Автор Тема: Хто зберіг ідеальну фігуру після вагітності (набір ваги під час вагітності)?  (Прочитано 8355 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mawalexАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Набір ваги з розповідей тут і від знайомих у кожного різний і кожен по-різному залишає в роддомі, хтось 5кг а хтось 15кг, надіюсь лише що з роддому вийду не більше 55кг ( бо тоді я ще собі більш менш подобаюсь), але знаю що себе картати мені нема за що, бо я точно не переїдала і фізично була активною, але генетика все таки дає про себе знати, від природи схильна до повноти ( хоча в кожної поняття повноти різне, для мене 60кг при зрості 166см це я вже "му-му"). Ше лишився місяць, скоро побачу якою вийду з роддому

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
для мене і 55 при зросты 160-му-му але  я вийшла з роддому я вийшла 65( до родів 76 і це я не переїдала, просто була загроза передчасних і мало рухалась щоб не спровокувати) через 6 міс 54і я знову набираю бо стало пропадати молоко --їла мед горіхи халву і ін.
у 8 міс мала перестала ссати бо молоко пропало остаточно і я за два місяці скинула з 65 до 55 нічого для цього не роблячи просто перестала їсти солодощі. результат--розтяжки--отут рохи сообразила і стала робити вправи щоб шкіра стала на місце. А з першою вагітністю за 6 міс схудла з 60 до 45 кг--шкіра буквально висіла як щоки бультерєра. Маша, не думайте що різке зниження ваги --це добре, краще скидайте поступово протягом 3-4 міс. --тоді організм нормально прийде в порядок, бо обвисла шкіра--аж ніяк не красиво.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: Олівія

• Свідома Мамка
    • Награды
для мене і 55 при зросты 160-му-му але  я вийшла з роддому я вийшла 65( до родів 76 і це я не переїдала, просто була загроза передчасних і мало рухалась щоб не спровокувати) через 6 міс 54і я знову набираю бо стало пропадати молоко --їла мед горіхи халву і ін.
у 8 міс мала перестала ссати бо молоко пропало остаточно і я за два місяці скинула з 65 до 55 нічого для цього не роблячи просто перестала їсти солодощі. результат--розтяжки--отут рохи сообразила і стала робити вправи щоб шкіра стала на місце. А з першою вагітністю за 6 міс схудла з 60 до 45 кг--шкіра буквально висіла як щоки бультерєра. Маша, не думайте що різке зниження ваги --це добре, краще скидайте поступово протягом 3-4 міс. --тоді організм нормально прийде в порядок, бо обвисла шкіра--аж ніяк не красиво.
Я і не планувала різко худнути, тай мій організм і ніколи не дозволяв мені стрімко втрачати вагу.

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
то ви молодець і на правильному шляху . :flv легких вам пологів і здоровячка малюку і вам d120
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Сказали спасибо: mawalex

Offline radyga

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
А я і зараз важу 55кг. Доя мого росту 160  це багато і не комфортно.Термін малий, але так як змушена мало рухатися через погане самопочуття , то думаю як би то не набирати далі . Бо де ще ті 30-38 d101 тижнів. З першою дитиною розтяжок не було,але 4міс. спокійно влазила в свій одяг.А зараз ні в одні штани не влажу d24

Offline Лесунчик

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 5. Святославчик 1,7
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
З першою вагітністю набрала 14 кг. Поч. Вага 75 а через рік після родів похудала до 69.
З другою -набрала 20 кг. Поч вага 72. Зараз малому 1,9 ваду 72-75

• Свідома Мамка
    • Награды
А я і зараз важу 55кг. Доя мого росту 160  це багато і не комфортно.Термін малий, але так як змушена мало рухатися через погане самопочуття , то думаю як би то не набирати далі . Бо де ще ті 30-38 d101 тижнів. З першою дитиною розтяжок не було,але 4міс. спокійно влазила в свій одяг.А зараз ні в одні штани не влажу d24
Те що обставини склались так що потрібно мало рухатись , це зле, але що поробиш коли є загроза то змушені лежати. У мене за всю вагітність були кілька днів теж такої слабкості що просто лежала і все, але 8 місяців відбігала як і невагітна, того мабуть і зараз у всі штани свої залажу, тільки чую по собі що 10кг набрані за вагітність мені мішають, тяжче ногам. Але то я просто такий енерджайзер що готова себе прибити через те що вже не така активна і поворотка

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Якщо в штани залазиш, то точно зайвого нема, лише пузо. Але мали б уже бедра трохи розходитись перед пологами - це нормально

Подумала і додала ще: 11 Жовтень 2016, 08:12:12
Маринка, якщо під час вагітності бути дуже активною, то дитинка народжується повністю зрілою і готовою до цього світу. Читала дослідження про японок чи китайок: одні лежали, а другі займались проф спортом. Результати вражаючі

Сказали спасибо: maximalista

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
та все таки, дівчата, що би там не було, але якщо під час вагітності слідкувати за харчуванням, не переїдати на постійній основі, не їсти за двох, то якою би не був набір ваги, після пологів ми станемо такими як були. але навіть якщо набрати зайвого, то все одно, при бажанні можна схуднути і привести себе до бажаної форми, просто це займе більше часу і зусиль. тут уже кожен вибирає своє. бо дійсно ж буває, що просипається неконтрольоварий жор у жінок і супроводжує їх всю вагітність... слава богу, у мене такого немає, я навпаки почала їсти більш стриманіше, правильніше і свідомо. не заради себе - заради дитини. але я так себе психологічно дуже сильно налаштувала.

Offline oksanagyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: богдан матвій софія
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
мені везе з вагою хоч під час трьох вагітностей і набирала в середньому по 20-18 кг але відразу після родів їх і втрачала .
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Hadubo

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ирина
Я під час вагітності поправилась на 9 кг. Через тиждень після пологів залишився 1 зайвий кг. Але і він пішов через 3 тижні.
Зараз синочку 5 міс, а я важу на 4 кг менше, ніж до вагітності. Годую тільки грудьми.
Правда, я взагалі товстенька ...  d100

• Свідома Мамка
    • Награды
За вагітність набрала 13 кг  з 51кг до 64кг поправилась. Буоо кесарево. Через 2 дні після кесарево була шокована .... 60кг. Але то все та хіматура що вливають, а вливали мені дуже багато. На 5 день була дома 57кг, через тиждень після кесарево важила 54кг. От мунув майже місяць і вага дальше 54кг. Грудь зціджую 1 раз в день і то разом 30мл получається, боротьбу за грудне вигодовування не веду, харчуюсь абсолютно так як і до вагітності. По параметрах +2см на груді, +5см в талії , бедра уже такі як були до вагітності .Розтяжок нема, але шкіра на животі мені ще не подобається, таке враження що тих 5см зайвих на животі то і ж шкіра яка ще не відновила повністю пружність, хоча живіт плоский. (Через днів 10, живіт був плоским після КР)

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Короче, у мене зараз 35 тижнів, набрала 10 кг, і вже 4 тижні вага стоїть ні на грамм не рушиться. Це взагалі нормально? Дитина набирає, а я нє. Але я і за харчуванням дуже слідкую.

• Свідома Мамка
    • Награды
Короче, у мене зараз 35 тижнів, набрала 10 кг, і вже 4 тижні вага стоїть ні на грамм не рушиться. Це взагалі нормально? Дитина набирає, а я нє. Але я і за харчуванням дуже слідкую.
Нормально. Я дуже багато набрала у 2 триместрі, а на останніх місяцях десь 3 кг. І нічого 3800 малий.

Сказали спасибо: maximalista

Offline Stela

• Своя Мамка
    • Награды
Маша то ви вже мама  d41 d41 :flv Вітаємо Вас здоровячка Вам і малому вашому--дійсно богатир.  :flv

Сказали спасибо: mawalex

Offline Христинка :)

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
Дівчата, а я набрала під час вагітності майже 20 кг d100, але поступово їх почала скидати. Зараз важу на 5 кг більше, ніж важила до вагітності, але і вони не є зайвими d41
До речі, як не дивно, розтяжок маю мало, тай ті вже стали практично непомітні.

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
Як жеж мене мучало питання, щоб вийти з роддому і важити так як до вагітності z5 Набрала 11 кг, зараз через тиждень після пологів лишніх аж 1,5 кг z5 і то ще походу весь набряк після екстренного кесарева не зійшов. Так що мені майже вдалося заплановане, едине що дуже животик жалко, але іншого виходу не було.