Автор Тема: Позитивний метод виховання дітей  (Прочитано 16978 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Понкаok

• Своя Мамка
  • Репутація: +88/-0
  • Життя таке прекрасне!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 12 років, Данилко 8 рочків, Яринка 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Позитивний метод виховання дітей
« Reply #34 : 17 Жовтень 2013, 17:18:40 »
Дівчата, давно вже чула про цю книжку, але у Франківську її не знайшла.А де ви скачували її?

Дівчата, в якому форматі краще скачувати?Я ще ніколи не скачувала книги, все старалась купити.

Відреаговано модератором!
Надалі користуйтеся кнопкою "редагувати". При ще одному такому порушені Ваші повідомлення будуть видалені

Цитувати
3.2 Забороняється:
3.2.16 залишати на форумі повідомлення, котрі не містять ніякого змісту, беззмістовні повідомлення, кілька повідомлень під ряд в одній темі з метою збільшення кількості повідомлень (ін. сл. "накручування" повідомлень), а також  тільки смайлики (  z4 ,  d140 ,  :)  і т.п.) ! В разі, якщо таке відбудеться, дані повідомлення будуть видалятись без попередження їх власника, а форумчанину буде знижено рейтинг! При регулярному порушенні даного правила, міру покарання буде визначати Адміністратор форуму.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #35 : 17 Жовтень 2013, 19:34:12 »
Цитувати
як мій наприклад мід-і я його прибирала 2 годити, то старша дитина моглаб мені це компенсувати наприклад миттям ванної, чи пилесошенням, бо мід він полюбе б так не відмив, як я
Нєєє, я за те, щоб зразу привчати. Як от писала одна мама на форумі, живу три роки з чоловіком а він ніфіга не робить по дому, але думаю, що вийду на роботу і він допомагатиме....ага, фіг там d111 наївно думати, що людина може почати робити те, до чого не звикла.
Моя Настя пісяє на підлогу і я їй кажу що треба повитирати тряпочкою, покищо їй це навіть подобається, звичайно потім я також витираю і мию, але ж сам процес наслідків нехай вже починає формуватися z4 такщо Аня, то не від якості залежить добре, чи недобре повитирає...а від самого сприйняття, що треба "отработать" зіпсоване :flv
Цитувати
Бо якщо випадково щось впало, розбилося, розсипалося, то для чого взагалі дитину за це якось карати не знаю
Якщо почитаєте пару книжок, то зрозумієте, що це НЕ є покарання,  а спосіб навчити відповідати за свої вчинки. От приклад з мого дитинства, мама працює а ми з сестрою хазяйнуєм, в хаті повний бардак, мама приходить з роботи і з криками починає то всьо прибирати d107 думаю, якби вона хоч раз заставила нас поприбирати за собою, то більше б ми собі такого не дозволяли :xmm
Цитувати
гуляти- ви домовляєтесь, саме ви- бо проблема ваша
Ти тут трошки переплутала, домовлятись про ЛОГІЧНІ (люблю Лайму  d9) наслідки при визначенні Своєї проблеми треба наперед:попередити зазділегідь, що телевізор можна дивитись до 19 год., наступного дня дитина не слухає, попереджаєте що завтра час скоротиться ще на годину....далі не помагає, взагалі табу на телевізор. А домовлятися про вже Скоєне, НЕ треба, тут ОБОВЯЗКОВО навчити чимось компенсувати без варіантів.  :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #36 : 17 Жовтень 2013, 20:40:34 »
Цитувати
Якщо почитаєте пару книжок, то зрозумієте, що це НЕ є покарання,  а спосіб навчити відповідати за свої вчинки.
    Так, це все правильно, АЛЕ автор каже, що дитина до дев"яти років не може ще нести відповідальність за свої помилки
Цитувати
   Дети учатся беречь вещи и уважать окружающих не потому, что их призывают к ответственности, а потому, что они видят, как ведут себя родители.
   Одна из самых больших ошибок, которые совершают родители, – предположение, будто дети до девятилетнего возраста могут сознательно учиться на собственных ошибках.
  До дев"яти років нехай дитина допомагає прибрати розбиту вазу, після дев"яти - вже можна застосувати метод компенсацій.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #37 : 17 Жовтень 2013, 21:04:17 »
Наталя, то була лiтрова банка меду, густого i липкого на мою бiленьку плиточку з фасками, бiлесенькими- в мене ледь серце не розiрвалось- Олег точно там був лишнiй, а розлита вода - то без питань, ясно що допомаэ прибрати   :)
А про вазу нам казали наприклад тарiлка- грошi на покупку новоi, грошi нашi проблеми, а наприклад поламана машинка- пробл. дитини, я навiть записувала :xmm Перегляну ще раз!

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #38 : 17 Жовтень 2013, 21:16:36 »
Цитувати
отаке "Сынология: Матери воспитывающие сыновей Найджел Латта, 2012",
ооо, я якраз сьогодні думала, що тре якусь книжку по вихованню хлопчика
хтось десь бачив таку книгу?

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 17 Жовтень 2013, 21:30:33 »
Для мене що прибирання, що гроші, то одна й та сама компенсація просто в різних еквівалентах

Offline Lida

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко , Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #40 : 17 Жовтень 2013, 21:50:32 »
Цікава темка,  буду читати, бо щось останнім часом нерви частенько здають. А ще й в синочка перехідний вік починається...
Доречі вчора теж почала читати онлайн "Дети с небес"

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 17 Жовтень 2013, 22:25:35 »
Цитувати
дитини, я навiть записувала xmm Перегляну ще раз!
Ань, та ти добре написала, я про домовляння, як діло вже зроблене то які домовляння d108
Цитувати
А ще й в синочка перехідний вік починається...
Ого, то в сучасних дітей вже перехідний вік починається в 10 років d107 а я думала, ще мінімум 14 років матиму спокій d27

Offline dzyana

• Робота над собою - найважча робота, тому нею займаються не всі
  • Активна Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яремчик Остапчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #42 : 17 Жовтень 2013, 22:41:24 »
пішла і я скачувати  та читати книжки, а то я з своїми хлопцями останім часом зовсім розгубилася  d107 , на їхні вчмнки реагую (сама розумію) неправильно  :xmm , а як правильно не знаю!!!!  d104 d104 d104
дякую за темку !!!

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #43 : 18 Жовтень 2013, 00:39:21 »
Ух ти як цікаво, а я й не знала, що я належу до реактивного типу темпераменту  d112

Як цікаво все розписано  d9

Дівчата, я до вас за порадою....

Ось на рахунок тайм-аутів. Тут написано що в розрахунку по хвилині на рік, виходить я свою малу мала б відправляти на тайм-аут на 2 хвилини.. Але, як на приактиці це застосувати...

Бо сьогодні я спробувала, і просто попросила малу не рвати книгу, потім ще раз попросила, а потім запитала у неї чи залишити її в кімнаті саму, а вона сказала "да"  d30 d30 d30 d30 Короче не знаю як на практиці застосувати цей метод  :xmm Хто вже практикував????

Offline Lida

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко , Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #44 : 18 Жовтень 2013, 00:50:57 »
Цитувати
Ого, то в сучасних дітей вже перехідний вік починається в 10 років  а я думала, ще мінімум 14 років матиму спокій хі-хі-хі
Так- так і з кожним роком, таке враження, що швидше і швидше починається. Навіть на зборах в школі психолог пояснювала що в дітей вже починається перехідний період, а в батьків чергова криза у вихованні.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #45 : 18 Жовтень 2013, 00:59:12 »
Цитувати
Не стоит спрашивать детей, чего они хотят, что им нравится, что им нужно, что они думают и даже как они себя чувствуют. Вместо этого предлагайте что-то, а ребёнок либо примет, либо отвергнет ваше предложение. Отвергая, он определяется по поводу того, что он хочет, чувствует или думает.

Цікаво, а я допускала тут помилку, завжди питала коли вона капризувала "Ну хорошо, что ти хочешь тогда делать"  :xmm

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #46 : 18 Жовтень 2013, 01:02:00 »
Цитувати
Бо сьогодні я спробувала, і просто попросила малу не рвати книгу,
  Особисто не розумію для чого в цій ситуації тайм-аут? Яка його мета в даному випадку?
   Якщо Ви не хотіли щоб дитина рвала саме книгу, то замініть її на стару газету. Якщо не хочете,щоб вона взагалі щось рвала - відволічіть її іншим видом діяльності або предметом.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 18 Жовтень 2013, 14:00:05 »
Цитувати
Бо сьогодні я спробувала, і просто попросила малу не рвати книгу, потім ще раз попросила, а потім запитала у неї чи залишити її в кімнаті саму, а вона сказала "да"  ги-ги-ги ги-ги-ги ги-ги-ги ги-ги-ги Короче не знаю як на практиці застосувати цей метод  xmm Хто вже практикував????
Так-так, Настю, Маша тобі добре написала. Дивись, методи тайм-аутів використовують, щоб дитина ЗАСПОКОЇЛАСЬ, тобто коли вона в істереці, кричить...ну коротче в неадекваті d105 а в твому випадку то хіба тобі треба було брати передишку, щоб "випустити" пар (бо тамй-аути існують і для батьків і для дітей). Памятаєш в книжці прежде чем ваш ребенок сведет вас с ума, було про метод. "один-два-три", можна його попробувати, або просто переорієнтувати на щось інше, н-д: як порадила Маша замінити книжку на стару газету. :xmm

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 18 Жовтень 2013, 14:03:43 »
Давайте, ще тут описувати хто конкретно якісь книжкові методи використовував, і чи діяло чи ні...
От я наприклад знаю, що неможна йти на "поводу у дітей" і завжди пояснюю Насті, що Сося тільки в ліжечку, але зараз у нас зуби...то вона постійно просить "ам-ам", знає де вона стоїть, прийде і реве..... d79 і я реально не можу слухати цей плач, тому здаюся d111. Якщо бачу що можна її переорієнтувати на трохи, то відволікаю якимимсь іграшками, залежно яка в неї стадія нервозності інколи забуває надовше а інколи навіть дивитись не хоче на те, що я показую, тільки Сося :oox

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
« Reply #49 : 18 Жовтень 2013, 14:05:06 »
Суперова тема  z4
Дуже корисна для мамусь, будемо ділитись досвідом   :chitaju

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 18 Жовтень 2013, 14:10:49 »
Цитувати
Не стоит спрашивать детей, чего они хотят, что им нравится, что им нужно, что они думают и даже как они себя чувствуют. Вместо этого предлагайте что-то, а ребёнок либо примет, либо отвергнет ваше предложение. Отвергая, он определяется по поводу того, что он хочет, чувствует или думает.
Та ну, брєд якийсь.Я читала, що в 2 роки в дитини період, на все відповідати "НІ", хочеш їсти -Ні, йдем одягатися-Ні. То там радять задавати питання які б не потребували відповіді "Так" або Ні, або ж просто константувати факт. Н-Д: через 5 хв ми йдемо додому. Ти взуєш кеди чи кросівки?
А якщо по цьому методу, а ще й припаде 2-х річний вік, то взагалі буде одне суцільне Нііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііі :xmm