Автор Тема: Найдитячіший магазин "Мама Купи" тепер на форумі... Ласкаво просимо!  (Прочитано 102365 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
Хочу теж висловити думку за ваш магазин)  після відвідин цього магазину склалося враження, що цей магазин цілеспрямований лише на малесеньких покупців, а для діток віком 6 років і старше, особливо хлопичиків, асортименту практично взагалі не має! Дуже шкода,  адже так добре коли ти знаходиш до магазину і можеш купити речі як для меншою доні так і для синочка))))))

Offline Natka2007Автор темы

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
Цитувати
Хочу теж висловити думку за ваш магазин)  після відвідин цього магазину склалося враження, що цей магазин цілеспрямований лише на малесеньких покупців, а для діток віком 6 років і старше, особливо хлопичиків, асортименту практично взагалі не має! Дуже шкода,  адже так добре коли ти знаходиш до магазину і можеш купити речі як для меншою доні так і для синочка))))))

Так на маленьких діток більший вибір, чим більша дитина тим важче її одягнути. Оскільки саме після 6 років- асортимент звужується у самих виробників. Діток вже не вдягнеш в одяг з зайчиками,  квіточками,  сніговичками..  Ми стараємось відшукати щось цікаве і для старших - так хочеться чогось красивого, а його мало. Нас часто питають в магазині з порогу чи є одяг на 10 років - ми кажемо є. Люди кажуть хуххх, а то ніде нема нічого. Буває беруть по 4-5 речей. І наш асортимент знову стає малим.   
В наявності є кофточки різних розмірів, футболки з найпопулярнішими героями уже дорослих хлопчиків, спортивні костюми, з штанів залишились тільки котонові. Джинси є тільки на 6 років і менше - хоч були всі розміри різні види..  З верхнього одягу є пару курточок. Із взуття - є  ще 3 розміри зимового взуття  Geox, здається 32,33 та менші розміри інших виробників.
Якщо щось цікавить обов'язково запитуйте в магазині в продавця - не все можливо побачити одразу, а вони вже знають асортимент.   
Я Вам дякую за відгук - обов'язково займемось  питанням розширення асортименту для цього віку!   

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +480/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Доброго дня!
Вітаю на Форумі  :hi
Хочу сказати, що назву ви підібрали для магазину КРУТУ  z4  Мене від цієї фрази - найчастіше використовуваної донечкою - вже починає "тІпати"  d140

Хочу запитати чи є в вас таке чудо і скільки воно коштує?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Доброго дня!
Вітаю на Форумі  hello
Хочу сказати, що назву ви підібрали для магазину КРУТУ  супер  Мене від цієї фрази - найчастіше використовуваної донечкою - вже починає "тІпати" 

Хочу запитати чи є в вас таке чудо і скільки воно коштує?

:)... Собачки нажаль немає !

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды

Нова серія Монстер Хай!

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
Та чого ж є багато вибору для діток старше 6 років і досить цікаві речі( від гарних пальт до цікавих галстуків  z4) але у вашому магазині я побачила лише невеличку " поличку" , де пише " вік від 7-14 років" здається і там було всього кілька речей і це сумно!!! Я не рекламую ніякі магазини модного одягу для діток, я звичайна мама  яка висловлює свою думку з приводу вашого асортименту, так на доцю можна купити безліч красивих речей  d9 а ось на сина ні і це ваш недолік! :flv

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Та чого ж є багато вибору для діток старше 6 років і досить цікаві речі( від гарних пальт до цікавих галстуків  супер) але у вашому магазині я побачила лише невеличку " поличку" , де пише " вік від 7-14 років" здається і там було всього кілька речей і це сумно!!! Я не рекламую ніякі магазини модного одягу для діток, я звичайна мама  яка висловлює свою думку з приводу вашого асортименту, так на доцю можна купити безліч красивих речей  а ось на сина ні і це ваш недолік! daruju

:)Так поличка для хлопчиків 7-14 справді менша! Ну дівчатам пріорітет - вони змінюють одяг кожен день під настрій, юні чоловіки - більш практичні.  Але на полиці у хлопчиків 7-14 - одяг навіть не пересувається - так тісно все висить.  Дещо ще  лежить  у підсобці магазину - оскільки не влазить.  Тому запитуйте про наявність того що потрібно. 

Offline Неждана

• Своя Мамка
    • Награды
Щож мені певно не пощастило d27 бо коли я спитала не було, ані брюк, ані стильних сорочок, ні класичних джемперів d16 , а на поличці в рубриці хлопчики віком 7-14 вішачки справді не пересуваютья, бо вона настільки маленька, що лише кілька кофтинок і влізло)))) d27
Сподіваюсь ви врахуєте ці моменти і тоді ми і мамусі нашої віковоі категорії до вас ще завітаємо!  :flv вдалоі торгівлі d120

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
:hi  Наталя,а у вас є шапочка біла у чорний горошок (типу зебри) або чорна у білий горошок? :)
Дайте будь ласка відповідь

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
hello  Наталя, а у вас є шапочка біла у чорний горошок (типу зебри) або чорна у білий горошок? посмішка

Шапочка зимова  чи тоненька має бути - не знаю серед яких? Ви не вказали на який вік :xmm - до рочку можливо є тоненькі, точно були рожеві в білі горошки. В білі горошки були також фіолетова і рожева - теплі шапочки.    Уточніть будь-ласка тут. Або ще краще дзвоніть  75-03-38 z4.   

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
hello  Наталя, а у вас є шапочка біла у чорний горошок (типу зебри) або чорна у білий горошок? посмішка

Шапочка зимова  чи тоненька має бути - не знаю серед яких? Ви не вказали на який вік :xmm - до рочку можливо є тоненькі, точно були рожеві в білі горошки. В білі горошки були також фіолетова і рожева - теплі шапочки.    Уточніть будь-ласка тут. Або ще краще дзвоніть  75-03-38 z4.   
Дякую за відповідь,хотіла зимову (на флісі),на 2-4р.

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Дякую за відповідь,хотіла зимову (на флісі),на 2-4р.

Сьогодні дивилась - багато в великі горохи є , але всі кольори не такі. Є чорна в маленькі горошки і на ній ще ніби то намальовані окуляри, симпатична, але вона осінньо-весняна.

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
привіт чи маєте в наявності круглу маленьку будерброднцю з хелов  кіті (коштувала 33 грн коли колись брала на подаруок) потрібно дві штуки і чи маєте бутербродницю  на звичайний бутерброд з хелов кіті  а також цікавить термос з хелов кіті можлливий варіант з прринцесами але бжано хлов кіті дякую
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]