивилась на Кіпр, вартість готелю що ми були минулого року в грн майже така сама, хоч курс капець... а Туреччина дуже подорожчала

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #172 : 11 Травень 2015, 18:29:05 »
Дайте силки де ви то дивитесь, чи то вами вже провірені сайти чи просто звіряєте ціни  d100
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline Да_Я_такаЯ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Афродіта )
« Reply #173 : 11 Травень 2015, 20:42:03 »
я просто по всiх туроператорах пройшлась, промоніторила ціни тепер вибираю  :)
в нас не так багато туроперарiв
joinup
pegast
anextour
coraltravel
tez-tour
tui
tpg

от дивлюсь, що в Iспанію дешевше тепер злітати ніж в Туреччину  d112

Offline Alia_T

• Свідома Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #174 : 11 Травень 2015, 22:22:13 »
Я завжди дивлюсь на ціни тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Брала путівки від Надії, то співпадали.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #175 : 12 Травень 2015, 08:53:40 »
А у нас є цей туроператор Міст Тур?

Offline Eva__

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #176 : 12 Травень 2015, 11:05:11 »
Цитувати
А у нас є цей туроператор Міст Тур?

Міст Тур - львівський оператор. Більшість наших агенцій працюють таким чином, що коли приходиш в агенцію, тобі відкривають сайт якоїсь з вищеперелічених фірм - ТПГ, міст- тур, туі і прямо з сайту зачитують пропозиції. І ціну пропонують ту ж, що на сайті. Напевне туроператори мають якийсь відсоток від продажу як оптовики. Тому немає різниці, чи будете замовляти путівку в самому Міст-Турі у Львові, чи замовите путівку через когось з місцевих туроператорів, супроводжувати і зустрічати на відпоіинку буде все одно Міст-Тур. Вартиість може бути лише за рахунок трансферу, ящо франківський туроператор продасть достатньо путівок на певний напрямок і буде організовувати той трансфер.

Ми вже 2 рази їздили з Міст-Туром, путівки купували безпосередньо у них, до Львова в аеропорт добиралися самі, накладок і недоліків в поселенні не було. Нормальна фірма.

Offline Martysechka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3.1 рочки і 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #177 : 18 Серпень 2016, 17:18:27 »
Повернулися з Чорногорії, містечко Утєха (манюсіньке), їхали машиною, двоє діток 1 і 3.5 роки. Туди дві ночі (перепочили в Белграді), назад 22 години. Кордони без проблем, по Румунії і Сербії багато обмежень 50 км.... Бронювали самі через букінг. Пляж з галькою,безкоштовний, платиш як лягаєш на лежаки із парасолею 10 євро/день. Відпочинок для спокійних, нема нічого крім кількох яточок, ресторанчиків і МОРЯ. У нас було велике подвір'я, до моря 5 хв. Вода просто шикарна. Щоб покататися на водних мотоциклах їхали за Ульцин, там чисто Одеса....темний місок, довго мілко...наші знайомі жили там 7 хв до моря, але там шанхай....догори дуже йти....Їздили подивитися в Бар, там гарно, на березі сосни....але недалеко порт.

Сказали спасибо: mary2011

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #178 : 27 Серпень 2016, 15:20:11 »
Відпочивали і ми з синочком 7 р. цього року в Чорногорії в Будві. Взяли гарячу путівку 600 євро на двох без харчування у Міст-турі, весь пакет документів отримували в аеропорту Львова перед вильотом, так само одразу і на місці оплатили. Будва дійсно шумна, для тих, у кого соціофобія (бо вечорами на набержній натовпи людей), краще обрати Рафаіловичі, Бечічі, пляж Яз (вище  пляжу я теж вілли, ну там вже в 8-9 годині тишина). А ми любимо коли багато розваг (стільки як у Будві я не зустрічала ніде, лунопарк і т.д.) і цікаво спостерігати за людьми з різних країн. Ми були на віллі Віола, і дуже повезло ,що номер розміщений так, що не  було чути музики з дискотек. Власниця вілли приємна бабуля, що любить дітей, але не говорить ні російською, ні англійською, тому коли мені ще треба було якийсь посуд, показувала їй малюнки на телефоні. В кінці виявилось, що там живе велика сімя на четвертому поверсі, і навіть діти є, та ми їх і не бачили (в кімнатах так шикарно, що в мене щелепа відвисла). На віллі є wi-fi, ловить добре. В кімнаті була міні-кухня. Сама вілла чиста, є номери простенькі (які переважно дають Міст-туру), а є (можна домовитись за доплату) і "п'ятизіркові". Найбільше мінусом для мене було те. що до моря хвилин 15 ходьби, як такої першої лінії там не було, хіба в дуже дорогому готелі Плаза чи біля Старого міста. Саме  море, як вже  і писали,чисте, але прохолодне, ну трохи закалялись)). В самій Будві пляжі грязнуваті, ми старались ходити на різні, найбільше сподобався пляж Могрен, хоча людей багато, і пляж Яз (можна доїхати за 1 євро  в одну сторону, діти безкоштовно). Також самі їздили на острів Святого Стефана (закритий острів для знаменитостей), там теж гарний пляж, виходили коло парку Мілочер і ще прогулялись по ньому. Натрапили  навіть на пляж. що коштує біля 75 євро)) Їздили на ексурсію в православний монастир в Острог, де знаходяться мощі святого  Василія, які вважаються чудодійними. Монастир приймає паломників будь-якої конфесії, навіть мусульман. Дуже рекомендую (я там чомусь ридала як ненормальна, кажуть. що то добре, очищується душа).  Про харчування вже багато писали, ціни в супермаркетах в півтора, два раза доржче, ніж в нас, дешевими і смачними були лише акційні шоколадки (біля 13 грн. плитка) і пачки цукерок (понабирали  з собою). Отже, найбільшим плюсом в Чорногорії для мене була природа, яка дійсно дуже красива. Напевно, більше туди не поїдем, бо все ж таки ми любим тепле море, таке як в Єгипті чи Турції. Хоча старші люди (ми познайомились з Закарпаття і з Москви) їдуть туди вже енний раз. Також з нами відпочивала гарна молода компанія з Трускавця, їм теж сподобалось дуже (взяли телефон у хазяйки, щоб напряму приїхати ще раз.
Вечерком закину фотозвіт

Сказали спасибо: andronata