Автор Тема: Чи перевчати дитину спати в своєму ліжечку в 3,3 рочки?  (Прочитано 11153 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ОлькаАвтор темы

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Якщо б у мене було 2 діток і мождивість зробити окремі кімнати, то я б і не задумувалася над тим...
я навпаки, думаю, що двом і цікавіше, і веселіше, і дітки ближчі стають, бо завжди разом
в мене 2 дівчинки, різниця 5 років, то вони в одній кімнаті, бо не було можливості їх розселити по різних, але плануємо збільшувати площу і буде можливіть зробити окрему кімнату для кожної, але я цього робити не буду, зробимо 1 велику дитячу з можливістю в майбутньому розділити на 2 окремі, коли старша подорослішає (поставити стіну і зробити окремий вхід), але поки маленькі, то нехай разом будуть
це я про одностатевих дітей так думаю, якщо хлопчик і дівчинка, то, напевне, робила б 2 окремі кімнати
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline lysychka

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромуська і Януська
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Я теж думаю, Лєна, що з такою малою різницею як у твоїх діток їм не тільки можна, але і треба буде жити в одній кімнаті ;) Це ж в сто раз цікавіше, у них будуть спільні інтереси. От якби в них була різниця 10р, то так одне має вчити уроки, а інше розкидає іграшки, тут вже одне одному заважає. В моєї куми між дітками різниця 2,5роки, хлопчик і дівчинка, то тут дуже важко відділити ти старший, ти молодший, хотюнчики одні на двох d78
А ідея з двохповерховим ліжком непогана. В нас таке, але не повноцінне двохповерхове, а таке що низ виїжджає. Купляли як малому було 3 роки, теж чекали поповнення вдруге, тоді не склалось. Та наш Ромашка дуже любить це ліжко і всі дтки , хто до нас приходить товчуться на 2 поверсі, дивляться мульти, грають шахи ...
Ще обов"язково зверніть увагу на висоту вашої стелі, вона мусить бути висока для повноцінного 2-поверхового ліжка, бо спати нагорі і дихати гарячим повітрям, яке видихають знизу :oox скажем так "не здорово"

Offline dzyana

• Робота над собою - найважча робота, тому нею займаються не всі
  • Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яремчик Остапчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
У мене два хлопчики, різниця між ними 1.8 міс, то вони просто супер ладнають і сплять в однійм кімнаті  d140, навіть не представляю що б вони були у різних кімнатах, хоча нікуди правди діти у нас і немає можливості для окремих кімнат,
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline маняня

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславчик
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
моя думка,що діти мають спати самі,тим більше вже після 3-х років....

Offline Kinashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мій синочок від народження спить окремо. І в мене з цим ніколи не виникало ніяких проблем. Дитина повинна мати своє місце, свою ауру. Винятком може бути хвороба дитини, температура чи щось типу цього.

Offline Любов К

• Жінка в сім'ї як перекладач, тому що вона розуміє п'яний бред і дитячий лепет
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Мій синочок від народження спав у ліжечку, до 2, 5 рочків... поки не народилась донечка  d112 не мали виходу, от і  переселили його у наше ліжко, довго не міг звикнути.. а може не хотів, а от коли купили двохярусне ліжко, то вже не хотів від нас йти  :/ 
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +469/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
мій цеї ночі раз у раз просинався та пхенькав і кликав мама. Набігалась добряче за півночі,а потім таки залишилась спати поряд з синочком на дивані в другій кімнаті. Моє сонечко обіймало мене та й спало вже спокійно до ранку.

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
моя спить на окремому ліжку але в нашій спальні, ну ніяк не хоче в іншу кімнату, каже що страшно

Offline axonna

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки і 4 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
а моя з свого ліжечка вночі переходить на наше, і тільки між нами вмощується - зразу засинає!
Розумна дочка...відддана подруга...найкраща дружина...найщасливіша мамуся

Offline Іра123

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій 5 рочків. Яна 3 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
В нас така сама проблема буламайже до 3 років. Але ми трошки полегшили ситуацію. Ми купили міні диванчик в якого спинка буквою г і присунили з тої сторони де сплю я. Тепер він спить ніби зімною, але на свому ліжку. А з часом просто розвернимо до стінки і все.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
 :xmm :xmm :xmm :xmm
Цитувати
Тепер він спить ніби зімною, але на свому ліжку.
я своєму з ліжечка зняла спинку і присунула до свого, ну все думаю нарешті висплюсь....та де там, він ще заснути може в себе в ліжку а вже серед ночі чую як чиясь ніжка мене бє по голові, так і спимо мій король посеред ліжка , чоловік збоку а я низу ліжка біля спинки, я б лягла з іншого боку від дитини але він не спить паралельно ліжку а наоборот.....

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
У нас також була ця проблема (хоча інколи малеча проситься і тепер до мене). Одного разу татко привіз нам постільну білизну з принцесою. І я придумала казку про те що, баба Яга прийде вночі, побачить що Софійки немає в ліжечку і забере собі. А Софійці прийдеться завжди спати з мамою і татом. А коли вона виросте, то нам буде тісно, і ми будемо падати вночі на підлогу. І знаєте, подіяло!!! З синочком такого навіть приблизно не було. Хоча як чує (спить в сусідній кімнаті), що доця проситься до мене, то і сам приходить на 5 хв(так сам каже). Полежить трошки, мамуся зробить масажик і йде до себе. :flv

Мої телефони 0501777549 або 0972472215

Offline Ирина 020683

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лада, 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
В мене донечка теж спить зі мною, через декілька місяців переідемо на нову квартиру, де в неі буде своя кімната, але не знаю, що робити далі!?? Мало того, що дитина окремо від мами, то ще й в іншій кімнаті... Як вчинити, щоб це не було великим стресом для дитини? Може поки починати там класти тільки на денний сон, потрошки!?? А далі як?

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
В мене донечка теж спить зі мною, через декілька місяців переідемо на нову квартиру, де в неі буде своя кімната, але не знаю, що робити далі!?? Мало того, що дитина окремо від мами, то ще й в іншій кімнаті... Як вчинити, щоб це не було великим стресом для дитини? Може поки починати там класти тільки на денний сон, потрошки!?? А далі як?
Якщо ви їй обладнаєте кімнатку так,щоб вона почувала себе в ній принцескою,що це її особисте,то я думаю їй і не захочеться спати в іншій. Якщо вона дуже захоче мами,то можна засинати разом з нею,а потім йти до себе  в кімнату,аргументуючи це тим,що кожен повинен спати в своєму ліжечку. Ну принаймі я так говорила.

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
І я от думаю, що доцю треба переселяти в іншу кімнату. Їй вже 4 рочки... Але і її шкода, бо буде бойкот - і себе...

Offline ЛьоліK

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Моя Яна спала в своєму ліжечку до 2,7 місяців і то тільки в день а потім стала засинати тільки зі мною

Offline Ivanna@

• Активна Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергій, Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Дівчата підкажіть як відучити дитину колисатись в колисочці,нам вже 2,7років,на мою думку що потрібно відучати колисатись d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]