Автор Тема: Найдитячіший магазин "Мама Купи" тепер на форумі... Ласкаво просимо!  (Прочитано 102208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 :hi  Наталя,а у вас є шапочка біла у чорний горошок (типу зебри) або чорна у білий горошок? :)

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дякую за відповідь про костюм Міні.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
хотіла сьогодні до Вас зайти, стала перед сходами з коляскою і подумала: "ніби ДИТЯЧИЙ магазин, а з дитиною не зайдеш" d112 розвернулася і пішла... без образ, тому що це проблема не тільки Вашого магазину, але й багатьох інших дитячих магазинів Франківська

Offline Nightwish

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Скажіть будь ласка,чи йе у Вас якісь оригінальні іграшки для хлопчика 2-х років..будь ласка,якшо можна з ціною. Велике Спасибі наперед!

Offline Natka2007Автор темы

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
хотіла сьогодні до Вас зайти, стала перед сходами з коляскою і подумала: "ніби ДИТЯЧИЙ магазин, а з дитиною не зайдеш" розвернулася і пішла... без образ, тому що це проблема не тільки Вашого магазину, але й багатьох інших дитячих магазинів Франківська

Дуже дякую вам за коментар - насправді всі ваші пропозиції дуже важливі для нас. Питання сходів є нашою болючою проблемою:xmm. Магазин знаходиться в центральній частині міста, і є архітектурною памяткою - тому будь-які оснащення для візочків чи реконструкція сходинок - заборонена.  Всі інші варіанти,  які розглядались під магазин - також були зі сходами.  Я сама мама 2-х діток - і уже 7-ий рік стикаюсь з тим,  що дитячий магазин або на другому поверсі або в підівальному приміщенні.  
Тому наші продавці консультанти -  завжди радо допоможуть вам занести коляску в магазин, або якщо ви зайшли з дитинкою,  то вони приглянуть за коляскою з магазину. Багато наших покупців - уже знають це, і ми часто бавимось з малятками,  поки їх мами бігають по магазину.

Звертаюсь до всіх мамусь,  які хочуть попасти в магазин "Мама купи" з колясочками чи залишити їх на вулиці  - вам просто потрібно відкрити двері і сказати,  що ви з коляскою.  
Крім того,  дякуючи  вашому зверненню,  уже сьогодні на магазині буде висіти така інформація для мамусь з колясками d102
Ще раз дуже дякую :flv

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
яКЩО ВЖЕ НЕМОЖЛИВО ПО ПРИЧИНІ ШВИДКОГО ПРОДАЖУ ВИСТАВЛЯТИ ЧАСТКОВО АСОРТИМЕНТ, то будьте добрі пишіть детальніше.Тобто обов"язково з ціною.Адже мені краще знати розм ціна й колір і наявність і тільки тоді я їду конкретно в те місце.А так є те й те - ніби підходить...Але вже мене може наприклад стримати зависока ціна....і так й не почула щодо костюму сніжинки  й цікавих пропозицій як от літні босоніжки за 99 грн. і це ще в серпні-тобто літо було.
   чи є на щось зараз такі акції.Бо новор. костюми -20% це привабливо, але й не так дешево.Маючи гарний мех я все ж таки напевносяду й сама зшию костюм лисички.Та якщо є сукня для образу сніжинки-тобто біла чи навпаки-рожева - для образу феї і на неї ціна не вище 200 грн. і ще -20% - то я б прийшла.

Доброго дня! Дякую за ваші запитання щодо  цін,  розмірів,  наявності певного товару в магазині.
Дуже хвилююсь,  коли пишу  такого роду інформацію, щоб не дай Боже не помилитись з ціною, чи сказати,  що є  розмір такий то - а насправді він великомірить  - ви прийдете,  а він вам не підходить.  Або ж ще гірше поки почитаю форум, поки відпишу, поки ви прочитаєте - товар може вже хтось купити. Я не завжди є в магазині -  форум відписую з дому, бо в магазині не має можливості -  за всі ці питання я телефоную в магазин і питаю продавців.
Пропоную і вам номер телефону 75-03-38,  по якому ви зможете уточнювати всі деталі.
Це для того,  щоб переписка не стала зіпсованим  телефоном. Ось навіть хтось питав у мене позавчора чи є набір для кексів з пластиліну - відповідь прочитали ще 10 форумчан, і двоє з них вже прийшли за ним.  На форумі я пропоную лише давати  загальну інформацію типу у нас новий товар, почались знижки, виставляти новинки. Хоча що може бути краще , ніж побачити все в живу.
В даний момент в магазині ті акції про  які вже писала. Про інші я обов'язково повідомлю.  НА платячка знижок зараз не має - ціни коливаютьвся за нарядні плаття від 300 до 500. Простіші типу котонових є за 200. Але однотонних білих таких немає. Інформація дуже загальна.
Щодо цін босоніжки за 99 грн.,  які були літом - то не була акція - то була така  їх ціна, якісь 99 якісь 245, ціни різні - різна закупка, різні виробники. Є зараз і уггі розміру 36-37, та менших за 275 грн. - це теж мабуть непогана  ціна як для не літнього взуття. Важко перечислити всі ціни на всі товари.
Тому всіх і запрошуємо у магазин!  

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Номер телефону в магазин "МАМА купи" - 75-03-38

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
дякую, що адекватно сприйняли мій допис, бо це дійсно болюче питання для нас мамусь :flv я обов"язково зайду ;)

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
йшла сьогодні попри ваш магазин імені дуже сподобалось як ви декорували вікна з гілками ялини і звисаючими тендітними фейками. Дуже мило! :) z4 :flv

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
дякую, що адекватно сприйняли мій допис, бо це дійсно болюче питання для нас мамусь daruju я обов"язково зайду підморгування

Заходьте!  :)  

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
йшла сьогодні попри ваш магазин імені дуже сподобалось як ви декорували вікна з гілками ялини і звисаючими тендітними фейками. Дуже мило! посмішка супер daruju

Дякую - раді що сподобалось!!! :flylady

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Скажіть будь ласка,чи йе у Вас якісь оригінальні іграшки для хлопчика 2-х років..будь ласка,якшо можна з ціною. Велике Спасибі наперед!

Для хлопчика можуть  бути цікаві музичні книжечки, вони є дуже красиві з різними героями Вінні, Маус, Спайдер, СпанчБоб, ТАчки. Всі хто не купував книжечку приходили за ще однією собі або комусь. Пропоную вам те,  що хвалять наші покупці. Залишилась одна книжечка із серії Літачки (з мультику). Вона повністю тверда , в кінці книжки є місце схованка для усіх літачків з мультку (платсмасові фігурки) і коврик пластиковий з малюнками,   який розкладається і на ньому слід гратись літачками...  Ціна книжки зі знижкою форуму  - 269 грн.  Всі музичні книжечки йдуть вартістю від 100 до 285 грн.   Є гольф тачки , спайдермен - у спеціальній коробці, є різні інструменти,  дрелька і гвинктики,  які можна закручувати в спеціальні отвори.. і викручувати.  Літачок на пульті з того ж мультика Літачки.  Автобус Гіпобус з мультика - в який залазять ще маленькі автобусики.. Столик для ліплення - з пластиліном- тістом і масою формочок,  та безліч іншого... Ціни на все не вказую - як щось зацікавить можете перезвонити. Або ж заходьте! 

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
Вона повністю тверда , в кінці книжки є місце схованка для усіх літачків з мультку (платсмасові фігурки) і коврик пластиковий з малюнками,   який розкладається і на ньому слід гратись літачками...  Ціна книжки зі знижкою форуму  - 269 грн.
У нас такого плану книжечка з принцесами (теж карта, яка розскладається і фігурки) і це найулюбленіша наша гра!!! d91 d69 d70
А також таку саму ми подарували нашому другові, синочку нашої форумчанки Lilysin*ka на день народженн!;)

Offline Nightwish

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євгенчик - 30.12.2011р.,Олеся -10.10.2014р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дякую за інформацію! Книжечки ми дуже любимо,такшо я впевнена шо синочку буде довподоби..і на інструменти я б глянула..коротше кажучи..треба до Вас іти :-)

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Сьогодні зайшла в магазин, купила донечці подарунок і скористалась знижкою для форумчанок. Буду заходити ще!   :flv

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Оголошення!
Миколай сьогодні вночі поповнить полиці в магазині новими іграшками. Інформація для тих, хто ще не знайшов подарунку своїй дитині.  
Вдалось частково підгледіти що буде..  
Набори для творчості для діток віком від 6 років до 14.
Улюблені книжечки,  про які писали з фігурками - серія Тачки, Літачки, Принцеси, Хелоу Кітті.
Пазли з героями Діснею
Набори у жестяних кейсах з принцесами, міні, тачками - всередині багато сюрпризів .
Набори маленькі поні,  ляльки поні
Великий набір усіх принцес - знову в магазині
Набір з 3-х фей
А також остання новинка! Любителям ляльок монстер хай і їх не любителям- нова серія Ever After.
Просто чарівні! Уся колекція.
Безліч інших цікавинок......

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Вдалось частково підгледіти що буде..
ви знущаєтесь?????? я вже грошей не маю d27 наш Миколайко вже всі заощадження потратив на подарунки d27
обов*язково зайду в ваш магазин d27 :flv